فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,270
لایک لایک:  1,702
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 59 از 641 نخستنخست ... 949575859606169109159559 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 6402

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    در مورد سپردن به پارک من یک شایعه ناجور جدیدا شنیدم که اگر درست باشه واقعا.....نمیدونم چی بگم؟ شنیدم که این همه خرگوش با این زاد و ولد وحشتناک رو نمیتونن نگه دارن و معمولا هر از چند گاهی تعداد زیادی از همین خرگوشای پارکها رو جمع میکنن و بی سر و صدا به باغ وحش و جاهای که حیوانات شکاری نگه میدارن میفرستن چون حیونای مثل ببر و پلنگ و یوز و.....مرده خوار نیستند و باید شکار کنن واسه همین به اونا تو ساعتای که بازدید کننده ندارن خرگوش میدن. همین دوست اقا مرتضی خودش محل نگهداری این بیچاره ها رو با چشم دیده بود و گفته بوده چند صد تا خرگوش رنگ و وارنگ رو یه جا نگهداری میکردند برای تغذیه حیوناشون................خدا کنه همش دروغ و شایعه باشه

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    در مورد نگهداری موقت خرگوشتون همونطور که گفتم اگر کیس مناسب پیدا نشد لطفا به من اطلاع بدید و این زبون بسته رو بعد از این همه مشکل و بیماری چشم و .....آواره یا نابود ش نکنید اونم با یک تصمیم اشتباه......در صورتی که شخص صددرصد مطمئنی پیدا نشد قبل از هرکاری مارو در جریان بزارید.

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    یک مساله دیگه در مورد برتی بانی ببینم شربت مینو دیگه چی هستش یکوقت چیز اشتباهی به اون کوچولو ندید؟!!!!من به شما گفتم((شربت کلسیم مینور)) یا شربت کلسیم اطفال و مقدار مصرفشم در روز دقیقا توضیح دادم . خواهش میکنم دقت کنید و با اشتباه خودتون بلای سر اون زبون بسته نیارید.

همکار قدیمی Shadi H آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    حیوانات - موسیقی - اینترنت!
    تخصص
    تدریس و ترجمه انگلیسی و فرانسه
    حیوان خانگی
    دو تا گربه: دیزی و دُرسا
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    علیرضا جان شک نکن ک در مورد پارک ها درست شنیدی. چندوقت دیده بان عکسی رو پخش کرد ک ی خرگوش زنده تو قفس پلنگ بود و داشت فرار میکرد طفلک..... لعنت ب ایناااااباغ وحش باید تحریم شه.. کیه ک گوش بده..

کاربر میهن پت f.fakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پریسا
    شماره عضویت
    5657
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها
    این چه وضعیه بابا جان وایسید بالای سر بچه هاتون مادری کنید واگذاری یعنی چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

خدا مرگم بده بچه هاتون میدید دست غریبه.............

آخه ماشاله این زاد و ولد خرگوشا آفت جونشون شده.
    بابا تا چشم رو هم میذاری میبینی تمام دور و برتو خرگوش گرفته. خوب چکارش باید کنی؟
    بعدم همه که تو خونه مثل ما عاشق خرگوش نیستن..... خوب گناه دارن ........ عذاب میکشن
    حالا شاید به خاطر دل ما حرفی نزنن ولی از چشماشون میشه فهمید.
    من به خاطر اطرافیانم گذاشتمشون پارک و فقط 2 تا نر موند
    چون به نظرم هر چه قدر حیوونا برامون مهم باشن نباید به خاطرشون باعث ناراحتی اطرافیانمون بشیم

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نه علیرضا جان همون مینور رو گرفتم البته هنوز نخورده

راستی من چی کار کنم برتی از خیلی از صداهای خونه می ترسه از همزن.تی وی . جاروبرقی... حتی وقتی یکی میاد خونه؟

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    احساس می کنم برتی از روزی که پلت هم می خوره خیلی انرژیش بیشتر شده ...

