فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 443 از 641 نخستنخست ... 343393433441442443444445453493543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,421 به 4,430 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khargosh نمایش پست ها
    دوستان وسیله ی بازی چی پیشنهاد میدین؟
    برای وسیله بازی بهتره از این سبدهای کنفی بگیری و توی اون رو پر از گلوله های کاغذی کنی البته کاغذ سفید که اگر خورد مشکل نداشته باشه و دیگه اویزون کردن غذاشون هم یه بازی قشنگه که دوست دارن اما در مورد عروسک فراموش کردم بگم عروسک رو حتما باید داخلش رو خالی کنی و اونرو پر از پنبه خوراکی و قابل هضم کنی که اکثر پت شاپها دارن

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    afsanehesmaeili
    علایق
    شنا
    تخصص
    مترجم و مدرس زبان انگلیسی
    شماره عضویت
    10897
    میانگین پست در روز
    0.03
    اقای فخری سبد رو ظرف هست.چجوری میتونن بخورن??? به خاکش نمیرسن که بخورن کهههه
    یه سوال دیگه، اینکه مخروط کاج برا بازی خوبه بهشون بدیم? تو یه سایتی خوندم میوش خوب نیس مخروطش خوبه ولی...میوش مگه همون مخروط نمیشه? ما اینجا نخل داریم کاج نداریم واسه این اطلاعاتم کمه.به هر حال دوستان حتمااا به این سوالام جواب بدین، مرسی

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsanehesmaeili نمایش پست ها
    یه سوال دیگه، اینکه مخروط کاج برا بازی خوبه بهشون بدیم? تو یه سایتی خوندم میوش خوب نیس مخروطش خوبه ولی...میوش مگه همون مخروط نمیشه? ما اینجا نخل داریم کاج نداریم واسه این اطلاعاتم کمه.به هر حال دوستان حتمااا به این سوالام جواب بدین، مرسی
    عزیزم میوه کاج اون دونه هایی هست که توی مخروط کاج هست در مورد مخروط کاج اطلاعی ندارم ولی تحقیق میکنم و نتیجه رو بهت میگم ولی تا جایی که میدونم کلا درخت کاج زیاد واسه خرگوشا جالب نیست
    در مورد خاک گربه هم بهتره واسشون نذاری من شخصا کاغذ کاهی سفید رو ترجیح میدم هم راحت تمییز میشه هم کمتر بو میگیره

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    افسانه جانم
    من هم اول این مشکل و داشتم از این روش استفاده کن دیگه یک کم جیشش هم بیرون نمیریزه

پرنیان جان میشه از نزدیک جای دستشوییش عکس بزاری? و اینکه این ققسی که براش درست کردی خوبه? ینی باز نمیشن از هم? خرگوشت نمیپره بیرون? چجوری میره تووش اخه در که نمیشه با اینا درست کرد?! ببخشید انقد سوال دارم من اخه من نمیتونم هزینه کنم یه قفس بزرگ برای نیکی بخرم و قفس الانشم کوچیک نیست ولی فک میکنم برای اینکه همش تووش باشه خوب نیست
    سوال دیگه اینکه من دانشجوام هفته ای دوروز تا غروب نیستم خونه بقیه روزام خیلی درگیرم و اینکه شاید چندروز بخام برم سر کار و اینجوری خیلی نگران نیکی ام نمیدونم باید چیکار کنم! میخام یه خرگوش دیگه بیارم ولی میترسم مشکل ر نگهداری و رسیدگیم دوبرابر شه و اینکه جدیدن حس میکنم نیکی خیلی حس جنسیش قوی تر شده هی میخاد بیاد رو دستم و خودشو بمالونه و اینا ..
    ببخشید من انقد سوال دارم ممنون میشم جواب بدی :)

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    من برا جای خواب برونی یه پارچه بدون پرز گذاشتم، برای بقیه قسمتهای قفسش هم اول سفره یه بار مصرف، بعد یه پتوی کوچولو و روی اونم یه کفپوش کابینت انداختم که سر تا سر قفس رو کاور کرده. جای دسشویی شم که از اقای فخری و پرنیان جان تقلید کردم یه سبد میوه ی کوچولو برداشتم زیرشو ظرف المینیومی گذاشتم میره اونجا دسشویی میکنه که بعد ادرار و مدفوعش از لابلای سبد میره پایین و به بدنش برخورد نمیکنه. هر از گاهی بغلای سبد وامیسه ادرار میکنه یه کم میریزه پایین که اونم چون کفپوشا حالت پلاستیکی دارن به زیرش نفوذ نمیکنه و سریع با دستمال کاغذی پاکش میکنم وبا یه دستمال نم دار تمیزش میکنم
    افسانه جان میتونی از ظرف دستشویی و کف پوشی که میگی عکس بزاری من خیلی متوجه نشدم مرسی :)

