فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 501 از 641 نخستنخست ... 401451491499500501502503511551601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,001 به 5,010 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر میهن پت maryamjoon آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مريم خانوم
    علایق
    فقط و فقط حیوانات
    تخصص
    اینترنت
    حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    12273
    میانگین پست در روز
    0.25
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهری مهر نمایش پست ها
    نمی دونم چرا این تبلیغات خیلی به نظرم زجر آوره. می دونم که اکثرشون چندتا خرگوش ماده رو گذاشتن جای نه چندان مناسب و هی ازشون توله کشی میکنن و اصن معلوم نیس اون خرگوش های ماده تغذیه خوبی دارن یا داره از شیره جونشون کشیده میشه که هی بچه بیارن و این آدمها تبلیغ بچه خرگوشها رو بگذارن و به پول برسن.
    از گروه معذرت میخام که تلخ دارم صحبت می کنم اما وقتی به حیوونا به حالت ابزار درآمد نگاه میشه برام قابل تحمل نیست. خرگوش و اون بی زبونیش که جای خود داره.
    من فقط ميخواستم بفهمم نژاد چيه؟
    اين خرگوش چهار ماهشه
    لطفا پاسخ سوال را بدهيد
    خرگوش میخوااااااااااااام
    برای واگذاری داشتید به من اطلاع دهید ممنون میشم

کاربر میهن پت مهری مهر آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهری
    علایق
    همه حیوانات-ورزش-طبیعت
    تخصص
    مترجم- ,والیبال
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    11875
    میانگین پست در روز
    0.09
    میدونم عزیزم منظورم شما نبودید.

با اجازه مدیران سایت من از لینکهای پایین نژاد بچه هام رو در اوردم. شاید کمک کنه
    All Rabbit Breeds

All Rabbits Critter Species

نام و نام خانوادگی
    مريم خانوم
    علایق
    فقط و فقط حیوانات
    تخصص
    اینترنت
    حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    12273
    میانگین پست در روز
    0.25
    از اون عكسا هيچ كدوم مثل اين خرگوش نبودند

اگر كسي ميدونه خودش بگه
    خرگوش میخوااااااااااااام

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهری مهر نمایش پست ها
    نه من اصرار ندارم پلیت بخورن اما محض امتحان گرفتم که ببینم چجوریه.بچه های من که قربونشون برم یکی 9 ماهه و یک هفت ماهه هستش. یونجه همیشه و زیاد در اختیارشون هست. یه بسته یک کیلویی رو دو هفته ای و یا کمتر تموم میکنن. هفته ای یک بار نان خشک به مقدار کم بهشون میدم که خیلییییییی دوست دارن.
    توی روز حتما کاهو مصرف میکنن حدود 6 یا 7 برگ برای هر کدوم. سیب و پوست میوه جات هم نه حتما هر روز اما یک روز در میون مصرف میکنن. موردی موزوگوجه هم به مقدار 1/3 موز یا یه نصف گوجه کوچیک میخورن. براشون سویا گذاشتم نخوردن. جو و گندم هم نمیخورن.
    چند بار دیدم که مشکی(خرگوش 9 ماهه) ادرار برفی رو خیلی از نزدیکبو میکنه جوری که لبش ادراری میشه و بعد لبش رو لیس میزنه.
    تو پستهای قبلی دیدم که باید ادرارشون از دسترسشون خاج بشه . این کار رو مکنم اما میخام مشکل کمبود فسفرش رومرتفع کنم . به نظرتون موز رو بیشتر بدم بهش؟ نخود عزیز که تقویتی زده بوده بخاطر این مشکلش. میخاستم بدونم این تقویتی چیه. ضمنا دامپزشک بچه های من عمومی هست و تخصص حیوانات خانگی نداره. آیا مشکل ساز خواهد بود؟ البته منظورم از طرح این موضوع این مطلب هم بود که شاید ندونه این تقویتی که نخود زده چی بوده!
    خوب ببین مهری مهر جان اولا کاهو به این مقدار زیاده واسشون چون کاهو هم مدر هست و هم باعث اسهال میشه بهتره کمتر بهشون بدی
    متوجه منظورت از پوست میوه نشدم میشه توضیح بدی یعنی چی؟
    درمورد موز هفته ای یه تیکه به اندازه یه خرما به هر کدوم بده گوجه رو سعی کن یه روز درمیون بشون بدی چون مانع ایجاد سنگ کلیه میشه و اگه اشتباه نکنم بچه هات هر دو پسر هستند که احتمال تشکیل سنگ تو نرها بیشتر هستش
    در مورد ادرارخواری خرگوشت ببینم اب همیشه به مقدار کافی و تازه دم دستشون هست؟(اب حتما باید آب اشامیدنی باشه و سختی پایینی داشته باشه من خودم اب دستگاه تصفیه رو بهشون میدم)
    ببین عزیزم تجویز اینکه چه داروی تقویتی باید مصرف کنند با من نیست و نمیشه داروهایی که واسه پسر من تجویز شده رو به بقیه هم تعمیم داد ممکنه علت ادرارخواری در هر خرگوشی فرق کنه مطمئن باش اگه دکتر بچه هات علمش به روز باشه مطمئنا میتونه کمکشون کنه اما بهتره به بچه هات یاد بدی تو ظرف مخصوص ادرار کنند و ظرفشون جوری باشه که بهش دسترسی نداشته باشند و ظرفشون رو تند تند تمیز کنی
    عزیزم به خرگوشات حتما حتما غلات بده چون تو سن خرگوش های شما دیگه یونجه به تنهایی نمیتونه دندوناشون رو کوتاه نگه داره غلات رو با چیزی که دوست دارند مخلوط کن و بذار جلوشون به هوای اون غلات رو هم میخورند فندق منم در مقابل خوردن غلات مقاومت میکرد ولی وقتی با سیب خشک قاطی کردم شروع کرد به خوردنشون
    حتما حتما سبزیجات تازه رو هم وارد رژیم غذاییشون بکن جعفری نعناع شوید ریحون خرفه و . . .
    امیدوارم چیزی رو از قلم ننداخته باشم و به همه موارد پستت جواب داده باشم

