فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 511 از 642 نخستنخست ... 11411461501509510511512513521561611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,101 به 5,110 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر میهن پت مهری مهر آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهری
    علایق
    همه حیوانات-ورزش-طبیعت
    تخصص
    مترجم- ,والیبال
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    11875
    میانگین پست در روز
    0.09
    عزیزم نگران نباش

این موارد تو طولانی مدت آسیب میزنن. خدارو شکر متوجه شدی

نقل قول نوشته اصلی توسط narguess نمایش پست ها
    بچه ها كسي نيست كمكم كنه؟؟

براي تا فردا فقط راهنمايي ميخوام

خواهش ميكنم

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    بچه ها كسي نيست كمكم كنه؟؟

براي تا فردا فقط راهنمايي ميخوام

خواهش ميكنم
    دوسته عزیزم متاسفانه اطلاعات چندانی درباره جوندگان ندارم ...به دامپزشک مراجعه کردین؟نگران خرگوشتون بودم اگه بتونید یه شرح حال بزارید و نظر دامپزشک رو هم بگین ممنون

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام
    من امروز متوجه شدم كنارهاي مقعد دخترم ( كيسه هاي مقعدي) ترشحات سفيد رنگ هستش
    اول زياد بود ولي الان كم شده اما هست هنوز
    طبيعييه؟
    بقيه خرگوش هام دارن؟
    فردا ميبرمش دامپزشكي الان ولي خيلي استرس دارم
    سلام دوستان ، خيلي خيلي معذرت ميخوام توي اين بخش وارد ميشم
    نرگس جان ، وضعيت اشتها ، مدفوع و ادرار بچه چطوره؟ پلكهاش ، مقعد يا دستگاه ادرارش متورم نيست؟ چنسالشه؟اخرين تخليه مدفوعش كي بوده؟

کاربر میهن پت narguess آواتار ها
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.19
    سلام دوستان

من ديروز متوجه شدم كه كيسه هاي كنار مقعد دخترم ترشح كرم رنگ و بدبو داره و دو روز اينا هم بود كه كلا احساس ميكردم ضعيف شده و بدنش تغيير دما داره
    بعدشم از دوستان پرسيدم همه گفتن غير طبيعيه
    يه مشاوره تلفني هم از دامپزشك گرفتم گفت بتادين رقيق بزن با پماد تترا و بعده ٤٨ ساعت ببرم دكتر اگه خوب نشد
    بعدشم يكي از دوستان با تجربه ام توصيه كرد بتادين يا سرم شستشو بزنم و ببرم. پيش دكتر
    من ديروز دو بار با فاصله زماني ترشحاتو با گوش پاك كم خارج كردم بتادين رقيق شده ماليدم به ناحيه
    در كل همه گفتن غير طبيعيه
    امروز هم بردم دخترمو دام كوچك بردم پيش دكتر رستمي ولي ايشون گفتن طبيعيه اين مورد حتي گاهي اوقات قهوه اي رنگم ميشه معاينه هم كردن مقدار ترشح نسبت به ديروز خيلي كم بود و منم توضيح دادم كه ديروز خيلي زياد بود ولي دكتر گفتن طبيعيه

حالا موندم چي كنم؟ به نظرتون حرف دكتر رستمي درسته ( چون ايشون خيلي با تجربه هستن و تخصص جوندگان دارن)؟

مهري مهر عزيز ممنون از توجهت
    جناب شيويد اميدوارم شرح حال كافي باشه و ممنون از توجهتون
    انيمال لاور مهربونم ممنون براي توجهت ، دخترم ده ماهشه ، مدفوع و ادرارش طبيعي هست و به نظرم كناره هاي مقعدش متورم بود ولي جاهاي ديگه طبيعي هست

Sent from my iPad using Tapatalk

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    اگه دامپزشک مورد تایید خودتون و دوستانی که خرگوش دارن باشه پس به حرفشون اعتماد کنید ...خرگوشتون پشتشو زیاد لیس میزنه؟یا مثلا پشتش بوی بدی میده؟اشتهاشو اینا خوبه؟

شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.19
    منظورتون مقعدشه ؟
    اره كلن خودشو ليس ميزنه خيلي هميشه
    اره تازگيا من احساس ميكنم بوي بدي ميده
    اشتهاش خوبه

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام دوستان

من ديروز متوجه شدم كه كيسه هاي كنار مقعد دخترم ترشح كرم رنگ و بدبو داره و دو روز اينا هم بود كه كلا احساس ميكردم ضعيف شده و بدنش تغيير دما داره
    يه مشاوره تلفني هم از دامپزشك گرفتم گفت بتادين رقيق بزن با پماد تترا و بعده ٤٨ ساعت ببرم دكتر اگه خوب نشد
    بعدشم يكي از دوستان با تجربه ام توصيه كرد بتادين يا سرم شستشو بزنم و ببرم. پيش دكتر
    من ديروز دو بار با فاصله زماني ترشحاتو با گوش پاك كم خارج كردم بتادين رقيق شده ماليدم به ناحيه
    امروز هم بردم دخترمو دام كوچك بردم پيش دكتر رستمي ولي ايشون گفتن طبيعيه اين مورد حتي گاهي اوقات قهوه اي رنگم ميشه معاينه هم كردن مقدار ترشح نسبت به ديروز خيلي كم بود و منم توضيح دادم كه ديروز خيلي زياد بود ولي دكتر گفتن طبيعيه

