فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,267
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 357 از 639 نخستنخست ... 257307347355356357358359367407457 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,561 به 3,570 از 6386

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر فعال دسي آواتار ها
    شماره عضویت
    9988
    میانگین پست در روز
    0.28
    عزيزم اسم قطره multi-vit ماركbeaphar،من يكي در ميون ٦قطره تو ظرف اب ميريزم،يعني تقريبا ٣روز در ميون،تو دستورش گفته ١٢قطره هر روز ولي دكتر به من اينجوري گفت،چون كلسيوم داره،دندوناش بلند نشه ولي واسه استخوان بنديش عاليه،دسي هر وقت از اين قطره ميخوره فشفشه ميشه...

کاربر فعال
    نام و نام خانوادگی
    نوروزی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10620
    میانگین پست در روز
    0.31
    ممنون دوست عزیزم از راهنماییت
    این قطره مزه آب رو عوض نمیکنه

کلا تو این مدت من که ندیدم پنبه آب بخوره ولی میگن اگه مزه آب عوض بشه اینا آب نمیخورن دیگه

کاربر فعال دسي آواتار ها
    شماره عضویت
    9988
    میانگین پست در روز
    0.28
    دسي كه ميخوره،تو ظرف أبش كه قاطي ميشه خيلي رو مزه آب تأثير نميزاره،پنبه چون شير ميخوره آب نميخوره ولي بزرگتر كه بشه آب هم ميخوره،من واسه دسي ٢تا ظرف آب گذاشتم،ويتامينشو تو ظرف آب تيره ميريزيم نور بهش نخوره،ولي دسي از جفت ظرفا آب ميخوره عشقي،ميدونه ويتامين تو كدومه،ولي ديدم ازش ميخوره...

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط نوروزی نمایش پست ها
    انگار امشب تا صبح بیدارم پنبه خان کل روز رو خوابیدن الان هر کار کردم نخوابید مجبور شدم درش آوردم داره واسه خودش میدوه هر شب این موقع میخوابیدا
    نقل قول نوشته اصلی توسط نوروزی نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیزم از راهنماییت
    این قطره مزه آب رو عوض نمیکنه

کلا تو این مدت من که ندیدم پنبه آب بخوره ولی میگن اگه مزه آب عوض بشه اینا آب نمیخورن دیگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط دسي نمایش پست ها
    دسي كه ميخوره،تو ظرف أبش كه قاطي ميشه خيلي رو مزه آب تأثير نميزاره،پنبه چون شير ميخوره آب نميخوره ولي بزرگتر كه بشه آب هم ميخوره،من واسه دسي ٢تا ظرف آب گذاشتم،ويتامينشو تو ظرف آب تيره ميريزيم نور بهش نخوره،ولي دسي از جفت ظرفا آب ميخوره عشقي،ميدونه ويتامين تو كدومه،ولي ديدم ازش ميخوره...
    خانم نوروزی اصلا خودتون رو ناراحت نکنید بچه های من زودتر از ساعت چهار نمی خوابن

کلا خرگوشا سب زندگی می کنن

دسی ممنونم از راهنماییت

نمیدونید چقدر خوشحالم که اینجایید و به هم کمک می کنید از پت هاتون بهتر مراقبت کنید

همبشه شاد و سالم و موفق کنار پت هاتون باشید.

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    سلام
    نخود از دیروز شروع کرده به جویدن وسایل اطراف دمپایی های تو تراس رو جویده و خورده هاشو ریخته رو زمین یه کمربندم رو تختم بود که اونم جویده و خورده هاشو ریخته رو تخت قبلا با دندوناش نخای فرش رو میکشید ولی نمیجوید روزنامه های توی سبدشم جدیدا پاره میکنه چیکارش کنم ؟نکنه بچم دندوناش اذیتش میکنه ؟

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    سلام
    نخود از دیروز شروع کرده به جویدن وسایل اطراف دمپایی های تو تراس رو جویده و خورده هاشو ریخته رو زمین یه کمربندم رو تختم بود که اونم جویده و خورده هاشو ریخته رو تخت قبلا با دندوناش نخای فرش رو میکشید ولی نمیجوید روزنامه های توی سبدشم جدیدا پاره میکنه چیکارش کنم ؟نکنه بچم دندوناش اذیتش میکنه ؟

میترا جان جویدن کلا تو ذات خرگوش هست تنها باید اولا خونه رو ایمن کنی از سیم و هر چیز خطرناک
    دوم : براش از وسیله های بازی استفاده کن سنگ های جویدنی طعم دار
    چوب درخت مو یا همون انگور و گردو براش خیلی عالیه ، من خودم چوب کلفت مو رو گرفتم براش انواع و اقسام گوشه های خونه گذاشتم هر جا میشینه بازی میکنه
    برای بدنش هم از یونجه و مکمل مثل همون قطره مولتی ویتامین که دسی جان گفت استفاده کن که خارش دندونا کمتر بشه

در کل با تمام اوصاف بالا ، خلاصه خرگوش عاشق جویدن و بازیگوشی هست ، سیسیل خان که فرش ابریشمی ما رو نابود کرد تمام زیر دیوار ها رم رد گذاشت با دندونای قشنگش .... الان با وجود تمام کارایی که میکنم بتی هم عاشق فرش و کندن هستش

