صفحه 12 از 67 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 668
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    دوستان میشه یه نور خوب برا اکواریوم نیمه گیاهی من معرفی کنین؟ و یه قیمت حدودی هم اگه می تونین بدین
    اندازه آکواریومم هم 120 طول 50 عرض ارتفاع 60
    اگه میشه بگین از کجا میشه تهیه کردشون الکتریکی ها و یا اکواریومی ها
    ممنون میشم راهنماییم کنین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    با درود.
    بنظرم بهترين گزينه t5 يا همون زير كابينتيه كه به هر اندازه اي بخواي هست و اگه تو شهرتون يه لاله زار مثل تهران داشته باشيد ميتوني زير كابينتي كلوين بالا (حدود 6500 تا 7500 ) براحتي پيدا كني و 2 تا سفيد و يدونه صورتي (بيشتر شبيه قرمزه) يا 3 تا سفيد براي تانك نيمه گياهيتون كافيه.
    موفق باشيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    در ادامه فرمایشات اشکان عزیز من فقط اینو اضافه کنم که استفاده از لامپهایی مثل t5 و t8 به این شرط مقدوره که شما قول بدید تانکتون نیمه گیاهی باقی میمونه چون با ارتفاع 60 اگه تصمیم به استفاده از گیاهای کوتاه و با نیاز نوری زیاد بگیرید این لامپها به هیچ عنوان جوابگو نخواهند بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا امیرجانی نمایش پست ها
    در ادامه فرمایشات اشکان عزیز من فقط اینو اضافه کنم که استفاده از لامپهایی مثل t5 و t8 به این شرط مقدوره که شما قول بدید تانکتون نیمه گیاهی باقی میمونه چون با ارتفاع 60 اگه تصمیم به استفاده از گیاهای کوتاه و با نیاز نوری زیاد بگیرید این لامپها به هیچ عنوان جوابگو نخواهند بود
    بله فقط نیمه گیاهی
    بعد راستی این قاب هاشون هم دارن دیگه؟
    بگم که لامپ زیر کابینیتی 120 سانتی 3 تا سفید می خوام؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط ouskar نمایش پست ها
    بله فقط نیمه گیاهی
    بعد راستی این قاب هاشون هم دارن دیگه؟
    بگم که لامپ زیر کابینیتی 120 سانتی 3 تا سفید می خوام؟
    سلام دوست عزیز .. بله معمولا هر جا که لامپ زیر کابینتی داشته باشند قابش رو هم دارند .

تنها مشکل اینجاست که این سایز رو هر کسی نداره .. معمولا اندازه های پایینترش موجوده ..

توی لاله زار تهران همه جور اندازه ای موجود هست اما الکتریکیها تک و توک دارند ازش..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .. بله معمولا هر جا که لامپ زیر کابینتی داشته باشند قابش رو هم دارند .

تنها مشکل اینجاست که این سایز رو هر کسی نداره .. معمولا اندازه های پایینترش موجوده ..

توی لاله زار تهران همه جور اندازه ای موجود هست اما الکتریکیها تک و توک دارند ازش..

میشه یه عکس ازش بزارین از این لامپ های زیر کابینتی همراه با قابش اگه میشه
    100 سانتی بگیرم چی جواب نمیده؟
    چند تا بگیرم همون 3 تا خوبه؟ حالا 3 تا سفید یا 2 تا سفید یه صورتی؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط ouskar نمایش پست ها
    سلام حامد جان
    میشه یه عکس ازش بزارین از این لامپ های زیر کابینتی همراه با قابش اگه میشه
    100 سانتی بگیرم چی جواب نمیده؟
    چند تا بگیرم همون 3 تا خوبه؟ حالا 3 تا سفید یا 2 تا سفید یه صورتی؟

چرا اونم میشه .. شاید سایز 120 هم گیرت بیاد بگرد هست .. 120 دقیق که نیست معمولا زیر کابنتی ها مثل t8 ها سایزهاشون استاندارد نیست

که بگیم مثلا 120 یا 60 .. بله 3 تا کافیه .. 2تا سفید و یه صورتی بگیری بهتره .. تو نما و رنگ ماهی ها تاثیر داره و ترکیبش برای فتوسنتز گیاهانت ..

http://www.parsipet.ir/thread11642-2.html

اینم عکس مهتابی مورد نظرتون .. آقا مهدی تو تانکشون استفاده کردند.. پست شماره 45

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    دوستان نظرشون در مورد استفاده این لامپ توی آکواریوم گیاهی چیه؟من یه چند تا از اینا دارم میخواستم ببینم قابل استفاده هست کلوینشو ننوشته فقط میدونم اسرام آلمانی هستن 70 وات.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    دوستان نظرشون در مورد استفاده این لامپ توی آکواریوم گیاهی چیه؟من یه چند تا از اینا دارم میخواستم ببینم قابل استفاده هست کلوینشو ننوشته فقط میدونم اسرام آلمانی هستن 70 وات.

سلام دوست عزیز .. من کلا 5 سال هست گیاهی نگهداری میکنم .. تا به حال تجربه موفقی از لامپ های متال ندیدم ..

استفاده از لامپهای متال سایز خاصی از تانک مورد نظر رو میطلبه .. در صورت زیاد بودن ارتفاع تانک استفاده از اون مناسبه ..

گرمای زیادی داره .. چه در تانک چه در محیط منزلتون .. نور زیاد اون و شدت تابش باعث استرس گرفتن و ترسو شدن آبزیان میشه ..

کلا نظر شخصی من استفاده از لامپ مهتابی های t5 هستش .. اگر خواستید استفاده کنید سایز شیشه رو هم بگید ..

در کل این نور در تانک های گیاهی استفاده میشه و من دیدم بعضی از دوستانم استفاده کنند اما تاثیر آنچنانی ازش ندیدم ..

نور صورتی هم به عنوان مکمل بهش اضافه کنید ..

ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام.سایز آکواریوم 160 *40*65 هست واسه این آکواریوم مناسبه؟65 ارتفاع آکواریومه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .. من کلا 5 سال هست گیاهی نگهداری میکنم .. تا به حال تجربه موفقی از لامپ های متال ندیدم ..

استفاده از لامپهای متال سایز خاصی از تانک مورد نظر رو میطلبه .. در صورت زیاد بودن ارتفاع تانک استفاده از اون مناسبه ..

گرمای زیادی داره .. چه در تانک چه در محیط منزلتون .. نور زیاد اون و شدت تابش باعث استرس گرفتن و ترسو شدن آبزیان میشه ..

کلا نظر شخصی من استفاده از لامپ مهتابی های t5 هستش .. اگر خواستید استفاده کنید سایز شیشه رو هم بگید ..

در کل این نور در تانک های گیاهی استفاده میشه و من دیدم بعضی از دوستانم استفاده کنند اما تاثیر آنچنانی ازش ندیدم ..

نور صورتی هم به عنوان مکمل بهش اضافه کنید ..

ممنون

صفحه 12 از 67 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303162 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)