فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 418 از 642 نخستنخست ... 318368408416417418419420428468518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,171 به 4,180 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazims نمایش پست ها
    سلام دوستان من توو سایت خوندم که عقیم کردن عمر خرگوش زیاد میکنه ینی خرگوشه من که عقیم نشده کم عمر میکنه? :( من دانشجوام برای تعطلات که میخاستم برم شمال مجبور شدم یه روز زودتر که برادرم با ماشین میرفت نیکی و بفرستم تا توو اتوبوس اذیت نشه اون یه روز انقدر برام سخت گذشت که همش نگرانم از دستش بدم یا اذیت شه!
    عقیم کردن بهتره ینی? هزینه اش چقدره?
    سوال دیگه اینکه مو ریزی خرگوش چقدر طول میکشه? نیکی خیلی وقته موهاش میریزه من خوندم که بتره با دست مرطوب رو بدنش بکشیم تا لیسیدن بدنش مشکلی ایجاد نکنه براش ولی چقدر باید اینکارو کرد? اخه موریزیش زیاده و اینکه خیس شدنش اذیتش نمیکنه?
    دوستانی که صحبت از بستر میکنن میشه به منم بگید بستر برای کل قفسه خرگوشتونه یا ظرفی برای دستشوییش در نظر گرفتید? من کف قفس نیکی روزنامه میزارم اونم جای مشخصی دستشویی نمیکنه هر دفه یهچجای قفس اینکارو میکنه البته هرازگاهی پاهاش کثیف میشه اگه از الان بخام براش ظرف بزارم بنظرتون یاد میگیره? اخه الان حدوده 5 6 ماهه که دارمش از وقنی خیییلی کوچیک بود
    یه وقتایی میره رو تشک یا مبل یا پتو جیش میکنه نمیدونم دلیلش جا به جا شدن زیاده (اینکه من دانشجوام میبرمش با خودم شهرمون) یا اینکه اونجا چون جیشش جذب میشه خوشش میاد
    ببخشید که طولانی شد ممنون میشم راهنماییم کنید :)

سلام دوست عزیز

عقیم کردن عمر رو کوتاه و بلند نمیکنه ...
    ولی عقیم کردن در ماده باعث جلوگیری از انواع سرطان ها .. سرطان پستان ، سرطان رحم و بارداری کاذب و غیره غیره میشه ... و این باعث میشه خرگوش شما شاداب تر زندگی کنه و دور از این امراض و بتونه عمر بیشتری کنه از این لحاظ که زبونم لال دچار این امراض نشه و چیزیش بشه ...
    عقیم کردن خرگوش نر هم بسیار کمک میکنه تو کنترل رفتاری و خشن شدن و کنترل میل و غریزه اش و جدا از این مسائل سرطان های آلت تناسلی که چون جفت گیری نمیکنه امکانش زیاد هست ....
    شما با غم و غصه آینده ، حال خودت و خراب نکن از زندگیت لذت ببر و از کنار فسقلیت بودن ....
    هزینه عقیم سازی حدودا ۲۰۰ تومان هستش . البته باید دقت کنی که پیش هرکسی نبری چون خیلی ها وارد و ماهر نیستند و حیوان رو زجر میدند ....
    تو انتخاب دامپزشک برای عقیم سازی دقت کن ... اگر تهران هستی بگو تا بگم کجا میتونی ببریش دسته گل و ..
    بستر رو معمولا فقط برای جای جیشش و تو توالت مخصوصش میریزیم تا جاذب رطوبت باشه
    برای موریزی صبر داشته باش بستگی به نژاد و جثه و جنسیت هم داره اما تموم میشه ... فقط باید ببینی موریزی باشه مثلا کچل نشده باشه اما دوست عزیزم الان فصل فصل همین موریزی هست .. منظور این نیست خیسش کنی دستت مرطوب باشه بکشی بهش حل ه و رو دستت میچسبه ...
    اگر واقعا اذیت میشی و چون زیاده امکان داره اون بچه زیاد بخوره برس مخصوص بگیر یا یک برس که تنش و درد نیاره و کوچولو باشه و خیلی آروم جوری که باعث استرسش نشه و تنش و زخم نکنه رو پارچه بذارش و برسش کن در روز باعث میشه خیلی از موهای جداشه بریزه ... اما یک سیکل طبیعیه و در این دوران با تقویتش موجب میشی که کمتر بشه دوران مو ریزی
    حتما براش دستشویی و ظرف مخصوص حتی با یک سبد تعبیه کن و چندین دستمال جیشی و اونجا بذار معمولا بو میکشن و از روی بوی ادرار خودشون به اون سمت میرن و عادت میکنن ...
    امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشید
    ویرایش توسط sisil : 17th October 2014 در ساعت 12:37 PM

