فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 188 از 642 نخستنخست ... 88138178186187188189190198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,871 به 1,880 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    امین به پسرت بگو فعلا باید ببینه ما جوابمون چیه بعععععععععععععد درباره استیل دخترم بگه
    تازه دخترم چاق نیس که ... رفته رو وزن زیبایی:d
    میخوام ببرم اسمشو بنویسم زیباترین دختر سال بشه:d

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

دامپزشک انجمن میهن پت
    مدیر بخش همستر
    بهاره مظلومی آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    بهاره.میم
    علایق
    فیلم،موزیک،کتاب و همستر کوچولوم
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    5976
    میانگین پست در روز
    0.85
    سوال منتقل شده ی shadi H عزیز:
    آیا سرماخوردگی انسان به خرگوش سرایت پیدا میکنه؟
    خرگوش به سرماخوردگیه انسان مبتلا نمیشه.اما میتونه ناقل باشه.یعنی اگه وقتی سرماخوردی خرگوشت رو بغل کنی،خرگوشت مریض نمیشه،اما نفر بعدی که خرگوشت رو بغل کنه میتونه توسط خرگوشت مبتلا بشه..

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    jepeto
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7404
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام . خرگوشم خیلی ترسو شده اصلا نمی تونم کاری کنم تا صدا میاد میپره خیلی می ترسه ، بعضی وقت ها هم الکی تو قفسش یه کار هایی می کنه که انگار چیزی تو تنش رفته
    یا انگار از چیزی می ترسه ، چی کار کنم؟ نمیره یه وقت ؟ سکته می کنممممممممممم اگه چیزیش بشه

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    نقل قول نوشته اصلی توسط jepeto نمایش پست ها
    سلام . خرگوشم خیلی ترسو شده اصلا نمی تونم کاری کنم تا صدا میاد میپره خیلی می ترسه ، بعضی وقت ها هم الکی تو قفسش یه کار هایی می کنه که انگار چیزی تو تنش رفته
    یا انگار از چیزی می ترسه ، چی کار کنم؟ نمیره یه وقت ؟ سکته می کنممممممممممم اگه چیزیش بشه
    اگه منظورت از حرکاتش اینه که سری میدوئه و تنغییر جهت میده و میپره هوا و غیره
    میتونه دلیل شنگولیش باشه..
    الان خرگوش من خیلی شنگوله یه مسیر مشخص کرده.. از زیر پامن تا پشت کامکپیوترو یه دور دوره اتاقو با سرعت نور میردوئه... وسطاشم میپره هوا و سرشو تکون میده
    منم میخوام دستمو ببرم نازش کنم میپره هوا! هروقت شنگوله ازین کارا میکنه
    اما اگه میترسه ...ببین دلیل داره ترسش؟ صدا جارو برقیی چیزی که بلند باشه میترسوندشون
    باهاش اروم حرف بزن کنارش دراز بکش بذار دستتو بو کنه خیالش که راحت شد اروم نازش کن
    یا با دستت بهش غذا بده

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

کاربر فعال میهن پت I.Lov.Animal آواتار ها
    علایق
    عاشق تمام حیوانات. داستان نویسی. گیاهخواری
    تخصص
    Painter
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    5030
    میانگین پست در روز
    0.11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها

ببینیددوست عزیز اگر اینجا سلسله مراتبی برای پاسخگوی به سوالات بچه ها تعیین شده بیشتر از روی تجربه ودانش بچه ها هستش دامپزشک بودن حتی ملاک درست گفتن نیست اگر من به بچه ها توصیه میکنم به بچه خرگوشاشون شیر بدن اونم ترجیحا نه با سرنگ که باعث مرگش بشن بلکه با اغشته کردن لبهای خرگوش به شیر برای اینه که تا الان 26 تا خرگوش رو تونستم به سلامتی بزرگ کنم عزیز ترین خرگوش من بخاطر اشتباه معروف ترین دامپزشک که همه هم میشناسنش از دست رفت.
    در مورد ماکارونی و پاستا صحبت شما درسته بطور دایم دادن به خرگوش مضر هستش اما اگر نوشته های من رو خونده باشید من همه جا گفتم بطور موقت و در شرایطی که یونجه در دسترس نیست میتونید نون خشک و ماکارونی خشک بدید . از شما هم خواهش میکنم اگر واقعا نیتتون کمک به نجات چندتا خرگوش بیزبون هستش پس از کل کل کردن با بچه ها پرهیز کنید و چه میدونم میزان علم و دانشمون رو به رخم هم نکشیم همون طور که گفتم اینجا برای پاسخگوی مراتبی هست که امیدوارم رعایت بشه . از شما هم پیشاپیش بابت همکاریتون کمال تشکر رو دارم .
    ببینید علیرضای عزیز من کاملا حرف شما رو قبول دارم اما من واقعا نمیدونستم که این تاپیک چنین شرایطی داره...چون قبلا توی پرشین پت هم به دوستانی که خرگوش داشتم کمک میکردم ، با اینکه مدیر تالار هم تجربه از دامپزشکان متخصص کم نبود اما ایشون هیچ وقت نیومدن به من پیام شخصی بدن و بگن اگه یه بار دیگه پست بزنی اخراج و مسدود میشه شناسه ت و اسمشم بزارن لحن دوستانه!!!! آیا به نظر شما اینطور حرف زدن مقرضانه درسته؟ ایشون گفتند اگه بچه خرگوشی کمبود کلسیم بگیره و دچار نرمی استخوان بشه ، شما مسئولشی؟ من اول هم گفتم ، نمیگم که شیر دادن به خرگوش بده ...میدونم که صلاحیتم هم در حد یکی مثه شما نیست اما گفتم که بچه خرگوشا از یونجه هم میتونن کلسیمشونو بگیرن. الان این دو تا خرگوش من از 1 ماهگی شایدم کمتر بزرگشون کردم اما اصلا شیر ندادم و الان خیلی هم سالمن و تا حالا مشکل نداشتند. در مورد نون خشک و ماکارونی ، علیرضا جان این دکتری که به من گفتند شیر نده جز متخصصین بزرگی هستند که توی ایرانم نبودند و من یکبار راجع به نون پرسیدم گفتند که بهتره به خرگوش نون ندید اما اگر عادت کرده گاهی صبحا فقط یه تیکه ی کوچیک وگرنه به زودی دچار مشکلات گوارشی میشن و میمیرن....خرگوش دوست من همینطوری مرد....بعد 3 سال بخاطر اینکه هر روز دوستم بهش نون میداد دلش به طور ناگهانی ورم کرد و کمتر از یک ساعت مرد... در هر حال بازم میگم من کمتر از اونیم که پیش بچه های با سابفه ای مثل شما اظهار فضل کنم ، هیچ وقتم قصد نداشتم علمی رو به رخ دیگران بکشم فقط چون بخاطر این دوست عزیزمون حقیقتش دلم شکست این حرفارو زدم چون احساس کردم با من مثل یک آدم بی سواد برخورد شده....

