فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 219 از 641 نخستنخست ... 119169209217218219220221229269319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,181 به 2,190 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر فعال پیمان. آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پیمان س.
    تخصص
    Car Tuner
    حیوان خانگی
    سگ، گربه، خرگوش، ماهی و ... .
    شماره عضویت
    7629
    میانگین پست در روز
    0.18
    مهدی جان اون عکس بستری که گذاشتی خاک اره ست اما نه خاک اره ی معمولی. من از این باب اظهار نظر میکنم چون با چند تا دامپزشک صحبت کردم راجع به مسائل اینجوری خرگوش. اون بستر ایرادی نداره اما به قول بقیه ی دوستان ذرات ریزش وقتی خرگوشا ورجه وورجه میکنن میره توی ریه شون. من یه بستر گرفته بودم خیلی خوب بود. از چوب بود اما شبیه پوست درخت بود نه چوب داخلش. حالت ورقه ورقه داشت و در کل خیلی خوب بود و فکر میکنم خود خرگوشام هم بیشتر ازش خوششون میومد تا اون قبلی. خاک اره وقتی دسشویی میکنن خیلی بد میشه ولی این یکی بستری که پیدا کرده بودم و اسمشم یادم نیست خیلی بهتر جذب میکرد و تمیز کردنش بهتر بود و کثیف کاری نداشت. اگر بستر خوبی پیدا نکردی من میتونم مشخصات اونو بدم. شاید به دردت بخوره. در ضمن حرفی که زهرا خانوم فرمودن هم بنده از زبون چند تا دامپزشک شنیدم که میگن از حدود 4 ماهگی به بعد اگر روزی حداقل یه ساعت آفتاب بخورن و غذاهای کلسیم دار هم بخورن دیگه جای نگرانی نیست برای کمبود کلسیم. مولتی ویتامین نگرفتی؟ راستی خرگوشای منم با اینکه یونجه ی عالی براشون گرفته بودم نمیخوردن یا خیلی کم میخوردن. که همون چیزی که زهرا خانوم فرمودن، دکترا به منم گفتن. که در طی روز یکم غذاشونو کم کن که مجبور شن یونجه بخورن.
    س.

نام و نام خانوادگی
    پیمان س.
    تخصص
    Car Tuner
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    7629
    میانگین پست در روز
    0.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر ج نمایش پست ها
    چطوری میشه کاری کرد که ترس خرگوش بالغ از بغل از بین بره؟؟؟
    ببخشید که بنده دخالت میکنم اما من هر چی خرگوش دیدم از دستمالی شدن و بغل کردن و اینا بیزارن. ناز کردن یه چیز جداست و اون خوبه. متاسفانه وقتی خرگوش خیلی اذیت میشه (معمولا دست بچه های کم سن که هست) و هر چقدر فرار میکنه باز هم به زور میگیرنش و از زمین برش میدارن، یه واکنشی شبیه تسلیم شدن نشون میده و در واقع نا امید میشه از اینکه از دستمالی شدن و اینا فرار کنه و دیگه آروم میشه و هیچ تلاشی نمیکنه واسه فرار کردن. متاسفانه بعضی ها این جور مواقع به اشتباه فکر میکنن که خرگوشه پذیرفته که بغلش کنن. شاید این مسئله 100% نباشه اما خیلی شاهدش بودم.
    س.

کاربر میهن پت Mahdi_m آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    این فسقل من امروز عجیب شده میل زیاد به لم دادن داره:d
    دوتا پاهاشو دراززززز میکنه،بخاطر این میگم عجیب چون روزای قبلی یا میرفت تو ظرف یونجه هاش میخوابید:d یا اینکه دستاشو و پاهاشو تو شکمش جمع میکرد ولی از امروز هربار رفتم نگاش کردم پاهاشو همچین بانمک دراز کرده و ظهر هم نیم ساعت تو خونه اوردمش یکم ورجه ورجه کرد بعدش رفت وسط خونه دراز کشید،عادیه این؟
    با خاک اره یکم فرق داره همونجور که پیمان جان گفت،بستر خوب چی پیشنهاد میشه که بصرفه هم باشه:d؟
    امروز از صبح غذاشو خیلی کم کردم ولی بازم زیاد میل به خوردنش نداره ظهری هم رفت توش ادرار کرد
    مولتی ویتامین که نه نمیدم باید بهش داد؟
    شماره خانم هارونیان رو هم از صفحه های قبل یادداشت کردم فردا میزنگم براش سفارش میدم چیزای ضروری رو

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    نه عجیب نیس کلا مدل دراز کشیدنشون گاهی این شکلیه...ههه خیلی بامزس...انگار مشق مینویسن
    البته اینکه همش بی حال باشه و بی اشتها یعنی یه چیزیش هستاااا اما دراز کشیدن طبیعیه...مخصوصا ظهرا که گرمه
    فقط ینجه بذار میخوره...شب که شد براش سبزیجات دیگه بذار...گشه بمونه غذا نباشه عادت میکنه به خوردنش
    مولتی ویتامین فک نکنم نیاز باشه

