فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 296 از 642 نخستنخست ... 196246286294295296297298306346396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,951 به 2,960 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    اوکی پس دست خرگوشت رو همونجوری که آ قای فخری گفتن
    چک کن ببین تورم و کبودی داره یا نه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها
    اوکی پس دست خرگوشت رو همونجوری که آ قای فخری گفتن
    چک کن ببین تورم و کبودی داره یا نه
    به آقای فخری هم گفتم.تورم وکبودی نداره دقیقا مانند دست دیگشه.راستی لای اینجا گیر کرده بود تقریبا اون قسمت قرمزه.به نظر شما اگه اینجا گیر کنه چیزیش میشه؟مثلا بشکنه؟آخه فاصله ی بین در خیلی زیاده.
    http://up.parsipet.ir/uploads/DSCF2032.jpg

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    والا نمیدونم
    ولی حتمن خیلی دردش گرفته که جیغ زده
    بزارید آ قای فخری بیاد جوابتون رو بده
    یا باهاشون مشورت کنم بهتون جواب بدم

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9376
    میانگین پست در روز
    0.03
    اقای فخری یکی از دوستام که چند ماه پیش علیرغم اینکه بهش گفتم نکن خرگوششو برد پارک پردیسان تحویل داد چند روز پیش که رفته بهش گفتن خرگوشای دیگه زدنش چشمش خونریزی کرده مرده یعنی چی؟ سرم درد گرفت مگه اینا با هم نمی سازن؟ الان تو باغ که شما میگی همو نمی زنن؟

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    این عکسی که شما برای من گذاشتید نهایتا میتونه ترک موی باشه که حتی با مراقبت بدونه اتل هم خوب میشه ولی خوب باید مطمئن شد . اگر میتونید با ارامش و بدون خرابکاری خرگوشت رو معاینه کنی بهش اسیب بیشتری نزنی این کاری رو که میگم انجام بده از ناحیه اتصال دست به بدنش (البته کاملا جای مطمئن و مناسب باید باشه که اگر یکوقت دردش گرفت رو زمین پرت نشه و یا مشکل دیگه ای مثلا بشینید روی زمین کنارش و اینکارو انجام بدید)با یکدستتون دست سالم رو از ناحیه اتصال به بدن یا همون محلی که دست شروع میشه رو بگیر و با دست دیگه دست اسیب دیده و خیلی اروم و همزمان با هردو دست شروع کن به لمس کردن دستاش و به ارومی به سمته انگشتاش بیا اگر یکنفر دیگه هم پیشت بشه بهتره که مواظب بدنش باشه با این روش کنترل کن که ببینی دست اسیب دیده چه تفاوتی با دست سالم داره و برای من اینجا بنویسی و فقط زیاد فشار نده که خیلی دردش بگیره و همینطور هر اطلاعاتی که میتونی راجبش از سن و تغذیه و جای نگهداری برای من بنویس و تا اون موقع توی یک جعبه بزار که نتونه جهش کنه و یا با ورجه وورجه به خودش اسیب بزنه توی جعبه رو مرتب تمیز کن و اب و غذای کافی بزار که برای بیرون اومدن زیاد تقلا نکنه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    ممنون از پیگیریتون.اون کاری هم که گفتید شب انجام میدم.سنش فک کنم سه ماهی باشه.تغذیش هم یونجه و گاهی اوقات به مقدار کم نون و پوست خیار وبرگ درخت توت واینا.آب هم همیشه تمیز واسش میزارم.از وقت غروب تا صبح هم تو یه سبد میوه نیم متر در سی سانته.واز صبح تاغروب آزادانه تو حیاطه.یعنی باید چند وقت تو یه جعبه ی کوچیک باشه؟تمام روز؟همون جعبه ی میوه خوبه؟

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    تغذیه خرگوشتون خوب بوده و اگر از بچگی پیشتون بوده و از شیر مادر هم تغذیه کرده باشه استحکام استخوانهس خوبه و به راحتی نمیشکنه همونطور که گفتم از شواهد نهایت امر ترک مویی استنباط میشه شما اگر میخواهید مطمئن صدرصد بشید تنها راهش عکس گرفتن هستش .اما در حال حاضر باید بهش حسابی رسیدگی کنید پایین بترتیب برات توضیح میدم پیگیری کن:

