فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,270
لایک لایک:  1,702
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 478 از 640 نخستنخست ... 378428468476477478479480488528578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,771 به 4,780 از 6396

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط narguess نمایش پست ها
    اره هميشه آب در دسترسش هست
    خيليم زياد اب ميخوره روزي دوسه بار حتما اب ميخوره

ميوه بهش سيب ميدم يك چهارمشو ميخوره شايدم كم تر
    خيارم ميدم يك دومشو ميخوره ( خيار كوچيك )
    نارنگي يه پر ميخوره فقط
    انگور يه حبه ميخوره
    اگه داشته باشيم ميوه توو خونه بهش ميدم از اين ميوه ها بيشتر اوقات ميخوره

دو سه دقيقه طول ميكشه تا وقتي بهش اب ميدم سكسكه ميكنه ( من هميشه همين دو سه دقيقه اول اب ميدم قطع ميشه شايد بيشترم طول بكشه اگه اب نخوره)

از اخر مهرماه امسال پيش ما بوده
    عزیزم بذار راجع به این موضوع از یه دامپزشک سوال کنم ببینم احتیاجی به بررسی ببشتر هست یا نه بهت حتما خصوصی پیام میدم و نتیجه رو بهت میگم

کاربر میهن پت narguess آواتار ها
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.19
    ممنون عزيزم

خيلي لطف ميكني

کاربر میهن پت می گل آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    خرگوش.مرغ مینا و به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    عزیزم منظورت از داغی چقدره دمای بدن خرگوش بطور طبیعی تقریبا تا چهل درجه هم میرسه اگه خیلی بیش از حد گرمه پس احتمال داره یا مریض شده باشه که گوشه گیریش هم به همون علته و یا محل زندگیش بیش از حد گرمه که با توجه به جایی که میگی هستند و فصل این احتمال رد میشه اگه امکانش رو داری بهترین کار اینه که ببریش پیش یه دامپزشک مجرب تا یه چکاپ بشه اگه نه واست خصوصی شماره تماس میذارم بهم پیام بده واسش از دامپزشک بچه های خودم سوال کنم
    نمیدونم داغی گوشش چند درجه س. آخه دست من که دماسنج نیس. فقط اینو میدونم که قبلا گوشش یخ بود الان داغه. راستی من عمل جراحی دارم. یه هفته شاید نتونم ازش مراقبت کنم. دو روزم بیمارستانم. به نظرت بذارمش تو قفس ناراحت میشه؟ باید بدم خواهرم نگه داره. اون دو تا ماده هه رو چی کنم خدااااااااااااااااا

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    واقعا کسی نیس جواب بده. فکر میکردم وقتی مشکلی باشه سریع میاید کمک ولی انگار اشتباه میکردم. حتما باید یه حیون بمیره که بیاید.

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط می گل نمایش پست ها
    واقعا کسی نیس جواب بده. فکر میکردم وقتی مشکلی باشه سریع میاید کمک ولی انگار اشتباه میکردم. حتما باید یه حیون بمیره که بیاید.

ببین دوست من ، نمیدونمم چرا کاربرا گاهی توقعاتشون بیشتر از حد توان ماست
    ما هم و بقیه هم زندگی داریم مشکلاتش هست ، خود من الان دو روز درگیر هستم بچه هام مریض هستن ، تب دارم و چشمام باز نمیشه مشکلات خصوصی که داریم ، بقیه هم یا دانشجو یا سر کار یا این مواردی که گفتم هست
    وظیفه ما کمک به بقیه است و هر چه در توانمون هست با بقیه به اشتراک بگذاریم ولی زمانی که سریع پاسخ میدیم گاهی هم هست همه به دلیل مشغله ای که دارن دیر پاسخ میدن ، و هیچ کسی دوست نداره بچه شما حتی مویی از سرش بیوفته
    شما شک داری بچه مشکلی داره و کسی در دسترس نیست به دامپزشک مراجعه کن یا با شماره دکتر هایی که بچه ها گذاشتن کلینیک ها تماس بگیر
    این شماره کلینیک پارسا ، دکتر کبیر هست هر موقع کار اضطراری داشتی و دسترسی به دامپزشک نداشتی میتونی ازشون سوال کنی ،
    شماره کلینیک پارسا دکتر کبیر: 02122075786
    شماره کلینیک دکتر معماریان : 22363022
    برای اون موضوع که عمل داری تو قفس باشه که باید اون اصول و مواردی که رعایت میکردی رو به خواهرت بگی و بهشون بگی گهگاه هم بیارنش بیرون و حواسشون باشه تا آسیب نزنه به خودش تا تو قفس هم حوصله ش سر نره
    برای موارد دیگه ای که گفتی الان دقیقا احوالش چطور هست ؟
    از مدفوع و ادرار و اشتها و بازی ش بگو
    مثل قبل هست ؟
    ویرایش توسط sisil : 4th March 2015 در ساعت 02:55 PM

