فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 557 از 642 نخستنخست ... 57457507547555556557558559567607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,561 به 5,570 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا نمایش پست ها
    آنیتا کوچولوی من دیگه نیست، راحت خوابیده، به خاطر عدم تشخیص به موقع کسی که اسم خودشو گذاشته دامپزشک، چقدر بچه ام اذیت شد، چقدر درد کشید،اما حالا راحت خوابیده.... دیگه دردی نداره....خیلی غصه دارم....به اندازه همه دنیا غصه دارم ...خیلی دوستش دارم هنوزم دوستش دارم تا همیشه ....
    من واقعا شرمنده شما و فسقلی تون هستم که زودتر نتونستم بیام و پاسخ بدم ولی در سفر بودم و دسترسی نداشتم
    در پست قبلی هم گفتم خدمتتون دامپزشک معتبر برای پت ی که میخواید بیارید و در همون زمینه تخصص داشته باشید پیدا کنید از قبل که حیوانی وارد خانه بشه
    قطعا و مطمئنا بخاطر تجویز این دکتر جونشذو از دست داد بچه
    واقعا متأسفم

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط w.ss نمایش پست ها
    واقعا متاسفم دوست گرامی.غم بزرگتو خوب درک میکنم.متاسفانه من خودم 3 تا خرگوشمو تو این سال نحس از دست دادم.2 تاشون که 1.5 سال با من بودن و خاطرات زیادی ازشون داشتم و باعث شدن بعد 20 سال من که عمرن گریم نمیگرفت حسابی گریه کنم.یکیشون مهر،دیگری آذر و بعدی رو که تونسته بود خلاشون رو کمی پر کنه در اثر تجویز زیاد دارو توسط دامپزشک بعد اینکه اسهالش خوب شد و سرحال هم شده بود شکمش نفخ شدید آورد و فوت شد.این خرگوش جدیدم هم متاسفانه اسهال گرفته بود که بردم ایرانیان آمپول زدن بعدش با تجربه خودم از قبلی و کمک دوست خوبمون خانم سیسیل خوب و سرحال شد.تجربه من اینه هیچوقت همه تجویزات دکتر رو انجام نده،مثلا همین ایرانیان که بردم دکتر گفت میتونی سرلاک رو شروع کنی.درصورتیکه همه میدونیم سرلاک دارای قند و هیدروکربن زیاده و برای خرگوش بده.برای همین من ندادم.شیر رو بعد مریضیش به گفته دکتر دوباره شروع کردم،بازم دیروز حالش بد شده.زود فرینی دادم و شیر رو دیگه مجبورم ندم بهش.الان بدون دکتر حالش خوب شد.
    یحتمل اگه ببرم پیش دامپزشکی که خرگوش قبلیم رو کشت،همون اول میگه نفخ داره،دایمتین کوفتی رو بهش بده.آقا ما هر خرگوشی بردیم پیشش گفت نفخ داره و بهش دایمتین داد.خرگوش قبلیم سرحال بود تا دایمتین دادم چند دقیقه بعد دچار تشنج شد و شکمش باد کرد و فوت کرد.
    ۲ مورد دوست خوبم :
    ۱) سرلاکی که گفتن شما مواد تشکیل دهنده ش رو نپرسیدید ؟ چون احتمال داره منظورشون چیز دیگری بود و اشتباه برداشت کردید ؟
    ۲) هر زمان که میخواستید پت ی بیارید حتی سالم و سرحال قبلش حتما حتما قبل از اقدام ، بدنبال دامپزشک متبحر و متخصص در همون زمینه برید
    اگر جوندگان هستن متخصص جوندگان و یا اگر نبود کسی که تجربه داشته باشه و همین طور بقیه موارد
    سپاس ایشالله این فسقلیتون باهاتون همیشه خوشبخت موندگار زندگی کنه

