فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,269
لایک لایک:  1,702
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 4 از 640 نخستنخست ... 234561454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 6391

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر بسیار فعال mahin kapi آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    mahin kh
    علایق
    یه زندگی شاد...حیوانات...دموکراسی!!!
    تخصص
    کاردانی مدیریت امورگمرکی_کارشناسی مدیریت بازرگانی
    حیوان خانگی
    گربه پرشین و dsh - خوکچه هندی-گلدفیش
    شماره عضویت
    759
    میانگین پست در روز
    0.49
    نیدونم مخاطب شیوا کی بود؟؟ اگه من بودم...

واسه بستر نه

برای خوراک استفاده میکنم

والا من گفتم یونجه دیدین بخرین ...دیدم خانواده اینقدر خریدن گفتم چه خبره مگه گوساله داریم

الان برای دادن به خوکچم که بخوره همین یونجه رو بشورم و افتاب بدم و فریز کنم کافیه؟
    هرگز فراموش نخواهم كرد كه براي داشتن تو

دلي را به دريا زدم...كه از آب واهمه داشت …

چـه سـاده
    بـه اعـتبار دسـتـانـت
    زميـن خوردم !!!

کاربر ارزشمند
    شماره عضویت
    41
    میانگین پست در روز
    1.09
    ..اگه یونجه هات مرطوب بمونن ممکنه اتفاقاتی بیفته!اگه خشکه مورردی نیست..

کرم ها یا همون تخمهای مگس و لارو های خرمگس ممکنه بینشون باشن...شرایط ایده آل میشه واسه رشد..اونطوری که روی یونجه هاییکهواسه بستر استفاده شده بودن دیده بودم...یه چیز دیگه هم هست..منفکر میکنم از بو هم تشخیص میدن خرمگسها..یعنی حدالمقدور یونجه هاروجای بسته نگهدارین..خرمگسی اومده بود داخل اتاقم همینجوری که داشت میرفت شمت یونجه ها دستگرش کردم اونم کم لطفی نکرد و در حال مرگ لاروهاشو داد من مراقبت کنم!!!!!!!!گذشته از همه مشکلات این لاروها میتونن در انسان هم ایجاد بیماریه میازیس کنن که به نوعی نفوذ داخل بافت زنده هستش...حالا نمیدونم اون کرمهایی که آقا رضا گفتن منظورشون همین لاروها بوده یا نه...
    ویرایش توسط بهاره مظلومی : 4th August 2013 در ساعت 12:38 PM

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    ای بابا خرگوش من مشکل خفیف دندون داره و واسش یونجه خارجی و بسته بندی میخرم یعنی میگید کمکی به دندونس نمیکنه؟ توروخدا جواب بدید....اعصابم به هم ریخت مبترسم خدای نکرده
    • اینم مثل عسلم بمیره که اونوقت منم مردم
    ویرایش توسط alirezafakhri : 10th August 2012 در ساعت 07:24 AM

کاربر ارزشمند
    شماره عضویت
    41
    میانگین پست در روز
    1.09
    علیرضا عزیز بهتره که یونجه از نوع تجاری نباشه!میتونید براش سنگ جویدنی هم تهیه کنید..اسنک های مخصوص هم هست که به دندونها و کوتاهیشون کمک میکنه...من خودم واسه خوکچمم قراره سنگ جویدنی بگیرم..امیدوارم کارایی ساقه هایه ضخیم یونجه رو داشته باشه..