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjoon نمایش پست ها
    از اون عكسا هيچ كدوم مثل اين خرگوش نبودند

اگر كسي ميدونه خودش بگه
    من فقط ميخواستم بفهمم نژاد چيه؟
    اين خرگوش چهار ماهشه
    لطفا پاسخ سوال را بدهيد
    سلام يك سوال خيلي مهم دارم لطفا متخصص جواب بدن
    به نظرتون نژاد اين خرگوش چيه و نره يا ماده ست؟
    مریم جون این بچه خرگوش میکس هستش و تو ایران به عنوان نژاد معمولی شناخته میشه جنسیتش رو این جوری نمیشه متوجه شد عزیز دلم
    مریم عزیزم با توجه به این مدت که عضو انجمن شدی متوجه شدم اطلاعاتت نسبت به خرگوش خیلی پایینه و شور و اشتیاقت برای داشتن خرگوش زیاد
    عزیز دلم با توجه به سنت این اشتیاق طبیعیه ولی نگهداری از خرگوش اصول خاص خودش رو داره تا عمر مفید حیوون بالا بره و هیچ وقت باعث ازار و اذیتشون نشیم بهتره بجای گشتن تو سایت های مختلف برای خرید خرگوش اطلاعاتت رو در مورد نگهداری از این موجود زیبا بالا ببری و صبور باشی تا موردی برای واگذاری پیدا بشه و فعلا تلاشت رو برای خوشبخت کردن همستر کوچولوت بکنی
    اینم بگم منم زمانی که عضو این انجمن شدم واقعا هیچ اطلاعاتی در مورد نگهداری از خرگوش نداشتم و با کمک همین سایت و مطالعه و تحقیق از پس نگهداری نخود و بقیه بچه هام براومدم

نام و نام خانوادگی
    مريم خانوم
    علایق
    فقط و فقط حیوانات
    تخصص
    اینترنت
    حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    12273
    میانگین پست در روز
    0.25
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    مریم جون این بچه خرگوش میکس هستش و تو ایران به عنوان نژاد معمولی شناخته میشه جنسیتش رو این جوری نمیشه متوجه شد عزیز دلم
    مریم عزیزم با توجه به این مدت که عضو انجمن شدی متوجه شدم اطلاعاتت نسبت به خرگوش خیلی پایینه و شور و اشتیاقت برای داشتن خرگوش زیاد
    عزیز دلم با توجه به سنت این اشتیاق طبیعیه ولی نگهداری از خرگوش اصول خاص خودش رو داره تا عمر مفید حیوون بالا بره و هیچ وقت باعث ازار و اذیتشون نشیم بهتره بجای گشتن تو سایت های مختلف برای خرید خرگوش اطلاعاتت رو در مورد نگهداری از این موجود زیبا بالا ببری و صبور باشی تا موردی برای واگذاری پیدا بشه و فعلا تلاشت رو برای خوشبخت کردن همستر کوچولوت بکنی
    اینم بگم منم زمانی که عضو این انجمن شدم واقعا هیچ اطلاعاتی در مورد نگهداری از خرگوش نداشتم و با کمک همین سایت و مطالعه و تحقیق از پس نگهداری نخود و بقیه بچه هام براومدم
    خيلي ممنون ازتون ولي من تمام تاپيك هاي تالار خرگوش خوندم كلي هم اطلاعات جمع كردم= چكاپ هاي خرگوش تغذيه ي خرگوش روش گرفتن خرگوش و...
    خرگوش میخوااااااااااااام

