فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 529 از 642 نخستنخست ... 29429479519527528529530531539579629 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,281 به 5,290 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر میهن پت *. Barfi .* آواتار ها
    شماره عضویت
    11473
    میانگین پست در روز
    0.05
    دوباره سلام پرنیان جون

الان متوجه شدم که برفی مشکل جسمی نداره خدارو شکر

فقط دیگه دوست نداره توی ظرف جیشش جیش کنه !!!

نه ظرف جیشش رو عوض کردم نه پوشال توی ظرف . نه قفس رو جابجا کردم همه چی مثل سابق هست فقط شازده دوست نداره ااونجا جیش کنه !!!

وقتی میبرمش پشت بوم که بازی کنه عادت داره اگه جیش داشته باشه میره سر ناودون جیش میکنه.دیروز بردم سریع رفت جیش کرد.تا امروز صبح جیشش رو نگه داشته !!!

یعنی در حد انفجار بوده حیوونی . منم بی خبر بودم خو

الان من چیکارمیتونم بکنم دوباره توی ظرفش کارش رو بکنه ؟

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط *. Barfi .* نمایش پست ها
    دوباره سلام پرنیان جون

الان متوجه شدم که برفی مشکل جسمی نداره خدارو شکر

فقط دیگه دوست نداره توی ظرف جیشش جیش کنه !!!

نه ظرف جیشش رو عوض کردم نه پوشال توی ظرف . نه قفس رو جابجا کردم همه چی مثل سابق هست فقط شازده دوست نداره ااونجا جیش کنه !!!

وقتی میبرمش پشت بوم که بازی کنه عادت داره اگه جیش داشته باشه میره سر ناودون جیش میکنه.دیروز بردم سریع رفت جیش کرد.تا امروز صبح جیشش رو نگه داشته !!!

یعنی در حد انفجار بوده حیوونی . منم بی خبر بودم خو

الان من چیکارمیتونم بکنم دوباره توی ظرفش کارش رو بکنه ؟

این کارهاشون عادی هست ، دوباره خودش میره تو ظرفش البته امیدوارم ... چون خرگوش خود من هم گه گاه تو زمان های مختلف خودم و میکشتم هم تو ظرفش جیش نمیکرد دقیقا کنار دست ظرفش کارش و میکرد بعد چند روز هم هر دفعه بر میگرده به حالت قبل
    چون موجودات تمیزیذهستن عادت به یک گوشه دارن که جای مخصوص ادرارشون بشه حتی اگر تو خاک و باغچه هم بگذارید یک جا کارشون و انجام میدن
    به نظرم دیگه هر بار برای دستشویی ش به پشت بام نبرید چون ساعت بندی ش تغییر میکنه و هر بار منتظر شما میشه ، روال قبل و داشته باشید دوباره به حالتش برمیگرده، فقط هم مثل قبل برای بازی ببرید بالا پشتبوم ، فقط در ضمیمه میدونم حواستون هست اما ، بالا پشت بومتون امن باید باشه حتما مخصوصا دیواره های بلند که اگر دوید طفلک چیزی ش نشه

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر جدید coquet آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    ari coquet
    حیوان خانگی
    خرگوش-همستر-مرغ عشق-ماهی-لاک پشت
    شماره عضویت
    6119
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام. دست خرگوشم زخم شده . هم اینکه وقتی دستشو میگرم تو دستم احساس میکنم زیر دستش صاف شده.وقتی واسه اون دستش که قارچ گرفته بود رفتم پیش دکتر به من گفت بسترش پوچال چوب باشه. ولی تا وقتی که قارچ دستش خوب نشده بزار روی روزنامه و هر روز روزنامه رو عوض کن.ممکنه واسه بستر نامناسبش غده های زیر دستش از بین رفته باشه.
    از لحاظ بدنی و شکستگی دکتر گفت هیچ مشکلی نداره ولی خودم احساس میکنم لاغرتر شده رزژیم غذایی شم هیچ تغیری نکرده.یونجه میخوره روزی یه برگ کاهو و عصر هم نصف هویج.آب خوردن همراه با مولتی ویتامین و 5 قطره.قطره زینک و هفته ای یهکبار 5 قطره آب آناناس میوه هم میدم بعضی روزا بهش
    .

