همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

توی سری های مستند آفریقایی از کاسکو ها نحوه جفت گیری اون ها به این صورتی بود که توضیح دادم توی پست اول. طوطی ها باید نری رو انتخاب کنن که از همه شرایط توانایی بودن پدر خوب و شوهر خوب برای ماده رو داشته باشه . توی طبیعت این امر به نظر غیر ممکنه هست چون چطور ممکنه بین این همه کاسکو کنگو که ماده حق انتخاب داره انتخاب نکنه بعد به یه تیمنه که از همه نظر براش ضعیفه روی بیاره . این امر به نظرم فقط در اسارت رخ میده . بعدشم شما خودتون هم میدونید توی نت از پرنده های دورگه حرف میزنن و اگر دو گونه مختلف جفت بخورن حاصل حتما توی خبر گذاری ها پخش میشه حتی اگه توی اسارت باشه . مثل همون طوطی های هیبرید اما از جفت خوردن گونه های مختلف دو طوطی بزرگ جثه حرفی زده نشه توی نت . برای کاسکو من هرچه گشتم نبود .توی طوطی سانان هم جثه و هم اندازه این امر ممکنه ولی دو تا پرنده کاملا متفاوت فکر نکنم بشه .
    منظورتون اینه که مثلا دو گونه از آمازونهای یا ماکائو ها میتونند جفت بخورند ولی مثلا یک کاکادو با یک ماکائو جفت نمیخوره؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776

توی سری های مستند آفریقایی از کاسکو ها نحوه جفت گیری اون ها به این صورتی بود که توضیح دادم توی پست اول. طوطی ها باید نری رو انتخاب کنن که از همه شرایط توانایی بودن پدر خوب و شوهر خوب برای ماده رو داشته باشه . توی طبیعت این امر به نظر غیر ممکنه هست چون چطور ممکنه بین این همه کاسکو کنگو که ماده حق انتخاب داره انتخاب نکنه بعد به یه تیمنه که از همه نظر براش ضعیفه روی بیاره . این امر به نظرم فقط در اسارت رخ میده . بعدشم شما خودتون هم میدونید توی نت از پرنده های دورگه حرف میزنن و اگر دو گونه مختلف جفت بخورن حاصل حتما توی خبر گذاری ها پخش میشه حتی اگه توی اسارت باشه . مثل همون طوطی های هیبرید اما از جفت خوردن گونه های مختلف دو طوطی بزرگ جثه حرفی زده نشه توی نت . برای کاسکو من هرچه گشتم نبود .توی طوطی سانان هم جثه و هم اندازه این امر ممکنه ولی دو تا پرنده کاملا متفاوت فکر نکنم بشه .
    خب عزیز شاید اونی که جفت خورده تیمنه ماده باشه و کنگو نر اونوقت ماده دنبال یه نر قوی میگرده که کنگو از لحاظ جثه و ..... از تیمنه قوی تره این فک کنم شدنی باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم اسباب بازی رو بردارید
    وجود اسباب بازی حتی اگر باعث ترس طوطی نشه در مراحل اولیه رام کردن تاثیر منفی میزاره
    اسباب بازی رو بهتره بعد از این که ترس طوطی از دست ریخت براش بزارید
    امروز مغرب برا عوض کردن آب و غذاش رفتم از رو چوب نشیمنگاهش تکون هم نخورد فقط داشت نگام میکرد تا حالا اینجوری نشده بود از وقتی که اسباب بازی رو گذاشتم اینجوری شده بازم میگید بر دارم ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    منظورتون اینه که مثلا دو گونه از آمازونهای یا ماکائو ها میتونند جفت بخورند ولی مثلا یک کاکادو با یک ماکائو جفت نمیخوره؟؟؟
    مثلا همین کاسکو تیمنه با کنگو . ملوکان با سولفور ... طوطی هایی که در رنج خودشون بین گونه ها تغییر جثه وجود داره به نظرم نمیشه ولی هم جثه هارو میشه... البته گفتم من تا حالا ندیدم و این مسئله برام جالب شده که میکس این طوطی هارو ببینم برای همین گفتم عکس بذارید بیشتر آشنا بشیم باهاشون ...
    و گر نه توی این عالم هستی هیچ چیز غیر ممکن نیست . من بابت اون پستی که گفتم جفت نمیخورن منظورمو شاید بد رسوندم که کلا جفت نمیخورن ولی تو اسارت که کم مونده کاکتیل رو با ماکائو اسکارلت جفت بزن .. از این ملت هیچی بعید نیست .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان کاسکوی من خیلی دوست داره که بیاد و تو پذیرایی یه دوری رو فرش بزنه.
    اشکال نداره بعضی اوقات بیارمش رو فرش و بذارم یه 5 دقیقه بچرخه. مثلا هفته ای یه بار

