فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 281 از 641 نخستنخست ... 181231271279280281282283291331381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,801 به 2,810 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9376
    میانگین پست در روز
    0.03
    خرگوش خیلی عاقله وقتی نگاهش میکنی انگار کاملا میفهمدت خیلی هم با مرامه! حرف نداره فقط من همش نگران جویدن سیم برق هستم چاره ای نیست نمی تونم جاشو تغییر بدم

کاربر جدید raha 474 آواتار ها
    شماره عضویت
    9420
    میانگین پست در روز
    0.01
    میگن خرگوش نباید همش رو فرش باشه واسه پاش ضرر داره. میخواستم ببینم راسته؟؟ اگه آره چه ضرری داره؟؟
    منی که خونم فرشه حیاط و تراسم ندارم. جا واسه قفس بزرگم ندارم . برفی همش تو خونه آزاده فقط شبا و موقعی که نمیخوام تو دست و پا باشه میذارمش تو قفس کوچیک که در واقع قفس پرندس. چیکار کنم؟؟

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    ببین دوست من بهترین کار اینه که مثلا یک تاق یا یک گوشه از خونه رو ایمن سازی کنی مثلا تو اتاق مورد نظر سیمهای برق رو از دسترسش خارج کنی اگر مواد یا وسایل خطرناک وجود داره برش دری اگر چیز شکستنی و گرونقیمت هست که ممکنه بهشون اسیب بزنه رو برداری و یه کناری فرش رو گوشه اش رو بزنی کنار و مثلا با یه زیر گلدونی براش جا برای دستشویش درست کنی که حتما باید کنج یاشه اگر میخای زود موفق بشی چون کنج رو برای دستشوی خیلی دوست دارن....و بعد طبق دستورالعملی که توی سایت هست شروع به تربیتش برای دستشوی کردن کنی و شبها و زمانی که خطر زیر دست و پا رفتن وجود داره بزاریش توی همون قفس و اتاق رو مرتب تمیز کنی که صدای بقیه در نیاد.....با این روش بعد از دو ماه صاحب یه خرگوش تربیت شده و مهربون شدی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9441
    میانگین پست در روز
    0.00
    دوستان سلام
    من امشب بالاخره یه خرگوش گرفتم.دوست داشتم از واگذاریها بگیرم اما نشد.
    طبق گفته فروشنده حدودا یک ماهشه .براش یونجه گرفتم ولی فکر میکنم یکم زوده.باید بهش شیر بدم؟
    تروخدا راهنمایی کنید چون الان که کز کرده گوشه قفس و کلی هم ترسیده

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    عزیزم الان فقط بهش آ رامش بده غذا بزار رهاش کن طول میکشه باهات اخت بشه با محیط خونه
    جای ساکت و نیمه تاریک بزارش

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    تاپیک گلچین پرسش و پاسخ رو بخون دقیقا
    خیلی نکات رو باید رعایت کنی
    یه قفس امن و آرامش الان مهمترین چیز هست