کاربر میهن پت ali.na آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    علی نامجو
    علایق
    آشپزی...سینما...موسیقی
    تخصص
    علافی
    حیوان خانگی
    فعلا خرگوش
    شماره عضویت
    12902
    میانگین پست در روز
    0.15
    با عرض سلام من چنتا ؟داشتم ازتون........اول رحم خرگوش کجاست؟دوما که من خرگوشم الان پهلو راستش داره بزرگ میشه و پهلو چپش تغییر نکرده؟الان 17امین روز از جفتگیریشونه ببرم پیش دامپزشک تشخیص میده یا این که بگذارم 18 روز بگذره.ممنون

نام و نام خانوادگی
    علی نامجو
    علایق
    آشپزی...سینما...موسیقی
    تخصص
    علافی
    حیوان خانگی
    فعلا خرگوش
    شماره عضویت
    12902
    میانگین پست در روز
    0.15
    سلام مجدد من به تازگی یه خرگوش میکس لاین و لوپ گرفتم 2.5 ماهش و نره الان رفتم تو قفس دیدم داره جفتگیری میکنه با و بیضه داره این ضرر نداره برای خرگوش کوچک؟.و این که میتونه نشونه این باشه که خرگوش من باردار نیستش؟مرسی

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط coquet نمایش پست ها
    سلام. دست خرگوشم زخم شده . هم اینکه وقتی دستشو میگرم تو دستم احساس میکنم زیر دستش صاف شده.وقتی واسه اون دستش که قارچ گرفته بود رفتم پیش دکتر به من گفت بسترش پوچال چوب باشه. ولی تا وقتی که قارچ دستش خوب نشده بزار روی روزنامه و هر روز روزنامه رو عوض کن.ممکنه واسه بستر نامناسبش غده های زیر دستش از بین رفته باشه.
    از لحاظ بدنی و شکستگی دکتر گفت هیچ مشکلی نداره ولی خودم احساس میکنم لاغرتر شده رزژیم غذایی شم هیچ تغیری نکرده.یونجه میخوره روزی یه برگ کاهو و عصر هم نصف هویج.آب خوردن همراه با مولتی ویتامین و 5 قطره.قطره زینک و هفته ای یهکبار 5 قطره آب آناناس میوه هم میدم بعضی روزا بهش
    .

سلام
    روزنامه مناسب نیست کارتن پلاست بگیرید براش و بعد که دستش خوب شد براش یک ظرف شن بگذارید تا خاک بازی کنه ، شن رو بشورید تو آفتاب خشک بشه و بگذارید
    الان هم به نظرم برای چکاپ دوباره به دامپزشک ببرید که دستش و ببینه حتما مجدد ولی اصلا نگذارید روی ادرارش بمونه
    تغذیه ش خوبه اما کامل نیست در تالار خرگوش ها لیست کامل غذاها رو بخونید حتما لطفا باید میوه جات بیشتر و سبزیجات مجاز دیگه هم بیارید داخل رژیمش تا همه ویتامینها بهش برسه مشکلی نداشته باشه و هم بدخوراک نشه
    علت لاغریش هم میتونه همین باشه شاید
    لیست غذاهایی که میدید همه همین هایی بود که گفتید ؟ اگر آره که یک لیست بدم خدمتتون ؟

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.na نمایش پست ها
    با عرض سلام من چنتا ؟داشتم ازتون........اول رحم خرگوش کجاست؟دوما که من خرگوشم الان پهلو راستش داره بزرگ میشه و پهلو چپش تغییر نکرده؟الان 17امین روز از جفتگیریشونه ببرم پیش دامپزشک تشخیص میده یا این که بگذارم 18 روز بگذره.ممنون
    سلام
    رحم خرگوش در گوگل سرچ بفرمایید عکسش و نشون میده ولی پهلوها بزرگ میشه درسته ، الان ببرید جایی که مجهز هست یعنی وارد باشه و دستگاه سونوگرافی داشته باشه میگن خدمتتون من ۱۵ روزگی بردم گفتن
    سلام مجدد من به تازگی یه خرگوش میکس لاین و لوپ گرفتم 2.5 ماهش و نره الان رفتم تو قفس دیدم داره جفتگیری میکنه با و بیضه داره این ضرر نداره برای خرگوش کوچک؟.و این که میتونه نشونه این باشه که خرگوش من باردار نیستش؟مرسی
    من خدمت شما عرض کردم اصلا بهش استرس وارد نکنید
    خرگوش نر رو ازش جدا کنید فشار میاد بهش و براش ضرر داره مخصوصا اینکه جفت خودش نبوده و بهش عادت نداره البته خرگوش دو ماه و نیمه هنوز بالغ نشده و قدرت باروری نداره اما اذیت میکنه ماده تون و

