فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  12,264
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 449 از 639 نخستنخست ... 349399439447448449450451459499549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,481 به 4,490 از 6384

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط elgod نمایش پست ها
    فروشنده گفت دوهفتشه و مادرش از شیر گرفتتش!
    این آواتار دوستمون برفی رو میبینید؟خرگوش منم همین شکل و هیکل رو داره،یعنی کل بدنش تو یه دست جا میشه.
    خب این فروشنده ها یک روده راست ندارن ، آخه دو هفته مادر از شیر نمیگیره که بچه ها رو ...
    شما الان اینایی که گفتم و ندید خیلی کشنذه هست خدای نکرده اسهال بشه
    شیر بدون لاکتوز بگیرید ، شیر زیرو کاله خوبه با نوک قاشق خیلی کم عسل قاطی کنید و در روز کم کمدشروع کنید یک وعده و سه قاشق غذاخوری بدید بهش و کم کم و بعد چند روز برسونید به سه وعده و در هر وعده سه قاشق غذاخوری ، عسل هم یکبار قاطی وعده ها کنید تا نرمی استخوان نگیره خدای نکرده...
    بریزید تو ظرف بگذارید پیشش و مراقب باشید تا نیوفته تو شیر خفه بشه ، اگر خورد کار شما راحته وگرنه سورنگ انسولین بگیرید بدون سوزن ، خیلی آروم از کنار لبش و دهنش جایی که نرم هست و دندون نداره بهش بدید بخوره

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر جدید elgod آواتار ها
    شماره عضویت
    11500
    میانگین پست در روز
    0.01
    این بچه خیلی شیطونه همه چیش خوبه حتی از داخل جعبه یی که هست میپره میاد بیرون،فقط مشکل یبوست داره همین.که الان نگاه کردم ۱۴تا پوپ کرده بود یهو

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    این بچه خیلی شیطونه همه چیش خوبه حتی از داخل جعبه یی که هست میپره میاد بیرون،فقط مشکل یبوست داره همین.که الان نگاه کردم ۱۴تا پوپ کرده بود یهو
    دوست خوبم مشکل نرمی استخوان یا مسائل داخلی اینجوری بروز نمیکنه ، مثلا خود من همسن این بچه آوردم کمی بزرگتر که بخاطر تغذیه بد قبلش دستش از آرنج کج شده به داخل
    پس لطفا مسائلی که گفتم و رعایت بفرمایید تا همیشه در کنار هم خوب و سلامت زندگی کنید ایشالله ..
    بایت خبر خوبتون هم ممنون خیلی خوشحال شدم

ای اشرف مخلوقات

شماره عضویت
    11500
    میانگین پست در روز
    0.01
    دوست عزیز ممنون بخاطر راهنماییت
    یه سوال دیگه دارم چجوری میخوابه این بچه؟هرگوش من چشماشو نمیبنده اصلا.مدت زمان خوابش چقدره،پسرم از صبح تا شب بیداره یسره

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    دوست عزیز ممنون بخاطر راهنماییت
    یه سوال دیگه دارم چجوری میخوابه این بچه؟هرگوش من چشماشو نمیبنده اصلا.مدت زمان خوابش چقدره،پسرم از صبح تا شب بیداره یسره

خرگوش پلک سوم داره و با چشم باز میخوابه گاهی که خیلی خوابش عمیق میشه چشمهاش و میبنده
    چون فسقلی شما مدت زمان زیادی نیست اومده شوق داره و با محیط اخت نشده وقتی نرمال شد معمولا شبها زمان فعالیتشون هست و روزها بیشتر خوابن
    البته خوابشون هم به منزله یکسره خوابیدن نیست ده مین نیم ساعت باز یک چرخی باز خواب

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    سلام.خرگوشم بعضی وقتا خیلی مدفوع خواری میکنه؟به نظرتون طبیعیه؟سیب و نون زیاد میخوره.میتونه دلیلش این باشه؟از دیشب هم هر وقت میزارمش تو ظرف دستشوییش ادرارشو پرت میکنه به دور و اطرافش.راهی هست که بشه از این کارش جلو گیری کرد؟واسه پاک کردن جیش از زیر پاهاش چی خوب پاکش میکنه؟سه بار در روز میزارمش تو جا دستشوییش.به نظرتون سه بار کافیه؟راستی یکم پرخاشگر شده و بعضی وقتا گاز های خیلی محکمی میگیره.مثلا همین دیشب یه گازی از انگشت مادرم گرفت که کم مونده بود پوستشو بکنه.

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khargosh نمایش پست ها
    سلام.خرگوشم بعضی وقتا خیلی مدفوع خواری میکنه؟به نظرتون طبیعیه؟سیب و نون زیاد میخوره.میتونه دلیلش این باشه؟از دیشب هم هر وقت میزارمش تو ظرف دستشوییش ادرارشو پرت میکنه به دور و اطرافش.راهی هست که بشه از این کارش جلو گیری کرد؟واسه پاک کردن جیش از زیر پاهاش چی خوب پاکش میکنه؟سه بار در روز میزارمش تو جا دستشوییش.به نظرتون سه بار کافیه؟راستی یکم پرخاشگر شده و بعضی وقتا گاز های خیلی محکمی میگیره.مثلا همین دیشب یه گازی از انگشت مادرم گرفت که کم مونده بود پوستشو بکنه.

