فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 108 از 642 نخستنخست ... 85898106107108109110118158208608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,071 به 1,080 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    در مورد مرگ خرگوش عزیزتون من به احتمال زیاد حدس میزنم هرچیزی که بوده با رها کردنشون بدون مراقب توی خونه ارتباط داره چون من به همه بچه ها همیشه توصیه میکنم که فقط بچه خرگوشا رو زمانی که جلوی چشمتون هستند ازاد کنید بگردن ممکنه یک تیکه اشغال سیم برق خوردن پای کسی از اعضای خانواده به خرگوش پریدن از بلندی و باور کنید هزار تا مورد دیگه به راحتی میتونه باعث مرگشون بشه و اگر هم در قفس بوده مسئله تغذیه تغذیه تغذیه...!!!!!!!!!!!!!!در مورد قفس خرگوش من توصیه میکنم باکس مخصوص حمل حیوانات بگیرید چون اون عکسی که من دیدم از اون قفس دست ساز که با قفسه های پیش ساخته و تیکه تیکه درست میشه فقط بدرد خوکچه میخوره اونم به این دلیل که خوکچه نمیپره.اگر یکم بگردید میتونید با 40 تا 70تومن یک باکس خوب و البته ایرانیش رو بخرید . خارجیهاش 200 یا بیشتر اب میخوره

کاربر میهن پت Mohammad ZZ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    MohammaD ZZ
    علایق
    ماهیام و خرگوشم
    حیوان خانگی
    Fish & Rabbit
    شماره عضویت
    5102
    میانگین پست در روز
    0.10
    ممنون علیرضا جون,,,بچه ها من الان یه ضربه روحی دیگه خوردم,درسته,سرندیپیتی هم از دستم رفت,,,صبح که بلند شدم دیدم مثل خرگوش قبلیم (راجر) خشک شده,اون صحنه منو دیوونه کرد,خرگوشی که بهش عشق میورزیدم و مثل بچه خودم میدونستمش . . . به قرآن اولین چیزی بود که منو خیلی شاد کرده بود ولی با رفتنش منو عذاب داد,امروز اون فشاری که با از دست رفتن خرگوش قبلیم بهت اومد,با از دست رفتن سرندی دیگه نابودم کرد طوری که خودمو باختم و نشستم تا میتونستم گریه کردم جوری که از گریه خابم برد,خدا شاهده به قرآن دارم راست میگم,,,واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد,میخاستم بعد رفتن راجر سرندی تنهایی احساس نکنه حتی بخدا دیروز از صبح تا شب داشتم با سرندی بازی میکردم بغلش میکردم و نوازشش میکردم,تا ساعت 1 شب خودمو در اختیار سرندی گذاشتم تا تنهایی رو احساس نکنه ولی با صحنه امروز صبح بخدا تنها روزی بود که واقعا از ته دل قلبم شکست,شاید اینایی که الان میخونید یه مشت نوشته باشه ولی بخدا نوشتنشون برام خیلی سنگینه چون هی یاد سرندی میوفتم,بخدا الانم که دارم تایپ میکنم بازم بغض گلومو گرفته,,,امروز رفتم یه خرگوش دیگه بگیرم ولی باور کنید هیچ کدومشون به دلم نشستن یعنی نشد که بشینن چون من عاشق خرگوشم بودم و نمیتونستم خرگوش دیگه ای رو به دلم راه بدم,خدا کنه گذشت زمان یذره آرومم کنه,,,باور کنید وقتی میام تو اتاقم بوی سرندی به مشامم میخوره و یاد دویدناش,نشستنش روی تختم میوفتم و خیلی آزارم میده,,,فقط اینو بگم یه تیکه از وجودم شده بود,,,,,,,ببخشید سرتونو درد آووردم آخه خیلی پرم

کاربر جدید No.12 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مارال مجیدزاده
    علایق
    فوتسال، زندگی، خرگوش، زندگی، خواهرم
    تخصص
    الاف میچرخم بیکار نباشم:)
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    6189
    میانگین پست در روز
    0.00
    ای وای الهی:(
    خدا بهت صبر بده.ناراحت نباش گذر زمان همه چیز رو حل میکنه:(
    هیشکی مثل اونی که عاشقشی نمیشه هیچوقت:(

