فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,410
لایک لایک:  1,825
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 442 از 660 نخستنخست ... 342392432440441442443444452492542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,411 به 4,420 از 6595

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    2.93
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsanehesmaeili نمایش پست ها
    دوستان من دوتا مشکل دارم. یکی از دوستای من دیده بود یه نفر به مطب دکترش مراجعه کرده بوده و این اقا جلوی موهاش کاملا ریخته بوده و طی معاینه مشخص شده موی خرگوشش به بدنش چسبیده و ایشون متوجه نشدن بعد جوش خورده به تنش و باعث ریختن موهای خودش شده. منم از وقتی شنیدم میترسم خرگوشمو توخونه ولش کنم موقع بازی کردن. موضوع دیگه اینکه برونی کاملا از نظر ظاهری سالم و تمیزه. کوچکترین کثیفی رو بدنش نیست. نه ابریزش داره و نه چرک چشم یا هر علامت دیگه. ولی من تاحالا دامپزشکی نبردمش و هیچ واکسن ضد انگلی هم نزده. احتمال داره انگل و یا چیز دیگه ای داشته باشه؟ لطفا اگه در این موارد اطلاعاتی دارین با من به اشتراک بزارید
    یه سوال دیگه اینکه خرگوشا از چه سنی اگر کنار جنس مخالف قرار بگیرن جفتگیری میکنن؟؟؟
    یه کم صبر کن یه مقاله میزارم راجب این مسئله اما ریزش موهاش هیچ ربطی به خرگوشش نداشته

این رو با قاطعیت می گم

خرگوش ها ضد انگل ندارن و واسشون ضد انگل گربه رو میزنن که اکثر مواقع موجب مرگ خرگوش میشه

خرگوش ها از شش ماهگی بالغ می شن

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    نازنین جان متوجه نشدم یعنی میوه و سبزی به خرگوشت هر روز نمیدی؟عزیزم یونجه و آب باید همیشه در اختیار خرگوشت باشه علاوه بر این روزانه طی دو وعده بهش سبزی و میوه بدی عزیزم بهش نون نده چون باعث نفخ میشه بهش نون خشک صنعتی در حد مزه کردن و تشویقی بده
    در مورد محدود کردنش عزیزم باید کم کم عادتش بدی که تو قفسش بمونه مثلا چند روز سر یه ساعت مشخص به مدت یک ساعت بذارش تو قفس و هی این مدت زمان رو بیشتر کن و توی این مدت هم بهتر قفسش رو توی جایی بذاری که بتونه شما رو ببینه تا به قفس عادت کنه
    برای بستر زیر پاش هم بهتره از کاغذ کاهی سفید یا کاغذ خام روزنامه یا کاغذ الگو استفاده کنی چون جوهر روزنامه سرب و ارسنیک داره که در طولانی مدت باعث مسمومیت و بیماری و خدای نکرده مرگ خرگوشت میشه
    من دلم میسوزه زندانیش کنم توو قفس گناه داره میره اون توو خیلی معصومانع نگاه میکنه که بیاریمش بیرون نمیدونم چیکار باید کنم :(
    کاغذه کاهی یه مدت میزاشتم ولی خیلی نازکه و رطوبت خیلی زود به همه ی قسمتاش سرایت میکنه!! بستر دیگه ای غیر اینا نیست که استفاده کنم?

کاربر فعال hannaneh آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hannaneh
    علایق
    animal
    تخصص
    study
    حیوان خانگی
    خرگوش,خروس لاری,قناری,جوجه,ماهی فایتر,مرغ و خروس,لاکپشت
    شماره عضویت
    10253
    میانگین پست در روز
    1.33
    بچه ها سلام
    انجل رو همون پنجشنبه بردم دامپزشکی و گفت سالمه سالمه فقط پاهاش یکم زخم شده که همون پمادو گفت بزنم خوب میشه و اینکه گفت جاش تو قفس خوب نیست و چون بزرگ شده باید جاش بزرگ تر باشه برای همینم بردمش تو باغمون یه خرگوش دیگه هم گرفتم اینقدر باهم بازی میکنند که نگید
    یه جاهم براشون درست کردم هم گرمه هم دور از دسترس گربه هاست
    یک روز درمیون هم سر میزنم بهش یه خرگوش سفید کاراملی هم تازه گرفتم که اونم با اینا اخت شده اما باید یه جفت براش بگیرم
    به هرحال خواستم خبر بدم از انجل که الان بهش کلی خوش میگذره و از زندگی اپارتمانی هم خلاص شد بچه
    و یه جفت خرگوش قبلا داشتم که اونا بچه هاشون به دنیا اومدن اینقدر نازن که نگید کوچولو و ملوس تازه موهاشون دراومده اما همشون گذاشتم تو جای گرم تا مریض نشن
    няf вαяαує иαgσfти zια∂ ∂ям!!:)