سلام
    لطفا سن و جنس خرگوشتون و بگید ؟
    مدفوع خواری براساس نیاز بدنشون هست و مشکلی نیست اما باید رژیم غذاییش چک بشه
    چه رژیمی داره ؟
    نون اصلا بهش ندید توش مخمر داره و فوق العاده نفاخ ، تنها میتونید از نون صنعتی خشک بسته بندی اون هم به میزان کم استفاده کنید در روز ...
    پرت کردن ادرار مربوط میشه به بلوغشون و تعیین قلمرو ، سن خرگوشتون و بفرمایید عرض میکنم خدمتتون راهش چی هست ..
    اگر منظورتون ادرار روی زمین هست که ریخته از ابر خشک استفاده کنید و بعدش از یک پارچه خیس برای پاک کردن روش ..
    اگر منظورتون کف پای خود خرگوش هست از دستمال مرطوب بدون بو ، ولی بهتر حوله خیس هست به پاش بکشید البته اصلا لزومی نمیبینم خودش تمیز میکنه
    ظرف دستشویی همیشه باید در دسترس ش باشه تا خودش سریع بره اون تو و شما نگذارید
    اما اگر در مرحله آموزش هست به نظر من پنج بار خوبه در غیر اینصورت اگر خودش بلده نزدیکش بگذارید تا بره هر وقت خواست
    سن خرگوشتون و نمیدونم ولی این رفتارها به دلیل رسیدن به بلوغ جنسی هست مخصوصا در نر ها ، که راهش عقیم کردن هست
    ویرایش توسط sisil : 27th December 2014 در ساعت 09:17 PM

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    سلام
    لطفا سن و جنس خرگوشتون و بگید ؟
    مدفوع خواری براساس نیاز بدنشون هست و مشکلی نیست اما باید رژیم غذاییش چک بشه
    چه رژیمی داره ؟
    نون اصلا بهش ندید توش مخمر داره و فوق العاده نفاخ ، تنها میتونید از نون صنعتی خشک بسته بندی اون هم به میزان کم استفاده کنید در روز ...
    پرت کردن ادرار مربوط میشه به بلوغشون و تعیین قلمرو ، سن خرگوشتون و بفرمایید عرض میکنم خدمتتون راهش چی هست ..
    اگر منظورتون ادرار روی زمین هست که ریخته از ابر خشک استفاده کنید و بعدش از یک پارچه خیس برای پاک کردن روش ..
    اگر منظورتون کف پای خود خرگوش هست از دستمال مرطوب بدون بو ، ولی بهتر حوله خیس هست به پاش بکشید البته اصلا لزومی نمیبینم خودش تمیز میکنه
    ظرف دستشویی همیشه باید در دسترس ش باشه تا خودش سریع بره اون تو و شما نگذارید
    اما اگر در مرحله آموزش هست به نظر من پنج بار خوبه در غیر اینصورت اگر خودش بلده نزدیکش بگذارید تا بره هر وقت خواست
    سن خرگوشتون و نمیدونم ولی این رفتارها به دلیل رسیدن به بلوغ جنسی هست مخصوصا در نر ها ، که راهش عقیم کردن هست
    یونجه ی خشک وآب همیشه در اختیارش هست بعضی اوقات هم چند تکه سیب یا نون خشک.یه بار هم سبزی بهش دادم اسهال شد دیگه نمیدم.فک کنم نه یا ده ماهی بشه.نر هست.

شماره عضویت
    11500
    میانگین پست در روز
    0.01
    سیسیل جان سلام
    عاقا این بچه ی من خیلی ترسو هستش،تا منو میبینه فرار میکنه و میره یجا خودشو قائم میکنه!آیا راهی هست که زودتر ارتباط برقرار کنه؟؟
    دیروز تو بالکن بود ادار کرد رفت روش ایستاد!
    آیا دلیل خاصی داره اینکارش؟؟
    بعدش بغلش کردم برم پاشو تمیز کنم(دستمو خیس کنم بکشم کف پاش)تا صدای آب رو شنید شروع کرد به چنگ انداختن و فرار کردن:-(
    میخوام بدونم واسه همینه که ازم میترسه یا هنوز عادت نکرده به من؟

یه سوال دیگه
    همیشه باید تو قفسش غذا باشه یا هرچند ساعت واسش یخورده غذا بذارم؟
    ویرایش توسط berti bani : 11th January 2015 در ساعت 09:00 AM

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    سیسیل جان سلام
    عاقا این بچه ی من خیلی ترسو هستش،تا منو میبینه فرار میکنه و میره یجا خودشو قائم میکنه!آیا راهی هست که زودتر ارتباط برقرار کنه؟؟
    دیروز تو بالکن بود ادار کرد رفت روش ایستاد!
    آیا دلیل خاصی داره اینکارش؟؟
    بعدش بغلش کردم برم پاشو تمیز کنم(دستمو خیس کنم بکشم کف پاش)تا صدای آب رو شنید شروع کرد به چنگ انداختن و فرار کردن:-(
    میخوام بدونم واسه همینه که ازم میترسه یا هنوز عادت نکرده به من؟
    یه سوال دیگه
    همیشه باید تو قفسش غذا باشه یا هرچند ساعت واسش یخورده غذا بذارم؟
    دوست عزیز خرگوشا از اب فوق العاده بدشون میاد و بی نهایت به صدا حساسند مخصوصا تو این سن شما هم زمان دو تا فعل که خرگوشا بهش حساسند انجام دادید معلومه که الان ازتون میترسه بهتره فعلا وقتی ارومه فقط نوازشش کنید و اجازه بدید به محیط جدید اخت بشه
    هر زمان هم که لازم شد دست و پاش رو تمییز کنی با یه دستمال مرطوب اینکار رو انجام بده
    غذا هم همیشه یونجه و اب در اختیارش بذار باشه ولی سبزیجات رو وعده ای بهش بده شیر رو هم وعده ای بهش بده عزیزم

صفحه 449 از 639 نخستنخست ... 349399439447448449450451459499549 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)