فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,268
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 556 از 639 نخستنخست ... 56456506546554555556557558566606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,551 به 5,560 از 6387

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    آنیتا
    شماره عضویت
    9734
    میانگین پست در روز
    0.02
    آنیتا کوچولوی من دیگه نیست، راحت خوابیده، به خاطر عدم تشخیص به موقع کسی که اسم خودشو گذاشته دامپزشک، چقدر بچه ام اذیت شد، چقدر درد کشید،اما حالا راحت خوابیده.... دیگه دردی نداره....خیلی غصه دارم....به اندازه همه دنیا غصه دارم ...خیلی دوستش دارم هنوزم دوستش دارم تا همیشه ....

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهرشاد دباقی
    شماره عضویت
    13419
    میانگین پست در روز
    0.09
    نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا نمایش پست ها
    آنیتا کوچولوی من دیگه نیست، راحت خوابیده، به خاطر عدم تشخیص به موقع کسی که اسم خودشو گذاشته دامپزشک، چقدر بچه ام اذیت شد، چقدر درد کشید،اما حالا راحت خوابیده.... دیگه دردی نداره....خیلی غصه دارم....به اندازه همه دنیا غصه دارم ...خیلی دوستش دارم هنوزم دوستش دارم تا همیشه ....
    واقعا متاسفم دوست گرامی.غم بزرگتو خوب درک میکنم.متاسفانه من خودم 3 تا خرگوشمو تو این سال نحس از دست دادم.2 تاشون که 1.5 سال با من بودن و خاطرات زیادی ازشون داشتم و باعث شدن بعد 20 سال من که عمرن گریم نمیگرفت حسابی گریه کنم.یکیشون مهر،دیگری آذر و بعدی رو که تونسته بود خلاشون رو کمی پر کنه در اثر تجویز زیاد دارو توسط دامپزشک بعد اینکه اسهالش خوب شد و سرحال هم شده بود شکمش نفخ شدید آورد و فوت شد.این خرگوش جدیدم هم متاسفانه اسهال گرفته بود که بردم ایرانیان آمپول زدن بعدش با تجربه خودم از قبلی و کمک دوست خوبمون خانم سیسیل خوب و سرحال شد.تجربه من اینه هیچوقت همه تجویزات دکتر رو انجام نده،مثلا همین ایرانیان که بردم دکتر گفت میتونی سرلاک رو شروع کنی.درصورتیکه همه میدونیم سرلاک دارای قند و هیدروکربن زیاده و برای خرگوش بده.برای همین من ندادم.شیر رو بعد مریضیش به گفته دکتر دوباره شروع کردم،بازم دیروز حالش بد شده.زود فرینی دادم و شیر رو دیگه مجبورم ندم بهش.الان بدون دکتر حالش خوب شد.
    یحتمل اگه ببرم پیش دامپزشکی که خرگوش قبلیم رو کشت،همون اول میگه نفخ داره،دایمتین کوفتی رو بهش بده.آقا ما هر خرگوشی بردیم پیشش گفت نفخ داره و بهش دایمتین داد.خرگوش قبلیم سرحال بود تا دایمتین دادم چند دقیقه بعد دچار تشنج شد و شکمش باد کرد و فوت کرد.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فرزاد جعفری
    شماره عضویت
    13884
    میانگین پست در روز
    0.08
    سلام خدمت همه
    همونطور که قبلا گفتم "گری" ماده هست و "اسوبال" نر هستش....
    ولی امروز صبح وقتی که رفتم جای بچه هارو تمیز کنم دیدم که گری رفته روی اسنوبال و داره هی مو هاش رو میکنه و گازش میگیره! اسنوبال هم یه جوری نگاه میکرد که انگار میگه من رو از دست این نجات بدین! تقریبا به اندازه یه توپ کوچولو از موهاش رو کنده بود!
    من هم گفتم اخه مگه میشه, این نر, اون یکی ماده, چرا پس دارن برعکس رفتار میکنن!
    یهو یاد این افتادم که نر ها نمیتونن کنار هم خوب سازش کنن و با هم جنگ میکنن, گفتم شاید دکتر جنسیت هاشون رو اشتباه گفته و شاید جفتشون نر هستن!
    یه فیلم کوتاهیی گرفتم و فشرده اش کردم رسوندم به 2 مگ! خواهشا نگاه کنید و راهنماییم کنید! الان میخوام این هارو از هم جدا کنم تا دوباره بیام اینجا و ببینم که جواب چی هست!
    پیشاپیش ممنون
    http://s6.picofile.com/file/82344712...6_000.mp4.html

