صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 121
    كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام به دوستان. گرین چیک من یکبار تخم ریزی کرد که جوجه نشدند چند ماه از اون تاریخ میگذره و دوباره تخم گذاری نکرده اند. آیا لانه شان را بردارم یا نه؟ علت اینکه لانه را برنداشتم اینه که شبها داخل آن می خوابند.
    در ضمن یک جفت دیگه هم دارم که هنوز جفت گیری نکرده اند. لانه آنها را هم بردارم؟ اینها هم شبها داخل لانه میخوابند.
    علت اینکه تا بحال لانه را برنداشتم اینه که چون شبها داخل لانه می خوابند نگران بودم که ممکنه نداشتن لانه باعث ترس و نیز احساس بد برای انها باشد چون محل خوابشان لانه است.
    با تشکر
    محمد. ص

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    سلام به دوستان. گرین چیک من یکبار تخم ریزی کرد که جوجه نشدند چند ماه از اون تاریخ میگذره و دوباره تخم گذاری نکرده اند. آیا لانه شان را بردارم یا نه؟ علت اینکه لانه را برنداشتم اینه که شبها داخل آن می خوابند.
    در ضمن یک جفت دیگه هم دارم که هنوز جفت گیری نکرده اند. لانه آنها را هم بردارم؟ اینها هم شبها داخل لانه میخوابند.
    علت اینکه تا بحال لانه را برنداشتم اینه که چون شبها داخل لانه می خوابند نگران بودم که ممکنه نداشتن لانه باعث ترس و نیز احساس بد برای انها باشد چون محل خوابشان لانه است.
    با تشکر
    محمد. ص

طوطی های کانور معمولا در بهار جفت گیری و تخم گذاری میکنند . در اسارت با تغییر دما میشه این پرنده ها رو به جفت گیری تشویق کرد ...به هر حال بهتره صبر کنید تا روند طبیعیش طی بشه و در اوایل بهار خودشون جفت گیری و تخم گذاری کنند .

درضمن از بابت وجود کلسیم و D3 در غذاییشون اطمینان حاصل کنید

موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    با تشکر
    محمد. ص
    سلام.شما اصلا اشتباه کردین برای جفتی که آماده ی تخم گذاری نبودن لانه گذاشتید.لانه الان دقیقا شده محل استراحتشون و هیچ سودی نداره.این تخم گذاریشون رو هم عقب میندازه.
    دلیلی نداره چون شب ها داخل لونه میخوابن پس لانه باشه سرجاش.لانه رو بردارید تا خاصیت تحریک کردن خودش در زمان آمادگی جفت رو از دست نده.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرین چیک یلوساید
    شماره عضویت
    16868

چگونگی تکثیر کانورگرین چیک

باسلام. حدودسه ماه پیش یه جفت کانورگرین چیک یلوساید(هردوتا حلقه پاهستند)خریداری کردم.آیا از روی حلقه آنها سن وجنسیت مشخصه؟ازنظر ظاهری غیر قابل تشخیصا.فروشنده به عنوان جفت مولد معرفی کرده!! حالا اگر جفت بودن.جهت تکثیر آنها چه شرایطی(ازقبیل:نوع قفس _نوع تغذیه_ دمای مناسب و...) راباید فراهم کرد؟با تشکر.

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهوار نمایش پست ها
    باسلام. حدودسه ماه پیش یه جفت کانورگرین چیک یلوساید(هردوتا حلقه پاهستند)خریداری کردم.آیا از روی حلقه آنها سن وجنسیت مشخصه؟ازنظر ظاهری غیر قابل تشخیصا.فروشنده به عنوان جفت مولد معرفی کرده!! حالا اگر جفت بودن.جهت تکثیر آنها چه شرایطی(ازقبیل:نوع قفس _نوع تغذیه_ دمای مناسب و...) راباید فراهم کرد؟با تشکر.
    سلام باید تست دی ان ای بگیرید تا جنسیت پرنده هاتون مشحص بشه.دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم در حال حاضر فقط آقای میرصانعی مرکز تکثیر طوطی سانان پارس،چند جفت گرین چیک مولد دارند و بعد آقای شیرزاد توشیراز ویه اقایی تو اهواز هم یک جفت دارند که هیچ کدومشون جفت مولدشون رو نمیفروختن.فکر نمیکنم جفتتون واقعا مولد بوده باشن!واگر روی جوجه یا تخم نخریدین به احتمال 99درصد سرتون کلاه رفته.
    اول از غیر هم جنس بودن پرنده هاتون مطمئن بشید تا بعد راجع به مسائل دیگه صحبت کنیم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرین چیک یلوساید
    شماره عضویت
    16868
    باسلام. از راهنمایی جنابعالی سپاسگذارم. آیا مرکزی برای تست(دی ان ای) وجود دارد؟ حدود هزینه ان چقدره؟

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهوار نمایش پست ها
    باسلام. از راهنمایی جنابعالی سپاسگذارم. آیا مرکزی برای تست(دی ان ای) وجود دارد؟ حدود هزینه ان چقدره؟
    سلام.خواهش میکنم.کلینیک پاستور در تهران هست .قیمتش برای هر پرنده 30تا 35تومنه.حدود یک هفته هم طول میکشه تا جواب بدن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    قیمت سان کانور چنده؟
    موقع خرید باید ب چه چیزهایی توجه کرد؟ از لحاظ فهمیدن سن و بقیه چیزا

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    قیمت سان کانور چنده؟
    موقع خرید باید ب چه چیزهایی توجه کرد؟ از لحاظ فهمیدن سن و بقیه چیزا
    سلام وحشیش 500 600هزارتومان .البته وحشی بالغ وجوجه های تازه دانخور هم قیمتش حدود 800تا1میلیون تومان هست
    سن هم جوجه سان کانور هرچی سنش بیشتر میشه سبزی روی بال ها کمتر میشن و رو به زردی میرن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    این وحشی ۵۰۰ تومنی ک میگه منظور بالغ کامل زرد هست؟
    اندازه اش چقدر؟ اندازه عروس؟ ملنگو؟ شاه طوطی؟

صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)