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت immortal آواتار ها
    شماره عضویت
    9002
    میانگین پست در روز
    0.06
    ببخشيد من اطلاعغاتم خيلي كمي تا حالا خرگوش نداشتم جز يه بار يه كوچولوي خوشگل! يه يه خنگ همون روز اول زير پا كردش :| سوالم اينه و ببخشيد اگه بدون گشت و گذار توي تاپيك پرسيدم اين كه چه كارهايي بايد انجام داد تا خرگوش توليد مثل كنه.. اينكه از كجا بفهمم سنشون چقدره يا چيزاي ديگه كه مهمه.. ميخواستم اگه بشه خرگوش بخرم و جفت شدنشون چطوريه؟1 مثل پرنده هست؟ كه بايد از هم جدا باشن و بعد بزاريم كنار هم يا همينجوري بندازيم كنار هم جا و مكان مورد نيازش چقدر باشه؟ و.. موئارد مورد نياز رو ممنون ميشم بگيد

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط immortal نمایش پست ها
    ببخشيد من اطلاعغاتم خيلي كمي تا حالا خرگوش نداشتم جز يه بار يه كوچولوي خوشگل! يه يه خنگ همون روز اول زير پا كردش :| سوالم اينه و ببخشيد اگه بدون گشت و گذار توي تاپيك پرسيدم اين كه چه كارهايي بايد انجام داد تا خرگوش توليد مثل كنه.. اينكه از كجا بفهمم سنشون چقدره يا چيزاي ديگه كه مهمه.. ميخواستم اگه بشه خرگوش بخرم و جفت شدنشون چطوريه؟1 مثل پرنده هست؟ كه بايد از هم جدا باشن و بعد بزاريم كنار هم يا همينجوري بندازيم كنار هم جا و مكان مورد نيازش چقدر باشه؟ و.. موئارد مورد نياز رو ممنون ميشم بگيد

دوست عزیز
    برای گفتن همه موارد درباره خرگوش حتما باید حداقل اطلاعات این تاپیک و مطالعه کنید و موارد دیگه که تو همین سایت گذاشته شده و به صورت کلی نمیتونم همه رو بگم
    اما در مورد سوالتون باید بگم اصلا این کار رو نباید بکنید چون خرگوش مثل پرنده نیست با هر بارداری نزدیک ۵_۷ بچه بدنیا میاد و بیست دقیقه بعد هم دوباره خرگوش حامله میشه ... و این یعنی انبوهی از خرگوش هایی که نمیدونی سرنوشت اونا چی میشه و جدا از اون بارداری متعدد برای خرگوش ماده کشنده است ...
    اگر بدنبال پرورش هستید که اینجا منع شده و همه جا هم گفته شده که کار درستی نیست
    اما اگه برای خودتون میخواید و گفتید جفت کنید و از این حرفها باید به آخر عاقبتش فکر کنید چون به دلیل محدودیت فضا خیلی سخت هست و آینده اونا در خطر میوفته چون در قبال هر بچه شما مسئول هستید و مسئولیت سنگینی هستش

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ولی عقیم کردن در ماده باعث جلوگیری از انواع سرطان ها .. سرطان پستان ، سرطان رحم و بارداری کاذب و غیره غیره میشه ... و این باعث میشه خرگوش شما شاداب تر زندگی کنه و دور از این امراض و بتونه عمر بیشتری کنه از این لحاظ که زبونم لال دچار این امراض نشه و چیزیش بشه ...
    عقیم کردن خرگوش نر هم بسیار کمک میکنه تو کنترل رفتاری و خشن شدن و کنترل میل و غریزه اش و جدا از این مسائل سرطان های آلت تناسلی که چون جفت گیری نمیکنه امکانش زیاد هست ....
    شما با غم و غصه آینده ، حال خودت و خراب نکن از زندگیت لذت ببر و از کنار فسقلیت بودن ....
    هزینه عقیم سازی حدودا ۲۰۰ تومان هستش . البته باید دقت کنی که پیش هرکسی نبری چون خیلی ها وارد و ماهر نیستند و حیوان رو زجر میدند ....
    تو انتخاب دامپزشک برای عقیم سازی دقت کن ... اگر تهران هستی بگو تا بگم کجا میتونی ببریش دسته گل و ..
    برای موریزی صبر داشته باش بستگی به نژاد و جثه و جنسیت هم داره اما تموم میشه ... فقط باید ببینی موریزی باشه مثلا کچل نشده باشه اما دوست عزیزم الان فصل فصل همین موریزی هست .. منظور این نیست خیسش کنی دستت مرطوب باشه بکشی بهش حل ه و رو دستت میچسبه ...
    اگر واقعا اذیت میشی و چون زیاده امکان داره اون بچه زیاد بخوره برس مخصوص بگیر یا یک برس که تنش و درد نیاره و کوچولو باشه و خیلی آروم جوری که باعث استرسش نشه و تنش و زخم نکنه رو پارچه بذارش و برسش کن در روز باعث میشه خیلی از موهای جداشه بریزه ... اما یک سیکل طبیعیه و در این دوران با تقویتش موجب میشی که کمتر بشه دوران مو ریزی
    حتما براش دستشویی و ظرف مخصوص حتی با یک سبد تعبیه کن و چندین دستمال جیشی و اونجا بذار معمولا بو میکشن و از روی بوی ادرار خودشون به اون سمت میرن و عادت میکنن ...
    خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییات و وقتی که گذاشتی :)
    فعلن نمیتونم عقیمش کنم شاید یه روزی اینکارو کردم ممنونم از توضیحت
    چه ظرفی برای دستشوییش بگیرم بهتره? لبه دار باشه که بره تووش یا نه? بزارمش توو قفس? بستر چی بگیرم? از کجا میتونم بستر بگیرم براش توو تهران?