کاربر فعال سارا خانوم آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سارا غلامی
    علایق
    حیوانات،کتاب،پیانو نواختن،خدا
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10358
    میانگین پست در روز
    0.31
    خوب اگه از ظرفش اب میخوره نه نیازی به ظرف مخصوص نیست
    ببین سارا جون لیس زدن ادرار علل مختلفی داره مثل کم ابی در حالت جدیش که نیاز به بررسی دامپزشک داره ممکنه توازن کلسیم فسفر به هم ریخته باشه ولی ممکنه فقط ادرارش رو بو کرده باشه و تو فک کرده باشی لیس زده
    پنبه تو ظرف مخصوص جیش میکنه یا نه؟ اگه تو ظرف دستشویی میکنه که باید ظرفش رو زود زود تمیز کنی و ادرارش هم دور از دسترس باشه به این صورت که روی ظرفش یه سبد مانند باشه که وقتی یش کرد بره زیر سبد و بهش دسترسی نداشته باشه
    چند روز تحت نظرش بگیر اگه بازم این کار رو کرد باید ببریش پیش دامپزشکش
    البته مطمئن نیستم ولی ممکنه این رفتار جز رفتارهای جنسی هم باشه
    نخود منم یه مدت ادرارش رو لیس میزد که با تزریق تقویتی و فسفر و البته همزمانی این درمان ها و عقیم کردنش این رفتار از سرش پرید و دیگه اینکار رو تکرار نکرده
    نه میترا جان از ظرف عادی آب نمیخوره،فکر کنم ظرف مخصوص لازم باشه.
    نه من مطمئنم ادرارشو لیس زد.در ضمن اولین بارش بود و دیگه هم این کارو تکرار نکرده.
    نه پنبه تو ظرف مخصوص جیش نمیکنه،اما یه محوطه مخصوص برای جیش و مدفوعش داره و کارشو فقط اونجا انجام میده.
    جیشش رو هم من همیشه تمیز میکنم و نمیذارم بمونه.
    اون دفعه در حین ادرار کردن اینکارو کرد که تاکید میکنم دیگه نکرده و اولین بارش بود اون سری.
    باشه اگه دیدم ادامه پیدا کرد میبرمش پیش دامپزشک.
    ممنون میترا جان

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانوم نمایش پست ها
    نه میترا جان از ظرف عادی آب نمیخوره،فکر کنم ظرف مخصوص لازم باشه.
    نه من مطمئنم ادرارشو لیس زد.در ضمن اولین بارش بود و دیگه هم این کارو تکرار نکرده.
    نه پنبه تو ظرف مخصوص جیش نمیکنه،اما یه محوطه مخصوص برای جیش و مدفوعش داره و کارشو فقط اونجا انجام میده.
    جیشش رو هم من همیشه تمیز میکنم و نمیذارم بمونه.
    اون دفعه در حین ادرار کردن اینکارو کرد که تاکید میکنم دیگه نکرده و اولین بارش بود اون سری.
    باشه اگه دیدم ادامه پیدا کرد میبرمش پیش دامپزشک.
    ممنون میترا جان
    اینکه بگیم اصلا اب نمیخوره که درست نیست چون مطمئنا اب رو میخوره ولی ما نمیبینیم حالا واسش یه ظرف مخصوص هم بخری که چه بهتر قیمتی نداره
    ببین اگه حین ادار کردن اینکار رو کرده امکان عفونت اداریش هست چون پنبه جون ماده هستش و عقیمم نیست بهتره به یه دامپزشک نشونش بدی چون درمان عفونت های اداری در مراحل اولیه خیلی راحتتره و ممکن هم هست از تشنگی اینکار رو کرده باشه
    من خودم برای اینکه مطمئن بشم یه مقدار اب بدن بچه هام تامین میشه سبزیجاتشون رو مرطوب بهشون میدم اینجوری موقع خوردنش اب رو هم میخورند که البته همه نیازشون رو برطرف نمیکنه ولی خوب بهتر از هیچیه
    در مورد محل دستشویش هم بهتره عادتش بدی تو ظرف دستشویی کنه اینجوری هم تمیز کردنش راحتتره هم بهداشتی تر چون دیگه به فصل گرما رسیدیم اونجوری باعث میشه مگس و حشرات جمع بشند و هم باعث ازار پنبه بشند هم خانوادت و با توجه به اینکه مادرت هم حساس هستش باعث حساسیت بیشتر میشه

