فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 338 از 641 نخستنخست ... 238288328336337338339340348388438 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,371 به 3,380 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها
    آره دقیقن یونجه خرگوش ها رو اکتیو تر می کنه چون هم سالم هم فیبر بالایی داره هم خوب سیرشون می کنه و انرژی بالایی بهشون میده
    خیلی عالی هست واسشون واسه دندوناشون هم که دیگه لازم و ضروری
    کلسیم هم داره

ممنون ام گلم ، فکر کنم بتی کلا دیگه رو فضا سیر میکنه ... قربون اون شکم کوچولوش و اکتیو شدنش

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط هیرسا نمایش پست ها

مرسی عزیزم از راهمائیت

خوب خرگوشام تو خونه خودمون نیستن و خونه پدر همسرم هستن و من نمیدونستم باردارن

بچه خرگوشا موهاشون کاملا در اومده و چشماشونم بازه و از سوراخ میان بیرون بنظرت چند وقتشونه؟

یعنی الان خرگوش مادر دوباره بارداره؟ از کجا بدونم و الان نر و از مادرو بچه ها جدا کنم؟

امروز به خرگوش مادر کاهو و هویج دادم ، دو روز دیگه بهش از مواد غذائی که گفتی بدم مثلا یونجه خشک و سیب؟

ببخشید خیلی سوال میکنم امروز خرگوش مادر خیلی ضعیف بود ؟

ما وارد محطه شدیم و خواستیم بچه ها رو بگیریم اما خرگوش مادر بلافاصله واکنش نشون داد و برای محافظت از بچه ها وارد تونل شد ، چیکار کنیم ؟ سعی کنیم بچه ها رو بگیریم؟
    بهیچ وجه به بچه ها نزدیک نشو فکر کنم ده روزشون باشه

کاهو رو نده بقیه چبزهایی رو گفتم طی روزهای آینده اضافه کن

ضعیف چون احتمالا باردار و بچه هم شیر میده

وقتی شروع کرد موهای زیر بدنش رو کندن و لانه سازی احتمالا باردار و نزدیک زایمان

چون پیشت نیستن از همین الان نر رو جدا کن

جیره غذایی ماده رو هم دو برابر کن

و تاکید می کنم به بجه ها و لانه نزدیک نشو

فقط براشون غذا بزار

کاربر اخراج شده
    تخصص
    کارشناس بهداشت
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاک پشت
    شماره عضویت
    10426
    میانگین پست در روز
    0.37
    مرسی عزیزم ولی این آقا پسر هرچی دم دستش باشه رو لیس میزنه منم میترسم مریض بشه راستی نخود خان اصلا آب نمیخورد تا اینکه به آبش چند قطره آبلیمو اضافه کردم حالا دیگه تند تند آب میخوره واسش آبلیمو که ضرر نداره؟

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    نمیدونم راجب آبلیمو بزار از آقای فخری بپرسم

فرستاده شده از Lenovo A3000-Hِ من با Tapatalk

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط sisil نمایش پست ها
    دوستان سلام ...

من تازه به جیره غذایی یکی از خرگوشام یونجه اضافه کردم البته یواش یواش مثلا روز اول یک وعده خیلی کم و کم کم اضافه میکنم تا معده فسقلیش هنگ نکنه ، اما نمیدونم چرا بتی جونم از وقتی خورده انگار دوپینگ کرده هی بالا پایین میپره بیخودی ، آب زیادتر میخوره .... همش شیطونی میکنه ... اینا طبیعی نیستن چون قبل همه چیزش خوب بود و طبیعی تر و چون همه ساعات پیشش هستم حرکاتش مشکوک شده ، به نظرتون اتفاقی افتاده یا مشکلی هست یا این طبیعیه ؟
    ببینید دوست من اگر قبلا اذیتتون نمیکردن و اروم تر بودن دلیل بر خوب بودن اوضاع نیست خرگوش شما به احتمال 99 درصد توی روده اش دچار تخمیر نشاسته و اینطور چیزها شده و به همین دلیل همیشه احساس کرختی و سنگینی و بیحالی میکرده حالا با وارد شدن یونجه به جیره غذاییش و روبه بهبود رفتن شرایط گوارشیش و کاهش درد و ناراحتی احتمالا احساس سبکی و خوشحالی میکنی و مثل دیونه ها همش بدو بدو میکنه و میپره و خل بازی در میاره و اگر دقت کنید بعد از دادن یونجه باید مدفوعش کم کم سفت و قهوه ای رنگ بشه اما در مورد یونجه یادتون باشه که باید همیشه در اختیارش باشه

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra tz نمایش پست ها
    مرسی عزیزم ولی این آقا پسر هرچی دم دستش باشه رو لیس میزنه منم میترسم مریض بشه راستی نخود خان اصلا آب نمیخورد تا اینکه به آبش چند قطره آبلیمو اضافه کردم حالا دیگه تند تند آب میخوره واسش آبلیمو که ضرر نداره؟
    ببینید هرگونه ماده ای که ترکیب اب رو از حالت خنثی به حالت اسید یا باز تغییر بده خوب نیست اما در این شرایط که میگی خرگوشت فقط اینطوری اب میخوره میزان ابلیمو رو فقط در حد یکی دو قطره نگهدار که فقط اب بوی ابلیمو بگیره و بخوره

