فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 450 از 641 نخستنخست ... 350400440448449450451452460500550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,491 به 4,500 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khargosh نمایش پست ها
    سلام.خرگوشم بعضی وقتا خیلی مدفوع خواری میکنه؟به نظرتون طبیعیه؟سیب و نون زیاد میخوره.میتونه دلیلش این باشه؟از دیشب هم هر وقت میزارمش تو ظرف دستشوییش ادرارشو پرت میکنه به دور و اطرافش.راهی هست که بشه از این کارش جلو گیری کرد؟واسه پاک کردن جیش از زیر پاهاش چی خوب پاکش میکنه؟سه بار در روز میزارمش تو جا دستشوییش.به نظرتون سه بار کافیه؟راستی یکم پرخاشگر شده و بعضی وقتا گاز های خیلی محکمی میگیره.مثلا همین دیشب یه گازی از انگشت مادرم گرفت که کم مونده بود پوستشو بکنه.
    مدفوع خواری رو همه خرگوشا دارن اما یه وقتهای خیلی بیشتر میشه که دلیلش میتونه همونطور که بچه ها گفتن بعضی کاستی ها تو رژیم غذایشون باشه زمانی که شما یونجه خشک بطور همیشگی در اختیارش قرار میدی ولی یه غذای خوش خوراکتر مثل سیب یا هویج هم کنارش میزاری دیگه سمت یونجه نمیره و غذای راحتتر رو انتخواب میکنه پس شما میتونید در طول روز بهش یونجه با اب بدید و شبها غذای مثل سیب و هویج و سبزیجات بدید در بقیه موارد هم همون چیزی رو که بچه ها گفتند بکار بگیر فقط اگر احساس میکنی پاهاش کثیف شده و رنگ گرفته و حتما خودت هم میخای اینکار رو کنی باید محلول یک به ده از سرکه سفید و اب تهیه کنی(یک پیمانه سرکه و نه پیمانه اب ), fوبا یه دستمال که به اون اغشته میکنی پاهاش رو تمیز کنی

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط elgod نمایش پست ها
    سیسیل جان سلام
    عاقا این بچه ی من خیلی ترسو هستش،تا منو میبینه فرار میکنه و میره یجا خودشو قائم میکنه!آیا راهی هست که زودتر ارتباط برقرار کنه؟؟
    دیروز تو بالکن بود ادار کرد رفت روش ایستاد!
    آیا دلیل خاصی داره اینکارش؟؟
    بعدش بغلش کردم برم پاشو تمیز کنم(دستمو خیس کنم بکشم کف پاش)تا صدای آب رو شنید شروع کرد به چنگ انداختن و فرار کردن:-(
    میخوام بدونم واسه همینه که ازم میترسه یا هنوز عادت نکرده به من؟
    یه وقتهای وقتی خرگوش رو بقل میکنی که ببری بزاری توی قفسش و یا توی لونه اش مثل بچه ها که میخای از پارک برشون گردونی شروع به چنگ زدن و دس و پا زدن میکنن اینطور موقعها وقتی توی بقل ما هستن و به سمت لونه میریم میتونیم با یکی از دستهامون که به صورتش میرسه خیلی اروم روی چشماش رو بگیریم که نتونه ببینه .اما در مورد اینکه وقتی میری سمتش و میترسه باید بدونی هیچوقت به حالت قافل گیری و ناگهانی نباید بری سمتشونباید خرگوش روبه شما باشه و شما به ارومی در حالی که ملایم با اون حرف میزنید برین سمتش و بگیرینش

کاربر فعال
    نام و نام خانوادگی
    نوروزی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10620
    میانگین پست در روز
    0.31
    سلام
    میخوام پنبه رو عقیم کنم زنگ زدم ایرانیان گفتن 150 میشه هزینش
    میخواستم بدونم جای دیگه ای که هم کارشون خوب باشه و ماهر باشن هم قیمتش پایینتر باشه سراغ ندارین؟

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم جای دیگه ای که هم کارشون خوب باشه و ماهر باشن هم قیمتش پایینتر باشه سراغ ندارین؟
    سلام‌، اگر برای خرگوش چه ماده که هزینش خیلی بیشتر هست چه نر این قیمت و دادن عالیه ....‌چون در تهران قیمت ۲۰۰ حتی تا ۴۰۰ هست ..
    کار بیمارستان ایرانیان هم از هر لحاظ تایید شده ست و عالی ،
    پیشنهاد من به شما همین جا هستش تا هم هزینش براتون مناسب در بیاد و هم خیالتون از بعدش راحت باشه

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    شما مطمئن هستید که گفتن 150 تومن ؟ چون همونطور که سیسیل گفت توی تهران زیر 200 یا 300 تومن نداریم تازه اگر اون دکتر تاحالا خرگوش عقیم کرده باشه همین عید امسال یکی از بچه ها که میخاست خرگوش ماده اش رو عقیم کنه متاسفانه جنازه خرگوشش رو دادن دستش....اینا رو نگفتم بترسی بلکه حتما ببر جای که دکترهاش قبلا این کار رو کرده باشن خود من بیمارستان دامهای کوچک دانشگاه تهران و بیمارستان ایرانیان رو توصیه میکنم البته تو بیمارستان ایرانیان قیمتها فوق العاده بالا هستش برای همین تعجب کردم از 150 که گفتید چون از دانشگاه تهران هم کمتره....اما اگر میخاین خیالتون از سلامت خرگوشتون راحت باشه ببرین ایرانیان ،چندتا اتاق جراحی دارن دستگاههای احیا دارن که اگر حیون موقع عمل مشکل ایست قلبی یا تنفسی داشته باشه یا در بهوش اومدن مشکل داشته باشه اونو برگردونن بجز این بخش بستری دارن وتمام دستگاهای روز دنیا یک نمونه اون دستگاه mriحیوانات هستش که فقط این بیمارستان و بیمارستان کامرانیه دارن

