فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,268
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 568 از 639 نخستنخست ... 68468518558566567568569570578618 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,671 به 5,680 از 6387

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فرزاد جعفری
    شماره عضویت
    13884
    میانگین پست در روز
    0.08
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    لطفا یک کنترل دوباره بفرمایید و به من بگید هر دو خرگوشتون جنسیتشون چی هست ؟
    محل نگهداریشون چجوریه آزاد هستن تو باغچه یا محصور میشن در جایی وقت بازی آزاد میشن ؟
    سلام؛ همونطور که قبلا روند چک کردن جنسیت رو گفته بودید بررسی کردم؛ سینه های ماده تقریبا بیرون زده و قابل لمس هستش و الت نر هم یک بار موقع آمیزش بلندش کردم و دیدم!
    ظرف خاک براشون گذاشتم که توش دسشویی میکنن؛ ظرف یونجه که همیشه پر از یونجه ـست؛ و توی ظرف مخصوصشون هم همیشه آب میذارم!
    صبح ها موقعی که جاشون رو عوض میکنم یک ساعت بیرون هستن؛ شب هم قبل از خواب تقریبا یک ساعت تا دو ساعت بیرون میچرخن!
    منظورم از بیرون داخل خونه ـست؛ چون حیاط و پارکینگ نداریم.
    پیشاپیش ممنون.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فرزاد غفوری
    شماره عضویت
    14094
    میانگین پست در روز
    0.00
    درود
    میخواستم بدونم سایز خرگوش های لوپ و مینی لوپ چقدره؟
    و این که چرا نباید خرگوش روی فرش یا موکت راهه بره؟ راهی هست که بشه خرگوش رو تو خونه نگهداری کرد؟

کاربر میهن پت
    علایق
    حیوانات و پرندگان، مسافرت، پیاده روی، خرید
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    13610
    میانگین پست در روز
    0.12
    سلام . من با یه مشکل دیگه برگشتم . چند روز بود که میدیدم خرگوشم دور پام میچرخه و صدای خاصی تولید میکنه که میدونستم وقتی بالغ میشن این صدا رو تولید میکنن. به صاحب قبلیش زنگ زدم و متوجه شدم بعلههههههههه این آقا پسر 4 ماهش نیست بلکه 7 ماهشه و الانم بالغ شده. اسپری ادرار اصلا نداره ولی یه سری پوپ های ریز و کوچولو که به نظر میرسه از اونایی هست که میخورتشون بعضی جاها میزاره . اینکارش نشونه گذاریه ؟ بخاطر بلوغشه ؟ اعصابمو خورد کرده . خوب میشه اگه مدت باهاش کنار بیام ؟ یا دیگه باید تحملش کنم ؟

کاربر فعال anosha آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    دانشجو دامپزشکی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق _خرگوش
    شماره عضویت
    13993
    میانگین پست در روز
    0.76
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa67 نمایش پست ها
    سلام . من با یه مشکل دیگه برگشتم . چند روز بود که میدیدم خرگوشم دور پام میچرخه و صدای خاصی تولید میکنه که میدونستم وقتی بالغ میشن این صدا رو تولید میکنن. به صاحب قبلیش زنگ زدم و متوجه شدم بعلههههههههه این آقا پسر 4 ماهش نیست بلکه 7 ماهشه و الانم بالغ شده. اسپری ادرار اصلا نداره ولی یه سری پوپ های ریز و کوچولو که به نظر میرسه از اونایی هست که میخورتشون بعضی جاها میزاره . اینکارش نشونه گذاریه ؟ بخاطر بلوغشه ؟ اعصابمو خورد کرده . خوب میشه اگه مدت باهاش کنار بیام ؟ یا دیگه باید تحملش کنم ؟
    سلام دوست عزیز تا سیسیل جان بیان و واضح توضیح بدن من یه چیزایی میگم این بخاطر بلوغ هست و علامت گذاری میکنه
    حیوانات هم احساس دارند .....