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط هیرسا نمایش پست ها

مرسی عزیزم از راهمائیت

خوب خرگوشام تو خونه خودمون نیستن و خونه پدر همسرم هستن و من نمیدونستم باردارن

بچه خرگوشا موهاشون کاملا در اومده و چشماشونم بازه و از سوراخ میان بیرون بنظرت چند وقتشونه؟

یعنی الان خرگوش مادر دوباره بارداره؟ از کجا بدونم و الان نر و از مادرو بچه ها جدا کنم؟

امروز به خرگوش مادر کاهو و هویج دادم ، دو روز دیگه بهش از مواد غذائی که گفتی بدم مثلا یونجه خشک و سیب؟

ببخشید خیلی سوال میکنم امروز خرگوش مادر خیلی ضعیف بود ؟

ما وارد محطه شدیم و خواستیم بچه ها رو بگیریم اما خرگوش مادر بلافاصله واکنش نشون داد و برای محافظت از بچه ها وارد تونل شد ، چیکار کنیم ؟ سعی کنیم بچه ها رو بگیریم؟

همونطور که برتی گفت به بچه ها نزدیک نشو اما اگر بتونی یه محدوده دور اون سوراخ رو که بچه توش هستن فنس بکشی هم ماده رو از نر دور کردی ومهمتر از اون بچه ها رو از شر گربه و کلاغ حفظ کردی . در مورد ماده خرگوشت فکر میکنم 99 درصد حامله باشه بنابراین حدودا ده روز تا دو هفته دیگه شروع میکنه به کتک زدن بچه ها اونم در حد کشتن که باید سریع اونموقع بچه هارو نجات بدی و جدا کنی چون عموما بچه هارو میزنه و از لونه فراری میده بچه ها هم میریزن بیرون از لونه و تا مدتی دستپاچه و سردرگم هستن که در اون زمان خیلی راحت خودشون رو به کشتن میدن پس بهتون توصیه میکنم
    1- الان اصلا به بچه ها کاری نداشته باشی
    2- خیلی خوب به تغذیه مادر رسیدگی کن چون هم بچه شیر میده و احتمالا بچه هم تو شکمش داره
    3- حتما نر رو جدا کن و یه جای مناسب بزار
    4-اگر بتونی دورتادور لونه رو فنس بکشی خیلی عالیه بنا به دلایلی که گفتم
    5- گوش به زنگ زمانی باش که ماده شروع به کتک زدن بچه هاش میکنه

کاربر فعال دسي آواتار ها
    شماره عضویت
    9988
    میانگین پست در روز
    0.27
    سلام،واسه خرگوشم پلت گرفتم،تازه متوجه شدم تو پلتش شپشك كذاشته،شاپركم از توش پرواز ميكنه،نميدونم دسي از شپشكا خورده يا نه؟!اگه خورده باشه چيكار بايد كنم؟؟؟؟ضمنا با اين شاپركا و شپشكا چه جوري مبارزه كنم كه تو خونه پخش نشه؟؟؟؟؟؟؟متاسفانه ٨ بسته پلتي كه گرفتم همش خراب از اب دراومده...

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط دسي نمایش پست ها
    سلام،واسه خرگوشم پلت گرفتم،تازه متوجه شدم تو پلتش شپشك كذاشته،شاپركم از توش پرواز ميكنه،نميدونم از شپشكا خورده يا نه؟!اگه خورده باشه چيكار بايد كنم؟؟؟؟ضمنا با اين شاپركا و شپشكا چه جوري مبارزه كنم كه تو خونه پخش نشه؟؟؟؟؟؟؟متاسفانه ٨ بسته پلتي كه گرفتم همش خراب از اب دراومده...

دوست خوبم پلت و باید توی جای خنک و خشک نگه داری بذار تو یخچال ... البته اینی که شما میگی یعنی اون تو تخم کردن و فاسد شده و به نظر من اصلا نده ، اگه ۸ بسته دیگه اینطوری نیست که میتونی تو آفتاب پهن کنی تا چیزی داره بمیره اما به نظرمن روزه شک دار نگیر اگه تخم داشته باشه حییونی مریض میشه یا خودت بد نگه داشتی یا اون اصلا تاریخ انقضاش گذشته ندی بهتره
    اون شاپرک ها تخم بید بودن که اون تو پره ... بهش میگن بیدک .... پس مسلما خیلی زیاد مونده ...

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر جدید sharareh.ch آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    sharareh.ch
    شماره عضویت
    9981
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام
    یه خرگوش دوماهه دارم ، بهش همونطور که تو انجمن خونده بودم یاد داده بودم روی روزنامه دستشویی کنه که این کارو تا دو هفته پیش خیلی خوب انجام می داد ولی از اون وقت تا الان روزنامه هاشو پاره می کنه که مجبور شدم با چسب بچسبونم به زمین ، بعدشم میاد جلوی در بالکن دستشویی می کنه(خرگوشمو تو بالکن بسته نگهداری میکنم) .اون روش که با مواد شوینده بشوم و سرکه و آب بزنم هم امتحان کردم، حتی فلفل و سیر هم امتحان کردم ولی بازم کار خودشو می کنه ، می خواستم بدونم کاره دیگه ای هم هست که انجام بدم تا خرگوشم دوباره بره سره جای قبلیش روی روزنامه دستشویی کنه؟

صفحه 338 از 641 نخستنخست ... 238288328336337338339340348388438 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)