فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,268
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 440 از 639 نخستنخست ... 340390430438439440441442450490540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,391 به 4,400 از 6387

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    سلام.من یه خرگوش نر دارم کم کم داره بالغ میشه.این روزا خیلی میفته دنبالم و وقتی هم وایسم دور پاهام میچرخه ویه صداهایی هم در میاره.دست و پاهامو هی لیس میزنه وگاهی گاز میگیره.شدید ترینشون امروز صبح بود که قصد داشت با دستم جفتگیری کنه!!به نظرتون چیکار کنم از سرش بیفته؟؟؟؟؟
    راستی اصلا هم نمیخوام عقیمش کنم.
    (پرنیان خانم-برتی بانی-آقای فخری)لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید کمک کنید.خیلی ممنون میشم.

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khargosh نمایش پست ها
    سلام.من یه خرگوش نر دارم کم کم داره بالغ میشه.این روزا خیلی میفته دنبالم و وقتی هم وایسم دور پاهام میچرخه ویه صداهایی هم در میاره.دست و پاهامو هی لیس میزنه وگاهی گاز میگیره.شدید ترینشون امروز صبح بود که قصد داشت با دستم جفتگیری کنه!!به نظرتون چیکار کنم از سرش بیفته؟؟؟؟؟
    راستی اصلا هم نمیخوام عقیمش کنم.
    (پرنیان خانم-برتی بانی-آقای فخری)لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید کمک کنید.خیلی ممنون میشم.

سلام
    خب تمام حق مطلب و ادا کردید
    نر هست به بلوغ رسیده و باید جفت گیری کنه
    غریضه یک حیوان هست و البته تمام موجودات ، جفت گیری رو نمیشه از سرش انداخت
    الان بهترین راه عقیم کردن هست که جلوگیری کنه از رفتارهای خشونتی این دوره ش و بیماریهای زیادی که بهش مبتلا میشه خدای نکرده ....
    یا راه دوم آوردن ماده است براش که اونم شرایط و نگهداری خاص میخواد اولا اگر عقیم نشده باشه پشت سر هم ماده حامله میشه و یک سری فرشته بینوا بیجا میمونن ، چون هر زایمان که کرد خرگوش طبق نظریه دامپزشکان ۷۲ ساعت بعد باز حامله ست و طبق تجربه کسانی که خرگوش داشتن ۲۰ دقیقه بعد ،‌پس این یعنی درمدت کمی انبوهی از خرگوش که مطمئنا نمیتونید همه رو نگه دارید ...
    پس ازتون خواهش میکنم شما که فوق العاده تحقیق میکنید در امور و دوست دارید پتتون رو بیشتر در این زمینه عقیم کردن کنکاش بفرمایید تا بدونید به نفع خودشه ، من هم مثل شما نگران بودم و قبلا مخالف ، یکسال تمام تحقیق و جستجو کردم و الان هم یکی یکی بچه هام و دارم عقیم میکنم ، پسرم هم خرگوش نر ، عقیم شده و الان لااقل میدونم اگر با ماده ای جفت گیری کنه مشکلی پیش نمیاد
    رفتارهای دوران بلوغ هم خیلی خیلی کم شده تا الان بعد از عمل که ازش ندیدم ...
    و اینکه از سرش بندازید و فراموش کنید مثل اینکه یک انسان هیچ غریضه ای نداشته باشه ، نسل بعدی وجود نداشت دیگه
    ممنون از توجهتون دوست عزیز

