صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

تصاویر بازار پرندگان آزادگان

عکس: حسین موسوی فراز

کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    منم چندباری رفتم اینجا
    جای تمیزیه البته داخلش
    این عکس ها بیرون محوطه است
    تا دلتون بخواد مرغ و خروس و کفتر داره
    در ضمن جمعه ها هم هرکسی هرسگی و دزدیده میاره سر همون خیابون می فروشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    منم فروردین امسال عسل رو از اینجا خریدمممممممممممم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    سگ . همستر. مرغ عشق. ماهی. خرگوش
    شماره عضویت
    9977
    جنگ خروسها هم جزو بازاره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط hellen نمایش پست ها
    جنگ خروسها هم جزو بازاره؟
    اگر اشتباه نکنم محوطه ی کناریه بیرونه بازاره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    البته یه نظر شخصی من بدم که درست و غلطش به تشخیص خودتون بر میگرده.بازار پرنده به درد کسانی که خریدهای اولشونه اصلا نمیخوره.من شاید هر دو الی سه تا جمعه در میون میرم آزادگان و تا حدودی اکثر فروشنده هاش رو هم میشناسم.اگر کسی پرنده شناس باشه میتونه از لابه لای پرنده هاشون پرنده های خوبیم جدا کنه ولی اگر نا بلد باشه که این موضوع فهمیدنش برای پرنده فروش های قدیمی سخت نیست تا جایی که بتونن سرش کلاه میذارن.بعنوان مثال یکبار دوستی که از شمال اومده بود تا یک جوجه کاسکو بخره تابستون یه کاسکوی چشم نباتی رو یه مغازه دار بهش نشون داد و گفت ببین چشماش تازه زردشده و مثل این پیرها که دیگه سیاه میشن نشده و چند نفری از اطرافیانم تایید کردن و بنده خدا هفتصد تومن بخیالش جوجه رو خرید و رفت.یا عزیزی که خیلی هم صاحب نظر میدونست خودش رو در کمال ناباوری دوتا عروس نر خاکستری رو بعنوان کادوی تولد برای خانمش خرید و رفت و خیلی راحت برای ماهم که بهش یواشکی توی مغازه گفتیم نر هستن جفتشون خیلی راحت گفت شماره بده تا دو ماه دیگه بیام جوجه هاشون رو نشونت بدم.یه چیز مهم دیگه هم که از این برادر کوچیکتون داشته باشین این هست که اگردیدین پرنده ی بالغ سن بالایی رو آوردن توی آزادگان و کاملا رام بود و خیلی راحت یکجا نشسته بود و فقط میخواست یکجا بشینه و چرت بزنه یادتون باشه که یا قرص والیوم و دیاسپام به خوردش دادن یا متاسفانه با دود مواد **** از حالت هوشیاری خارجش کردن که بعد دو سه روز که اثر هرکدومشون بره تازه خریدار متوجه میشه که چی به سرش اومده.ببخشید که زیاده گویی کردم.از همه ی عزیزان عذر خواهی میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    آقا ممنون بابت عکسها لذت بردیم ، جاش کم بود تو سایت .
    و بابت آقای نمیدونم چی بزرگ ما AroosHolandy یک متن بسیار آموزنده و بجا گفتن و خیلی ممنون . بشخصه این درس گرفتم .
    واقعا از همه ممنون و لطف کردن .
    روز همگی خوب و خوش
    یاحق