کاربر جدید raha 474 آواتار ها
    شماره عضویت
    9420
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    ببین دوست من بهترین کار اینه که مثلا یک تاق یا یک گوشه از خونه رو ایمن سازی کنی مثلا تو اتاق مورد نظر سیمهای برق رو از دسترسش خارج کنی اگر مواد یا وسایل خطرناک وجود داره برش دری اگر چیز شکستنی و گرونقیمت هست که ممکنه بهشون اسیب بزنه رو برداری و یه کناری فرش رو گوشه اش رو بزنی کنار و مثلا با یه زیر گلدونی براش جا برای دستشویش درست کنی که حتما باید کنج یاشه اگر میخای زود موفق بشی چون کنج رو برای دستشوی خیلی دوست دارن....و بعد طبق دستورالعملی که توی سایت هست شروع به تربیتش برای دستشوی کردن کنی و شبها و زمانی که خطر زیر دست و پا رفتن وجود داره بزاریش توی همون قفس و اتاق رو مرتب تمیز کنی که صدای بقیه در نیاد.....با این روش بعد از دو ماه صاحب یه خرگوش تربیت شده و مهربون شدی
    شرایط خونم اونجوری نیس. چون خودنم یه خوابس اتاقم کوچیکه و فقط تخت دونفره توشه و کمد و میز توالت. دیگه جایی نداره گوشه ش. پذیرایی هم تقریبا 30 متره و جای خالی گوشش نیس.که بخوام قفس براش درست کنم. در مورد راه رفتن روی فرش چیزی نگفتید؟مشکلی داره؟ الان که خیلی خوب رو فرش میدوه و بپر بپر میکنه.
    بعد یه سواله دیگه من واسه دسشویی که ظرف شکلاتی ها هستن که به شکل بسته بندی میفروشن مثل شکلات کاکائویی ها به شکل بیضییه. توش یه دستمال پارچه ای گذاشتم یه طرفشم یونجه گذاشتم. واسه دستشوییش خوبه یا حتما باید خاک اره یا شن و ماسه باشه؟ دستمالشم مرتب میشورمو عوض میکنم.

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    اگر نظافت رو رعایت کنی و تمیز کنی دستشویش خوبه فعلا در مورد فرش هم توی دراز مدت مشکل ایجاد میشه ولی با شرایطی که دارید بزار بازیشو بکنه

کاربر فعال میهن پت hoopak آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hoopak
    علایق
    all of animals
    حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    8810
    میانگین پست در روز
    0.12
    سلام دوستان
    مدت زیادیه که سر نزدم به سایت.
    دلتنگ همه فرشته های کوچولوتون هستم
    بچه ها یکی از نی نی های پسرم مدفوعش موکوس سفید رنگ داره یعنی مقدار موکوسش خیلی بیشتر از مدفوعشه
    شما این موردو داشتین؟ میدونید چیه؟سرحاله غذا هم میخوره فقط موکوس زیادی داره من نگرانم خیلی

کاربر میهن پت Mahdi_m آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    درود
    دوستان خرگوش من حدود 7-8 ماهشه و ماده هم هستش(این زمانیه که با خودم بوده فکر کنم وقتی گرفتمش حدود یک ماه داشته) و داره کم کم بزرگ میشه و خب یه قفس داره تقریبا بزرگه و راحت توش بخواد جست خیز میکنه ولی دوست دارم آزاد باشه،تو خونه میارمش میشه تیکه ی آتیش،یعنی هر چیزی که دم دستش بیاد از فرش گرفته تا اهن شروع میکنه با دستا و دندوناش خرابکاری،که البته نمیدونم چرا خرابکاری میکنه اصلا ناراحت که هیچی خوشحال ترم میشم
    میبرمش تو حیاط باغچه هستش ولی نمیدونم چرا اونجا شروع به کنده کاری نمیکنه فقط وسایل خونه رو خراب کاری میکنه امروز بعد مدت ها برده بودمش باغچه دیدم بله خانمی تو دیواره باغچه یه تونل کرده و داره همینجوری بزرگترش هم میکنه اینقدر بامزه میکند میخواستم بپرم صدتا ماچش کنم:d و صد البته بعد اتمام کلی کثیف کاری رو خودش،خلاصه اینکه میخواستم بدونم این دختر ما میخواد اونجا برا خودش خونه درست کنه؟چون قشنگ دور و بر اونجارو هم تمیز میکنه
    سوال مهم دیگه ای که داشتم اینکه نمیشه کلا یه جا براش تو حیاط درست کنم و بذارم تو حیاط آزاد باشه چون دلم نمیاد تو قفس نگهش دارم ولی از گربه ها میترسم یه وقتی بخوان حمله کنن
    ممنون از همگی:)

صفحه 281 از 641 نخستنخست ... 181231271279280281282283291331381 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)