فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 439 از 641 نخستنخست ... 339389429437438439440441449489539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,381 به 4,390 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    afsanehesmaeili
    علایق
    شنا
    تخصص
    مترجم و مدرس زبان انگلیسی
    شماره عضویت
    10897
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    اومدم بگم پنبه ما پسر شد
    ماه پیش برده بودم دکتر گفتن دختره دیروز فهمیدم پسره
    عجب دکتر خوبی بوده!!! پنبه چند وقتشه؟ من شنیدم میگن حیوونا نرشون قشنگتر از ماده هان درسته؟ دلم میخواد زود بدونم وروجکم پسره یا دخمل..... نا گفته نماند دوست دارم نر باشه

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    OTE=Pink_Floyd;235915]ممنون از پاسختون 
    من کلا سوال زیاد دارم در مورد خرگوش ..

یه سوال در مورد عقیم سازی اینکه این کار چقدر هزینه داره حدودا ؟ ( این ایمیل من هستش اگر امکانش نیست عمومی بگید لطفا برای من ایمیل کنید [email protected] ) راستش میخواستم پیام خصوصی بزنم ولی به نظر میرسه قبل از 20 پست اجازه ندارم . 

هزینه عقیم سازی در همه جا متفاوت هست و هر کلینیک حتی نرخ مخصوص خودش رو داره اما در تهران حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان

اون خرگوش هایی که فرمودید برای واگذاری هستن عقیم شده هستن ؟ چون یه جا قیمت حدودی این کار رو دیدم و دیگه انقدر پول ندارم که بخوام هزینه این کار رو برای دو تا خرگوش بدم . 

اگر از خانواده و محل نگهداری صددرصد مطمئن باشیم بله عقیم هم میشن بعد تحویل شما داده میشه منتها جسارت به شما نباشه ما خوشبختی این بچه ها رو میخوایم برای همین نگرانیم 

این کلینیک همونی هست که کنار دانشگاه دامپزشکی هست ؟ توی خیابون آزادی ؟ کارشون خوب هست ؟ شما دکتری رو میشناسید اینجا که پیش اون برم ؟ از نظر قیمت و هزینه چطور ؟ 
    من خیابان اسکندری هستم اگر این کلینیک همونی که فکر میکنم باشه پیاده تا اونجا 5 دقیقه راهه .. خیلی کارم راحت میشه چون برفی ( خرگوشم ) شدیدا از ماشین سوار شدن میترسه ! توی ماشین خودش رو میندازه روی زمین و محکم به کف ماشین یا جعبه میچسبه

بله بله همون هست خیابان قریب ، نرسیده به فرصت شیرازی 
    کلینیک ایرانیان هم خیلی مجهز و عالی هستش اما تو ی پاسداران ، نگارستان یکم هست ، این هم شماره تلفن ۲۲۸۴۳۶۴۳

یه سوال دیگه ، خرگوش من هر چند ماه یکبار موهاش شروع میکنه به ریزش شدید ! انقدر که من موندم چرا همه بدنش موهاش نریخته ! ولی مشکل ظاهری نداره و بعد از یه مدت دوباره خوب میشه ، این سری دوباره چند روزه شروع شده و حتی از دفعات قبل هم بیشتر ریزش مو داره ... یه جا خوندم این عادیه ، آیا واقعا عادیه ؟ خرگوش های شما هم اینجوری هستن ؟ 

درسته ، ریزش مو طبیعی هست و یک چیز معمول ، هر ۳ یا چهار ماه هم تکرار میشه و جای نگرانی نیست

و اینکه با توجه به این شرایط من احتمالا توی این هفته کارهایی رو که گفته شد انجام میدم و شما هم اگر تونستید یه مورد مناسب توی همین سن و سال پیدا کنید برای واگذاری لطفا به من خبر بدید ممنون
    .[/QUOTE]

من براتون شماره تماسم و خصوصی فرستادم تا اگر در وایبر یا لاین و یا جای دیگه هستید من و اد بفرمایید صحبت بشه در مورد واگذاری های که الان هستند
    ممنون از توجه شما
    ویرایش توسط sisil : 20th November 2014 در ساعت 09:37 PM