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    البته یه نظر شخصی من بدم که درست و غلطش به تشخیص خودتون بر میگرده.بازار پرنده به درد کسانی که خریدهای اولشونه اصلا نمیخوره.من شاید هر دو الی سه تا جمعه در میون میرم آزادگان و تا حدودی اکثر فروشنده هاش رو هم میشناسم.اگر کسی پرنده شناس باشه میتونه از لابه لای پرنده هاشون پرنده های خوبیم جدا کنه ولی اگر نا بلد باشه که این موضوع فهمیدنش برای پرنده فروش های قدیمی سخت نیست تا جایی که بتونن سرش کلاه میذارن.بعنوان مثال یکبار دوستی که از شمال اومده بود تا یک جوجه کاسکو بخره تابستون یه کاسکوی چشم نباتی رو یه مغازه دار بهش نشون داد و گفت ببین چشماش تازه زردشده و مثل این پیرها که دیگه سیاه میشن نشده و چند نفری از اطرافیانم تایید کردن و بنده خدا هفتصد تومن بخیالش جوجه رو خرید و رفت.یا عزیزی که خیلی هم صاحب نظر میدونست خودش رو در کمال ناباوری دوتا عروس نر خاکستری رو بعنوان کادوی تولد برای خانمش خرید و رفت و خیلی راحت برای ماهم که بهش یواشکی توی مغازه گفتیم نر هستن جفتشون خیلی راحت گفت شماره بده تا دو ماه دیگه بیام جوجه هاشون رو نشونت بدم.یه چیز مهم دیگه هم که از این برادر کوچیکتون داشته باشین این هست که اگردیدین پرنده ی بالغ سن بالایی رو آوردن توی آزادگان و کاملا رام بود و خیلی راحت یکجا نشسته بود و فقط میخواست یکجا بشینه و چرت بزنه یادتون باشه که یا قرص والیوم و دیاسپام به خوردش دادن یا متاسفانه با دود مواد **** از حالت هوشیاری خارجش کردن که بعد دو سه روز که اثر هرکدومشون بره تازه خریدار متوجه میشه که چی به سرش اومده.ببخشید که زیاده گویی کردم.از همه ی عزیزان عذر خواهی میکنم
    بله شما کاملا درست میگید.اولین جوجه مرغ عشقی که خریدم والبته بعد از سه روز مرد رو اونجا طوری برام تعریف کرد که به دوبرابر قیمت بقیه ی مرغ عشقها خریدم وهمونجا بدون قفس نشست روی دستم وآوردمش خونه اما بعد فهمیدم هم مریضیه خیلی بدی داشت که نمیتونست زنده بمونه هم اینکه واقعا دونخور نشده بود.ولی مغازه دار اون یه دونه رو گذاشته بود روی دستش ومیگ فت از بین این همه پرنده این تکه وهیچ کدومشون مثل این نیست وکلی هم تعریف کرد وکلی هم سر ما منت گذاشت که دارم پرنده رو ارزون بهتون میدم!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    سلام به همه
    آقا رضا با این حرفت ناراحت شدم .
    اما یک مسئله ای هم هست ، تقصیر شما و من نیست که اینطور اتفاقات پیش میاد ، یک تجربه کافی و هول بودن ؛ و اینکه همیشه برای اولین بار که میریم جای برای خرید اصلا از طرض حرکات معلوم هست ، چون انقدر ذوق و شوق هست که حد نداره ، برای همین کسانیکه فروشنده هستند به این پی میبرن و با چرب زبونی و به قول خودمون موخ زدن کار خودشون رو پی میبرن .
    و اینکه هم ناراحت کنندس و هم ناامید کننده .
    ناراحتی برای اینکه: که چنین کاری کرد .
    ناامید کننده: که امکان داره برای همیشه برای به چیزی که عشقش رو داشتید ناامید بشید .
    اما اونبیچاره هم تو بعضی شرایط حق داره ، اگه نفروشه چطور خرج خونه ، خرج مغازه رو بده .
    اما بعضی ها وجدان دارن بعضی ها هم ندارن
    ----------------
    امیدوارم دیگه با این تجربیات خودتون دیگه مشکلی پیش نیاد و حتی به ما تازه واردا کمک کنید
    اوه اوه خیلی حرف زدم ببخشید
    روز خوبی داشته باشید
    یاحق

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10796
    بازاار پرنده از نظر حقوق حیوانات و بهداشت اصلا مناسب نیست من به شما که دوستان من هستید توصیه می کنم ازش حمایت نکنید تا از بین بره
    اونجا بورس حیوانات قاچاق و دزدی هست که بیماری هاشونم از هم میگیرن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)