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهرشاد دباقی
    شماره عضویت
    13419
    میانگین پست در روز
    0.09
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzd74 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    همونطور که قبلا گفتم "گری" ماده هست و "اسوبال" نر هستش....
    ولی امروز صبح وقتی که رفتم جای بچه هارو تمیز کنم دیدم که گری رفته روی اسنوبال و داره هی مو هاش رو میکنه و گازش میگیره! اسنوبال هم یه جوری نگاه میکرد که انگار میگه من رو از دست این نجات بدین! تقریبا به اندازه یه توپ کوچولو از موهاش رو کنده بود!
    من هم گفتم اخه مگه میشه, این نر, اون یکی ماده, چرا پس دارن برعکس رفتار میکنن!
    یهو یاد این افتادم که نر ها نمیتونن کنار هم خوب سازش کنن و با هم جنگ میکنن, گفتم شاید دکتر جنسیت هاشون رو اشتباه گفته و شاید جفتشون نر هستن!
    یه فیلم کوتاهیی گرفتم و فشرده اش کردم رسوندم به 2 مگ! خواهشا نگاه کنید و راهنماییم کنید! الان میخوام این هارو از هم جدا کنم تا دوباره بیام اینجا و ببینم که جواب چی هست!
    پیشاپیش ممنون
    http://s6.picofile.com/file/82344712...6_000.mp4.html
    سلام دوست گرامی.این که کاملا مشخصه توسیه نره.ببین من 2 تا خرگوش داشتم که وقتی به سن بلوغ رسیدن این کارا رو میکردن.اولش چون سفیده رو سیاهه بود فکر کردم سفیده نره و اونیکی ماده.ولی فرداش دیدم اینبار سیاهه روی سفیدس.بعدها مشخص شد جفتشون نر هستند ولی اینقدر همدیگه رو دوست داشتند که نگو و نپرس.تو خرگوشها معمول هست که اگه جنس مخالفشون رو پیدا نکنن همجنسها هم باهم........بنابراین گفته دکتر رو بیخیال.تا اینجا توسیه نر هست.حالا ببین سفیده هم ازین ناقلا بازیا میکنه یا نه.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فرزاد جعفری
    شماره عضویت
    13884
    میانگین پست در روز
    0.08
    این جور که دکتر میگفت بلوغ اینها توی 7 ماهگی هست....اینا همش 4 ماهشونه!
    رفتار های گری هم بیشتر به دخترها میخورد توی این مدت!1(زود قهر میکرد و از این حرفا...)
    ولی امروز نمیدونم چرا اینجوری شده بود! بعد از این که یه مدت جداشون کردم الان در صلح به سر میبرن!
    حالا باز ببینیم نظر سایر دوستان چی هست
    ممنون

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط w.ss نمایش پست ها
    با تشکر از دوست خوبم.با کمک راهنماییهای شما و دکتر خرم از دیروز ظهر اسهالش بند اومده ولی یه مشکل جدید رخ داده و اونم اینه که کلا دسشویی از دیروز ظهر تا الان نکرده.صبح زیاد شنگول نبود.من دیگه فرینی رو ندادم و جاش شیر دادم.0.3 سی سی آب-عسل دادم،عاشقش شده.ظهر واسش مولتی ویتامین خرگوش خریدم،روش نوشته 6 قطره روزانه ولی فکر کنم برای خرگوش به این اندازه 3 قطره کافی باشه.پودر یونجه که فرمودید رو خیلی خوب میخوره،همچنین براش جعفری ریختم و خیلی پر اشتها میخوره.بنده خدا فهمیده سختمه خودشم کمک کرده و زود به غذای جامد افتاده.البته گاز زدناش میکروسکوپیه ولی دیگه تف نمیکنه.امروز بعد این غذاها خیلی سرحاله و بازی میکنه.ولی هنوزم مدفوع نکرده.شاید آب به بدنش نمیرسه.وقتی آب میذارم میره توش و اصلا نمیخوره.من هم مجبور شدم گاهی با سرنگ بهش آب بدم.خوشبختانه وزنش بیشتر شده ولی نفخ نداره و شکمش گنده مثل خرگوش قبلیم نیست.
    سعی کنید دیگه انواع و اقسام غذاها رو ندید که معده ش هنوز خیلی قوی نشده از جامدات استفاده کنید همون مواردی که گفتم رنده کنید و بدید
    آب نباید با کاسه براش بگذارید باید آبخوری مخصوص جوندگاتن بگیرید و همیشه براش بگذارید تا به میزان مصرفش خودش بخوره با سرنگ اشتباهه ، کاسه هم احتمال داره بگذارید بیبوفته توشذو خفه بشه دور از جونش
    مدفوعش و زیر نظر بگیریبد و بگید دیگه تا به الان نداشته یعنی ؟؟!