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    afsanehesmaeili
    علایق
    شنا
    تخصص
    مترجم و مدرس زبان انگلیسی
    شماره عضویت
    10897
    میانگین پست در روز
    0.03
    یه سوال داشتم دوستان. من خرگوشم رو با دستمال مرطوب بچه تمیز میکنم و قبل از اون دستمالو کامل میشورم که بو نده. اشکال نداره همونجوری یعنی نشسته خرگوشمو باهاش تمیز کنم؟ خرگوشم اگه اون بو رو بگیره اذیت میشه؟بوی ملایمی داره دستماله. دوست دارم این بو مثل عطر ملایم به تنش بمونه

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsanehesmaeili نمایش پست ها
    یه سوال داشتم دوستان. من خرگوشم رو با دستمال مرطوب بچه تمیز میکنم و قبل از اون دستمالو کامل میشورم که بو نده. اشکال نداره همونجوری یعنی نشسته خرگوشمو باهاش تمیز کنم؟ خرگوشم اگه اون بو رو بگیره اذیت میشه؟بوی ملایمی داره دستماله. دوست دارم این بو مثل عطر ملایم به تنش بمونه

اگر بوی تند نداره و دستمال مرطوب بچه است استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد ، خیلی هم حساس هستی میتونی دستمال مرطوب پت استفاده کنی

ای اشرف مخلوقات

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pink_Floyd نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من کلا سوال زیاد دارم در مورد خرگوش ..

یه سوال در مورد عقیم سازی اینکه این کار چقدر هزینه داره حدودا ؟ ( این ایمیل من هستش اگر امکانش نیست عمومی بگید لطفا برای من ایمیل کنید [email protected] ) راستش میخواستم پیام خصوصی بزنم ولی به نظر میرسه قبل از 20 پست اجازه ندارم .

اون خرگوش هایی که فرمودید برای واگذاری هستن عقیم شده هستن ؟ چون یه جا قیمت حدودی این کار رو دیدم و دیگه انقدر پول ندارم که بخوام هزینه این کار رو برای دو تا خرگوش بدم .

این کلینیک همونی هست که کنار دانشگاه دامپزشکی هست ؟ توی خیابون آزادی ؟ کارشون خوب هست ؟ شما دکتری رو میشناسید اینجا که پیش اون برم ؟ از نظر قیمت و هزینه چطور ؟
    من خیابان اسکندری هستم اگر این کلینیک همونی که فکر میکنم باشه پیاده تا اونجا 5 دقیقه راهه .. خیلی کارم راحت میشه چون برفی ( خرگوشم ) شدیدا از ماشین سوار شدن میترسه ! توی ماشین خودش رو میندازه روی زمین و محکم به کف ماشین یا جعبه میچسبه

یه سوال دیگه ، خرگوش من هر چند ماه یکبار موهاش شروع میکنه به ریزش شدید ! انقدر که من موندم چرا همه بدنش موهاش نریخته ! ولی مشکل ظاهری نداره و بعد از یه مدت دوباره خوب میشه ، این سری دوباره چند روزه شروع شده و حتی از دفعات قبل هم بیشتر ریزش مو داره ... یه جا خوندم این عادیه ، آیا واقعا عادیه ؟ خرگوش های شما هم اینجوری هستن ؟

