فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,268
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 154 از 639 نخستنخست ... 54104144152153154155156164204254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,531 به 1,540 از 6389

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    علیرضا این خرگوش کمک می خواد

http://mihanpet.ir/thread20710.html#post174009

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    امیرعلی کاشی گلهری
    شماره عضویت
    7057
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    خواهش میکنم اتفاقا منم متوجه نشدم که شما داشتید تایپ میکردید توضیحاتتون واقعا کامله و خیلی به بچه ها کمک میکنه.....
    فقط یک نکته کلی و خیلی مهم رو بهتون بگم و اون اینه که خرگوشا توان و درک بلندی و پرتگاهی رو که در نزدیکی اونها قرار داره رو ندارن بنابراین خیلی باید موقع ایمن سازی خونه یا بالکن مواظب باشیم چون اصلا متوجه این بلندی ها نمیشن و دلیلش هم بخاطر نوع قرار گرفتن چشمهاشونه . همونطور که همه شما میدونید خرگوشا بخاطر نوع قرار گرفتن چشمهاشون تا حدی پشت سرشون رو هم میبینن ولی این قضیه باعپ میشه که فاصله خیلی نزدیک رو خوب نبینن یعنی حدود بیست سانتی....شاید برای شما هم پیش اومده باشه که غذا رو که میریزید جلوی خرگوش میبینید که بجای با نگاه کردن پیدا کنه غذا رو با بو کشیدن دنبال غذاش میگرده این بغیر از اینکه نوع غذاش رو تشخیص میده با اینکار پیداش هم میکنه. پس در جاهای که پله و بالکن باز و پاسیو و اینطور چیزها هست حتما اون محلها رو ببندید.
    راست میگی
    من برای بار اول همش فکر میکردم
    کور !!!! آخه هر کاری میخواد بکنه این دماغش اول تکون میخوره!!!

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.51
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهاره.میم نمایش پست ها
    من 6 ماهه این روشو امتحان میکنم و ضرری نداشته..سمی که من گرفتم برای پستانداران بدون عوارضه..سم مورچه ی آرش..آقای فخری توضیح میدین چرا سم رو انقدر قطعی رد کردین؟
    ببینید بهاره خانوم مهمترین دلیل من برای رد کردن استفاده از سم خصوصیات اخلاقی خرگوشهاست در درجه اول ببینید خرگوشها مرتب همه جا رو با چونه اشون علامت گذاری میکنن با کنجکاوی تمام همه جا رو کاملا بو میکشن حتی گوشه فرش و موکت و دیگه اینکه هر چیزی که برسه دم دستشون گازگازیش میکنن که دیگه همتون این چیزها رو میدونید....بنابر این بشدت پتانسیل مسموم شدن با سم براشون وجود داره و با توجه به اینکه در ایران نمیشه به مشخصات کالاها 100 درصد اعتماد کرد نمیشه مطمئن شد که مثلا فلان سم اگر روش نوشته برای حیوانات دیگه خطر نداره پس حتما خطر نداره......خونه ما هم الان مشکل مورچه داره ولی حقیقتش جرات اینکه ریسک کنم و سم بپاشم رو ندارم و سعی کرد با رعایت نظافت و جلوگیری از پراکنده شدن مواد غذای از تجمع مورچه ها جلوگیری کنم

کاربر جدید کتی خرگوش آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کتی خرگوش
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    6782
    میانگین پست در روز
    0.02
    ببینید بهاره خانوم مهمترین دلیل من برای رد کردن استفاده از سم خصوصیات اخلاقی خرگوشهاست در درجه اول ببینید خرگوشها مرتب همه جا رو با چونه اشون علامت گذاری میکنن با کنجکاوی تمام همه جا رو کاملا بو میکشن حتی گوشه فرش و موکت و دیگه اینکه هر چیزی که برسه دم دستشون گازگازیش میکنن که دیگه همتون این چیزها رو میدونید....بنابر این بشدت پتانسیل مسموم شدن با سم براشون وجود داره و با توجه به اینکه در ایران نمیشه به مشخصات کالاها 100 درصد اعتماد کرد نمیشه مطمئن شد که مثلا فلان سم اگر روش نوشته برای حیوانات دیگه خطر نداره پس حتما خطر نداره......خونه ما هم الان مشکل مورچه داره ولی حقیقتش جرات اینکه ریسک کنم و سم بپاشم رو ندارم و سعی کرد با رعایت نظافت و جلوگیری از پراکنده شدن مواد غذای از تجمع مورچه ها جلوگیری کنم

سلام
    من هم مشکل مورچه هارو دارم و فکر میکنم استفاده نکردن از هر ماده شیمیایی خیلی بهتر باشه
    همین که مرتب تمیز کنیم اطراف محل غذاشون رو کم کم از بین میرن این بهترین راهه.