یک موضوع دیگه ظرف شن براش حتما بذار چون یکی از دلایل پاله دادن و ناخن کشیدن رو فرش بعدش جویدن میتونه حوصله سر رفتن باشه استخر شن فوق العاده خوب و خرگوش عاشقشه

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh نمایش پست ها
    عزیزم برای اینکه خرگوشت چیزی رو نجوه با یه اب لیمو یا هرمزه بدی که به فکرت میرسه که البته برای خرگوش ضرر نداشته باشه روی وسایلت رو بمالی.
    فقط دعا کن که از اون مزه خوشش نیاد!!!
    یا اگر برات سخت بود می تونی براش یه چندتا وسیله بزاری که فقط بااونا این کارارو بکنه.
    پسر من عاشق ابلیموه جوری سرکه هم خیلی دوست داره جوری که ترشی سیرایی رو که گذاشته بودم تو تراس رو همش میرفت درشونو لیس میزد اول فک میکردم بخاطر بوی سیره ول بعدا فهمیدم واسه ترشی سرکه میره سراغش واسش کل اسباب بازی درست کردمو گذاشتم ولی اصلا بشون نگاه نمیکنه اصلا کلا ذوغ واستعداد هنریه منو کور کرده این گل پسر

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    پسر من عاشق ابلیموه جوری سرکه هم خیلی دوست داره جوری که ترشی سیرایی رو که گذاشته بودم تو تراس رو همش میرفت درشونو لیس میزد اول فک میکردم بخاطر بوی سیره ول بعدا فهمیدم واسه ترشی سرکه میره سراغش واسش کل اسباب بازی درست کردمو گذاشتم ولی اصلا بشون نگاه نمیکنه اصلا کلا ذوغ واستعداد هنریه منو کور کرده این گل پسر

فدای این گل پسر لجباز
    واسش چوب مو یا انگور کلفت ، یا درخت گردو البته خشک باشع که صمغ نداشته باشه بگیر و بذار جای جای خونه تا دندوناش کوتاه شه
    یونجه همیشه در دسترس باشه یونجه خشک
    حتما سنگ های جویدنی طعم دار براش بگیر

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    میترا جان جویدن کلا تو ذات خرگوش هست تنها باید اولا خونه رو ایمن کنی از سیم و هر چیز خطرناک
    دوم : براش از وسیله های بازی استفاده کن سنگ های جویدنی طعم دار
    چوب درخت مو یا همون انگور و گردو براش خیلی عالیه ، من خودم چوب کلفت مو رو گرفتم براش انواع و اقسام گوشه های خونه گذاشتم هر جا میشینه بازی میکنه
    برای بدنش هم از یونجه و مکمل مثل همون قطره مولتی ویتامین که دسی جان گفت استفاده کن که خارش دندونا کمتر بشه

در کل با تمام اوصاف بالا ، خلاصه خرگوش عاشق جویدن و بازیگوشی هست ، سیسیل خان که فرش ابریشمی ما رو نابود کرد تمام زیر دیوار ها رم رد گذاشت با دندونای قشنگش .... الان با وجود تمام کارایی که میکنم بتی هم عاشق فرش و کندن هستش

یک موضوع دیگه ظرف شن براش حتما بذار چون یکی از دلایل پاله دادن و ناخن کشیدن رو فرش بعدش جویدن میتونه حوصله سر رفتن باشه استخر شن فوق العاده خوب و خرگوش عاشقشه
    پرنیان جون کلی ذوق به خرج دادم رفتم دور تا دور تراسشو با لوله پولیکا تونل درست کردم که آقا بازی کنه حوصله ش سر نره دریغ از یه بار که بره توش با اینکه قطرش رو هم زیاد گرفتم که خدای نکرده توش گیر نکنه بعد با لوله های دستمال توالت و آشپزخونه واسش اسباب بازی درست کردم فقط یکم بوش کرد و رفت رفتم واسش دو جور سنگ جویدنی خریدم اصلا طرفشون نمیره فقط آقا با کله میره تو ظرف یونجشونو صبحام میره تو ظرف خاکش یکم خاکارو میکنه و روشون میخوابه البته بجز خرابکاریو شیطنتایی که به عقل جنم نمیرسه خوب بچم شیطونه دیگه اگه واسه دندوناش مشکلی نیست فدای سرش

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    فدای این گل پسر لجباز
    واسش چوب مو یا انگور کلفت ، یا درخت گردو البته خشک باشع که صمغ نداشته باشه بگیر و بذار جای جای خونه تا دندوناش کوتاه شه
    یونجه همیشه در دسترس باشه یونجه خشک
    حتما سنگ های جویدنی طعم دار براش بگیر
    یونجه همیشه داره چوب انگورم تو تراس هست یعنی اول برگ داشت ایشون همه برگاشو خوردند ولی به چوبش کاری نداره سنگم واسش خریدم دم دستشم گذاشتم ولی استفاده نمیکنه یه آجر قرمز تو تراس بود بعضی وقتا اونم بعضی وقتا میرفت سراغش و با دندوناش تلاش میکرد جابجاش کنه منم ترسیدم دندوناش بشکنه برش داشتم اگه اشکال نداره واسش دوباره بزارمش
    راستی من خودم واسه نخود یونجه خشک میکنم اونم چون ساقه هاشو نمیخورد منم ساقه رو از برگ جدا میکنم و میریزم دور کار اشتباهی میکنم؟

صفحه 357 از 639 نخستنخست ... 257307347355356357358359367407457 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 3 مهمان ها)

1. myhappybunny

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)