نبات من حدودا 35 روزشه نزدیکه 10 روزه دارمش بهم عادت کرده منو میشناسه.همیشه دستم رو لیس میزد اما از امروز صبح گاز میگیره.نمیدونم دلیلش چیه؟!نمیخوام واسش عادت شه.
    قبلا هم یه خرگوش نگه داشتم اما نبات زمین تا آسمون با دودی فرق میکنه رفتاراش شیطونیاش.
    یک مسئله دیگه اینکه بعضی وقتا رو جاش دستشویی میکنه.بیشتر وقتا همه گوشه های خونه اش جیش میکنه.بعضی وقتا هم یادش میره بیرون خونه اش میخواد جیش کنه که ما سریع میفرستیمش تو خونه.خونه اش هم حالتیه که درش رو باز میذارم وقتی هستم هر وقت بخواد میاد بیرون هروقت بخواد میره تو خونه اش.این حالت طبیعیه؟به خاطر اینکه کوچیکه من زیادی ازش انتظار دارم یا غیر عادیه؟!
    دودی فقط تو ظرفش جیش میکرد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بازم خدا صبرت بده آقا محمد:(

کاربر میهن پت Sajad آواتار ها
    حیوان خانگی
    Rabbit
    شماره عضویت
    918
    میانگین پست در روز
    0.14
    اخخخخ مگران نباش آقا محمد البته حق داری منم درکت میکنم برا منم تامیم اینطور شد.موقع جون دادنش بدنشو کش میداد و بعد از اون بعد از مدتی خشک مانند شده بود!

نام و نام خانوادگی
    MohammaD ZZ
    علایق
    ماهیام و خرگوشم
    حیوان خانگی
    Fish & Rabbit
    شماره عضویت
    5102
    میانگین پست در روز
    0.10
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
    اخخخخ مگران نباش آقا محمد البته حق داری منم درکت میکنم برا منم تامیم اینطور شد.موقع جون دادنش بدنشو کش میداد و بعد از اون بعد از مدتی خشک مانند شده بود!
    آره سجاد جان سرندیه من دقیقا همین جوری شده بود,,,راستشو بخوای من دیگه از خرگوش زده شدم,نه این که بدم اومده ازشون,نه,اتفاقا بهترین حیوون خونگی هستن و خیلی شیرین و تو دل برو هستن,فقط نمیخام دیگه این اتفاق واسم تکرار بشه چون واقعا روحیه ام نابود میشه,الان که خیلی داغونم بابت از دست دادن اون 2تا,,,میخام برم تو خط خوکچه,امیدوارم و خداکنه دیگه از این اتفاقا نیوفته,,,ممنون

نام و نام خانوادگی
    MohammaD ZZ
    علایق
    ماهیام و خرگوشم
    حیوان خانگی
    Fish & Rabbit
    شماره عضویت
    5102
    میانگین پست در روز
    0.10
    سلام بچه ها,من هرجور با خودم کلنجار رفتم دیدم نمیتونم از خرگوش بکشم کنار آخه انگار وابسته این موجود شدم,میخام برا آخرین بار شانس نگهداری خرگوش رو امتحان کنم و امیدوارم که این بار از دست ندم تازه یه قفس هم براش ردیف کردم,لطفا هرچه سریع تر اگه کسی تو تهران یا کرج پت شاپی رو میشناسه که خرگوش های سالم و این که دوره شیرخاریشون تموم شده باشه میشناسن,بهم اطلاع بدن تا برم و تهیه کنم,فقط هرچه سریع تر چون فردا میخام برم بگیرم ,,,ممنون

نام و نام خانوادگی
    مارال مجیدزاده
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    6189
    میانگین پست در روز
    0.00
    من هرجور با خودم کلنجار رفتم دیدم نمیتونم از
    خرگوش
    بکشم کنار آخه انگار وابسته این موجود شدم
    آفرین به نظر منم خرگوش یکی از دوست داشتنی ترین و کم هزینه ترین و کلا عشق ترین حیوونه
    ولی یه چیزی فهمیدی چرا دو تا خرگوش قبلیت مردن؟فکر کنم اگه علتش رو بفهمی میتونه خیلی بهت کمک کنه.