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    آره بهترین کار نظافت هست

بعد من سوراخشون رو پیدا کردم با سرنگ آب و کف کردم تو سوراخشون بستمش از یه گوشه دیگه همشون اومدن بیرون

کردمشون تو جاروبرقی

کاربر میهن پت Sajad آواتار ها
    حیوان خانگی
    Rabbit
    شماره عضویت
    918
    میانگین پست در روز
    0.14
    خوب کاری نداره که با گچ سوراخ لونشونو بگیرید...

کاربر جدید hoda آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hoda
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    7054
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها

سلام بالاخره تونستم مامانمو راضی کنم پگی رو ببرم دامپزشکی مامانم فکر میکرد که خودش خوب میشه ولی دید چند روز گذشته و خوب نشده راضی شد .
    دکتر منو فرستاد رادیولوژی تا از پاش عکس بگیرن مسوول رادیولوژی بهم گفتپاشو بکشمو و نگهش دارم تا بتونه عکس بگیره منم دلم نیومد وقتی دیدم مقاومت میکنه انقد گریه کردم تا مسووله گفت خانوم تو برو اینکارو میسپرم به یکی دیگه شما اصن طاقت نداری.
    از پاش عکس گرفتنو دکترش گفت پاش نشکسته چون از مادرزادی نرمی استخوان داره پریدن از مبل با وجود فاصله کمش باعث شده پاش اذیت بشه خلاصه چند تا شربت داد که یکیش شربت کلسیمه و گفت باید تا یک هفته بهش بدمو تا دو هفته تو قفس نگهش دارم تا نیاد بیرون امروز که داشتم یکی از شربتا رو بهمش میدادم جیغ میکشید نگو شربتش بدمزس و بیچاره بدش اومده تا الان جیغ کشیدنشو نشنیده بودم الهی بمیرم ثانیه به ثانیه بهش سر میزنم

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    سلام بالاخره تونستم مامانمو راضی کنم پگی رو ببرم دامپزشکی مامانم فکر میکرد که خودش خوب میشه ولی دید چند روز گذشته و خوب نشده راضی شد .
    دکتر منو فرستاد رادیولوژی تا از پاش عکس بگیرن مسوول رادیولوژی بهم گفتپاشو بکشمو و نگهش دارم تا بتونه عکس بگیره منم دلم نیومد وقتی دیدم مقاومت میکنه انقد گریه کردم تا مسووله گفت خانوم تو برو اینکارو میسپرم به یکی دیگه شما اصن طاقت نداری.
    از پاش عکس گرفتنو دکترش گفت پاش نشکسته چون از مادرزادی نرمی استخوان داره پریدن از مبل با وجود فاصله کمش باعث شده پاش اذیت بشه خلاصه چند تا شربت داد که یکیش شربت کلسیمه و گفت باید تا یک هفته بهش بدمو تا دو هفته تو قفس نگهش دارم تا نیاد بیرون امروز که داشتم یکی از شربتا رو بهمش میدادم جیغ میکشید نگو شربتش بدمزس و بیچاره بدش اومده تا الان جیغ کشیدنشو نشنیده بودم الهی بمیرم ثانیه به ثانیه بهش سر میزنم
    هدی جون خدا خیرت بده که اومدی خبر دادی خیلییییییی دلواپس و نگرانش بودم

الهی بمیرم حتما خیلی درد کشیده

به زودی خوب می شه فرشته کوچولوت

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    خوشحال شدم که بردیش دامپزشکی ولی ناراحت هم شدم:(
    طفلکی
    حدس میزدم پاش نشکسته باشه
    یه جا خوندم ترس زیادی برا خرگوش خوب نیس.... خرگوشا تو طبیعت وقتی گیر میوفتنو راه فراری ندارنو میدونن دیگه میمیرن جیغ میزنن... البته جیغشون فرق داره... و صدای جیغشون نسبت به خرگوشا که صدایی ندارن بلنده و شوکه میشه ادم!
    نمیشه مزه شربتو درس کرد؟ چه میدونم چیزی بهش اضافه کرد؟ کسی میدونه؟

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    خوشحال شدم که بردیش دامپزشکی ولی ناراحت هم شدم:(
    طفلکی
    حدس میزدم پاش نشکسته باشه
    یه جا خوندم ترس زیادی برا خرگوش خوب نیس.... خرگوشا تو طبیعت وقتی گیر میوفتنو راه فراری ندارنو میدونن دیگه میمیرن جیغ میزنن... البته جیغشون فرق داره... و صدای جیغشون نسبت به خرگوشا که صدایی ندارن بلنده و شوکه میشه ادم!
    نمیشه مزه شربتو درس کرد؟ چه میدونم چیزی بهش اضافه کرد؟ کسی میدونه؟
    اگر علیرضا بدونه

​کاش می گفتی چه داروهایی داده اسماشون رو می گفتی؟

صفحه 154 از 639 نخستنخست ... 54104144152153154155156164204254 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)