فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  12,265
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 441 از 639 نخستنخست ... 341391431439440441442443451491541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,401 به 4,410 از 6384

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz1 نمایش پست ها
    نگهداری خروش که بزرگ میشه داخل خانه یا قفس سخته برا همین دنبال مینیاتوری هستم اگه کسی میدونه کجا میشه گیر آورد بگه؟خرگوش لوپ رشدش چقدره از این معمولیا کمتر ؟
    دوست عزیز
    دوستان دیگه لطف کردن و توضیحات کاملی دادن
    تو ایران خرگوش مینیاتوری اصلا وجود نداره ، چون قیمتش خیلی بالا هست و تمام خرگوشها هم بزرگ میشن و این بچه خرگوشهایی که به این نام فروخته میشه تنها بچه خرگوشهای ۱۰ یا ۱۵ روزه هستن که بعدا بزرگ میشن
    نگهداری خرگوش که بزرگ میشه سخت هست کاملا حرف شما صحیح هست پس لطفا اینکارو نکنید چون اون حیوون جدا از اینکه عادت میکنه به شما ، آواره میشه
    چون در یک جمله همچین چیزی در ایران وجود نداره ، خیلی از دوستان به خاطر عدم آگاهی خریداری میکنن و بعد نمیتونن نگه دارن
    درحال حاضر بنده ۳ مورد برای واگذاری هست که به همین درد مبتلا شدن و الان منتظر خانواده هستن ...
    خرگوش های لوپ هم بزرگ میشن
    و حتی مینی لوپ هم همینطور و‌قیمتی بالای ۳ تومن داره که کم در ایران پیدا میشه
    ممنون ازشما بخاطر دقت نظر و تحقیق درباره این مسئله

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khargosh نمایش پست ها
    سلام.من یه خرگوش نر دارم کم کم داره بالغ میشه.این روزا خیلی میفته دنبالم و وقتی هم وایسم دور پاهام میچرخه ویه صداهایی هم در میاره.دست و پاهامو هی لیس میزنه وگاهی گاز میگیره.شدید ترینشون امروز صبح بود که قصد داشت با دستم جفتگیری کنه!!به نظرتون چیکار کنم از سرش بیفته؟؟؟؟؟
    راستی اصلا هم نمیخوام عقیمش کنم.
    (پرنیان خانم-برتی بانی-آقای فخری)لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید کمک کنید.خیلی ممنون میشم.
    با این مشکل شما من هم یه دو سه باری دست به گریبان بودم حالا به اون مسایلی که گفتی پرتاب جیش رو هم اضافه کن ،در اون زمان من امکان عقیم کردن رو نداشتم از لحاظ مالی ، بهرحال یه دو تا سه ماه که بگذره کم کم نرمال میشه اما در این مدت میتونی با بازی کردن با خرگوشت و خسته کردنش کمکش کنی این دوران رو سپری کنه مثلا وقتی اینطوری گیر میده با دادن غذاهای که خیلی دوست داره حواسش رو پرت کنید من خودم یه عروسک دراختیار خرگوشم گذاشته بودم که در نهایت با اون جفت گیری کنه. فقط بهیچ وحه خرگوشت رو پیش دکترهای اونجا و کلا شهرستانها برای عقیم کردن نبری

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    با این مشکل شما من هم یه دو سه باری دست به گریبان بودم حالا به اون مسایلی که گفتی پرتاب جیش رو هم اضافه کن ،در اون زمان من امکان عقیم کردن رو نداشتم از لحاظ مالی ، بهرحال یه دو تا سه ماه که بگذره کم کم نرمال میشه اما در این مدت میتونی با بازی کردن با خرگوشت و خسته کردنش کمکش کنی این دوران رو سپری کنه مثلا وقتی اینطوری گیر میده با دادن غذاهای که خیلی دوست داره حواسش رو پرت کنید من خودم یه عروسک دراختیار خرگوشم گذاشته بودم که در نهایت با اون جفت گیری کنه. فقط بهیچ وحه خرگوشت رو پیش دکترهای اونجا و کلا شهرستانها برای عقیم کردن نبری
    خیلی ممنون آقای فخری.خیالمو راحت کردید.پس واسش یه عروسک خرگوش میگیرم.راستی عروسک رو چجوری واسش بزارم؟همیشه پیشش باشه یا گاهی اوقات؟ وسیله ی بازی واسش چی پیشنهاد میدید؟ممنون میشم اگه شمارتونو تو پیام خصوصی بهم بدین که بعدا کاری داشتم پیام بدم.