و اینکه با توجه به این شرایط من احتمالا توی این هفته کارهایی رو که گفته شد انجام میدم و شما هم اگر تونستید یه مورد مناسب توی همین سن و سال پیدا کنید برای واگذاری لطفا به من خبر بدید ممنون .
    ببینید دوست عزیز تو کشورهای پیشرفته دنیا مشکلی با خرگوشها ندارن برخلاف ایران چون اونجا اکثریت خرگوشهارو عقیم میکنن البته بجز تکثیر کننده ها و خوب مشخصه که دکترهاشون هم به انجام این عمل اشراف کامل دارن اما در ایران واقعا هردکتری توان عقیم سازی خرگوش رو نداره و اگر هم بگه بلدم بصورت کتابی و تئوری خونده و شما حتما باید خرگوشتون رو پیش دکتری ببرید که این کار رو بارها تکرار کرده باشه مخصوصا عمل عقیم سازی خرگوش ماده خیلی سخت تر از نرها هستش .من هم کلینیک ایرانیان و دامپزشکی دامهای کوچک دانشگاه تهرات رو توصیه میکنم البته ایرانیان مجهزتر و پیشرفته تره و یکمی هم هزینه هاش گرونتره اما تمامی دستگاهها و سیستمهای اتاق عمل و احیا و رادیوگرافی و ازمایشگاه و....رو در اختیار دارن.در مورد خرگوش نر هم همونطور که پرنیان خانم گفتن چندین مورد خرگوش نر توی سایت هستند که چشم به راه دستهای مهربونی هستند که اونها رو به خونشون ببرن.و هر کمکی که نیاز داشتید میتونید با ما و بچه های سایت در میون بزارید

کاربر ویژه تالار خرگوش Pink_Floyd آواتار ها
    شماره عضویت
    11256
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز تو کشورهای پیشرفته دنیا مشکلی با خرگوشها ندارن برخلاف ایران چون اونجا اکثریت خرگوشهارو عقیم میکنن البته بجز تکثیر کننده ها و خوب مشخصه که دکترهاشون هم به انجام این عمل اشراف کامل دارن اما در ایران واقعا هردکتری توان عقیم سازی خرگوش رو نداره و اگر هم بگه بلدم بصورت کتابی و تئوری خونده و شما حتما باید خرگوشتون رو پیش دکتری ببرید که این کار رو بارها تکرار کرده باشه مخصوصا عمل عقیم سازی خرگوش ماده خیلی سخت تر از نرها هستش .من هم کلینیک ایرانیان و دامپزشکی دامهای کوچک دانشگاه تهرات رو توصیه میکنم البته ایرانیان مجهزتر و پیشرفته تره و یکمی هم هزینه هاش گرونتره اما تمامی دستگاهها و سیستمهای اتاق عمل و احیا و رادیوگرافی و ازمایشگاه و....رو در اختیار دارن.در مورد خرگوش نر هم همونطور که پرنیان خانم گفتن چندین مورد خرگوش نر توی سایت هستند که چشم به راه دستهای مهربونی هستند که اونها رو به خونشون ببرن.و هر کمکی که نیاز داشتید میتونید با ما و بچه های سایت در میون بزارید
    ممنون
    راستش من داشتم یه مقدار برای خودم دو دو تا چهارتا میکردم ... البته بحث هزینه نیست یه مقدار نگرانم .
    و اینکه ممنون میشم اگر شما یا sisil گرامی یا هر کدوم از دوستان در یکی از این دو کلینیک ، پزشکی رو میشناسین که من مستقیم برم پیش ایشون و با ایشون در ارتباط باشم رو به من معرفی کنین . دامپزشکی دانشگاه تهران به من خیلی نزدیکه ولی اگر به نظر شما ایرانیان تجهیزات بهتری داره ، میتونم با هزینه کنار بیام . فقط یه مقدار اطلاعات به من بدید که چه روزی ببرم ، پیش چه دکتری برم ، چه ساعتی و ....
    چون خرگوش من خیلی از ماشین میترسه و نمیخوام توی این شلوغی و ترافیک چند بار تا اونجا ببرمش ...
    سپاس فراوان

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    ممنون
    راستش من داشتم یه مقدار برای خودم دو دو تا چهارتا میکردم ... البته بحث هزینه نیست یه مقدار نگرانم .
    و اینکه ممنون میشم اگر شما یا sisil گرامی یا هر کدوم از دوستان در یکی از این دو کلینیک ، پزشکی رو میشناسین که من مستقیم برم پیش ایشون و با ایشون در ارتباط باشم رو به من معرفی کنین . دامپزشکی دانشگاه تهران به من خیلی نزدیکه ولی اگر به نظر شما ایرانیان تجهیزات بهتری داره ، میتونم با هزینه کنار بیام . فقط یه مقدار اطلاعات به من بدید که چه روزی ببرم ، پیش چه دکتری برم ، چه ساعتی و ....
    چون خرگوش من خیلی از ماشین میترسه و نمیخوام توی این شلوغی و ترافیک چند بار تا اونجا ببرمش ...
    سپاس فراوان

