فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 477 از 642 نخستنخست ... 377427467475476477478479487527577 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,761 به 4,770 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط می گل نمایش پست ها
    اره فقط داخل قفس اینجوری میشه. ظرف دستشوییشو هل میده جلو خودش میره پشتش کز میکنه اصلا تکون نمیخوره. گاهی وقتا فک میکنم زبونم لال چیزیش شده باشه. مدفوع و ادرارش آره کم تر شده نسبت به سابق. دیگه تو ظرفش دستشویی نمیکنه اصلا. واقعا نگرانشم. ولی وقتی از قفسش میذارمش بیرون انقدر بدو بدو میکنه اصلا پیشم نمیاد. بعد یه چیز دیگه من وقتی میارمش بیرون دیگه نمیتونم بگیرمش بذارمش تو قفس. میره زیر مبل یا جاهایی که دستم بهش نمیرسه.همیشه به خاطر این کاراش دیر میرسم سرکارم
    می گل جان عزیزم اول به سوالاتم جواب بده تا بتونیم مشکلت رو حل کنیم
    اگه اشتباه نکنم شما سه تا خرگوش داری درسته؟ چون تو یه تاپیک واگذاری گفته بودی دو تا خرگوش به سرپرستی گرفتی بجز این خرگوشکت
    اگه خرگوشات تعدا هستند سنشون چقدره منظورم اینه که اون دو تا از این یکی بزرگترند یا همسنند؟
    جنسیتاشون چیه؟
    جای قفسش رو عوض کردی؟
    کارتن پلاست رو از بیرون قفس لبه دار بذار که نتونه بجوه
    علت قایم شدنش زیر مبل اینه که کلا بچه خرگوشا دوست دارند تمام روز بیرون باشند و بازی کنند و چون موجودات باهوشی هستند متوجه میشند که شما میخوای بگیریش و بذاریش تو قفس در نتیجه به جاهای غیر قابل دسترس پناه میبرند
    درمورد ظرف دستشوییش هم اگه حتی جای ظرف رو تو قفس عوض کنی بچه خرگوشا گیج میشند و دیگه تو ظرف مخصوص دستشویی نمیکنند
    احتمالا تو قفسش احساس ارامش و امنیت نمیکنه اگه یه عکس از قفسش بذاری شاید بشه بهتر بهت کمک کرد

کاربر میهن پت می گل آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    خرگوش.مرغ مینا و به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    می گل جان عزیزم اول به سوالاتم جواب بده تا بتونیم مشکلت رو حل کنیم
    اگه اشتباه نکنم شما سه تا خرگوش داری درسته؟ چون تو یه تاپیک واگذاری گفته بودی دو تا خرگوش به سرپرستی گرفتی بجز این خرگوشکت
    اگه خرگوشات تعدا هستند سنشون چقدره منظورم اینه که اون دو تا از این یکی بزرگترند یا همسنند؟
    جنسیتاشون چیه؟
    جای قفسش رو عوض کردی؟
    کارتن پلاست رو از بیرون قفس لبه دار بذار که نتونه بجوه
    علت قایم شدنش زیر مبل اینه که کلا بچه خرگوشا دوست دارند تمام روز بیرون باشند و بازی کنند و چون موجودات باهوشی هستند متوجه میشند که شما میخوای بگیریش و بذاریش تو قفس در نتیجه به جاهای غیر قابل دسترس پناه میبرند
    درمورد ظرف دستشوییش هم اگه حتی جای ظرف رو تو قفس عوض کنی بچه خرگوشا گیج میشند و دیگه تو ظرف مخصوص دستشویی نمیکنند
    احتمالا تو قفسش احساس ارامش و امنیت نمیکنه اگه یه عکس از قفسش بذاری شاید بشه بهتر بهت کمک کرد
    اره دو تا ماده بالغ هم دارم. ولی جای اون دوتا جداس. آخه موش موشک عزیز دردونه ی منهاون دو تا ماده بالغ یه قفس دیگه دارن که دو طبقه بالاتر از جای موش موشکه.
    یعنی موش موشک با قفسش تو یه پاگرد بزرگه پایینه اون دو تا دو طبقه بالاتر تو یه پاگرد دیگه. اصلا همدیگرو نمیبینن. وقتی ام بیرون میارمشون جدا جدا میارم. آخه میترسم کتک کاری کننجنسیت موش موشک رو نمیدونم. فعلا زیاد مشخص نیس. منم اذیتش نکردم. تا بزرگ شه و مشخص بشه. ولی شک دارم که ماده باشه. جای قفسشو اصلا عوض نکردم. فقط یه ردیف کوتاهش کردم. ولی میتونه رو پاهاش راحت بایسته. فقط کارتن پلاست رو عوض کردم. چون قبلی رو تیکه تیکه کرده بود و خراب شده بود. جای ظرف جیشش رو هم عوض نکردم. همون جای قبلیشه.چرا افسرده شده آخه؟ آهان یه مسئله ی خیلی مهم. دو روزه گوشاش داغ شده. اون همه ام داغ نه. ولی قبلا سرد بود. الان گرمه. جای قفسش نه گرمه نه سرد. مناسبه. ولی چرا گوشاش داغ شده؟