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.04
    خیلی ممنون آقای فخری.خیالمو راحت کردید.پس واسش یه عروسک خرگوش میگیرم.راستی عروسک رو چجوری واسش بزارم؟همیشه پیشش باشه یا گاهی اوقات؟ وسیله ی بازی واسش چی پیشنهاد میدید؟ممنون میشم اگه شمارتونو تو پیام خصوصی بهم بدین که بعدا کاری داشتم پیام بدم.
    عروووووووسک واسه خرگوشت که باهاش جفت گیری کنه نهایت....؟؟؟؟؟

در نهایت باید عقیم بشه

اما ایده عروسک کاملأ اشتباه هست
    ویرایش توسط berti bani : 1st December 2014 در ساعت 07:52 PM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    نازنین جان میشه رژیم غدایی خرگوشت رو بگی چیا هست تا بشه بهتر راهنماییت کنیم؟
    درمورد آزادی بیش از حد خرگوشت هم باید بگم واسش خیلی خطرناکه و ممکنه به خودش آسیب بزنه بهتره فضاش رو محدود کنی اینجوری هم از غذاهایی که واسش میذاری مجبور میشه بخوره هم احتمال اسیب دیدگیش کمتر میشه
    در مورد دستشوییشم اگه دسترسیش به محلی که واسه دستشویی کردنش مشخص کردی آسون باشه و خودش به راحتی بتونه بدون کمک بره با تمرین یاد میگیره فقط کافیه واسش یه ظرف مخصوص بذاری و یه دستمال آغشته به ادرار خرگوشت رو توی اون ظرف بذاری
    یونجه هر روز بهش میزم میوه و سبزی شاید همیشه هررور نشه ولی زود به زود میدم بهش مثلن چندوقت اخیر هرروز بهش سیزی دادم سیب هم هرچند روز نون ام دوست داره میدم بهش
    قفسش توو اتاقه و درش هم بازه غذاش اونجاست دیگه خودمم حواسم هست هرجای خونه باشه بهش غذا میدم وکف قفسم روزنامه گذاشتم هرجاش دستشویی میکنه! یکی از بچه ها بهم گفت که براش ظرف بگیرم ولی چیزی که بتونم توو قفسش بزارم بعدم که سبدی روش بزارم که پاش کثیف نشه پیدا نکرم من از بهار که اورمش خونه تا الان روزی چندبار مجبورم روزنامه هارو عوض کنم نمیدونم تا کی میتونم اینکارو کنم
    اینکه محدودش کنم واقعن نمیشه لج بازی میکنه جیش میکنه! یا حتا وسایلو میجوعه یه دفه توو تابستون در اتاق و مبستم چون توو هال پوپ میزاشت به حدی افسرده شد که فک کردم مریض شده بردمش دکتر غذا نمیخورد! حتا وقتایی که خونه نیستم میزارمش توو قفس وقتی میام میبینم همه چی بهم ریخته روزنامه رو پاره کرده!

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها
    عروووووووسک واسه خرگوشت که باهاش جفت گیری کنه نهایت....؟؟؟؟؟

در نهایت باید عقیم بشه

اما ایده عروسک کاملأ اشتباه هست
    باشه مری جون عروسک نمیدم بهش.خیلی ممنون میشم شمام تجربیاتتونو راجع به این مسئله بگید.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    دوستان وسیله ی بازی چی پیشنهاد میدین؟

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    دوستان وسیله ی بازی چی پیشنهاد میدین؟
    دوست عزیز خرگوشا عاشق جوییدن هستند بهتره واسش سنگ های جویدنی مخصوص بگیرید همینطور واسش چوب سیب یا بید بذارید که بجوه واسش یه سطل شن تمیز هم بذارید که راحت بتونه بره توش و حس کندنش هم ارضا بشه

