فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,267
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 268 از 639 نخستنخست ... 168218258266267268269270278318368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,671 به 2,680 از 6386

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر فعال میهن پت hoopak آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hoopak
    علایق
    all of animals
    حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    8810
    میانگین پست در روز
    0.12
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها
    هوپک معمولا صبح های زود شیر میده اگر بهشون سر میزنه شیر هم میده

تاپیک گلچین سوالات رو بخون با علیرضا هم تماس بگیر اصلا بیرون نگهداشتن بچه ها الان درست نیست

به علیرضا یه زنگ بزن
    برتی جان خیلی خیلی ممنونم واسه تاپیک گلچین. اینجا هم ازت تشکر میکنم. خیلی کار خوبی کردی که این تاپیکو درست کردی. من داشتم دونه دونه صفحه های این تاپیک رو می خوندم. ولی تاپیک گلچین عالیه. واقعا تو این وقت کم کمکم کرد. به همه بچه های تازه وارد که فرصت خوندن تموم صفحه های این تاپیکو ندارن توصیه می کنم تاپیک گلچین رو بخونن. واسه درست کردنش خیلی زحمت کشیده شده و کار یه عاشق واقعی این فرشته های کوچولوه. اگه خرگوشا زبون داشتن حتما حتما از نگارنده های این نوشته ها که عاشق این فرشته های زیبا هستند بویژه آقای فخری که خیلی خیلی با تجربه و حامی واقعی هستند و برتی عزیز که اینا رو جمع اوری و گلچین کردن تشکر می کنم. هر چند این فرشته ها وقتی وارد زندگی ما میشن یه دنیا عشق بهمون میدن و ما ادمها گاهی نمی فهمیم اینا چقدر ما رو دو دارن و بهمون شادی و عشق میدن. از همه دوستانی که حافظ و حامی این فرشته ها هستند خیلی ممنونم. خدا کنه همه ما با طلاعاتی که تو این سایتا و نوشته ها می گیریم بیشتر و بهتر از این امانت ها نگهداری کنیم. به من که خیلی کمک کرد. ضمنا آقای فخری یادم رفت بگم بابت نی نی های جدید بهتون تبریک و شاد باش می گم.

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoopak نمایش پست ها
    بله ایشون راهنماییم کردند.
    نه بیرون نیستند . اصلا بیرون نمیزارمشون . کنار بخاری خوابیدن. فقط چند دقیقه بهشون غذا میده انگار یکیشون کوچیکتر از بقیه س!
    عزیزم همون کفایت می کنه بازم چکشون کن همشون شیر بخو رن

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9137
    میانگین پست در روز
    0.00
    یک ماه و نیم هست که دو تا خرگوش خریدم ولی نمی دونستم یکیشون نر هستش و یکی دیگه ماده. البته هنوز به سن بلوغ نرسیدن ولی چیزی هم نمونده . هر دو تو یه جا هستن .کمکم کنید که باید چیکار کنم شرایط و جای نگهداری از بچه خرگوش بیشتر رو ندارم . باید جداشون کنم؟ عقیم کردنشون چطوریه؟

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamvali نمایش پست ها
    یک ماه و نیم هست که دو تا خرگوش خریدم ولی نمی دونستم یکیشون نر هستش و یکی دیگه ماده. البته هنوز به سن بلوغ نرسیدن ولی چیزی هم نمونده . هر دو تو یه جا هستن .کمکم کنید که باید چیکار کنم شرایط و جای نگهداری از بچه خرگوش بیشتر رو ندارم . باید جداشون کنم؟ عقیم کردنشون چطوریه؟
    خب دوست عزیز اگر امکان جدا کردن داری جداشون کن اگر نه باید موقت جداشون کنی تا 6 ماهگی یا

8ماهگی که ببری عقیمشون کنی یا یکیشون رو یا دوتاشون رو

کاربر میهن پت Mahdi_m آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام به همگی
    دوستان کسی تو مشهد دامپزشک خوب و با تجربه ای و کلا مطمئنی میشناسه؟
    برای کوتاه کردن ناخن های خرگوشم میخوام و همچنین ریختن موی کف پاش
    یه چیزی که خیلی نگرانم کرده اینکه موهای کف یکی از پاهاشه که به مقدار خیلی کم اندازه سر اگشت کمتر ریخته و اون ناحیه پوستش قرمزه،البته تو راه رفتن مشکلی نداره،بازی هم میکنه جفتک هم میپرونه
    فرش و موکت و موزاییک هم باعثش هست،میخواستم بدونم یعنی کلا نمیشه روی فرش آوردش؟
    من روزی بیشتر از یک ساعت تو خونه که فرشه نمیارمش یعنی بخاطر همین موی کف پاش ریخته؟
    بعد سنگ تو حیاط چی؟البته باغچه هم داریم ولی زیاد تو باغچه نمیره!
    ممنون از همگی