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    اره دو تا ماده بالغ هم دارم. ولی جای اون دوتا جداس. آخه موش موشک عزیز دردونه ی منهاون دو تا ماده بالغ یه قفس دیگه دارن که دو طبقه بالاتر از جای موش موشکه.
    یعنی موش موشک با قفسش تو یه پاگرد بزرگه پایینه اون دو تا دو طبقه بالاتر تو یه پاگرد دیگه. اصلا همدیگرو نمیبینن. وقتی ام بیرون میارمشون جدا جدا میارم. آخه میترسم کتک کاری کننجنسیت موش موشک رو نمیدونم. فعلا زیاد مشخص نیس. منم اذیتش نکردم. تا بزرگ شه و مشخص بشه. ولی شک دارم که ماده باشه. جای قفسشو اصلا عوض نکردم. فقط یه ردیف کوتاهش کردم. ولی میتونه رو پاهاش راحت بایسته. فقط کارتن پلاست رو عوض کردم. چون قبلی رو تیکه تیکه کرده بود و خراب شده بود. جای ظرف جیشش رو هم عوض نکردم. همون جای قبلیشه.چرا افسرده شده آخه؟ آهان یه مسئله ی خیلی مهم. دو روزه گوشاش داغ شده. اون همه ام داغ نه. ولی قبلا سرد بود. الان گرمه. جای قفسش نه گرمه نه سرد. مناسبه. ولی چرا گوشاش داغ شده؟
    جای خرگوش تو راه پله؟!!!!!!!!!!!!!!!
    حتما محل رفت و امدتونم از همین راه پله هستش درسته؟
    عزیزم خرگوشا بوی همدیگه رو حس میکنند اینجورم که شما میگی فاصله این ملوسکا با هم فقط یکی دو تا پاگرد هستش به نظر من با احتیاط کامل اونم تو خونه با هم روبروشون کن معمولا خرگوشای ماده با خرگوش ماده دیگه یا یه دون نر کنار میاند و کتک کاری نمیکنند البته این تقریبی هستش به عنوان مثال فندق و نخود من همش در حال کتک کاری بودند ولی برفی و نخود جوری به هم وابسته هستند که من اوایل فک میکردم برفی ماده هستش که اینقدر این دو تا با هم دیگه جورند
    به نظر من علت اصلی افسردگیش وجود خرگوشای ماده هستش و اینکه تو راه پله نگهداری میکنیدش ببین عزیزم خرگوش موجود فوق العاده احساساتی هستش و واقعا وقتی میاد تو یه خونه خودش رو عضوی از اون خونه میدونه اینکه بذاریدش تو راهرو واسش خیلی سنگینه و تحمل نداره اگه تراس یا حیاط دارید
    اول هر سه تا رو با هم روبرو کنید و اگه همدیگه رو پذیرفتند که معمولا میپذیرند جاشون رو به تراس یا حیاطتون منتقل کن و بذار با هم بازی کنند و با هم باشند چون واقعا اینجوری بیشتر لذت میبرند تا تو تنهایی