1)توی فضای کوچیک نگهش دار مثل همون جعبه نیم متری که گفتید جعبه اول بزرگه و بدرد نمیخوره در طول روز یکی دوبار بیارش بیرون که همون موقع هم هوا بخوره هم دستشوی کنه چون توی محیط بسته خیلی خودشون رو نگه میدارن. مثلا میتونی نظافت جاش رو هم بزاری توی همین زمانی که برای هوا خوری میاد بیرون یادت باشه هواخوری نهایتا ن یکربع تا نیمساعت و کاملا زیر نظر خودت
    2)به تغذیه اش رسیدگی کن یونجه و سبزیجات تازه مقدار کمی نون البته یکروز درمیون نون بدی بهتره و تقویتی که میتونی شربت کلسیم مینور خردسالان بگیری البته یادم نیست که اصلا خردسال یا بزرگتر داره یا نه ...و از این شربت یک روز در میون بهش بده مقدارش رو هم به این صورت که هربار دو یا سه قطره و کلا دو وعده بهش بده یعنی حدودا 5 تا 6 قطره یکروز در میون و تا ده روز هم حداقل ادامه بده میتونی توی اب خوردنش بریزی که بخوره که طبعا باید مقدار بیشتری باید توی ابخورییش بریزی و در ضمن حتما شربت رو موقع دادن با اب قاطی کن و به صورت خالص نده مثلا هر وعده که میخای دو قره بدی اونرو با یک میلی لیتر اب قاطی کن و بهش بده
    3)اون معاینه ای رو که گفتم هرروز انجام بده که یکوقت مشکلی مثل کبودی و یا تورم ایجاد نشده باشه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    یونس فرجی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9740
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    تغذیه خرگوشتون خوب بوده و اگر از بچگی پیشتون بوده و از شیر مادر هم تغذیه کرده باشه استحکام استخوانهس خوبه و به راحتی نمیشکنه همونطور که گفتم از شواهد نهایت امر ترک مویی استنباط میشه شما اگر میخواهید مطمئن صدرصد بشید تنها راهش عکس گرفتن هستش .اما در حال حاضر باید بهش حسابی رسیدگی کنید پایین بترتیب برات توضیح میدم پیگیری کن:

1)توی فضای کوچیک نگهش دار مثل همون جعبه نیم متری که گفتید جعبه اول بزرگه و بدرد نمیخوره در طول روز یکی دوبار بیارش بیرون که همون موقع هم هوا بخوره هم دستشوی کنه چون توی محیط بسته خیلی خودشون رو نگه میدارن. مثلا میتونی نظافت جاش رو هم بزاری توی همین زمانی که برای هوا خوری میاد بیرون یادت باشه هواخوری نهایتا ن یکربع تا نیمساعت و کاملا زیر نظر خودت
    2)به تغذیه اش رسیدگی کن یونجه و سبزیجات تازه مقدار کمی نون البته یکروز درمیون نون بدی بهتره و تقویتی که میتونی شربت کلسیم مینور خردسالان بگیری البته یادم نیست که اصلا خردسال یا بزرگتر داره یا نه ...و از این شربت یک روز در میون بهش بده مقدارش رو هم به این صورت که هربار دو یا سه قطره و کلا دو وعده بهش بده یعنی حدودا 5 تا 6 قطره یکروز در میون و تا ده روز هم حداقل ادامه بده میتونی توی اب خوردنش بریزی که بخوره که طبعا باید مقدار بیشتری باید توی ابخورییش بریزی و در ضمن حتما شربت رو موقع دادن با اب قاطی کن و به صورت خالص نده مثلا هر وعده که میخای دو قره بدی اونرو با یک میلی لیتر اب قاطی کن و بهش بده
    3)اون معاینه ای رو که گفتم هرروز انجام بده که یکوقت مشکلی مثل کبودی و یا تورم ایجاد نشده باشه
    تمام روز باید توجعبه باشه؟تو روز فقط یه ساعت هوابخوره؟آخه به نظر خودم گناه داره تمام روز تو اون جعبه باشه.چون خیلی شیطونه و میخوام توحیاط تمام روز آزاد باشه.نمیشه نزارمش تو جعبه؟فقط شبا توش باشه؟اون شربت هم تو قطره چکون میشه بهش بدم؟

کاربر فعال apam آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    سلام، وقتي مشكل مربوط به سروناز رو خوندم خيلي متاسف شدم و واقعا ترسيدم غذاي اصلي ملوس، يونجه هست و سبزي خشك. چوب هم در اختيارشه. اين سنگ جويدني چيه؟ تو رو خدا اطلاعاتي ازش بدين از كجا و به چه نامي بايد تهيه بشه؟ ملوس من بيشتر از يك سالشه. ممكنه از اين سن به بعد هم دندوناش بزرگ بشن؟ متشكرم.

کاربر فعال saeedeh1992 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سعیده
    علایق
    خانواده-سوارکاری-سودوکو-طبیعت-موبایل
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7489
    میانگین پست در روز
    0.31
    سلام بچه ها خیلی وقته نبودم اما خدارو شکر همه چیز امن و امانه و رابین جونم تقریبا یکساله شده.
    برای سروناز خیلی متاسف شدم ان شاالله زود خوب بشه
    ببخشید یه سوال:رابین خیلی پرخاشگر شده از صبح تا حدود ساعت 10 تو حیاطه بعد از ظهر حدود ساعت پنج تا وقتی که هوا تاریک بشه تو حیاطه اما به محض اینکه در ساختمون رو باز میکنیم میخواد بیاد تو و بره تو خونه نمیدونم چیکار کنم که به حیاط علاقه پیدا کنه.تو اتاق هم که میریم(قفسش تو اتاقه) میره همه جا رو بو میکنه و بازی میکنه و اتاق رو بیشتر از حیاط دوست داره.موقع دستشویی هم فقط باید بره یه گوشه از باغچه و کارش رو بکنه.تازگی ها هرکی میره سمتش حتی من پاهاش رو میکوبه رو زمین و یه صدایی از خودش در میاره و فرار میکنه.حتی گاهی نمیذاره نازش بکنم.
    یعنیی مشکلی پیدا کرده که انقدر با همه دعوا داره؟

رابین در میهن پت

صفحه 296 از 642 نخستنخست ... 196246286294295296297298306346396 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)