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    afsanehesmaeili
    علایق
    شنا
    تخصص
    مترجم و مدرس زبان انگلیسی
    شماره عضویت
    10897
    میانگین پست در روز
    0.03
    نازنین جان من تاحالا عکس نذاشتم بلد نیستم...خخخببین عزیزم قفس برونی دقیقا شبیه همین قفس بالایی هست که متلق به وروجک پرنیان جونه. من از رو همین عکس براش درست کردم.برونی الان 2ماهشه این قفس هم به اندازه کافی براش بزرگ هست. تو اون اتاقه که رو ارتفاعه یه پارچه بدون پرز انداختم که اونجا میخوابه.کف قفسم که الان تو عکس یه مقوا کرمی هست ظاهرا، من کفپوشای کابینت که تو پلاستیک فروشی ها همه طرحش هست رو انداختم..اولی که براش درست کردم ریزه بود از لابلا میله هاش میومد بیرون. مجبور شدم دورش با کارتن بپوشونم چند ردیف پایین رو، ولی الان بزرگتر شده نمیتونه بیاد بیرون. یه دونه از مربع های ردیف بالا هم کامل گیرش نکردم تا برا نظافت و بازی و غذا که میخوام دستمو ببرم تو قفس راحت باشم. البته بعد از هربار رو گیره ای که باهاش چفت میکنن قفسارو به هم فشارش میدم اونجا گیر میکنه مربعه دیگه نمیتونه بیاد بیرون. بعد ظرف دسشویی هم که تو عکسه واضح هستش، یه ظرف نیاز داری و یک سبد میوه کوچولو که معمولا تو میوه فروشی ها زیاده و تو این فصل کیوی و خرمالو توش میفروشن. ظرفت بزرگتر از سبده باشه که سبد بره توش. چون سبدا یه کوچولو پایه دارن وقتی برعکس بذاریش تو ظرفه از کف ظرف فاصله میگیره و وقتی جیش کنه جیشش میره پایین به بدنش نمیخوره. امیدوارم متوجه شده باشی و عذر میخوام که نتونستم عکس بذارم

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    افسانه جان من در مورد مخروط کاج تحقیق کردم عزیزم کلا درخت کاج چه ساقه میوه و چه مخروطش برای خرگوش سمی و کشنده هست و تحت هیچ شرایطی در اختیار خرگوشات نذارش بهتر واسشون سنگ های مخصوص جویدنی یا کف دریا و چوب درخت بید و سیب برای بازی استفاده کنی

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    سلام.خرگوشم بعضی وقتا فرش و موکت رو میجوه.میشه از سنگ پرندگان به جای سنگ معدنی واسش استفاده کرد؟چون قبلا واسش چوب توت و انگور میزاشتم اصلا نمیجوید.

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khargosh نمایش پست ها
    سلام.خرگوشم بعضی وقتا فرش و موکت رو میجوه.میشه از سنگ پرندگان به جای سنگ معدنی واسش استفاده کرد؟چون قبلا واسش چوب توت و انگور میزاشتم اصلا نمیجوید.
    دوست عزیز از سنگ جویدنی مخصوص جوندگان استفاده کنید چون میزان مواد معدنی موجود در سنگ مخصوص پرنده ها با جوندگان و خرگوش ها فرق داره میتونید هم از کف دریا هم استفاده کنید
    از چوب بید و سیب هم استفاده کنید معمولا دوست دارند

کاربر میهن پت نجم الدین محمدی آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نجم الدین محمدی
    علایق
    طبیعت.حیوانات.گل
    تخصص
    پرورش و دفع بیماری های مرغ عشق و فنچ
    حیوان خانگی
    ماهی.فنچ.عروس هلندی.مرغ عشق.خرگوش
    شماره عضویت
    10645
    میانگین پست در روز
    0.10
    سلام دوستان عزیز.
    من هرچی حیون داشتم واگذار کردم اعم از ماهی و فنج و مرغ عشق و... ک البته جاشونم الان خوبه الحمدلله الان خیلی تنهام و وقت خالی زیاد دارم تا حالا خرگوش نگه نداشتم حالا می خوام جمعه یه بچه خرگوش یک یا دو ماهه بگیرم که از بچگی پیش خودم باشه و بهم خو بگیره.
    اگه میشه لطفا بگید که نر بگیرم یا ماده(از لحاظ رفتاری.اخه می خوام یه کم اروم باشه)ضمنا اینکه چطوری بفهمم این فرشته مشکلی نداره؟
    لطفا سریع کمکم کنین چون من می خوام جمعه این جیگرو به خونواده مون اضافه کنم.
    می تونید من رو در اینستا گرام دنبال کنید.
    mihanpet

صفحه 443 از 641 نخستنخست ... 343393433441442443444445453493543 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 3 مهمان ها)

1. Pink_Floyd

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)