کاربر میهن پت می گل آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    می گل
    علایق
    خرگوش. لاک پشت. سنجاب
    تخصص
    حسابداری
    حیوان خانگی
    خرگوش.مرغ مینا و به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    11864
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    جای خرگوش تو راه پله؟!!!!!!!!!!!!!!!
    حتما محل رفت و امدتونم از همین راه پله هستش درسته؟
    عزیزم خرگوشا بوی همدیگه رو حس میکنند اینجورم که شما میگی فاصله این ملوسکا با هم فقط یکی دو تا پاگرد هستش به نظر من با احتیاط کامل اونم تو خونه با هم روبروشون کن معمولا خرگوشای ماده با خرگوش ماده دیگه یا یه دون نر کنار میاند و کتک کاری نمیکنند البته این تقریبی هستش به عنوان مثال فندق و نخود من همش در حال کتک کاری بودند ولی برفی و نخود جوری به هم وابسته هستند که من اوایل فک میکردم برفی ماده هستش که اینقدر این دو تا با هم دیگه جورند
    به نظر من علت اصلی افسردگیش وجود خرگوشای ماده هستش و اینکه تو راه پله نگهداری میکنیدش ببین عزیزم خرگوش موجود فوق العاده احساساتی هستش و واقعا وقتی میاد تو یه خونه خودش رو عضوی از اون خونه میدونه اینکه بذاریدش تو راهرو واسش خیلی سنگینه و تحمل نداره اگه تراس یا حیاط دارید
    اول هر سه تا رو با هم روبرو کنید و اگه همدیگه رو پذیرفتند که معمولا میپذیرند جاشون رو به تراس یا حیاطتون منتقل کن و بذار با هم بازی کنند و با هم باشند چون واقعا اینجوری بیشتر لذت میبرند تا تو تنهایی
    نه راه پله اونطوری که فکر میکنی نیس. فقط خودم و همسرم رفت و آمد داریم. اونم خیلی کم. مثله داخل خونه س. فرش شده. یعنی افسردگیش به خاطر اونه؟ داغی گوش هاشو چیکار کنم؟

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نه راه پله اونطوری که فکر میکنی نیس. فقط خودم و همسرم رفت و آمد داریم. اونم خیلی کم. مثله داخل خونه س. فرش شده. یعنی افسردگیش به خاطر اونه؟ داغی گوش هاشو چیکار کنم؟
    عزیزم منظورت از داغی چقدره دمای بدن خرگوش بطور طبیعی تقریبا تا چهل درجه هم میرسه اگه خیلی بیش از حد گرمه پس احتمال داره یا مریض شده باشه که گوشه گیریش هم به همون علته و یا محل زندگیش بیش از حد گرمه که با توجه به جایی که میگی هستند و فصل این احتمال رد میشه اگه امکانش رو داری بهترین کار اینه که ببریش پیش یه دامپزشک مجرب تا یه چکاپ بشه اگه نه واست خصوصی شماره تماس میذارم بهم پیام بده واسش از دامپزشک بچه های خودم سوال کنم

کاربر میهن پت narguess آواتار ها
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.19
    سلام

خرگوش ها سكسكه ميكنند ؟؟

هر از گاهي خرگوشم وقتي دراز ميكشه و در حال استراحته انگار داره سكسكه ميكنه ( نميدونم چه جوري توصيف كنم ) بعدش بهش آب ميدم سريع كلي آب ميخوره

ممنون بابت راهنماييتون

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط narguess نمایش پست ها
    سلام