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    سلام
    خب تمام حق مطلب و ادا کردید
    نر هست به بلوغ رسیده و باید جفت گیری کنه
    غریضه یک حیوان هست و البته تمام موجودات ، جفت گیری رو نمیشه از سرش انداخت
    الان بهترین راه عقیم کردن هست که جلوگیری کنه از رفتارهای خشونتی این دوره ش و بیماریهای زیادی که بهش مبتلا میشه خدای نکرده ....
    یا راه دوم آوردن ماده است براش که اونم شرایط و نگهداری خاص میخواد اولا اگر عقیم نشده باشه پشت سر هم ماده حامله میشه و یک سری فرشته بینوا بیجا میمونن ، چون هر زایمان که کرد خرگوش طبق نظریه دامپزشکان ۷۲ ساعت بعد باز حامله ست و طبق تجربه کسانی که خرگوش داشتن ۲۰ دقیقه بعد ،‌پس این یعنی درمدت کمی انبوهی از خرگوش که مطمئنا نمیتونید همه رو نگه دارید ...
    پس ازتون خواهش میکنم شما که فوق العاده تحقیق میکنید در امور و دوست دارید پتتون رو بیشتر در این زمینه عقیم کردن کنکاش بفرمایید تا بدونید به نفع خودشه ، من هم مثل شما نگران بودم و قبلا مخالف ، یکسال تمام تحقیق و جستجو کردم و الان هم یکی یکی بچه هام و دارم عقیم میکنم ، پسرم هم خرگوش نر ، عقیم شده و الان لااقل میدونم اگر با ماده ای جفت گیری کنه مشکلی پیش نمیاد
    رفتارهای دوران بلوغ هم خیلی خیلی کم شده تا الان بعد از عمل که ازش ندیدم ...
    و اینکه از سرش بندازید و فراموش کنید مثل اینکه یک انسان هیچ غریضه ای نداشته باشه ، نسل بعدی وجود نداشت دیگه
    ممنون از توجهتون دوست عزیز
    خیلی ممنون از جوابتون.آخه تو شهر ما یا کلا تو منطقه ی ما دامپزشک درست درمون پیدا نمیشه چه برسه خرگوشمو بسپرم دستشون.دامپزشکاشم یه مقدار کم در مورد گاو گوسفند سرشون میشه.اصلا با حیوانات کوچیک سر وکار ندارن وهیچی راجع بهش نمیدونن.

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khargosh نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون.آخه تو شهر ما یا کلا تو منطقه ی ما دامپزشک درست درمون پیدا نمیشه چه برسه خرگوشمو بسپرم دستشون.دامپزشکاشم یه مقدار کم در مورد گاو گوسفند سرشون میشه.اصلا با حیوانات کوچیک سر وکار ندارن وهیچی راجع بهش نمیدونن.
    شما کدوم شهر هستید ؟

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    شما کدوم شهر هستید ؟
    استان کردستان-شهرستان سقز

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9887
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام دوستان من دنبال خرگوش هستم که بزرگ نشه بیشتر از 8 سانت و این خصوصیت مینیاتوری داره ( اگه نژاد دیگه هست که این خصوصیت داره معرفی کنید ) از کجا میتونم مینیاتوری تهیه کنم ( تهران )؟از کجا میتونم مینیاتوری از بچه خرگوش تشخیص بدم.قبلاً خرگوش داشتم و به دلیل اینکه خیلی بزرگ شد نتونستم نگهداری کنم

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz1 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دنبال خرگوش هستم که بزرگ نشه بیشتر از 8 سانت و این خصوصیت مینیاتوری داره ( اگه نژاد دیگه هست که این خصوصیت داره معرفی کنید ) از کجا میتونم مینیاتوری تهیه کنم ( تهران )؟از کجا میتونم مینیاتوری از بچه خرگوش تشخیص بدم.قبلاً خرگوش داشتم و به دلیل اینکه خیلی بزرگ شد نتونستم نگهداری کنم
    دوست عزیز حتی خرگوش های مینیاتوری هم بزرگ میشند ولی نه به اندازه خرگوشای معمولی در ضمن خرگوش مینیاتوری توی ایران خیلی کم پیدا میشه و قیمت خیلی بالایی داره (حدود پونصد هزار تا یک میلیون تومان)بهتر نیست اگه شرایط نگهداری از خرگوش رو دارید سرپرستی یه خرگوش بی پناه رو به عهده بگیرید و اگه هم شرایط نگهداریش رو ندارید از گرفتن خرگوش به عنوان حیوون خونگی صرف نظر کنید؟