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام دوست عزیز

گاهی وقتا با از این مسواکای مسافرتی که توو هواپیماها به مسافرا میدن اروم رو تنش میکشم همین خوبه یا باید یه چیزه دیگه بگیرم?

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییات و وقتی که گذاشتی :)
    فعلن نمیتونم عقیمش کنم شاید یه روزی اینکارو کردم ممنونم از توضیحت
    چه ظرفی برای دستشوییش بگیرم بهتره? لبه دار باشه که بره تووش یا نه? بزارمش توو قفس? بستر چی بگیرم? از کجا میتونم بستر بگیرم براش توو تهران?

خواهش میکنم وظیفست
    باید حتما ظرفت لبه دار باشه از پلاستیک فروشی ها میتونی جای نان بگیری قیمتش زیاد نیست بذاری براش ...
    یک سبد میوه هم بگیر بذار روی اون ظرف تا بره روش و جیش کنه داخلش زود یاد میگیره
    بستر های صنعتی با قیمت مختلف هست اما به نظر من میتونی از چوب رنده شده استفاده کنی که حالت چیپسی هست و تمام نجاری ها دارن بو رو میگیره و هر دو روز باید تمیز کنی
    بستر صنعتی هم تمام پت شاپ ها مثل پت شاپ ولنجک ، هانی پت و بقیه دارن عزیزم
    ویرایش توسط sisil : 17th October 2014 در ساعت 06:06 PM

ای اشرف مخلوقات

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    گاهی وقتا با از این مسواکای مسافرتی که توو هواپیماها به مسافرا میدن اروم رو تنش میکشم همین خوبه یا باید یه چیزه دیگه بگیرم?

نه عزیزم تنش و درد میاره میتونی برس مخصوص جوندگان بگیری یا برس بچه ها از اینا که سرش پلاستیکه نرم هست برا دختر بچه ها استفاده میکنن یا اسباب بازی فروشی ها دارن

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    خواهش میکنم وظیفست
    باید حتما ظرفت لبه دار باشه از پلاستیک فروشی ها میتونی جای نان بگیری قیمتش زیاد نیست بذاری براش ...
    یک سبد میوه هم بگیر بذار روی اون ظرف تا بره روش و جیش کنه داخلش زود یاد میگیره
    بستر های صنعتی با قیمت مختلف هست اما به نظر من میتونی از چوب رنده شده استفاده کنی که حالت چیپسی هست و تمام نجاری ها دارن بو رو میگیره و هر دو روز باید تمیز کنی
    بستر صنعتی هم تمام پت شاپ ها مثل پت شاپ ولنجک ، هانی پت و بقیه دارن عزیزم
    خیلی متوجه نشدم! ینی یه ظرفی بگیرم که تووش بستر بریزم بعد یه ظرفه دیگه بزارم روش? ینی درواقع خرگوشم تو اون ظرف بالاییه بره کارشو کنه بریزه توو اون زیریه? اخه اینجوری ارتفاعش زیاد میشه قفسش خیلی سقفش بلند نیست

نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    خیلی متوجه نشدم! ینی یه ظرفی بگیرم که تووش بستر بریزم بعد یه ظرفه دیگه بزارم روش? ینی درواقع خرگوشم تو اون ظرف بالاییه بره کارشو کنه بریزه توو اون زیریه? اخه اینجوری ارتفاعش زیاد میشه قفسش خیلی سقفش بلند نیست

خب باید عکس میذاشتم که متاسفانه گوشیم ریست شده و موجود نبود ... آره فقط منظورم اینه که گفتی ظرفی داشته باشه که توش بستر باشه و روش یک حالت یک صفحه که بره رو اون واسه و نه پاش کثیف بشه و نه بستر و بخوره ...
    عزیزم هرجوری میدونی درست کن اما این دو نکته رو رعایت کن

ای اشرف مخلوقات

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    نازنین حسینی
    شماره عضویت
    9870
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام من برای خرگوشم پلت خریدم تا حالا بهش ندادم و اینجت خوندم که چون کلسیم زیاد داره ممکنه باعثه رسوب در کلیه شه یا اینکه اگه اب در دسترسه خرگوشتون نباشه کشنده اس!! من چیکار کنم چجوری بدم بهش? چقد بدم?
    خرگوشه من گاهی وقتا لج میکنه وقتی میزارمش توو قفس و ظرف ابشو برعکس نیکنه میترسم تشنه بمونه!

صفحه 418 از 642 نخستنخست ... 318368408416417418419420428468518 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)