دوست عزیز لطفا با شماره داده شده تماس بگیرید صحبت کنید بیمارستان ایرانیان همه دکترهاش خوب هستن راهنمایی لازم و میکنن

ای اشرف مخلوقات

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    ممنون
    سپاس فراوان
    بغیر از تعریف بچه های که به بیمارستان ایرانیان رفتن و خیلی راضی بودن خود من یکبار برای خرگوشم که نصفه شبی حالش بد بود به اونجا مراجعه کردم و واقعا برام جالب بود اولا برخورد کاملا دوستانه و منطقی داشتند با مهربونی کامل ادم رو راهنمای میکردن هر سوالی که داشتی جواب میدادن و همه کارهاشون اصولی و علمی بود یعنی حدس و گمان نمیزدن برای خرگوش من که مشکوک به این بودن که بچه هاش تو شکمش مردن اول رادیو گرافی گرفتن و بعد سونو گرافی که در نهایت بتونن جواب قطعی بدن . من فکر میکنم اونجا نیاز به معرفی شخص خاصی نباشه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    دوستان من قبلنم مطرح کرده بودم که خرگوشم فقط قد میکشه تپل نمیشه قبلنا البته بیشتر غذا میخورد الان کمتر میره سمت غذا چونتوو خونه ازاده و خودم باید هردفه ببرمش غذاشو بخوره
    خرگوشای شما جای دستشوییشونو کامل یاد گرفتن در این حد که خودشون برن همونجا کارشونو کنن وقتی ازادن? خرگوشه من جز وقتایی که خابیم و یا خونه نیستیم که میزارمش توو قفس بقیه ساعات ازاده توو خونه و من حتمن بابد هر چند ساعت خودم بزارمش توو قفس کارشو کنه وگرنه همونجایی که هست میکنه! راه حلی دارین برام? مرسی

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazims نمایش پست ها
    دوستان من قبلنم مطرح کرده بودم که خرگوشم فقط قد میکشه تپل نمیشه قبلنا البته بیشتر غذا میخورد الان کمتر میره سمت غذا چونتوو خونه ازاده و خودم باید هردفه ببرمش غذاشو بخوره
    خرگوشای شما جای دستشوییشونو کامل یاد گرفتن در این حد که خودشون برن همونجا کارشونو کنن وقتی ازادن? خرگوشه من جز وقتایی که خابیم و یا خونه نیستیم که میزارمش توو قفس بقیه ساعات ازاده توو خونه و من حتمن بابد هر چند ساعت خودم بزارمش توو قفس کارشو کنه وگرنه همونجایی که هست میکنه! راه حلی دارین برام? مرسی
    نازنین جان میشه رژیم غدایی خرگوشت رو بگی چیا هست تا بشه بهتر راهنماییت کنیم؟
    درمورد آزادی بیش از حد خرگوشت هم باید بگم واسش خیلی خطرناکه و ممکنه به خودش آسیب بزنه بهتره فضاش رو محدود کنی اینجوری هم از غذاهایی که واسش میذاری مجبور میشه بخوره هم احتمال اسیب دیدگیش کمتر میشه
    در مورد دستشوییشم اگه دسترسیش به محلی که واسه دستشویی کردنش مشخص کردی آسون باشه و خودش به راحتی بتونه بدون کمک بره با تمرین یاد میگیره فقط کافیه واسش یه ظرف مخصوص بذاری و یه دستمال آغشته به ادرار خرگوشت رو توی اون ظرف بذاری

صفحه 439 از 641 نخستنخست ... 339389429437438439440441449489539 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 4 مهمان ها)

1. Pink_Floyd

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)