در آخر میگم که باز هم عذر میخوام اگه قانون شکنی کردم یا کسی رو ناراحت کردم.

موفق باشید.
    اشرف مخلوقات در عمل به وظایفش چه انجام داده؟! نسبت به طبیعت و حیوانات که خودشان آیات خداوند هستند و آنها هم پذیرای دین الهی هستند چه کرده است؟! زمینی ویران و جاندارانی دردمند و شاکی از ظلمهای این جانشین خدا ! حیوانات به مشکلاتی دچارند که توسط انسان متجاوز ایجاد شده و توان و ابزار رفعش را ندارند. آیا جبران مافات یا کمک به مخلوقات بی پناه وظیفه‌ی بشر نیست؟!انسانیت ومهربانی حد ومرزی ندارد، نه تنها با یکدیگر بلکه با دیگرموجودات کره ی زمین.

کاربر فعال میهن پت I.Lov.Animal آواتار ها
    علایق
    عاشق تمام حیوانات. داستان نویسی. گیاهخواری
    تخصص
    Painter
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    5030
    میانگین پست در روز
    0.11
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    اره دکترش بی سواد بوده
    مگه دکتری که به خرگوش اقا فخری واکسن زد سواد داشته؟؟؟؟؟؟
    همه حرفا دکترا مگه درسته؟؟؟؟؟؟؟ اتفاقا خرگوش رو باید دقت کرد چون خیلی از دکیا فقط دربارش اطلاعات تئوری دارن
    زهرا جون من میدونم که دکترای ایران متاسفانه اکثرا در زمینه لوگومورفاها و جوندگان اطلاعات ندارن اما من وقتی با صحت وسلامت بچه خرگوشمو بزرگ کردم ، فهمیدم که شاید دکترش زیادم بی سواد نبوده!!! شاید من میومدم خونه و مثلا دو سی سی اضافه تر به اون طفل معصوم میدادم و باعث میشدم بمیره....چون من ناشی بودم...اما اگر یه نفر تجربه شیر دادن داشته باشه ؛ خوب مسلما فرق میکنه این قضیه.
    اشرف مخلوقات در عمل به وظایفش چه انجام داده؟! نسبت به طبیعت و حیوانات که خودشان آیات خداوند هستند و آنها هم پذیرای دین الهی هستند چه کرده است؟! زمینی ویران و جاندارانی دردمند و شاکی از ظلمهای این جانشین خدا ! حیوانات به مشکلاتی دچارند که توسط انسان متجاوز ایجاد شده و توان و ابزار رفعش را ندارند. آیا جبران مافات یا کمک به مخلوقات بی پناه وظیفه‌ی بشر نیست؟!انسانیت ومهربانی حد ومرزی ندارد، نه تنها با یکدیگر بلکه با دیگرموجودات کره ی زمین.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    کیمیا سلحشورریان
    شماره عضویت
    7623
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام

چند وقته یکی از خرگوشام خیلیییییییییییییییییییییی لاغر شده خیلییییییییییییییییییی اصلا غذا خیلییی کم می خوره
    اصلا نه کاهو نه هویج نه یونجه هیچی نمی خوره .بردم دامپزشکی گفته یا انگل یا کم خونی واکسن انگل و زده بهش ویتامین دی هم داده یه غذا ی زرد رنگ هم داده ولی الان 4 روز دارم بهش می دم ولی هیچییی فقط شیر می خوره خیلی لاغر شده جوری که غذا می ریزم نمیاد بخوره اگر کسی می تونه کمک کنه خیلی ممنون می شم کمکم کنه مرسی

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    خرگوش چند ماهه هست و جنسیتش چی هست؟

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    وضعیت ادرار و مدفوعش چطوره؟؟؟؟؟؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    کیمیا سلحشورریان
    شماره عضویت
    7623
    میانگین پست در روز
    0.00
    بزرگه دوسالش نر هم هست فقط شیر می خوره ....هیچی نمی خورهبچم داره

صفحه 188 از 642 نخستنخست ... 88138178186187188189190198238288 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)