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

نام و نام خانوادگی
    پیمان س.
    تخصص
    Car Tuner
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    7629
    میانگین پست در روز
    0.18
    بله اگر غذاش خوب و کامل باشه نیاز نداره به هیچ چیز دیگه ای. اما اگر بخوایم چیز اضافه ای بهش بدیم معمولا قطره ی مولتی ویتامین بچه در اولویته نسبت به کلسیم. البته دکتره اینجوری گفت. خرگوشای من به طور خیلی محسوسی اثر مولتی ویتامینو چند روز بعد از اینکه بهشون دادم نشون دادن. راجع به دراز کشیدنشون هم از استاد فخری که پرسیدم گفتن که وقتی به محیط زندگیشون عادت میکنن و استرسشون از بین میره اینجوری میخوابن. و نشونه ی اینه که آرامش دارن.
    س.

نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    نه عجیب نیس کلا مدل دراز کشیدنشون گاهی این شکلیه...ههه خیلی بامزس...انگار مشق مینویسن
    البته اینکه همش بی حال باشه و بی اشتها یعنی یه چیزیش هستاااا اما دراز کشیدن طبیعیه...مخصوصا ظهرا که گرمه
    فقط ینجه بذار میخوره...شب که شد براش سبزیجات دیگه بذار...گشه بمونه غذا نباشه عادت میکنه به خوردنش
    مولتی ویتامین فک نکنم نیاز باشه
    بی حال و بی اشتها که نه وقتی از قفس میارمش بیرون یکم بازیگوشی میکنه و میره یکجا وایمیسته تا یک عامل تحریک کننده ببینه مثلا کافیه بری در یخچال رو باز کنی میاد سریع روبروی یخچال که بهش جعفری بدم:d
    میارمش بیرون همینکه بعد یکم ورجه ورجه کردن میره یکجا میشینه نگرانم کرده ولی گفتم سطر بالا کافیه یه عامل تحریک کننده ببینه مثل جت میدوه:d

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    نه مشکلی نیس
    کلا مدلشونه...شیطونن همشووووون...همشونم نصف بیشتر کاراشون مثله همه:d
    خدا یکی ساخته بقیه رو کپی پیست کرده:d

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

نام و نام خانوادگی
    مهدی
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7941
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام به همگی دوستان
    امروز رفتم برای فسقلی قفسه مشبک گرفتم،رفتم برای کف قفس کارتن پلاست بگیرم گفت 3 مترش میشه 35 تومان،از اونجایی که فعلا دستم خالیه میخواستم بپرسم به چیز دیگه ای که قابل شستشو باشه چی پیشنهاد میشه؟ در مورد اندازه هم بنظرتون 2*1 خوبه؟ یا 1*1 کافیه براش؟
    در مورد شیر بدون لاکتوز کاله(که اسمش هم زیرو هست) انگار قحطیه کلی مغاره گشتم هیچکدوم نداشتن و بعضی ها اصلا نمیدونستن لاکتوز چیه،حتی فروشگاه زنجیره ای هم چندتا رفتم نداشتن،تعجیب کردم فردا باز باید برم بگردم
    یکی از دوستان هم گفت میتونی بهش کلم بدی چون کلا از سبزی ها چیزی سر در نمیارم،انگار کلم چند نوعه قرمز داره،سبز داره،بروکلی داره که سفیده من کلم خریدم انگار بروکلیه(سفید) بهش بدم از همین یکم؟
    ممنون

کاربر میهن پت ملیا آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    ملیکا
    علایق
    زبان ،اسب سواری ،پشمک،داداشم و ...
    تخصص
    زبان انگلیسی،فوتبال و تا حدودی سوارکاری
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7798
    میانگین پست در روز
    0.04
    خرگوشت چند وقتشه؟اگه بالای دو ماهه خیلی نیازی به شیر نداره.اگه شیر بدون لاکتوز گیر نیوردی ، شیر کم چرب فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه.زیر بستر رو اگه امکانش هست می تونی خاک تمیز بریزی . گاهی هم ریحون و گشنیز و هویج و سیب بده.ولی یونجه همیشه باید بدی . اگه می دونی هم که آفرین به شما!هویج رو خیلی نده چون که باعث رشد زیاد دندوناش میشه ، کوری و در آخر مرگ حیوان
    موفق باشید

کاربر میهن پت ملیا آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    ملیکا
    علایق
    زبان ،اسب سواری ،پشمک،داداشم و ...
    تخصص
    زبان انگلیسی،فوتبال و تا حدودی سوارکاری
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7798
    میانگین پست در روز
    0.04
    بعله موافقم. آقای مهدی من آرزومه پشمکم اینتوری باشه!!بیاد سر یخچال تا بهش جعفری بدم.البتهتازه 1 هفتس پشمکمو(خرگوشمو)آوردم خونه.دعا کنید باهام بیشتر دوست شه.

صفحه 219 از 641 نخستنخست ... 119169209217218219220221229269319 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)