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    پرت کردن ادرار مربوط میشه به بلوغشون و تعیین قلمرو ، سن خرگوشتون و بفرمایید عرض میکنم خدمتتون راهش چی هست ..
    سلام.
    پرنیان جون چرا جواب نمیدید؟یه هفتس منتظرم.این پرتاب جیش داره دیوونم میکنه.همین الانم کلی جیش پرتاب کرد تو صورتم.اگه راهی هست واسه جلوگیریش بهم بگید خیلی ممنون میشم.راستی چون الان یکم هوا سرده تو خونه نگهش میدارم و کلا هشت نه ساعت تو خونس و شبا هم میزارمش تو یه سبد میوه ی بزرگ تا صبح.در بین این هشت نه ساعت هم ده پونزده باری میبرمش تو حیاط تا تو جا دستشوییش تا کارشو بکنه.ولی فک میکنم کافی نیست وبعضی وقتا فک کنم بهش فشار میاد و جیششو پرتاب میکنه.پست 4490# هم مشخصات دادم.
    (آقای فخری و برتی بانی لـــــــطفا کمک کنید).

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    سلام.
    پرنیان جون چرا جواب نمیدید؟یه هفتس منتظرم.این پرتاب جیش داره دیوونم میکنه.همین الانم کلی جیش پرتاب کرد تو صورتم.اگه راهی هست واسه جلوگیریش بهم بگید خیلی ممنون میشم.پست 4490# هم مشخصات دادم.
    (آقای فخری و برتی بانی لـــــــطفا کمک کنید).

سلام دوست من
    نمیدونم پستتون دقیقا کجاست اما بی جواب امکان نداره گذاشته بشه اگر از سمت من بوده عذر میخوام سهوا بوده...
    والا کاش همین جا دو تا مورد و میگفتی سن خرگوشت رو و جنسیت چون کلی گشتم اما تو این شماره پست چیزی از نوشته شما ندیدم ...
    از این بگذریم خرگوش شما بالغ شده و این رفتارها ی بلوغ هست ، جیش پرانی برای تعیین قلمرو هست که اغلب در نرها و خیلی زیاده ...
    تنها راهش هم عقیم کردنش هست که این مشکل و به کل حل میکنه و راه حل دیگه ای نیست
    حتی اگر جفت هم براش بیارید این رفتارهای غریزی ش هست
    اگر نر هست ، سن ۶ ماهگی زمانی که بیضه ها کاملا بزرگ و مشهود هست برای عقیم سازی مناسبه
    اگر ماده ، سن ۸ ماهگی به بعد چون رحم و ضمائم کامل شکل گرفته و رشد کرده باشه
    اگر در تهران هستید دانشگاه دامپزشکی تهران و صد البته در وهله اول بیمارستان دامپزشکی ایرانیان در سعادت آباد بسیار مناسب هست ...

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    سلام دوست من
    نمیدونم پستتون دقیقا کجاست اما بی جواب امکان نداره گذاشته بشه اگر از سمت من بوده عذر میخوام سهوا بوده...
    والا کاش همین جا دو تا مورد و میگفتی سن خرگوشت رو و جنسیت چون کلی گشتم اما تو این شماره پست چیزی از نوشته شما ندیدم ...
    از این بگذریم خرگوش شما بالغ شده و این رفتارها ی بلوغ هست ، جیش پرانی برای تعیین قلمرو هست که اغلب در نرها و خیلی زیاده ...
    تنها راهش هم عقیم کردنش هست که این مشکل و به کل حل میکنه و راه حل دیگه ای نیست
    حتی اگر جفت هم براش بیارید این رفتارهای غریزی ش هست
    اگر نر هست ، سن ۶ ماهگی زمانی که بیضه ها کاملا بزرگ و مشهود هست برای عقیم سازی مناسبه
    اگر ماده ، سن ۸ ماهگی به بعد چون رحم و ضمائم کامل شکل گرفته و رشد کرده باشه
    اگر در تهران هستید دانشگاه دامپزشکی تهران و صد البته در وهله اول بیمارستان دامپزشکی ایرانیان در سعادت آباد بسیار مناسب هست ...
    خیر. تهران نیستم.در کردستان هستم.آقای فخری هم فرمودند که اصلا به شهرستان واسه عقیم کردنش نبرم و گفتند این کاراش تا دو سه ماهی عادی هست چون تازه به بلوغ رسیده وبعدا این رفتاراش کم میشه.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    آزاده
    علایق
    همه حیوانات - سفر
    تخصص
    کامپیوتر
    حیوان خانگی
    2 تا طوطی
    شماره عضویت
    11366
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام

ببخشید میخواستم بپرسم آیا حتما باید ی خرگوش ماده رو هم عقیم کرد . حتی با وجود اینکه جفت نداره و تنها هست .

ممنون

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    خیر. تهران نیستم.در کردستان هستم.آقای فخری هم فرمودند که اصلا به شهرستان واسه عقیم کردنش نبرم و گفتند این کاراش تا دو سه ماهی عادی هست چون تازه به بلوغ رسیده وبعدا این رفتاراش کم میشه.

خب پس پاسخ شما رو دادند آقای فخری ...
    اگر تونستید که به شهر دیگه بیارید و با تحقیق یک دکتر خوب برای عقیم سازی پیدا کنید که عقیمش کنید ،..
    اگر نه که بعد چند وقت کم میشه و راهی نیست برای الانش ....

ای اشرف مخلوقات

صفحه 450 از 641 نخستنخست ... 350400440448449450451452460500550 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)