صفحه 25 از 47 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 464
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    بالخ
    شماره عضویت
    14675
    اقا سعید جسارتا اگه ممکنه از سورماتون عکس بذارید سر فرصت
    و اینکه مولدارو خودت بزرگ کرده بودی یا همون مولد گرفته بودی؟
    راستی تو یک پست از همه اکواریوم ها عکس کلی بذار با شماره مشخص کن قاطی کردیم
    ممنون
    ویرایش توسط BAHMAN.S : 15th November 2014 در ساعت 10:16 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساوالان نمایش پست ها
    اقا سعید جسارتا اگه ممکنه از سورماتون عکس بذارید سر فرصت
    و اینکه مولدارو خودت بزرگ کرده بودی یا همون مولد گرفته بودی؟
    راستی تو یک پست از همه اکواریوم ها عکس کلی بذار با شماره مشخص کن قاطی کردیم
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز چشم از سورم ها هم عکس قرار می دهم.
    این مولد های سورم را هم خودم از کوچکی (یک بندی) سایز کرده بودم. کلا دوست ندارم ماهی بزرگ بگیرم و تقریبا همیشه ماهیان را از کوچکی میگیرم. برای من در ماهیان بیشترین لذت را دیدن قدم به قدم سایز شدن ماهیان دارد و اگه بچه هاشون را هم تکثیر کرده و بعد سایز بشن که دیگه نهایت لذته برام.

در حال حاضر در این 3 اکواریوم فقط ماهی دارم که عکس شون را قرار میدهم تا مشخص بشه:

آکواریوم1:

آکواریوم2:

آکواریوم3:

یه اتفاق که برای من جالبه هم بگم: این که یکی از کت فیش هام همیشه بعد از غذا دادن به ماهی ها روی اب حرکت میکنه. جالبی اش بیشتر برام از این جهته که همیشه بعد از غذا دادن و اتمام غذا روآبی میره و این حرکت را انجام میده.
    این هم عکس برای مشخص تر شدن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    بالخ
    شماره عضویت
    14675
    سلام سعید اقا
    خیلی ممنون از تصاویر گویا
    خب با این تصاویر راحت میشه سوال پرسید
    سوال اول: چرا دوتا اکواریوم دیسکس دارید؟ هدف خاصی دارید یا برا علاقه تون هست؟ سوال شخصی شد!
    سورم ها هم که عالیه تکثیر و سایز که خیلی خیلی لذت بخشه
    کت هم حرکتش عجیب و جالبه . ماشالله عکاسیت هم که خوبه
    ممنون

همکار قدیمی (مترجم انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14755
    اقا سعید ماشالله دیسکسای زیبایی دارین
    من پارسال یه کت داشتم میومد روی آب غذا میخورد
    خوش باشین

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    سلام سعید اقا
    خیلی ممنون از تصاویر گویا
    خب با این تصاویر راحت میشه سوال پرسید
    سوال اول: چرا دوتا اکواریوم دیسکس دارید؟ هدف خاصی دارید یا برا علاقه تون هست؟ سوال شخصی شد!
    سورم ها هم که عالیه تکثیر و سایز که خیلی خیلی لذت بخشه
    کت هم حرکتش عجیب و جالبه . ماشالله عکاسیت هم که خوبه
    ممنون

سلام
    خواهش می کنم دوست عزیز.
    سوال1: می خواستم کلا از بین این دو تا اکواریوم دیسکس روی هم تعدادی را که سایز شده اند را جدا کنم و نگه دارم و همچنین ببینم رشد دیسکس های داخلی چه جور است. که به نظرم نسبت به دیسکس های وارداتی که قبلا هم داشتم رشد کمی دارند. البته قبلا بیشتر وقت رسیدگی بهشون را داشتم.
    سوال تون شخصی هم زیاد نبود. اگه کلی بخواهم بگم 3 نمونه از ماهیان را شاید بشه گفت بیشتر بهشون علاقه دارم 1-سورم 2- دیسکس 3- انجل البینو چشم قرمز( که فعلا از این ندارم) که بیشتر از اینها نگه داری می کنم.
    البته فلاور و آروانا هم دوست دارم ولی این دو نوع ماهی اکواریوم شلوغ را بر عکس من دوست ندارند برای همین از این دو فعلا ندارم. فلاور قبلا داشتم و چند صفحه قبل عکس شون را قرار دادم و اروانا هم چند تایی از این نقره ای ها داشتم که از یکی شون عکس دارم و همراه با چند تا عکس سورم الان تقدیم می کنم.