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzd74 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    همونطور که قبلا گفتم "گری" ماده هست و "اسوبال" نر هستش....
    ولی امروز صبح وقتی که رفتم جای بچه هارو تمیز کنم دیدم که گری رفته روی اسنوبال و داره هی مو هاش رو میکنه و گازش میگیره! اسنوبال هم یه جوری نگاه میکرد که انگار میگه من رو از دست این نجات بدین! تقریبا به اندازه یه توپ کوچولو از موهاش رو کنده بود!
    من هم گفتم اخه مگه میشه, این نر, اون یکی ماده, چرا پس دارن برعکس رفتار میکنن!
    یهو یاد این افتادم که نر ها نمیتونن کنار هم خوب سازش کنن و با هم جنگ میکنن, گفتم شاید دکتر جنسیت هاشون رو اشتباه گفته و شاید جفتشون نر هستن!
    یه فیلم کوتاهیی گرفتم و فشرده اش کردم رسوندم به 2 مگ! خواهشا نگاه کنید و راهنماییم کنید! الان میخوام این هارو از هم جدا کنم تا دوباره بیام اینجا و ببینم که جواب چی هست!
    پیشاپیش ممنون
    http://s6.picofile.com/file/82344712...6_000.mp4.html
    سلام
    سن خرگوشتون و نگفتید ولی مشخص هست که به بلوغ رسیدن
    من یک مقاله اختصاصی در میهن پت درباره این موضوع نوشته بودم متاسفانه نمیتونم پیداش کنم چون از طریق بروزر نمیتونم جستجو کنم
    ولی در کل بله همچین اتفاقی برای شما جای تعجب داره ولی امکانش هست به این دلایل :
    اول که حتما خودتون چک بفرمایید برای جنسیت و این براحتی قابل تشخیص هست مخصوصا بالغ شده باشن خرگوش نر در اطراف آلت تناسلی بیضه داره و خرگوش ماده هم زیر شکمش دو طرف پهلوها سینه ..

مورد بعدی اگر حالت هایی که ماده انجام میداد دعوا بود که هیچ ولی اگر شبیه جفت گیری بود مشخصا بخاطر این هست به بلوغ رسیده ، آماده باردار شدن هست ، رحم و اجزای اون کامل شدن و به رشد کامل رسیدن و این ترشحاتی که در داخل بدنش انجام میگیره و چون نر هم در کنارش هست و بیشتر تحریکش میکنه ، داره اعلام میکنه آماده ست برای بارداری و فشارهای عصبی زیادی هم میاد بهش
    حتما سن نر و ماده رو بهم بگید

با توجه به این شرایط و چون مسلما اگر باردار هم بشه ممکنه تا ۱۲ تا خرگوش بدنیا بیاره مسئولیت زندگی تک تک اونها هم با شماست از لحاظ فضا نگهداری و غیره ، پس بهتر هست بخاطر جلوگیری از عفونت رحم و یا موارد اینچنینی ، حتما عقیم بشه ولی اگر شرایطش رو ندارید جدا از هم نگهشون دارید هر چند بوی نر و ماده هر دوشون رو اذیت میکنه ...

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط w.ss نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی.این که کاملا مشخصه توسیه نره.ببین من 2 تا خرگوش داشتم که وقتی به سن بلوغ رسیدن این کارا رو میکردن.اولش چون سفیده رو سیاهه بود فکر کردم سفیده نره و اونیکی ماده.ولی فرداش دیدم اینبار سیاهه روی سفیدس.بعدها مشخص شد جفتشون نر هستند ولی اینقدر همدیگه رو دوست داشتند که نگو و نپرس.تو خرگوشها معمول هست که اگه جنس مخالفشون رو پیدا نکنن همجنسها هم باهم........بنابراین گفته دکتر رو بیخیال.تا اینجا توسیه نر هست.حالا ببین سفیده هم ازین ناقلا بازیا میکنه یا نه.
    دوست من از کجا متوجه شدید طوسی نر هست ؟ !!
    از روی حرکت جفت گیری اصلا قابل تشخیص نیست توضیحی که دادم و لطفا مطالعه کنید
    این موضوع برای خیلی ها عجیب هست ولی بله امکان داره ماده دقیقا همین حرکت ها رو انجام بده