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نمیدونم داغی گوشش چند درجه س. آخه دست من که دماسنج نیس. فقط اینو میدونم که قبلا گوشش یخ بود الان داغه. راستی من عمل جراحی دارم. یه هفته شاید نتونم ازش مراقبت کنم. دو روزم بیمارستانم. به نظرت بذارمش تو قفس ناراحت میشه؟ باید بدم خواهرم نگه داره. اون دو تا ماده هه رو چی کنم خدااااااااااااااااا
    می گل جان واقعا برای اینکه دیر جواب سوالت رو میدم متاسفم خوب عزیزم اولا امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی و عملت به خوبی و سلامتی انجام بشه
    دوما عزیزم ما هیچکدوم دلمون نمیخواد گوشه ناخنی از هیچ موجودی از مخلوقات خدا کنده بشه ولی عزیزم همه ما مشغله های خودمون رو هم داریم خوب اخر ساله و هزار تا کار انجام نشده به هر حال واقعا ازت عذر میخوایم
    اما عزیزم اینجا دنیای مجازیه و برای موارد اورژانس نمیشه روش حساب کرد و اگه واقعا خرگوشت رو مشکل جدی داره حتما حتما باید یه دامپزشک ببیندش
    پرنیان جان راجع به او مدتی که خرگوشات پیش خواهرتند توضیح داد
    اما داغی گوشش ببین من نگفتم دست شما دماسنجه ولی اگه حس میکنی خیلی از دمای بدن خودت داغ تره و تحرکش کم شده و اشتهاشم کم شده بهتره ببریش پیش دکتر چون الان هوا اونقدرا گرم نیست که بگیم گرمازده شده
    ولی اگه تحرک و خوراک و دفعش طبیعی هستش مسئله خاصی نیست
    فعلا با یه پارچه مرطوب گوشاش رو خنک کن و اگه مواردی که گفتم وجود داره ببرش پیش دکتر