این پلت ها که مضر نیستن الته تازه ش رو واسش تهیه کردم اصلا اطلاعی دارید که چه ترکیباتی دازن؟

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    دقیقا همینجوره فکر می کنید برتی رو از کجا گرفتم برتی و دوتا خرگوش دیگه قرار بود تمرین یه سگ سیاه گنده بشن خلاصه دوتاشون نجات پیدا کردن ولی یکیشون زنده نموند

اما کاملا واقعیت داره

این خرگوشا رو اینجا جایی هست دونه ای 7 تومن می فرشن

البته من با خانم صاحب سگ حرف زدم و انداختمش به جون شوهرش که دیگه از این کارا نکنه اما امثال این آقا زیاد هستن

باورتون نمی شه سه تا شون رو تو یه قفس کوچولو کرده بودن که جاشون نبود پاشون رو حرکت بدن

اونروز هم که رفتم واسه برتی قفس بخرم یارو سه تا خرگوش رو انداخته بود تو یه قفسکاش یه کاری بود می شد واسه حیوانات کرد

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    برتی عزیز من دوس ندارم واگذارش کنم حتی موقت اما دارم به زور نگهش میدارم... وقتی شرایطش رو ندارم چجوری نگهش دارم اخه
    مخصوصا الان که دم عیده و مامان بنده منتظره که اینو یه کاری کنم تا شروع کنن خونه تکونی!
    شادی جان دائمی هم یکبار اعلام کردمو یه پست گذاشتم... که یکی میخواست گوشتشو بخوره و یکی هم که عاشق خرگوش بود ولی میترسیدو از قفس بیرون نمیاورد! دلم نمیاد تو قفس کوچیک باشه
    اگه تو قفس میموندش خودم مینداختمش تو قفس تو اتاقم...اما یه بار اینکارو کردم افسرده شده بود...ورجه وورجه پیشکش حتی غذاهم نمیخورد...
    اقای فخری عزیز من تا جایی که میتونم نگهش میدارم یعنی تقریبا تا یه هفته 10 روزه دیگه.. اگه کسی پیدا نشد مجبورم مزاحم شما بشم..چون گزینه ی پارک هم خط خورد!... بازم ممنونم از شما:)
    واقعا اینکارو میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ شنیده بودم که فقط باغ وحشا تعهد میگیرن ازت که دیگه واسه تو نیستو.... اما راجع به پارکا اطلاعاتی نداشتم...وحشتناکه
    هیچ وقت نمیفرستمش بره پارک... چه ادمایه ظالمینا
    ممنونم از راهنمایی ها همه...واقعا ممنونم

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    برتی عزیز من دوس ندارم واگذارش کنم حتی موقت اما دارم به زور نگهش میدارم... وقتی شرایطش رو ندارم چجوری نگهش دارم اخه
    مخصوصا الان که دم عیده و مامان بنده منتظره که اینو یه کاری کنم تا شروع کنن خونه تکونی!
    شادی جان دائمی هم یکبار اعلام کردمو یه پست گذاشتم... که یکی میخواست گوشتشو بخوره و یکی هم که عاشق خرگوش بود ولی میترسیدو از قفس بیرون نمیاورد! دلم نمیاد تو قفس کوچیک باشه
    اگه تو قفس میموندش خودم مینداختمش تو قفس تو اتاقم...اما یه بار اینکارو کردم افسرده شده بود...ورجه وورجه پیشکش حتی غذاهم نمیخورد...
    اقای فخری عزیز من تا جایی که میتونم نگهش میدارم یعنی تقریبا تا یه هفته 10 روزه دیگه.. اگه کسی پیدا نشد مجبورم مزاحم شما بشم..چون گزینه ی پارک هم خط خورد!... بازم ممنونم از شما:)
    واقعا اینکارو میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ شنیده بودم که فقط باغ وحشا تعهد میگیرن ازت که دیگه واسه تو نیستو.... اما راجع به پارکا اطلاعاتی نداشتم...وحشتناکه
    هیچ وقت نمیفرستمش بره پارک... چه ادمایه ظالمینا
    ممنونم از راهنمایی ها همه...واقعا ممنونم
    زهرا جان اگر یه جای کوچولو واسش تو اتاقت درست کنی هم خوبه امنیتش هم به خطر نمی افته روزی دو سه بار هم بیارش بیرون بازی کنه دستشوییش رو هم بزار تو اون جاش یه جای 1*1*1 هم باشه بسشه اگر تاریکش هم کنی درش رو هم که باز بزاری خودش بزور ازش میاد بیرون چون دوست دارن جاهای تاریک رو برتی که بزور میاد بیرون

صفحه 59 از 641 نخستنخست ... 949575859606169109159559 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)