صفحه 14 از 412 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323364114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 4120
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    استاد ايناهمون عكساس كه شبيه به حالات مدفوع ماهياست من الان فقط بهشون آرتميا ميدم ازامروز كه تقويت بشن ولي اين حالت مدفوعشون همينجور ادامه داره لطفا راهنماييم كنيد راسي نمك نزنم به آب؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih1371 نمایش پست ها
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    استاد ايناهمون عكساس كه شبيه به حالات مدفوع ماهياست من الان فقط بهشون آرتميا ميدم ازامروز كه تقويت بشن ولي اين حالت مدفوعشون همينجور ادامه داره لطفا راهنماييم كنيد راسي نمك نزنم به آب؟؟؟
    اگر ادامه داره انگل روده دارن به احتمال فراوان

درمان رو با سرا فلاجلول هر چه سریع تر آغاز کنید
    دما رو روی 32 بزارید

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    استاد عرض كردم سرا فلاجلول نيست همه جارو گشتم دماروي 32هست درمانو چهارروزه با مترونيدازول شروع كردم نمكم بزنم؟؟؟
    چندروز ديگه ادامه بايد بدم درمانو؟؟راستي سولفات منيزيم خواسم بزنم گير نياوردم منيزيم هيدروكسايد خريدم ترسيدم بزنم به ديسكسا ريختم تو تانك فلاورم هر20ليتر يه قاشق اول آبو سفيد سفيد كرد ولي بعد صاف شد بدون ذغال ولي نشونه اي تو ماهييييم ديدم ميتونم واسه ديسكسا استفاده كنم؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih1371 نمایش پست ها
    استاد عرض كردم سرا فلاجلول نيست همه جارو گشتم دماروي 32هست درمانو چهارروزه با مترونيدازول شروع كردم نمكم بزنم؟؟؟
    چندروز ديگه ادامه بايد بدم درمانو؟؟راستي سولفات منيزيم خواسم بزنم گير نياوردم منيزيم هيدروكسايد خريدم ترسيدم بزنم به ديسكسا ريختم تو تانك فلاورم هر20ليتر يه قاشق اول آبو سفيد سفيد كرد ولي بعد صاف شد بدون ذغال ولي نشونه اي تو ماهييييم ديدم ميتونم واسه ديسكسا استفاده كنم؟؟
    سلام . مطالب لینک زیر رو مطالعه بفرمایید به سوالاتتون پاسخ داده شده است .

http://www.parsipet.ir/thread11195.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    خيلي ممنونم استادلطف كرديد در حقم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و كاسكو
    شماره عضویت
    9281
    سلام به اساتید گرامی

من ۵تا دیسکس دارم اینا هیچ غذایی نمی خورن فقط کرم خونی منجمد می خورن

امروز دیدم که یکیشون یه کم سیاه شده و بدنش انگار که ریخته بیرون شده ( مثل سفیدک ) و چشماشم از بدنش

بزرگتر شده

اگه میشه راهنماییم کنین که چی کار کنم غذا ها رو بخورن و مریضی اون یکی چیه و راه درمانش چیه ؟

البته این غذا ها رو ۲ هفته اس بهشون میدم غذا هام :tetra discus و hikari

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    دوست من براي اينكه اساتيد بخوان بهتر نظربدن عكس لازمه شما يه عكس تهيه كن و بذار
    بااجازه ي اساتيد فعلا آبشونو سيفون كن يا اگه ميتوني ببر تو قرنطينه به=عد دما رو ببر بالا ونمكم بزن بيماري كه گفتيد مثل قارچ ميمونه اگه اوايلش باشه باسيفون ودماي مناسبو نمك حل ميشه البته شما منتظر نظر استاد ها هم بمون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام
    دوستان خواهش میکنم اینجا استاد استاد نکنین همه با هم دوستیم و اومدیم از تجربیات و اطلاعات همدیگه استفاده کنیم اینجا کلاس درس نیست که یکی استاد باشه و بقیه شاگرد بلکه یه محیط مجازیه برای تبادل اطلاعات همین!
    دوست عزیز من فکر میکنم مشکل شما در مورد دیسکس ها ریشه ای باشه
    اون دیسکسی که فرمودی سیاه شده رو به تانک قرنطینه منتقل کن و یه عکس ازش یزار تا بشه بیشتر نظر داد که چه بیماری داره اما من مطمئنم که دیسکستون لاغر هم شده و این به خاطر تغذیه نامناسبه!که من احتمال میدم به خاطر خوردن کرم خونی یخ زده دیسکستون انگل روده ای داشته باشه(بازم میگم باید عکس بزاری)
    در مورد بقیه دیسکس ها که فرمودی به جز کرم هیچی نمیخورن راهش گرسنگی تا کم کم به غذای جدید عادت کنن با این رویه همه سرنوشت اون دیسکستون رو دارن که مریض شده!!!!
    سیفون سنگین فراموش نشه! از مخلوط دل هم برای غذاخور کردنشون استفاده کن فکر میکنم مفید باشه
    شاد و خوشحال باشی
    مهدی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام.دوست عزیز یه چیزای سفید سفید رشته مانند از بغل آبششه و نزدیکه سرش آویزونه؟هر روز کرم خونی میدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadj نمایش پست ها
    سلام به اساتید گرامی

امروز دیدم که یکیشون یه کم سیاه شده و بدنش انگار که ریخته بیرون شده ( مثل سفیدک ) و چشماشم از بدنش

بزرگتر شده

اگه میشه راهنماییم کنین که چی کار کنم غذا ها رو بخورن و مریضی اون یکی چیه و راه درمانش چیه ؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadj نمایش پست ها
    سلام به اساتید گرامی

بزرگتر شده

سلام . همونطروی که دوستان فرمودند نظر دادن در مورد مشکل یک دیسکس با نوشتن اینکه سیاه شده قابل تشخیص نیست . اطلاعات کاملی از شرایط تانکتون رو بفرمایید مانند زمان راه اندازیه - سایزشون - حجم آب - مقدار و زمان سیفون ها - رنگ مدفوع - نوع تنفس و شدت اون و مشخصا بعد از این اطلاعات عکسی از دیسکس مریض .

تذکر دوستمون در مورد استاد و ... رو من هم قبول دارم . اینجا محکمه نیست و همه دوستان همدیگر نظر بدید حالا چه درست و چه غلط ولی نه به شکلی که موجب راهنمایی های غلطی بشیم که نتایج سنگینی برامون داشته باشه . من یادم میاد در یکی از فروم ها یکی از دوستان حمام سرکه رو به شخصی توصیه کرده بود اون هم همه دیسکس هاش رو ریخته بود تو سرکه همه دیسکس ها مرده بودند . اینه که با همه اینکه باید در بحث ها شرکت کرد ولی در پاسخگویی نیز دقت نمود که خدایی نکرده موجب تضرر کسی نشد .

همه پیروز و شاد باشید ....

صفحه 14 از 412 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323364114 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)