فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 480 از 641 نخستنخست ... 380430470478479480481482490530580 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,791 به 4,800 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر میهن پت می گل آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    خرگوش.مرغ مینا و به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    سلام. همسایمون برا خانومش یه خرگوش لنگه ی موش موشک خریده. یعنی انگار دوقلون. فقط اون خیلی خیلی کوچولوئه. نصف موش موشکه. دیروز با دخترم رفتیم خونه شون مهمونی که دخترم دلش باز شه. گذاشتم تو خونه ی خرگوش همسایه. همدیگرو بو کردن بعد یه دفعه موش موشک حمله کرد بهش و گازش گرفت. خداروشکر چیزیش نشد. سریع جداش کردم. اون بدبختم یه گوشه کز کرده بود. انقدررررررررر خونه ش کوچیک بود که نمیتونست تکون بخوره. من شک کردم شاید خدایی نکرده مریض باشه. درش آوردم دیدم چه بدو بدویی میکنهبعد موش موشک از دستم فرار کرد دوید دنبالش. اون بدو این بدو. انقدر کتکش زد که نگوحالا شوهرش گیر داده جا نداریم بده می گل خانم نگه داره. وگرنه سرشو میبرم. من مشکلی ندارم و همسرمم موافقه. فقط یه کمک لازم دارم و اونم اینه که با این وضع کتک زدن موش موشک من چطوری نگهش دارم؟ میترسم بزنه طفلی رو ناکار کنه. دخترم خیلی قلدره بعضی وقتا منم میزنه به نظرتون چیکار باید بکنم؟ جثه اون طفلی دقیقا نصف موش موشکه

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط می گل نمایش پست ها
    سلام. همسایمون برا خانومش یه خرگوش لنگه ی موش موشک خریده. یعنی انگار دوقلون. فقط اون خیلی خیلی کوچولوئه. نصف موش موشکه. دیروز با دخترم رفتیم خونه شون مهمونی که دخترم دلش باز شه. گذاشتم تو خونه ی خرگوش همسایه. همدیگرو بو کردن بعد یه دفعه موش موشک حمله کرد بهش و گازش گرفت. خداروشکر چیزیش نشد. سریع جداش کردم. اون بدبختم یه گوشه کز کرده بود. انقدررررررررر خونه ش کوچیک بود که نمیتونست تکون بخوره. من شک کردم شاید خدایی نکرده مریض باشه. درش آوردم دیدم چه بدو بدویی میکنهبعد موش موشک از دستم فرار کرد دوید دنبالش. اون بدو این بدو. انقدر کتکش زد که نگوحالا شوهرش گیر داده جا نداریم بده می گل خانم نگه داره. وگرنه سرشو میبرم. من مشکلی ندارم و همسرمم موافقه. فقط یه کمک لازم دارم و اونم اینه که با این وضع کتک زدن موش موشک من چطوری نگهش دارم؟ میترسم بزنه طفلی رو ناکار کنه. دخترم خیلی قلدره بعضی وقتا منم میزنه به نظرتون چیکار باید بکنم؟ جثه اون طفلی دقیقا نصف موش موشکه
    می گل جان با این اوصاف هم خرگوش خودت نر هست و هم خرگوش همسایتون چون خرگوشای ماده معمولا همدیگه رو نمیزنند
    در مورد نگهداری او فسقلی هم باید بگم اصلا اینکار رو نکن چون وقتی دو تا خرگوش نر با هم نسازند خیلی سخت دیگه با هم میسازند به عنوان مثال میگم وقتی فندق اومد خونه ما با نخود به حد کشت با هم کتک کاری میکردند جوری که من مجبور شدم فندق رو از خونه ببرم و جای دیگه ازش نگهداری کنم ولی وقتی برفی اومد خونه با نخود خیلی جور شدند جوری که اوایل من فک میکردم برفی ماده هستش که اینقدر عاشقانه با همند و از هم جدا نمیشند
    با توجه به اینکه تو موشموشک رو تو راه پله نگه میداری به صلاح نیست اون طفلک رو بیاری و اذیت بشه
    ببین می گل جان مهمترین اصل حمایت از حیوانات اینه که ما بتونیم شرایط اسایش و راحتی یه حیوون رو توی خونه قبل از اینکه بیاریمشون فراهم کنیم نه اینکه بیاریم و دائم توی قفس کوچیک نگهشون داریم و بگیم داریم ازش حمایت میکنیم البته منظورم این نیست که تو از موشموشک خوب مراقبت نمیکنی
    بهتره فعلا شرایط نگهداری موشموشک رو تثبیت کنی و جاش رو اوکی کنی و اطلاعاتت رو درمورد خرگوش بالا ببری و بعد سر فرصت اگه دیدی شرایط نگهداری از یه خرگوش دیگه رو داری یه دوست خوب واسه موشموشک بیاری
    در مورد خرگوش همسایتون هم بعید میدونم خرگوش به اون کوچیکی رو کسی سرببره بهتره با اطلاعاتی که داری جمع میکنی همسایتون رو تو نگهداری از اون فسقلی کمک کنی