کاربر ویژه تالار خرگوش Pink_Floyd آواتار ها
    شماره عضویت
    11256
    میانگین پست در روز
    0.14
    دوست گرامی ، کوچکترین نژاد های خرگوش هم در هنگاه بلوغ به حدود 1.5 کیلو میرسن و خرگوشی که هنگاه بلوغ 8 سانت باشه پیدا نمیکنید مگر اینکه دستکاری ژنتیکی شده باشه یا اصلا یه گونه خاص باشه که برای نگهداری توی خونه نیست ...
    در ضمن این عدد ها همه حدودی هستن . خرگوش هم مثل هر حیوان دیگه ای ممکنه رشد بیشتر یا کمتر داشته باشه
    مثلا یه آدم بالغ میتونه 40 کیلو باشه میتونه 400 کیلو باشه ! میتونه 140 سانت قد بکشه یا بشه 240 سانت ! شما از کجا میخوای مطمئن بشی که خرگوشت اینتطوری نیست که مثل خرگوش قبلی مجبور نشی ولش کنی ؟

شما یه بار یه خرگوش رو بزرگ کردی و آخر سر نگهش نداشتی فقط به این دلیل که بزرگ شده ! حالا فرض رو بر این بگیر که رفتی یه نژاد پیدا کردی که بیشتر از 8 سانت نمیشه ( که وجود نداره ولی فرض میگیریم ) ولی فروشنده به شما یه بچه خرگوش تازه به دنیا اومده داد و شما هم این رو متوجه نشدی ... یا از همون نژاد بود ولی از نوع درشت هیکلش که بیشتر از چیزی که شما میخواهید رشد کرد ...
    شما میخوای یه خرگوش دیگه رو ببری خونه و به جرم بزرگ شدن دوباره ولش کنی ؟

لطفا اگر امکان نگهداری یه حیوان رو ندارید از اول به خاطر شکل و ظاهر و نشون دادنش به بقیه حیوان رو نخرید و این رو بدونید که هر حیوانی بزرگ میشه و نیاز های خودش رو داره ... اگر یه حیوان رو به خونه بردید بدونید این مثل به دنیا آوردن یه بچه با خودش مسئولیت میاره ...شما در مورد تمام زندگی اون حیوان مسئولیت دارید و بایدتحت هر شرایطی ازش مراقبت کنید .

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9887
    میانگین پست در روز
    0.00
    نگهداری خروش که بزرگ میشه داخل خانه یا قفس سخته برا همین دنبال مینیاتوری هستم اگه کسی میدونه کجا میشه گیر آورد بگه؟خرگوش لوپ رشدش چقدره از این معمولیا کمتر ؟

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    نگهداری خروش که بزرگ میشه داخل خانه یا قفس سخته برا همین دنبال مینیاتوری هستم اگه کسی میدونه کجا میشه گیر آورد بگه؟خرگوش لوپ رشدش چقدره از این معمولیا کمتر ؟
    با سلام اقا بهروز در مورد خرگوش مینیاتوری باید بهتون بگم که حتی این قیمتهای رو که بچه ها گفتن 500 هزار تا یک میلیون الان قیمت خرگوشهای لوپ و نژادهای خاص هستش و خرگوش مینیاتوری اونطوری که من اطلاع دارم بالای 2 میلیون قیمت داره و تقریبا نایابه و تمام کسانی که جار میزنن دارن بدونید یا دروغ میگن یا خودشون هم خبر ندارن و یا باقی مواردی که خودت گفتی.....نژادهای کوچک خرگوش رو هم تا اونجای که من میدونم کوچکترینشون از این اندازه های که شما صحبت کردید خیلی بزرگترن .البته شما صاحب اختیار خونه خودتون هستید اما من بهتون توصیه میکنم بجای اینکه خرگوش بگیرید و بعدا بخواهید بار گناه رها کردنش رو بدوش بکشید بهتره حیونی رو بگیرید که به شرایط شما بخوره و اینطور که شما میگید و دوست دارید از خانواده جونده ها باشه خوکچه و همستر برای شما ایده ال هستش.

صفحه 440 از 639 نخستنخست ... 340390430438439440441442450490540 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. sasa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)