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    علی نامجو
    علایق
    آشپزی...سینما...موسیقی
    تخصص
    علافی
    حیوان خانگی
    فعلا خرگوش
    شماره عضویت
    12902
    میانگین پست در روز
    0.15
    مرسی خرگوشم منو گاز گرفت امروز از وقتی این خرگوشه اومده دیگه منو ادم حساب نمیکنه.....بعد این بچه خرگوشه رو چه جوری دستیش کنم یعنی اهلی اهلی و بعد هم این که طبیعی با هم جفتگیری میکنن میتونه نشونه این بشه که خرگوشم باردار نیست؟مرسی

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    مرسی خرگوشم منو گاز گرفت امروز از وقتی این خرگوشه اومده دیگه منو ادم حساب نمیکنه.....بعد این بچه خرگوشه رو چه جوری دستیش کنم یعنی اهلی اهلی و بعد هم این که طبیعی با هم جفتگیری میکنن میتونه نشونه این بشه که خرگوشم باردار نیست؟مرسی
    خب اگر خرگوش تنها باشه و بیشتر وقتتون و باهاش بگذارید برای بازی ش و یا گردش بهتون کم کم عادت میکنه ولی اگر جفت باشن نه خیلی کم پیش میاد
    یا سن خرگوش تازه وارد و اشتباه میگید یا اینکه بهتون اشتباه گفتن دو ماه و نیم این حرکات و نداره ولی در هر صورت به نظر من جداشون کنید احتمال درگیری هست
    بگذارید از بارداری اون خرگوشتون که اطمینان پیدا کردید اونوقت تصمیم بر جفت شدنشون بگذارید ، اگر حامله بود که حتما باید از نر جدا باشه به بچه ها آسیب میرسونه امکان داره مخصوصا جفت خودش نیست و اینکه اگر باردار نبود پیشش بگذارید البته بعد یکبار زایمان
    الان این علائمی که از نر میگید سنش بیشتر هست به نظرم و جفت گیری نر و ماده الان نشانه بارداری نیست این کار نر نشون دهنده اینه که داره جفتش و تعیین میکنه
    و کلام آخر حتما از هم جداشون کنید لطفا
    ممنون

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    علی نامجو
    علایق
    آشپزی...سینما...موسیقی
    تخصص
    علافی
    حیوان خانگی
    فعلا خرگوش
    شماره عضویت
    12902
    میانگین پست در روز
    0.15
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    خب اگر خرگوش تنها باشه و بیشتر وقتتون و باهاش بگذارید برای بازی ش و یا گردش بهتون کم کم عادت میکنه ولی اگر جفت باشن نه خیلی کم پیش میاد
    یا سن خرگوش تازه وارد و اشتباه میگید یا اینکه بهتون اشتباه گفتن دو ماه و نیم این حرکات و نداره ولی در هر صورت به نظر من جداشون کنید احتمال درگیری هست
    بگذارید از بارداری اون خرگوشتون که اطمینان پیدا کردید اونوقت تصمیم بر جفت شدنشون بگذارید ، اگر حامله بود که حتما باید از نر جدا باشه به بچه ها آسیب میرسونه امکان داره مخصوصا جفت خودش نیست و اینکه اگر باردار نبود پیشش بگذارید البته بعد یکبار زایمان
    الان این علائمی که از نر میگید سنش بیشتر هست به نظرم و جفت گیری نر و ماده الان نشانه بارداری نیست این کار نر نشون دهنده اینه که داره جفتش و تعیین میکنه
    و کلام آخر حتما از هم جداشون کنید لطفا
    ممنون
    fباشه حتما خیلی خیلی ممنون

صفحه 529 از 642 نخستنخست ... 29429479519527528529530531539579629 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)