نام و نام خانوادگی
    hannaneh
    علایق
    animal
    تخصص
    study
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10253
    میانگین پست در روز
    1.33
    ذا و وقت خوابشون هم همون توصیه هایی که برتی بانی عزیز کرده بود رو انجام میدم و شبا میبرمشون لالا و سبزی هم عاشق گشنیزن

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazims نمایش پست ها
    من دلم میسوزه زندانیش کنم توو قفس گناه داره میره اون توو خیلی معصومانع نگاه میکنه که بیاریمش بیرون نمیدونم چیکار باید کنم :(
    کاغذه کاهی یه مدت میزاشتم ولی خیلی نازکه و رطوبت خیلی زود به همه ی قسمتاش سرایت میکنه!! بستر دیگه ای غیر اینا نیست که استفاده کنم?
    نازنین جان این دلسوزی تو دقیقا داستان دوستی خاله خرسه هست یکم باید تحمل کنی تا عادت کنه چون هرچی بزرگتر میشه میزان آسیب هایی که به خونه و خدای نکرده به خودش میزنه بیشتر میشه
    برای بستر هم اگه میتونی واسش از بسترهای آماده ای که تو پت شاپ ها هست بگیر که البته باید اول امتحان کنی که خرگوشت بهش حساسیت نداشته باشه اما به نظر من کاغذ خام روزنامه از همه چی بهتره هم آلودگی نداره هم زود رطوبت رو پس نمیده و هم اینکه راحت تمییز میشه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    afsanehesmaeili
    علایق
    شنا
    تخصص
    مترجم و مدرس زبان انگلیسی
    شماره عضویت
    10897
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazims نمایش پست ها
    من برا جای خواب برونی یه پارچه بدون پرز گذاشتم، برای بقیه قسمتهای قفسش هم اول سفره یه بار مصرف، بعد یه پتوی کوچولو و روی اونم یه کفپوش کابینت انداختم که سر تا سر قفس رو کاور کرده. جای دسشویی شم که از اقای فخری و پرنیان جان تقلید کردم یه سبد میوه ی کوچولو برداشتم زیرشو ظرف المینیومی گذاشتم میره اونجا دسشویی میکنه که بعد ادرار و مدفوعش از لابلای سبد میره پایین و به بدنش برخورد نمیکنه. هر از گاهی بغلای سبد وامیسه ادرار میکنه یه کم میریزه پایین که اونم چون کفپوشا حالت پلاستیکی دارن به زیرش نفوذ نمیکنه و سریع با دستمال کاغذی پاکش میکنم وبا یه دستمال نم دار تمیزش میکنم

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.84
    من برا جای خواب برونی یه پارچه بدون پرز گذاشتم، برای بقیه قسمتهای قفسش هم اول سفره یه بار مصرف، بعد یه پتوی کوچولو و روی اونم یه کفپوش کابینت انداختم که سر تا سر قفس رو کاور کرده. جای دسشویی شم که از اقای فخری و پرنیان جان تقلید کردم یه سبد میوه ی کوچولو برداشتم زیرشو ظرف المینیومی گذاشتم میره اونجا دسشویی میکنه که بعد ادرار و مدفوعش از لابلای سبد میره پایین و به بدنش برخورد نمیکنه. هر از گاهی بغلای سبد وامیسه ادرار میکنه یه کم میریزه پایین که اونم چون کفپوشا حالت پلاستیکی دارن به زیرش نفوذ نمیکنه و سریع با دستمال کاغذی پاکش میکنم وبا یه دستمال نم دار تمیزش میکنم

افسانه جانم
    من هم اول این مشکل و داشتم از این روش استفاده کن دیگه یک کم جیشش هم بیرون نمیریزه

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    hannaneh
    علایق
    animal
    تخصص
    study
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10253
    میانگین پست در روز
    1.33
    تازه فهمیدم انجل تو قفس خیلی کسل بود اما الان خیلی خوشحال و پر جنب و جوشه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    afsanehesmaeili
    علایق
    شنا
    تخصص
    مترجم و مدرس زبان انگلیسی
    شماره عضویت
    10897
    میانگین پست در روز
    0.03
    اره اینجوری خیلی بهتره پرنیان جون. من تو فکرش بودم ولی ظرفشو گیر نیوردم هنوز...
    یه سوال داشتم...اینکه نمیشه الان تو اون ظرف خاک گربه ریخت؟ بابدنش که برخورد نمیکه چون سبد روشه، از اون طرفم جیششو گلوله میکنه هم تمیز کردنش راحتتره هم شاید بو نده دیگه

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.49
    اره اینجوری خیلی بهتره پرنیان جون. من تو فکرش بودم ولی ظرفشو گیر نیوردم هنوز...
    یه سوال داشتم...اینکه نمیشه الان تو اون ظرف خاک گربه ریخت؟ بابدنش که برخورد نمیکه چون سبد روشه، از اون طرفم جیششو گلوله میکنه هم تمیز کردنش راحتتره هم شاید بو نده دیگه
    خاک گربه رو میخورن و باعث مریضی میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)