کاربر فعال apam آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پريچهر طهماسبي
    علایق
    پرورش گل و گياه، سبزيجات
    تخصص
    حسابدار
    حیوان خانگی
    خرگوش ، فنچ
    شماره عضویت
    8075
    میانگین پست در روز
    0.27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_m نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یه چیزی که خیلی نگرانم کرده اینکه موهای کف یکی از پاهاشه که به مقدار خیلی کم اندازه سر اگشت کمتر ریخته و اون ناحیه پوستش قرمزه،البته تو راه رفتن مشکلی نداره،بازی هم میکنه جفتک هم میپرونه
    من روزی بیشتر از یک ساعت تو خونه که فرشه نمیارمش یعنی بخاطر همین موی کف پاش ریخته؟
    ممنون از همگی
    سلام، من يك دامپزشك مي شناسم كه سازمان دامپزشكي مشهد بهم معرفي كرده و حيوانات زيادي مثل سگ، گربه، مرغ و خروس و پرندگان رو ديدم كه براي معالجه پيشش ميارن. حتي پرندگان زينتي رو هم معالجه مي كنه. فقط به اعتبار اين كه سازمان دامپزشكي معرفي كرده مشخصاتش رو بهتون ميگم بقيش با خودتونه. شركت تعاوني دامپزشكي شفا رشد. دكتر ظريف. آدرس: خيابان خواجه ربيع، نبش عبادي 40 پلاك 592 . تلفن: 7232313 . موبايل: 09151157971 . مي تونيد باهاش تماس بگيريد و مشكل رو باهاش در ميون بگذاريد بعد خرگوشتون رو پيشش ببريد.

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_m نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ممنون از همگی
    خب ریزش موی پای خرگوشتون جای نگرانی نداره برتی هم همینجور شده بود یه مدت فقط یادتون باشه بهش قطره یا دارو ندن باعث مسمویتش می شه

کاربر میهن پت Mahdi_m آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها
    خب ریزش موی پای خرگوشتون جای نگرانی نداره برتی هم همینجور شده بود یه مدت فقط یادتون باشه بهش قطره یا دارو ندن باعث مسمویتش می شه
    آخه اگه بریزه دوباره درمیاد؟آخه من خوندم موی پای خرگوش بریزه دیگه در نمیاد و همین هم باعث میشه تو راه رفتن براش مشکل ایجاد شه،بعدشم اون جایی که موی پاش ریخته خیلی سرخه(زخم نیست،هنوز!) میخواستم بدونم کلا پوست خرگوش اینقدر سرخه؟از این میترسم زخم شه بعدشم چون کف پا هست خدایی نکرده عفونت کنه
    در مورد دامپزشک هم دوستان توصیه دیگه ای ندارن؟
    آخه همون اولا که دخترمو گرفته بودم و کلا چیزی از خرگوش نمیدونستم رفتم دامپزشکی برای اینکه بپرسم خرگوش چی میخوره و چی باید زیرش بریزم که دکتره گفت بهش سبزی بده فقط و زیرش چیزی نمیخواد و... حتی گفتش بیارش من یه آمپول ضد هاری! بزنم یه وقتی گازی چنگی گرفت بیماری نگیری!!!!!
    خدا رحم کرد این سایت رو پیدا کردم همون شبش و از اطلاعات دوستان استفاده کردم وگرنه داشتم دخترمو دستی دستی میدادم دست آدم کارنابلد و...
    کلا از دامپزشکی ها خاطره خوبی ندارم
    ممنون

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    پوست خرگوشی که سیاه نیست صورتی رنگه اگه منظورتون صورتی بودنشه که مشکلی نیست مگه اینکه سرخی مربوط به التهاب باشه...ولی کلا فرش و موکت باعث ریزش موی کف پای خرگوش و گاهی حساسیتش میشه....ولی برای خرگوش منم پیش اومد بعد خودش خوب شد...احتمالا خرگوشه شما هم خوب میشه

کاربر فعال saeedeh1992 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سعیده
    علایق
    خانواده-سوارکاری-سودوکو-طبیعت-موبایل
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7489
    میانگین پست در روز
    0.32
    سلام بچه ها خوبید؟
    دوستم یه خرگوش کرم رنگ هشت ماهه داره اندازه رابین هستش
    دیگه نمتونه تو خونه نگهش داره و میخواد ببرتش دارآباد و بدتش اونجا.اونجا واسه حیوونا خوب هست یا اذیت میشه؟
    بعدشم هی میگه این حیون باید جفت گیری کنه و بچه دار بشه و ما نباید جلوی غریزش رو بگیریم.باید پیش همنوعاش باشه
    به من گفت نگه دارمش ولی من شرایطش رو ندارم.
    حالا کسی میدونه دارآباد چجوریه؟یوقت این زبون بسته ها رو نندازن جلو حیونای دیگه یا تاکسی درمیشون کنن

رابین در میهن پت

صفحه 268 از 639 نخستنخست ... 168218258266267268269270278318368 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 3 مهمان ها)

1. myhappybunny

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)