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    می گل جان واقعا برای اینکه دیر جواب سوالت رو میدم متاسفم خوب عزیزم اولا امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی و عملت به خوبی و سلامتی انجام بشه
    دوما عزیزم ما هیچکدوم دلمون نمیخواد گوشه ناخنی از هیچ موجودی از مخلوقات خدا کنده بشه ولی عزیزم همه ما مشغله های خودمون رو هم داریم خوب اخر ساله و هزار تا کار انجام نشده به هر حال واقعا ازت عذر میخوایم
    اما عزیزم اینجا دنیای مجازیه و برای موارد اورژانس نمیشه روش حساب کرد و اگه واقعا خرگوشت رو مشکل جدی داره حتما حتما باید یه دامپزشک ببیندش
    پرنیان جان راجع به او مدتی که خرگوشات پیش خواهرتند توضیح داد
    اما داغی گوشش ببین من نگفتم دست شما دماسنجه ولی اگه حس میکنی خیلی از دمای بدن خودت داغ تره و تحرکش کم شده و اشتهاشم کم شده بهتره ببریش پیش دکتر چون الان هوا اونقدرا گرم نیست که بگیم گرمازده شده
    ولی اگه تحرک و خوراک و دفعش طبیعی هستش مسئله خاصی نیست
    فعلا با یه پارچه مرطوب گوشاش رو خنک کن و اگه مواردی که گفتم وجود داره ببرش پیش دکتر
    ممنون از توضیحاتت. خوراک و دفع و بازیش مثله قبله. داغی گوششم از دیروز خوب شده. حدس میزنم افسرده شده بود. هرچند الان تو قفس بازی نمیکنه. فقط وقتی میاد بیرون بدو بدو میکنهآخه دو روز نبودم خونه. موش موشک رو سپردم دست همسرم. اونم فقط غذا و آب براش میذاشت. باهم خیلی لجن بعد از دوروز اومدم خونه دهنم باز موندهمین که درو باز کردم کیسه یونجه موش موشک رو دیدم که انگار دونفر از دو طرف کشیده باشنش. همه یونجه ها پخش رمین بود.بعد رفتم بالاتر دیدم یه پاگرد بزرگ فقط پوپو موش موشک ریخته. یه پاگرد دیگه بالاتر فرش جویده شده بود و خورده های کارتن رو زمین بود. حالا موش موشک نیس. دوساعت دنبالش میگشتم. رفتم پیش قفسش دیدم دوید اومد چسبید به پامبعدا فهمیدم بعلههههههههههه. موش موشک حرصش دراومده از قفس اومده بیرون اون کارارو کرده. کیسه یونجه رو با دندوناش کشیده بود.
    یه خبر عالیییییییی. اون دو تا ماده رو دادم دوست همسرم. تو روستا زندگی میکنه. یه حیاط سیصد چهارصد متری دارن. مرغ و خروس دارن فقط. یه قسمتی رو براشون لونه درست کرده اونجا نگهشون میداره. الان موش موشک تک و تنهاس.راستش جدیدا یه کم میترسم. قفسش واقعا دیگه هیچ راه دررویی حتی اندازه 5 سانت هم نداره. ولی موش موشک همیشه بیرونه میشه کمک کنید. من میترسم آخه چه جوری میشه بیاد بیرون؟

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    ممنون از توضیحاتت. خوراک و دفع و بازیش مثله قبله. داغی گوششم از دیروز خوب شده. حدس میزنم افسرده شده بود. هرچند الان تو قفس بازی نمیکنه. فقط وقتی میاد بیرون بدو بدو میکنهآخه دو روز نبودم خونه. موش موشک رو سپردم دست همسرم. اونم فقط غذا و آب براش میذاشت. باهم خیلی لجن بعد از دوروز اومدم خونه دهنم باز موندهمین که درو باز کردم کیسه یونجه موش موشک رو دیدم که انگار دونفر از دو طرف کشیده باشنش. همه یونجه ها پخش رمین بود.بعد رفتم بالاتر دیدم یه پاگرد بزرگ فقط پوپو موش موشک ریخته. یه پاگرد دیگه بالاتر فرش جویده شده بود و خورده های کارتن رو زمین بود. حالا موش موشک نیس. دوساعت دنبالش میگشتم. رفتم پیش قفسش دیدم دوید اومد چسبید به پامبعدا فهمیدم بعلههههههههههه. موش موشک حرصش دراومده از قفس اومده بیرون اون کارارو کرده. کیسه یونجه رو با دندوناش کشیده بود.
    یه خبر عالیییییییی. اون دو تا ماده رو دادم دوست همسرم. تو روستا زندگی میکنه. یه حیاط سیصد چهارصد متری دارن. مرغ و خروس دارن فقط. یه قسمتی رو براشون لونه درست کرده اونجا نگهشون میداره. الان موش موشک تک و تنهاس.راستش جدیدا یه کم میترسم. قفسش واقعا دیگه هیچ راه دررویی حتی اندازه 5 سانت هم نداره. ولی موش موشک همیشه بیرونه میشه کمک کنید. من میترسم آخه چه جوری میشه بیاد بیرون؟
    می گل جان امیدوارم جای اون دو تا خرگوشت امن و باشه راحت زندگی کنند
    فقط متوجه نشدم قبل از اون دو روز فرستادیشون رفتند یا بعدش
    به هر حال عزیزم بهتر اول یه عکس از قفس موش موشک بذاری تا ما ببینیم مشکل کجاست و چطوری میاد بیرون الان ما هیچ نظر و هیچ کمکی نمی تونیم بهت بکنیم چون هیچ تصوری از قفس و محل زندگی موشموشک نداریم و اینم که میگی تو راه پله زندگی میکنه بیرون اومدنش از قفس بدون حضور خودت واسش خیلی خطرناکه چون ممکنه خدای نکرده از پله ها سقوط کنه پس لطفا چند تا عکس واضح از قفس و محل زندگیش بذار تا بشه نظر داد

نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    می گل جان امیدوارم جای اون دو تا خرگوشت امن و باشه راحت زندگی کنند
    فقط متوجه نشدم قبل از اون دو روز فرستادیشون رفتند یا بعدش
    به هر حال عزیزم بهتر اول یه عکس از قفس موش موشک بذاری تا ما ببینیم مشکل کجاست و چطوری میاد بیرون الان ما هیچ نظر و هیچ کمکی نمی تونیم بهت بکنیم چون هیچ تصوری از قفس و محل زندگی موشموشک نداریم و اینم که میگی تو راه پله زندگی میکنه بیرون اومدنش از قفس بدون حضور خودت واسش خیلی خطرناکه چون ممکنه خدای نکرده از پله ها سقوط کنه پس لطفا چند تا عکس واضح از قفس و محل زندگیش بذار تا بشه نظر داد
    باشه عزیزم. عکسشو میذارم. قبل دو روزفرستادم رفتن

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مینا
    علایق
    اشپزی.مینا کاری. خرگوش. همستر.
    تخصص
    دوست داشتن همه چیز و همه کس
    حیوان خانگی
    خرگوش. همستر. جوجه تیغی. ماهی
    شماره عضویت
    10724
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام به همه دوستان
    من باز هم با یه عالمه سوال اومدم
    1.ادرار پسرم چند روزی هست قرمر شده. غذاش تغییری نکرده. قبلا اینجوری میشد و یکی دو روز که بهش کاهو میدادم خوب میشد اما الان یه هفته است اینجوریه. تا کاهو میدم خوب میشه اما اگه کاهو نخوره شب ادرارش قرمز میشه
    2.پسری من کلا بر این عقیده است که همه چیز رو به جز یونجه باید خورد بماند که تا الن با چه سختی بهش یونجه دادم. چند روز پیش تو باغمون یه کم یونجه دیدم اوردم واسش خشک کردم و خیلی راحت و با اشتها خودش خورد الان دیگه یونجه های قبل رو که با کلی دوز و کلک بهش میدادم رو تحت هیچ شرایطی نمیخوره چی کار کنم تا یه کم بگذره و هوا بهتر بشه و یونجه های که کاشتم در بیان تا از اونا بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    3.سهمیه سبزیش جعفری و گشنیز و اسفناج وشوید وسیبه. چی میتونم به جای اینا بهش بدم که براش تنوع بشه؟؟؟؟؟؟؟
    4.راستی من اصفهان تمام کلینیک ها رفتم وسراغ گرفتم هیچ جا سنگ جویدنی نداشت. اخه تمام پارچه مبلهای خونه رو با دندون میکنه. فقط هم مبلها.
    5.یه مدت هم دندود قروچه داشت. در تمام حالتهای که خواب یا بیدار بود. که عکس از دندوناش گرفتن و دکترش گفت مشکلی نداره. الان دندون قروچه اش کم شده اما بعضی روزا زیاد میشه. نگرانم که دردی داشته باشه و من نفهمم.

والان تنها چیزی که حسابی داره اذیتم میکنه رنگ ادرارشه. چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 478 از 640 نخستنخست ... 378428468476477478479480488528578 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)