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    محمد خیلی بغض کردم نمی دونم چی بگم ...

خواست خدا بوده دیگه

حالا با شادی صحبت کن شاید یکی از دختراش رو بهت داد

شاهی رو دیگه بهش نده روزی یک یا دو مدل سبزی بده جعفری یا ریحان یا کاهو با یه تکه میوه مثلا نصف سیب

رژیم غذاییش رو یکباره عوض نکن

محمد نمی دونم خیلی ناراحت فرشته کوچولوت شدم

دارم دیوونه می شم هر چی فکر می کنم چی رو بهت نگفتم یادم نمی یاد علیرضا راست می گه از رو اینا می پره حالا من واسه برتی یه چیزی گرفتم قفس جدید درست کنم درست شد

عکسش رو میزارم البته این رو میتونی یه ردیف بزنی دورش بیاریش بالاتر

ولی محمد یک روز تمام با خرگوشت بازی نکن یعنی درش نیار من تا خیلی وقت وقتی برتی تو قفسش بود لب تاپ یا تبلتم رو بر میداشتم میرفتم پیشش باهاش حرف میزدم کارم می کردم

نه اون تنها بود نه تو دست و پا میومد چیزی بخوره

این خرگوشا خیلی شیطونن بدون اینکه ما ببینیم یه چیزی رو می کنن یا می جون باورت نمی شه هر وقت لباس آستین بلند تنم می کنم پیش برتی میرم غافل می شم آستین لباسم رو می جوه بدون اینکه بفهمم

بزار خرگوش تا کوچولو هست تو قفسش بمونه تحت نظارت خودت بیارش بیرون یک ساعتی بازی کنه بفرستش تو دوباره اونجا از همه جا ایمن تر هست

محمد جان تصور اون چیزی که واست اتفاق افتاده هم وحشتناک هست بازم فکر می کنم اگر چیزی به ذهنم رسید بهت می گم

یادت باشه حداقل اندازه قفس خرگوشت باید سه برابر اندازه خودش باشه باید بتونه توش بایسته رو پاهاش

یه کاغذایی هست یه کم گرونن اما بزرگن رولیش هست واسه نقشه کشی استفاده می شه داداشم روشون پلات می گیره من هر وقت تعطیلات یکی دو روزه میرم زیر پای برتی از اونا میندازم

اول: یک سر هست نمی تونه بجوه پاره کنه و بخوره

دوم : جوهر نداره اصلا فکر می کنم روش احساس راحت تری داره اما تو خونه که دستشویی داره و کلا شرایطش فرق می کنه

دیگه ... دیگه... دیگه...

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    آها محمد ترس خرگوشا خیلی زود می ترسن شاید شدید ترسیده

ترس بعد از دو یا سه روز می کشه خرگوش رو

یادم هست سجاد هم یه اتفاقی واسه خرگوشش افتاده بود که ترسیده بود

یه آسیب دیده بود خرگوش ها کوچولو هستن خیلی ترسو هستن بزرگ تر می شن بهتر می شن پس خیلی مراقب باش نترسه

وقتی جارو برقی یا همزن یا هر چیزی که صدای بلند داره روشن می کنی سریع برو پیشش باهاش حرف بزنن نوازشش کن اما سعی نکن از جاش بکشیش بیرون و درش بیاری تا صدا تموم بشه

تا اونجایی هم که امکان داره سعی کن از این جور صداها دور نگهش داری

اصلا فعلا کنارش جارو برقی روشن نکن

اما بزرگ شد نمی ترسه دیگه

نام و نام خانوادگی
    مارال مجیدزاده
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    6189
    میانگین پست در روز
    0.00
    دوستان عزیز یه کمکی به من بکنید دیگه چیکار کنم نبات گاز نگیره؟!
    دستم بوی غذا نمیده.
    همه چیز هم داره واسه جویدن.
    اذیت هم نمیذام کسی بهش دست بزنه یا بچه مچه نزدیکش بشه.
    اگه همینطوریه و گاز میگیره چرا تو این 10-15 روز فقط لیس میزد گاز نمیزد؟!حتی وقتی دستم رو نزدیک دهنش میبردم؟

صفحه 108 از 642 نخستنخست ... 85898106107108109110118158208608 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)