کاربر فعال سارا خانوم آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سارا غلامی
    علایق
    حیوانات،کتاب،پیانو نواختن،خدا
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10358
    میانگین پست در روز
    0.31
    اینکه بگیم اصلا اب نمیخوره که درست نیست چون مطمئنا اب رو میخوره ولی ما نمیبینیم حالا واسش یه ظرف مخصوص هم بخری که چه بهتر قیمتی نداره ببین اگه حین ادار کردن اینکار رو کرده امکان عفونت اداریش هست چون پنبه جون ماده هستش و عقیمم نیست بهتره به یه دامپزشک نشونش بدی چون درمان عفونت های اداری در مراحل اولیه خیلی راحتتره و ممکن هم هست از تشنگی اینکار رو کرده باشه من خودم برای اینکه مطمئن بشم یه مقدار اب بدن بچه هام تامین میشه سبزیجاتشون رو مرطوب بهشون میدم اینجوری موقع خوردنش اب رو هم میخورند که البته همه نیازشون رو برطرف نمیکنه ولی خوب بهتر از هیچیه در مورد محل دستشویش هم بهتره عادتش بدی تو ظرف دستشویی کنه اینجوری هم تمیز کردنش راحتتره هم بهداشتی تر چون دیگه به فصل گرما رسیدیم اونجوری باعث میشه مگس و حشرات جمع بشند و هم باعث ازار پنبه بشند هم خانوادت و با توجه به اینکه مادرت هم حساس هستش باعث حساسیت بیشتر میشه
    میترا جان محوطه ای که پنبه توش دستشویی میکنه طوری نیست که حشره و اینا جمع بشه و باعث ناراحتی کسی بشه،نمیشه گفت چجوریه باید ببینی! بله منم سبزیجات رو مرطوب و طوری که آب روش باشه به پنبه میدم. عفونت ادراری؟ببین میترا جان پنبه دقیقا وقتی جیشش رو کرد،قبل اینکه خودش رو تمیز کنه ادرارشو لیس زد. پس نمیشه گفت حین ادرار،اشتباه کردم من. در ضمن شرایط خانواده از نظر حساسیت به پنبه طوریه که من نمیتونم پنبه رو ببرم دامپزشکی... با توضیحات مجددی که دادم بازم لازمه دامپزشک ببیندش؟(آخه واقعا از نظر شرایط خونواده و سنتی بودن اونا امکان بردن دختر عزیز تر از جونمو به دامپزشکی ندارم...تهدیدم کردن اگه روش حساس باشم دیگه هیچی...)

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانوم نمایش پست ها
    میترا جان محوطه ای که پنبه توش دستشویی میکنه طوری نیست که حشره و اینا جمع بشه و باعث ناراحتی کسی بشه،نمیشه گفت چجوریه باید ببینی! بله منم سبزیجات رو مرطوب و طوری که آب روش باشه به پنبه میدم. عفونت ادراری؟ببین میترا جان پنبه دقیقا وقتی جیشش رو کرد،قبل اینکه خودش رو تمیز کنه ادرارشو لیس زد. پس نمیشه گفت حین ادرار،اشتباه کردم من. در ضمن شرایط خانواده از نظر حساسیت به پنبه طوریه که من نمیتونم پنبه رو ببرم دامپزشکی... با توضیحات مجددی که دادم بازم لازمه دامپزشک ببیندش؟(آخه واقعا از نظر شرایط خونواده و سنتی بودن اونا امکان بردن دختر عزیز تر از جونمو به دامپزشکی ندارم...تهدیدم کردن اگه روش حساس باشم دیگه هیچی...)
    ای بابا خوب عزیزم فعلا فقط تحت نظرش داشته باش ببین بازم اینکار رو میکنه یا نه اگه رفتارش ادامه دار بود بهم بگو تا با توجه به شرایطت یه راه حل منطقی پیدا کنیم
    فعلا به این سوالاتم جواب بده : حجم ادرارش نسبت به قبل کم یا زیاد نشده؟
    تغییری تو اشتهاش به وجود اومده؟
    ادرارش بو میده؟ منظورم بویی بجز بوی ادرار همیشگیشه و همینطور تغییر رنگ تو ادرارش هست یا نه؟

صفحه 501 از 641 نخستنخست ... 401451491499500501502503511551601 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 4 مهمان ها)

1. Pink_Floyd

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)