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان کاسکوی من خیلی دوست داره که بیاد و تو پذیرایی یه دوری رو فرش بزنه.
    اشکال نداره بعضی اوقات بیارمش رو فرش و بذارم یه 5 دقیقه بچرخه. مثلا هفته ای یه بار
    اگر رام هست و ازتون به هیچ وجه نمیترسه میشه طی ساعت معین از روز بیاریدش بیرون هفته ای یکی دوبار

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    نخ میوه چطوری درست کنم؟
    www.parsipet.ir/thread7021.html#post188048 به این تاپیک سر بزنید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540

مثلا همین کاسکو تیمنه با کنگو . ملوکان با سولفور ... طوطی هایی که در رنج خودشون بین گونه ها تغییر جثه وجود داره به نظرم نمیشه ولی هم جثه هارو میشه... البته گفتم من تا حالا ندیدم و این مسئله برام جالب شده که میکس این طوطی هارو ببینم برای همین گفتم عکس بذارید بیشتر آشنا بشیم باهاشون ...
    و گر نه توی این عالم هستی هیچ چیز غیر ممکن نیست . من بابت اون پستی که گفتم جفت نمیخورن منظورمو شاید بد رسوندم که کلا جفت نمیخورن ولی تو اسارت که کم مونده کاکتیل رو با ماکائو اسکارلت جفت بزن .. از این ملت هیچی بعید نیست .
    تو گوگل سرچ کنید hybrid parrots عکسهای زیادی میبینی
    مثل این طوطی که اصل جفتگیری ملوکان با گالاست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    تو گوگل سرچ کنید hybrid parrots عکسهای زیادی میبینی
    مثل این طوطی که اصل جفتگیری ملوکان با گالاست
    ممنون آقای وکبلی عزیز. سوال دوستمون و راهنمایی شما باعث شد هیبرید هارو بیشتر بشناسم و توشون جست و جو کنم .
    ولی هنوزم میگم توی طبیعت این امر امکان پذیر نیست . توی اسارت همه چیز امکان پذیره . الان تقریبا همه نژاد هارو مطالعه کردم جز کاسکو تیمنه و کنگو . توی یه پست خارجی خوندم و پاسخش رو با اگر داده بودند . یعنی گفته بودند اگر در اسارت جفت بخورن از نظر ظاهری تفاوتی نمیکنه و رنگ رو ممکنه از تیمنه و ظاهر بدن رو از کنگو ارث ببره و یا برعکس ... . ولی باز اگر هیبرید کاسکو شما یا دوستان عکسش رو پیدا کردید حتما بذارید مطلب جالبی هست .خودم هم مطالعه میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم . موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    تو گوگل سرچ کنید hybrid parrots عکسهای زیادی میبینی مثل این طوطی که اصل جفتگیری ملوکان با گالاست
    آقای وکیلی من مدیر نیستم که بخوام اخطار بدم!!!خودتون مدیر هستید و بهتر میدونید که اینجا تاپیک سوال و جواب درمورد کاسکو هست نه کاکادوها... قصد توهین ندارم اگر بی ادبی کردم ببخشید

صفحه 812 از 1238 نخستنخست ... 312712762793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831862912 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)