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa67 نمایش پست ها
    ممنون . من اصفهان زندگی میکنم . حدود هزینش رو هم میشه لطف کنید تا از همین الان به فکر جمع کردنش باشم ؟ ممنون
    من اصفهان قیمت ها رو دقیق نمیدونم
    ولی براتون پرس و جو میکنم دکتر خوب پیدا میکنم و هزینه ش رو هم بهتون تو پیام خصوصی میگم

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا نمایش پست ها
    سلام،بله اسهالش بد بو بود و اطراف مقعد جمع میشد و بدنش رو کثیف میکرد،البته همون روز اول اسهالش با آنتی بیوتیک قطع شد ولی مشکل اصلی من بیحالی و بی اشتهاییش بود.آمپول ها دو تاش آنتی بیوتیک بود که با فاصله دو روز زد،دوتا هم تقویتی، من ساکن تهران هستم و این دامپزشک رو یکی از دوستان معرفی کرد که خودش هم گربه داره و پیش این دامپزشم میبره و گفت کارش خیلی خوبه،حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم البته دوز داروهاش کمه و فاصله زمانیش زیاد.اما کوچولوی من هنوز هم اشتها نداره، و امروز مجدد به دامپزشکش مراجعه کردم که گفت شکمش نفخ داره و براش عرق نعناع تجویز کرد.
    سلام
    دکتری که برای گربه خوب هست برای خرگوش الزاما شاید تخصصی نداشته باشه که درست تجویز کنه
    برای همین هست که میگن حتما ابتدای امر که پتی میخواید بیارید حتما دامپزشک معتبر پرس و جو کنید تا در این مواقع عجله نمکنید ..
    تجویز آخر عرق نعناشون به نظر من فقط درست بوده اگر نفخ داشته باشه که به نظطر من این حیوون شده فعلا موش آزمایشگاهی
    من علم و تخصص ش رو ندارم اما بهتون پیشنهاد میکنم ببریدش بیبمارستان ایرانیان تو پاسداران ، نگارستان یکم
    البته قبل بردن بگید الان چطور هست عرق نعنا دادید بهتر شد ؟ اگر نشد سریعا ببریدش

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط w.ss نمایش پست ها
    با تشکر از سیسیل گرامی بخاطر کمکهاشون.خرگوشم کامل خوب شد و یبوستش هم خوب شد.ممنون
    خدا رو صد هزار مرتبه شکر فقط آبخوری جوندگان براش بگیرید یادتون نره خیلی هم مراقبش باشید فسقلی رو
    سالم و سلامت بمونید برای هم

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza32 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه خرگوش دارم که بعضی وقتا خیلی سر حاله ولب بعضی وقتا یه گوشه لم میده. مدفوع و ادرارش خوبه و مثل قبله ولی یکم کمتر غذا میخوره. مشکلی داره؟ یا من زیادی حساسم؟
    سلام
    خرگوشها دقیقا همین هستن یه موقع پر جنب و جوش یک موقع لم میدن به قول شما
    ولی علائم بیماریشون :
    تغییرات جسمی زخم چیزی
    تغییر در حجم و رنگ و سایز مدفوع
    میزان ادرار و رنگ ش
    گرمای شدید بدن
    گوشه گیری مداوم و بیحالی
    بی اشتهایی
    صدای قار و قور شکمی و یا اسهال

اگر این موارد و نداره حال فسقلیتون خوبه خوبه و مشکلیب نیست

ای اشرف مخلوقات

صفحه 556 از 639 نخستنخست ... 56456506546554555556557558566606 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)