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazims نمایش پست ها
    یونجه هر روز بهش میزم میوه و سبزی شاید همیشه هررور نشه ولی زود به زود میدم بهش مثلن چندوقت اخیر هرروز بهش سیزی دادم سیب هم هرچند روز نون ام دوست داره میدم بهش
    قفسش توو اتاقه و درش هم بازه غذاش اونجاست دیگه خودمم حواسم هست هرجای خونه باشه بهش غذا میدم وکف قفسم روزنامه گذاشتم هرجاش دستشویی میکنه! یکی از بچه ها بهم گفت که براش ظرف بگیرم ولی چیزی که بتونم توو قفسش بزارم بعدم که سبدی روش بزارم که پاش کثیف نشه پیدا نکرم من از بهار که اورمش خونه تا الان روزی چندبار مجبورم روزنامه هارو عوض کنم نمیدونم تا کی میتونم اینکارو کنم
    اینکه محدودش کنم واقعن نمیشه لج بازی میکنه جیش میکنه! یا حتا وسایلو میجوعه یه دفه توو تابستون در اتاق و مبستم چون توو هال پوپ میزاشت به حدی افسرده شد که فک کردم مریض شده بردمش دکتر غذا نمیخورد! حتا وقتایی که خونه نیستم میزارمش توو قفس وقتی میام میبینم همه چی بهم ریخته روزنامه رو پاره کرده!
    نازنین جان متوجه نشدم یعنی میوه و سبزی به خرگوشت هر روز نمیدی؟عزیزم یونجه و آب باید همیشه در اختیار خرگوشت باشه علاوه بر این روزانه طی دو وعده بهش سبزی و میوه بدی عزیزم بهش نون نده چون باعث نفخ میشه بهش نون خشک صنعتی در حد مزه کردن و تشویقی بده
    در مورد محدود کردنش عزیزم باید کم کم عادتش بدی که تو قفسش بمونه مثلا چند روز سر یه ساعت مشخص به مدت یک ساعت بذارش تو قفس و هی این مدت زمان رو بیشتر کن و توی این مدت هم بهتر قفسش رو توی جایی بذاری که بتونه شما رو ببینه تا به قفس عادت کنه
    برای بستر زیر پاش هم بهتره از کاغذ کاهی سفید یا کاغذ خام روزنامه یا کاغذ الگو استفاده کنی چون جوهر روزنامه سرب و ارسنیک داره که در طولانی مدت باعث مسمومیت و بیماری و خدای نکرده مرگ خرگوشت میشه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    afsanehesmaeili
    علایق
    شنا
    تخصص
    مترجم و مدرس زبان انگلیسی
    شماره عضویت
    10897
    میانگین پست در روز
    0.03
    دوستان من دوتا مشکل دارم. یکی از دوستای من دیده بود یه نفر به مطب دکترش مراجعه کرده بوده و این اقا جلوی موهاش کاملا ریخته بوده و طی معاینه مشخص شده موی خرگوشش به بدنش چسبیده و ایشون متوجه نشدن بعد جوش خورده به تنش و باعث ریختن موهای خودش شده. منم از وقتی شنیدم میترسم خرگوشمو توخونه ولش کنم موقع بازی کردن. موضوع دیگه اینکه برونی کاملا از نظر ظاهری سالم و تمیزه. کوچکترین کثیفی رو بدنش نیست. نه ابریزش داره و نه چرک چشم یا هر علامت دیگه. ولی من تاحالا دامپزشکی نبردمش و هیچ واکسن ضد انگلی هم نزده. احتمال داره انگل و یا چیز دیگه ای داشته باشه؟ لطفا اگه در این موارد اطلاعاتی دارین با من به اشتراک بزارید
    یه سوال دیگه اینکه خرگوشا از چه سنی اگر کنار جنس مخالف قرار بگیرن جفتگیری میکنن؟؟؟

صفحه 441 از 639 نخستنخست ... 341391431439440441442443451491541 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)