سعی کنیم با حیوانات مهربان باشیم

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14074
    میانگین پست در روز
    0.01
    بچه خرگوشم دیشب مرد

کاربر جدید Rahakhv آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    رهاخسروی
    علایق
    نقاشی ، طراحی ، گرافیک ، بازی با حیوانات ، فیلم و کتاب و
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاکپشت ، ماهی
    شماره عضویت
    14072
    میانگین پست در روز
    0.02
    خیلی ممنونم از پاسختون , فقط اینکه این رفتارش فقط توی مدت زمان خاصی هست یا دوره ایه یا از این به بعد باید کنار بیام با این رفتارش؟(منظورم همین اسپری ادرارش هست)
    و ی سوال دیگه اینکه چطور یادش بدم یک جای مشخص ادرار کنه ؟
    راستی خرگوشم از وقتی بزرگ شده دیگه نمیاد بغلم و هروقت بغلش میکنم بی قراری می کنه و میخواد فرار کنه ؟ علتش چیه؟ خوب میشه یا ن ؟
    ممنون

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مسعود باقرنژاد
    شماره عضویت
    14104
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام من سه تا خرگوش دارم دو تا نر و یدونه ماده که از 20 روزگی دارمشون الان حدودا 6 ماهه هستن متسفانه دیروز که رفتم بیرون خرگوشها رو اوردم تو باغچه تا بگردن و رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم یکی از خرگوشهای نر پاش میلنگه و یک پاشو رو زمین می کشه بعد که برگردوندمش دیدم بیضه هاش تورم کرده و کبود شده بعد اثاری از چنگ خرگوش تو بدنش پیدا کردم و فهمیدم گربه بهش حمله کرده خلاصه از دیشب تا حالا نه ادرار کرده نه مدفوع بردمش دامپزشک شهرمون کوچیکه هیچکدوم از دام پزشکها نتونستن در موردش نظری بدن یا مداوا کنن رفتم داروخانه دامپزشکی یه نگاهی بهش کرد و بهش یدونه پلیسیلین زد و یدونه هم دگزا گفت عفونت کرده حتما و گفت اگه تا دو سه ساعت دیگه تونست ادرار کنه یعنی امپول اثر کرده و فردا بیار یکبار دیگه بزنم بعد دو سه ساعت دیدم قطره قطره ادرار می کنه بعد خودم با ملایمت شکمشو ماساژ دادم به طرف پایین و ادرارش اومد و کامل خالی شد پاهاش رو هم بررسی کردم با دستم هر دوتاش یه حالت و علایمی از کج شدگی شکستگی نداره یعنی کاملا سالمه ولی باز پاشو رو زمین می کشه و یجا نشسته ولی زیاد هم بی حال یا بی قرار نیست بعد فس فس می کرد دیدم بینیش یه چیزایی بود که با چوب کبریت در اوردم ترشحات بینی بود که خشک شده بود و تنفسش بهتر شد الان دیگه نمیدونم چه کارهایی براش بکنم ممنون میشم در این مورد کمکم کنید ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید چون اینجا دکترا سر در نیاوردن و اونوخ مجبورم ببرمش تبریز دکتر که اونم یکم دشواره