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzd74 نمایش پست ها
    این جور که دکتر میگفت بلوغ اینها توی 7 ماهگی هست....اینا همش 4 ماهشونه!
    رفتار های گری هم بیشتر به دخترها میخورد توی این مدت!1(زود قهر میکرد و از این حرفا...)
    ولی امروز نمیدونم چرا اینجوری شده بود! بعد از این که یه مدت جداشون کردم الان در صلح به سر میبرن!
    حالا باز ببینیم نظر سایر دوستان چی هست
    ممنون
    بلوغ نر در ۴-۵ ماهگی و ماده هم ممکنه از ۴ماهگی قابلیت بارور شدن رو داشته باشه ولی معمولا از پنج ماه تا ۷ ماه هست حتی
    خب حتما نیاز به تشخیص دکتر نیست خودتون هم نگاه کنید جنسیت خرگوشتون و متوجه میشید
    ماده سینه داره و آلت تناسلیش نزدیک به مقعد هست فاصله نداره
    و نر فاقد سینه و کنار آلت تناسلی ش بیضه داره اگر سنش پایین باشه و مشهود نباشه که برای خرگوش شما باید مشخص باشه ، فاصله مقعد و آلت زیاد هست

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهرشاد دباقی
    شماره عضویت
    13419
    میانگین پست در روز
    0.09
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    دوست من از کجا متوجه شدید طوسی نر هست ؟ !!
    از روی حرکت جفت گیری اصلا قابل تشخیص نیست توضیحی که دادم و لطفا مطالعه کنید
    این موضوع برای خیلی ها عجیب هست ولی بله امکان داره ماده دقیقا همین حرکت ها رو انجام بده
    سلام.جاتون تو سایت تو این مدت خالی بود.راستش دکتر نگفت چه نوع سرلاکی.ولی منظورش همون سرلاک عادی بود.اما درمورد نر و مادگی.راستش من خرگوش ماده نداشتم و نمیدونستم که اونا هم ازین کارا میکننولی 2 تا نرهام دقیقا نوبتی همین کارو باهم میکردن.
    یه سوالی دارم از خدمتتون.قطره مولتی رو چقدر و چه موقع ها بهش بدم.پت شاپ که ازش خریدم گفت 6 قطره هر روز.من 3 قطره بهش دادم.2 روز اول شارژ بود ولی امروز که دادم کسل شد.البته دسشویی کرد و اکی شد.ولی فکر میکنم هرروز خیلی زیاد باشه و اشباع شده.

کاربر جدید آتنا^_^ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آتنا یگانه راد
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.04
    دوستان بهترین بستر برای خرگوشا چیه؟
    آخه کلی گیج شدم از کجا میتونم یه بستر خوب و به صورت زیاد پیدا کنم؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    آنیتا
    شماره عضویت
    9734
    میانگین پست در روز
    0.02
    جناب مهرشاد دباقی ،واقعا متاسفم برای از دست دادن خرگوشهاتون....میدونم چقدر سخته.... من سه سال با خرگوشم (آنیتا) زندگی کردم.خیلی مهربون و شیطون بود....الان خیلی برام سخته دیدن جای خالیش تو خونه... بعد از این همه تلاش ، آخرش از دستم رفت.... اونم به خاطر سهل انگاری یه دامپزشک....خرگوش منم قبل از مرگ شکمش نفخ کرد به خاطر دارو....گفت عرق نعناع بده ...دادم .ولی خوب نشد ....
    حالا جاش تو خونه خالیه....خیلی.....خیلی براش گریه کردم هنوزم میکنم.....چرا یه دامپزشک باید اینطوری باشه؟ !!!!!! آنیتا مهربون بود و شیطون و دوستداشتنی.....هیچوقت نمیتونم فراموشش کنم...

کاربر جدید آتنا^_^ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آتنا یگانه راد
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.04
    عاقا ما پدرمون دراومد تو سایت دیوار یه تبلیغاتی دیدم راجب فروش خرگوش مینیاتوری از 25 تا 55 تومان حالا موندم اینا همین قدر میمونن یا رشد میکنن؟اگه رشد میکنه میدونید چه قدر؟

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط آتنا^_^ نمایش پست ها
    دوستان بهترین بستر برای خرگوشا چیه؟
    آخه کلی گیج شدم از کجا میتونم یه بستر خوب و به صورت زیاد پیدا کنم؟
    برای خرگوش فرش موکت سرامیک اصلا بستر مناسبی نیست یا باید از همین پوشال های مخصوص بخرید یا باید چوب رنده شده بریزید که از نجاری ها بگیرید و یا از ساقه گندم زیر پاش باشه نهایتا کارتن پلاست

ای اشرف مخلوقات

صفحه 557 از 642 نخستنخست ... 57457507547555556557558559567607 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)