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    می گل جان با این اوصاف هم خرگوش خودت نر هست و هم خرگوش همسایتون چون خرگوشای ماده معمولا همدیگه رو نمیزنند
    در مورد نگهداری او فسقلی هم باید بگم اصلا اینکار رو نکن چون وقتی دو تا خرگوش نر با هم نسازند خیلی سخت دیگه با هم میسازند به عنوان مثال میگم وقتی فندق اومد خونه ما با نخود به حد کشت با هم کتک کاری میکردند جوری که من مجبور شدم فندق رو از خونه ببرم و جای دیگه ازش نگهداری کنم ولی وقتی برفی اومد خونه با نخود خیلی جور شدند جوری که اوایل من فک میکردم برفی ماده هستش که اینقدر عاشقانه با همند و از هم جدا نمیشند
    با توجه به اینکه تو موشموشک رو تو راه پله نگه میداری به صلاح نیست اون طفلک رو بیاری و اذیت بشه
    ببین می گل جان مهمترین اصل حمایت از حیوانات اینه که ما بتونیم شرایط اسایش و راحتی یه حیوون رو توی خونه قبل از اینکه بیاریمشون فراهم کنیم نه اینکه بیاریم و دائم توی قفس کوچیک نگهشون داریم و بگیم داریم ازش حمایت میکنیم البته منظورم این نیست که تو از موشموشک خوب مراقبت نمیکنی
    بهتره فعلا شرایط نگهداری موشموشک رو تثبیت کنی و جاش رو اوکی کنی و اطلاعاتت رو درمورد خرگوش بالا ببری و بعد سر فرصت اگه دیدی شرایط نگهداری از یه خرگوش دیگه رو داری یه دوست خوب واسه موشموشک بیاری
    در مورد خرگوش همسایتون هم بعید میدونم خرگوش به اون کوچیکی رو کسی سرببره بهتره با اطلاعاتی که داری جمع میکنی همسایتون رو تو نگهداری از اون فسقلی کمک کنی
    واقعا جای موش موشک خوبه. من نمیدونم تصور شما از راه پله یه جای سرد و تاریکه یا چیز دیگه. ولی راه پله ی ما اصلا اونطوری نیس. احتمال سقوط نداره. روشنه. فرش شده س. نمیدونم چرا فکر میکنی جاش خوب نیس. راستی الان نخود و فندق رابطه شون با هم چطوره؟

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    واقعا جای موش موشک خوبه. من نمیدونم تصور شما از راه پله یه جای سرد و تاریکه یا چیز دیگه. ولی راه پله ی ما اصلا اونطوری نیس. احتمال سقوط نداره. روشنه. فرش شده س. نمیدونم چرا فکر میکنی جاش خوب نیس. راستی الان نخود و فندق رابطه شون با هم چطوره؟
    عزیزم من نگفتم جای موشموشک بده گفتم اگه اون فسقلی رو بیاری مجبوری قفس رو کوچیک کنی که دو تا قفس جا بشه و نوبتی بیاری بیرون و وقتایی که خونه نیستی استرس این رو داشته باشی که مبادا از قفس بیاند بیرون و همو بزنند و هزاران دردسر دیگه
    فندق با همسرش سنجد تو یه زمین کنار کلینیک دامپزشکیشون دارند با هم خوشحال و خوشبخت زندگی میکنند و نخودچی بانی هم به همراه برفی و برفک تو خونه زندگی میکنند
    راستی می گل جان قرار بود از قفس موش موشک واسمون عکس بفرستی که ببینیم از کجا میاد بیرون