حالا موندم چي كنم؟ به نظرتون حرف دكتر رستمي درسته ( چون ايشون خيلي با تجربه هستن و تخصص جوندگان دارن)؟

انيمال لاور مهربونم ممنون براي توجهت ، دخترم ده ماهشه ، مدفوع و ادرارش طبيعي هست و به نظرم كناره هاي مقعدش متورم بود ولي جاهاي ديگه طبيعي هست

سلام نرگس جان ، تغيير دماو ضعف علامت أوليه بيماريه ، اگه تب كرده پس واكنش به اختلالي توي بدنه كه ضعف هم به همراه مياره. درسته ، اون ترشحات از زرد تا قهوه اي متغيره و بد بو هست ، كارشون كمك به تخليه مدفوعه ، حالا اگه به هر دليلي غدد سازنده دچار مشكل بشه ، ميزان اين ترشحات كم ، زياد يا متوقف ميشه، تورم هم به علت تجمعشون توي كيسه هاي مقعديه و وقتي اينحالت پيش مياد بوي خيلي بدي از مقعد حس ميشه .احتمالا يا دچار عفونت اين كيسه ها شده يا نياز به تخليه و بررسي دقيقتر داره
    نميخوام نگرانت كنم ولي به نظرم يه دكتر ديگه هم نشون بدي بد نيست ، ميدونم خرگوش حيووني نيست كه بشه دائم دكتر بردش و دچار استرس ميشه ، ولي بي تفاوت هم نميشه بود!
    ویرایش توسط animal lover : 10th June 2015 در ساعت 08:21 PM

شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.19
    سلام عزيزم

خودمم ترديد دارم واقعيت ، اگه ببينم تا فردا هنوز سرحال نشده و التهاب هست حتما ميبرمش پيش دكتر ديگه

ممنون بابت راهنماييت

کاربر فعال سارا خانوم آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سارا غلامی
    علایق
    حیوانات،کتاب،پیانو نواختن،خدا
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10358
    میانگین پست در روز
    0.31
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانوم نمایش پست ها
    درود.
    متاسفانه این روزا دامپزشکای بی وجدانی هستن که چون مداوای جوندگان سود چندانی براشون نداره،اونا رو ویزیت نمیکنن!
    اما در این بین دامپزشکای خوبی هم هستن که واقعا هدفشون خدمت به حیواناته و با جون و دل برای مداوای هر حیوونی مایه میذارن.
    من از دامپزشک دختر خودم خیلی راضیم،میتونم آدرس کلینیکشو و شمارشو بذارم اینجا تا دوستان هم اگه به مشکل برخوردن،
    جونده هاشون رو ببرن پیش ایشون؟(واقعا دکتر با وجدان و خوبی هستن)
    یعنی تبلیغ به نفع اون دامپزشک اشکالی نداره؟
    (البته اینو هم بدونید که من فقط برای کمک به دوستان میخوام آدرس کلینیک ایشون رو تو این تاپیک قرار بدم که ناخواسته تبلیغ هم محسوب میشه به نفع ایشون!)
    مدیران عزیز!
    زودتر جواب بدید!
    میتونم شماره و آدرس دامپزشک مورد تایید خودمو برای استفاده دوستان بذارم تو این تاپیک یا نه؟
    دم دم دم همی دهم
    چون دهلم هوای او...
    نی نی نی به دف زنم
    کاتش عشق مطلقی...

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    سلام دوستان

منظورتون مقعدشه ؟
    اره كلن خودشو ليس ميزنه خيلي هميشه
    اره تازگيا من احساس ميكنم بوي بدي ميده
    اشتهاش خوبه

سلام عزيزم

خودمم ترديد دارم واقعيت ، اگه ببينم تا فردا هنوز سرحال نشده و التهاب هست حتما ميبرمش پيش دكتر ديگه

ممنون بابت راهنماييت
    عزیز دلم این ترشحاتی که مینی مربوط به غدد جنسی خرگوش شما هست یه چیزی مثل مشک تو آهو و ترشحات کاملا طبیعی هستش الان فصل جفتگیری هست و این ترشحات تو خرگوش وجود داره علت بی حالیش و التهاب هم تترا و تمیز کردنه بی دلیل شما هستش باید خدا رو شکر کنی که خونریزی معده نکرده در ضمن اون بویی که به نظر ما بدبو هست از نظر خرگوش ها خیلی هم خوبه و برای جذب جنس مخالف هستش
    عزیزان خرگوش نسبت به کورتون ها و تتراسایکلین حساس هستند و لیس زدن محلی که این پماد ها مصرف شدند باعث خونریزی و مرگ حیوون میشه و حتی تزریق این دارو ها باعث خونریزی داخلی و نهایتا مرگ میشه
    محلول بتادین حتما باید یک به ده و یه محلول رقیق تفاوتی رنگ باشه تا ایجاد مسمومیت نکن
    نرگس جان دکتر رستمی تقریبا یکی از بهترین دکترها در خرگوش تو کل ایران هستند عزیزم اینقدر نسبت به این مسایل حساس نباش که خدای ناکرده بلایا که سر خود من آمد و الان بیشتر از یک ماهه که شبانه روز وقتم برای درمان خرگوش خوشگلم میره میاد برفک نازنین من به خاطر حساسیت بیش از حد من بیشتر از یک ماه که داره اذیت میشه
    ویرایش توسط mitra tz : 11th June 2015 در ساعت 08:10 PM

صفحه 511 از 642 نخستنخست ... 11411461501509510511512513521561611 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)