کاربر جدید
    شماره عضویت
    2183
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام من حدود 3 ماه پیش یه خرگوش گرفتم که فروشنده گفت مینیاتوریه و بزرگ نمیشه اصلا و برای نگه داری در آپارتمان خیلی مناسبه اونموقع که گرفتمش گفت یه ماهشه، الان که 3 ماه گذشته خرگوشم زود بزرگ شده من خیلی عاشقشم و مشکلی با این موضوع ندارم همیشه بهش رسیدم و یونجه خشک و جعفری و غذای مناسب بهش دادم اما اون توی قفسش بند نمی شه و همش تو خونه می چرخه و می دوه و شیطونی می کنه و به سختی تو قفسش می مونه اون کاغذ دیواری هارو می کنه و می خوره! پایه مبل و میز رو دندون می زنه جدیدا و خب دستشویی هم که می کنه بیرون و این طبیعیه، من امکانات نگه داری از این خرگوش تو حیات رو ندارم و فکر می کنم هر چی که می گذره اوضاع واسه اون و ما سخت تر می شه خب اون احتیاج به آزادی داره و خیلی گناه داره، به نظر شما جایی وجود داره که بتونم خرگوشم رو بسپرم به اونجا؟ که پیش هم نوع هاش توی فضای مناسب تری زندگی کنه؟ یا دیگه دستی شده؟ و اینکار ظلم در حقش می شه؟ می شه منو راهنمایی کنید لطفا؟ من از نظر روحی خیلی به هم ریخته شدم و فکرم همش مشغوله، مامانم از خرابکاری های خرگوش شاکیه و همش به من فشار میاره ولی من همیشه از خرگوشم دفاع می کنم! اما الان واقعا نمی دونم انجام چه کاری واسه خودش بهتره:(

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanvb نمایش پست ها
    سلام من حدود 3 ماه پیش یه خرگوش گرفتم که فروشنده گفت مینیاتوریه و بزرگ نمیشه اصلا و برای نگه داری در آپارتمان خیلی مناسبه اونموقع که گرفتمش گفت یه ماهشه، الان که 3 ماه گذشته خرگوشم زود بزرگ شده من خیلی عاشقشم و مشکلی با این موضوع ندارم همیشه بهش رسیدم و یونجه خشک و جعفری و غذای مناسب بهش دادم اما اون توی قفسش بند نمی شه و همش تو خونه می چرخه و می دوه و شیطونی می کنه و به سختی تو قفسش می مونه اون کاغذ دیواری هارو می کنه و می خوره! پایه مبل و میز رو دندون می زنه جدیدا و خب دستشویی هم که می کنه بیرون و این طبیعیه، من امکانات نگه داری از این خرگوش تو حیات رو ندارم و فکر می کنم هر چی که می گذره اوضاع واسه اون و ما سخت تر می شه خب اون احتیاج به آزادی داره و خیلی گناه داره، به نظر شما جایی وجود داره که بتونم خرگوشم رو بسپرم به اونجا؟ که پیش هم نوع هاش توی فضای مناسب تری زندگی کنه؟ یا دیگه دستی شده؟ و اینکار ظلم در حقش می شه؟ می شه منو راهنمایی کنید لطفا؟ من از نظر روحی خیلی به هم ریخته شدم و فکرم همش مشغوله، مامانم از خرابکاری های خرگوش شاکیه و همش به من فشار میاره ولی من همیشه از خرگوشم دفاع می کنم! اما الان واقعا نمی دونم انجام چه کاری واسه خودش بهتره:(
    سامان عزیز خب واقعیتش اینه که خرگوش توی حیاط و باغچه هم خودش خوشحالتره و هم سرپرستهاش!
    هستن پارکهایی که خرگوشتونو تحویل بگیرن..ولی خبشما باید کیفیت زندگی رو هم در نظر بگیرید...من خودم به شخصه جایی رو که به بهترین وجه ازشون نگه داری بشه که بخوام معرفیکنم نمیشناسم...
    شما میتونید اگه تمایل داشته باشید از طریق همین سایت خرگوشتونو به دوستانی که شرایطنگهداریه بهتر ازش رو دارن واگذارکنید.. :)

در ضمن بدونین که اگر خرگوش اهلی رو تو طبیعت ازاد کنید عملا اونو کشتینش.
    ویرایش توسط بهاره مظلومی : 4th August 2013 در ساعت 12:41 PM