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    عزیزم من نگفتم جای موشموشک بده گفتم اگه اون فسقلی رو بیاری مجبوری قفس رو کوچیک کنی که دو تا قفس جا بشه و نوبتی بیاری بیرون و وقتایی که خونه نیستی استرس این رو داشته باشی که مبادا از قفس بیاند بیرون و همو بزنند و هزاران دردسر دیگه
    فندق با همسرش سنجد تو یه زمین کنار کلینیک دامپزشکیشون دارند با هم خوشحال و خوشبخت زندگی میکنند و نخودچی بانی هم به همراه برفی و برفک تو خونه زندگی میکنند
    راستی می گل جان قرار بود از قفس موش موشک واسمون عکس بفرستی که ببینیم از کجا میاد بیرون
    ببخشید اشتباه متوجه شدم. یعنی نخود و فندق هیچوقت با هم خوب نشدن؟عجب. فهمیدم از کجاش میاد بیروناین دختر یه کارای خطرناکی میکنه. خودشو فشار میده از لای تور میاد بیرون. تورشو حسابی پوشوندم دیگه نمیاد. حتما عکس میذارم ولی چند روزه خیلی خراب کاری میکنه خجالت میکشم بذارم بگید چه دختر کثیفی

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    اینم عکس قفس موش موشک. یکی کمک کنه ببینم چیکار کنم دیگه نیاد بیرون؟ صبح دوباره بیرون بود.
    http://up.parsipet.ir/uploads/20[1].jpg

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    اینم عکس قفس موش موشک. یکی کمک کنه ببینم چیکار کنم دیگه نیاد بیرون؟ صبح دوباره بیرون بود.
    http://up.parsipet.ir/uploads/20[1].jpg
    کلا توری رو بردار و یکسری دیگه از اون قفسه ها باز مثل دیوار بچین روی اینها تا دیگه نتونه بیاد بیرون دورش هم کارتن پلاست و بالا آوردی دیگه نمیتونه بیاد
    حتما زودتر توری رو بردار کامل و یکسری قفسه مجدد بچین عزیزم
    دیگه این شیطون خوشکل فسقلی بیرون نمیتونه بیاد و راحت تر هم دسترسی داری بهش

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    کلا توری رو بردار و یکسری دیگه از اون قفسه ها باز مثل دیوار بچین روی اینها تا دیگه نتونه بیاد بیرون دورش هم کارتن پلاست و بالا آوردی دیگه نمیتونه بیاد
    حتما زودتر توری رو بردار کامل و یکسری قفسه مجدد بچین عزیزم
    دیگه این شیطون خوشکل فسقلی بیرون نمیتونه بیاد و راحت تر هم دسترسی داری بهش
    ببخشید درست متوجه نشدم. منظورت اینه با قفسه ها ارتفاع رو بیارم بالا یا سقف بذارم؟

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    ببخشید درست متوجه نشدم. منظورت اینه با قفسه ها ارتفاع رو بیارم بالا یا سقف بذارم؟
    آره عزیزم با قفسه ها ارتفاع رو بیار بالا دو ردیف قفسه مثل این ،
    سقف هم نذار

اون کارتن که گذاشتی اگر نمیتونه روش بپره که هیچی ولی اگر میتونه بردار کوچیک تر بذار

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    آره عزیزم با قفسه ها ارتفاع رو بیار بالا دو ردیف قفسه مثل این ،
    سقف هم نذار

اون کارتن که گذاشتی اگر نمیتونه روش بپره که هیچی ولی اگر میتونه بردار کوچیک تر بذار
    قبلا دو ردیف بودددددددد. بازم میپرید بیرون یه مدت گذشت دیدم فایده نداره. با اینکه دو ردیفه بازم دخترم همیشه بیرونه و موقع تمیز کردن قفس و غذا و آب گذاشتن خیلی اذیت میشدم. ارتفاع بلند بود و دستم نمیرسید به کف قفس

صفحه 480 از 641 نخستنخست ... 380430470478479480481482490530580 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)