خرگوش ها سكسكه ميكنند ؟؟

هر از گاهي خرگوشم وقتي دراز ميكشه و در حال استراحته انگار داره سكسكه ميكنه ( نميدونم چه جوري توصيف كنم ) بعدش بهش آب ميدم سريع كلي آب ميخوره

ممنون بابت راهنماييتون
    بله عزیزم خرگوش ها هم سکسکه میکنند ولی برای علتش بذار تحقیق کنم فقط به این سوالام جواب بده
    رژیم غذایی خرگوشت دقیقا چیه و به چه مقداره؟
    سن خرگوشت چقدره و جنسیتش چیه؟
    هرچند وقت یه بار اینجوری میشه؟

شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.19
    يونجه ميخوره روزي سه و چهار دفعه
    جعفري هم روزي دو سه بار ميخوره اندازه يك مشت هر دفعه
    روزي يك بارم گندم ميخوره
    اين غذاهايي كه هر روز ميخوره هر از گاهي كاهو و كلم و سبزي هاي ديگه ام بهش ميدم
    تشويقيم داره كه الان چند وقته دوست نداره بخوره

جنسيتش ماده و سنش هشت ماه بايد باشه ( اندفعه دكتر ببرم دقيق ميپرسم چون قبلا فكر ميكردم شش ماهشه )

دقيق نميتونم بگم ، ولي از اول اينجوري ميشد وقتي كه خوابش عميق شده موقع بيداري اصلا اينجوري نشده
    هر وقت به سكسكه ميفته دو سه روز پشت هم اينجوري ميشه بعد ديگه اين حالتي نميشه
    الان حدود يك ماه بود اصلا نديديم اينجوري شه تا ديروز و امروز كه باز سكسكه افتاد

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط narguess نمایش پست ها
    يونجه ميخوره روزي سه و چهار دفعه
    جعفري هم روزي دو سه بار ميخوره اندازه يك مشت هر دفعه
    روزي يك بارم گندم ميخوره
    اين غذاهايي كه هر روز ميخوره هر از گاهي كاهو و كلم و سبزي هاي ديگه ام بهش ميدم
    تشويقيم داره كه الان چند وقته دوست نداره بخوره

جنسيتش ماده و سنش هشت ماه بايد باشه ( اندفعه دكتر ببرم دقيق ميپرسم چون قبلا فكر ميكردم شش ماهشه )

دقيق نميتونم بگم ، ولي از اول اينجوري ميشد وقتي كه خوابش عميق شده موقع بيداري اصلا اينجوري نشده
    هر وقت به سكسكه ميفته دو سه روز پشت هم اينجوري ميشه بعد ديگه اين حالتي نميشه
    الان حدود يك ماه بود اصلا نديديم اينجوري شه تا ديروز و امروز كه باز سكسكه افتاد
    خوب اب همیشه در دسترسش هست یا نه؟
    بهش میوه چی میدی و به چه مقدار؟
    فاصله سکسکه هاش چقدره منظورم اینه که چقدر طول میکشه؟
    الان چه مدته پیش شما زندگی میکنه؟

شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.19
    اره هميشه آب در دسترسش هست
    خيليم زياد اب ميخوره روزي دوسه بار حتما اب ميخوره

ميوه بهش سيب ميدم يك چهارمشو ميخوره شايدم كم تر
    خيارم ميدم يك دومشو ميخوره ( خيار كوچيك )
    نارنگي يه پر ميخوره فقط
    انگور يه حبه ميخوره
    اگه داشته باشيم ميوه توو خونه بهش ميدم از اين ميوه ها بيشتر اوقات ميخوره

دو سه دقيقه طول ميكشه تا وقتي بهش اب ميدم سكسكه ميكنه ( من هميشه همين دو سه دقيقه اول اب ميدم قطع ميشه شايد بيشترم طول بكشه اگه اب نخوره)

از اخر مهرماه امسال پيش ما بوده

صفحه 477 از 642 نخستنخست ... 377427467475476477478479487527577 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)