کاربر میهن پت ghazal00 آواتار ها
    شماره عضویت
    3422
    میانگین پست در روز
    0.09
    سلام به همگی
    میوه ای هست که برای خرگوش مضر باشه؟ هلو انگور سیب(عاشقشونه) منم خیلی کم هر از گاهی بهش میدم اما هروقت یکی تو خونه یه میوه ای میخوره میدوه میشینه پیشش که به اونم بده کم بهش میدیم اما ضرر نداره؟
    ظرف غذای خرگوشمون بالا هست و مجبوره برای غذا و اب خوردن روی پاهاش بلند بشه تو همین سایت خوندم برای عضلات پاهاش خوبه که بلند بشه اما همش اینجور باشه اذیت نمیشه؟
    راستی من توی خونه پتوس و بامبو دارم که برگاشون میدونم سمیه ممکنه نفهمه و بخورتشون؟
    هرچی به 90 تا خرگوش شیوا فکر میکنم خندم میگیره!:)))))
    ویرایش توسط ghazal00 : 11th August 2012 در ساعت 06:57 AM

کاربر میهن پت ghazal00 آواتار ها
    شماره عضویت
    3422
    میانگین پست در روز
    0.09
    حواست باشه من مطمئنم که بامبو برگ سمی داره دیگه نذار بخوره اسیب میبینه.
    ویرایش توسط بهاره مظلومی : 4th August 2013 در ساعت 12:48 PM

همکار قدیمی Shadi H آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    حیوانات - موسیقی - اینترنت!
    تخصص
    تدریس و ترجمه انگلیسی و فرانسه
    حیوان خانگی
    دو تا گربه: دیزی و دُرسا
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal00 نمایش پست ها
    این کوچولوی ما میره زیر یخچال کلی هم ات اشغال زیر بخچال به هیچ صراطی هم مستقیم نیست
    هر دفه هم باهوشتر ازدفعه قبل میشه و گول نمیخوره و بیرون نمیاد!
    میترسم یه کاری دست خودش بده!
    کاش زیر یخچال یه چیزی بذارید یه مدت تا وقتی بزرگتر میشه... سیم و اینا رو هم حواستون باشه نجوه

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    سلام به همگي در مورد ميوه ها بايد بگم ميوه جات و سبزيجاتي كه پياز دارن براي خرگوش كشنده هستند گل خرزهره ، گل شمعداني ، گل و گياههاي كه وقتي ميشكني ساقشونو شيره سفيدرنگ ميزنه بيرون و..... بابا بيخيال اخه اين همه غذاي خوب هست اخه چرا بايد خرگوش رو بيهوا ولش كني كه هر اشقالي رو بخوره يونجه سيب هويج و جعفري مگه چشونه كه؟؟؟ اما در مورد ميوه ها سيب خوبه خيار اونم پوستش خيلي بهتره تا خودش بدك نيست فقط اگه زياد بديد اسهال ميشه همينطور زردالو و هلو و شليل و اينجور چيزها يكمقدار حساب شده و ترجيحا تشويقي بديد خيلي بهتره...اما غزل خانوم براي بار هزارم خواهشا خرگوشتون رو فعلا توي قفس نگه داريد ، فقط روزي 2 يا 3 بار اونم هربار نيم تا يك ساعت ، اونم اگه مثل قرقي بالاي سرش هستيد ولش كنيد بگرده ترجيحا تو كل خونه ول نباشه بهتره تو يه اتاق كفايت ميكنه .... بچه خرگوش به هر شكلي كه به فكرتون هم نميرسه به راحتي بلا سر خودش مياره اونوقت حال شما گرفته ميشه و قطعا با خودتون ميگيد كاش تو قفس نگهش ميداشتم ولي در عوض الان زنده بود!!!!!!!همون طور كه شادي خانوم گفتن سيمهاي برق هم يكي از بزرگترين خطرهاي هست كه واسه خرگوشها ممكنه پيش بياد.....ماكاروني ابپز شده و سرد شده كه هيچگونه ادويه و افزودني هنوز بهش اضافه نشده براي رشد استخوان و عضلات بچه خرگوش مفيده از يه ماه ديگه هم بهتون ميگم كه چجور مكملهاي غذاي رو بهش بديد.

صفحه 4 از 640 نخستنخست ... 234561454104504 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)