کاربر میهن پت
    علایق
    حیوانات و پرندگان، مسافرت، پیاده روی، خرید
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    13610
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط anosha نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تا سیسیل جان بیان و واضح توضیح بدن من یه چیزایی میگم این بخاطر بلوغ هست و علامت گذاری میکنه
    سلام یک دنیا ممنون دوست عزیز
    یه همفکری هم لازم دارم. عکس از بالکن خونمون میزارم . ارتفاع دیوار+شیشه ها میشه ۱۷۰ سانتی متر. میخوام بدونم به نظر شما من خونه خرگوشمو انتقال بدم توی بالکن ۱) از سرما و هوای سرد محافظت میشه؟ البته اگه توی هوای سرد حتما یه پتو بندازم روی قفسش ۲) به نظر شما گربه میتونه از این ارتفاع بیاد سروقتش؟ چون این شیشه فبلا نلود و گربه میتونست راحت بیاد توی بالکن الان نمیدونم با این ارتفاع و این شیشه ها میتونه یا نه؟
    اگر کسی هم هست که توی زمستون خرگوششو توی بالکن نگه میداره ممنون میشم تجربه هاشو بهم بگه در این مورد
    http://s6.uplod.ir/i/00753/5bvkqucihnyk.jpg

کاربر ویژه تالار خرگوش Pink_Floyd آواتار ها
    شماره عضویت
    11256
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa67 نمایش پست ها
    سلام یک دنیا ممنون دوست عزیز
    یه همفکری هم لازم دارم. عکس از بالکن خونمون میزارم . ارتفاع دیوار+شیشه ها میشه ۱۷۰ سانتی متر. میخوام بدونم به نظر شما من خونه خرگوشمو انتقال بدم توی بالکن ۱) از سرما و هوای سرد محافظت میشه؟ البته اگه توی هوای سرد حتما یه پتو بندازم روی قفسش ۲) به نظر شما گربه میتونه از این ارتفاع بیاد سروقتش؟ چون این شیشه فبلا نلود و گربه میتونست راحت بیاد توی بالکن الان نمیدونم با این ارتفاع و این شیشه ها میتونه یا نه؟
    اگر کسی هم هست که توی زمستون خرگوششو توی بالکن نگه میداره ممنون میشم تجربه هاشو بهم بگه در این مورد
    http://s6.uplod.ir/i/00753/5bvkqucihnyk.jpg
    سلام
    در مورد سوال اول : در مورد جای نگه داری ، دمای هوا مهمه ، دما توی هر شهر یا هر روز از ماه میتونه متفاوت باشه ...
    دمای مناسب برای خرگوش بین 10 تا 20 درجه سانتیگراد هستش ( 14 تا 17 درجه بهترین دما )
    خرگوش دمای بالای 27 یا 30 درجه رو به سختی تحمل میکنه و خیلی خطرناکه برای خرگوش . پس اگر در شهر های گرمسیری هستید توی تابستان ها شما مشکل بیشتری دارید که باید خونه خرگوش رو خنک نگه دارید
    در زمستان هم دمای زیر 5 درجه و به خصوص زیر نقطه انجماد برای خرگوش دیگه قابل تحمل نیست . البته شما باید سعی کنید در هر شرایطی دما رو بین 10 تا 20 درجه نگه دارید .
    اگر با پتو و پارچه خواستید خونه خرگوش رو گرم نگه دارید یه جوری باشه که اکسیژن به خرگوش برسه و خفه نشه .

در مورد سوال دوم : گربه فاصله زیادی رو میتونه بپره و اگه جایی برای پنجه هاش داشته باشه ( مثل بست های شیشه ) تا 5 متر هم میتونه از دیوار صاف بالا بره . علاوه بر اون شما مشکل پرنده های شکاری رو هم دارید که میتونن به خرگوش آسیب بزنن حتی توی بالکن خونه ، پس بهتره اگر خرگوش رو توی بالکن نگه میدارید یه توری سیمی ( مثلا توری مرغی ) روی دیوار بالکن بکشید که هم جلوی گربه رو بگیره هم پرنده های شکاری .

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سایه
    تخصص
    ادبیات
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    12920
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام
    میخواستم بپرسم کسی در نواحی گیلان لنگرود دامپزشک خوب برای خرگوش میشناسه؟ خرگوش من نفخ کرده، دستشویی های نرم و کوچیک و شکم بادکرده،...

صفحه 568 از 639 نخستنخست ... 68468518558566567568569570578618 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. sasa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)