یادش بخیر این جفت سورم را خیلی دوست داشتم:

قبلا یه اکواریوم شلوغ از سورم داشتم که همیشه با هم درگیر می شدند و چند تایی شون یک چشم شون کور شده بود. که این عکس یکی از انهاست:

این هم یکی از اروانا هایی که قبلا داشتم:

در مورد عکاسی هم باید بگم اصلا اهل عکاسی نبودم و از خیلی از ماهیان و تانک های قبلیم عکسی ندارم. از وقتی عضو سایت شده ام این اتفاق خوب افتاده که از ماهیانم عکس می گیرم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed6501 نمایش پست ها
    اقا سعید ماشالله دیسکسای زیبایی دارین
    من پارسال یه کت داشتم میومد روی آب غذا میخورد
    خوش باشین
    سلام
    تشکر. چشم هایتان زیبا می بینه وگرنه زیاد هم تعریفی نیستند.
    در مورد کت فیش هم من قبلا یه کتی داشتم که می امد روی اب و غذا می خورد و همه ماهیان را می زد تا خودش غذا بخوره که فروختمش. ولی این کت فیش جالبیش برای من از این جهت بود که بعد از اتمام غذا روآبی میره.
    ممنون که به این البوم سر زدید و نظر دادین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    بالخ
    شماره عضویت
    14675
    سلام
    ماشالله هم سلیقه ت خوبه و هم حوصله ت.
    راستی یه پیشنهاد ! بهتر نیست اکواریوم سورم هاررو یکم طبیعیتر کنی"؟ فرق چرا میذاری؟!

استفاده از کنده و همچنین حذف کردن برخی از گیاها خیلی عالی میکنه اکواریوم رو. مثل اکواریوم دیسکس ها
    بازم هرجور صلاحته

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    سلام
    ماشالله هم سلیقه ت خوبه و هم حوصله ت.
    راستی یه پیشنهاد ! بهتر نیست اکواریوم سورم هاررو یکم طبیعیتر کنی"؟ فرق چرا میذاری؟!

استفاده از کنده و همچنین حذف کردن برخی از گیاها خیلی عالی میکنه اکواریوم رو. مثل اکواریوم دیسکس ها
    بازم هرجور صلاحته
    سلام
    لطف داری دوست عزیز وگرنه سلیقه من که.....

خیلی از پیشنهادات خوشحال میشم واقعا باعث پیشرفت است نمونه اش هم همین اکواریوم1 در بالا که اول یه پوستر نامناسب داشت (که تصویرش اولین عکس البوم است) که با پیشنهاد دوستان فقط پوسترش را تعویض کردم که به نظر خودم با تعویض یه پوستر ساده خیلی فرق کرده و بهتر شده.
    با نظر شما کاملا موافقم تانک هرچه طبیعی تر باشه قشنگ تره و یه زیبایی دیگه ای داره. ولی اگه بخواهم گیاه طبیعی اضافه کنم که ماهیانش فورا نابودش می کنن و قبلا ها هم چند باری امتحان کردم و بی فایده بوده. در مورد کنده هم در همین تانک های دیسکس لجن خوارش داره چوب ها را خورد و اره میکنه حالا اگه توی تانک سورم ها باشه که کت فیش های بزرگش دیگه خورده خوردش میکنن و توی اب پر از چوب های رنده شده میشه و چون شن هم داره بیشتر درد و سر داره.
    تبعیض چندانی هم بین شون قائل نمی شم ها.

جدا بسیار از این جور پیشنهادات سازنده خوشحال میشم و از پیشنهادات شما و دوستان با کمال میل استقبال می کنم. ممنونم نظر دادین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام سعید جان واقعا زیبا هستند { شما انقدر در کارتان ماهر هستید که اصلا نمیشه از هیچ کذام از عکس هایتان ایراد گرفت} راستش من هم از این نوع دیسکس ها دارم ولی نمی دونم که چرا به زیبایی ماهیان شما نیستندکه این فکر کنم به استادی شما در سایز کردن ماهیان بر میگردد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad7 نمایش پست ها
    سلام سعید جان واقعا زیبا هستند { شما انقدر در کارتان ماهر هستید که اصلا نمیشه از هیچ کذام از عکس هایتان ایراد گرفت} راستش من هم از این نوع دیسکس ها دارم ولی نمی دونم که چرا به زیبایی ماهیان شما نیستندکه این فکر کنم به استادی شما در سایز کردن ماهیان بر میگردد
    سلام
    ممنونم. شما همیشه مرا شرمنده میکنی. لطف داری عزیز وگرنه چندان تعریفی هم نیستند.
    من شاگردی بیش نیستم و هنوز اول راهم. برای همین ممنون میشم کلمه"استاد" را برای من به کار نبری.
    موفق باشی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام سعید جان یک موضوعی که من رو خیلی شگفت زه کرده این است که خیلی عکس های باکیفییت رو میگیرید وباعث چند برابر زیبایی ان شده البنه خود ماهیان هم از زیبایی کم ندارند و هرچندکه البوم ماهیان شما رو مناظره کنیم خسته نمیشویماز همه چیز ممنون و ازشما میخواهیم که به عکس گذاری ادامه دهید

صفحه 25 از 47 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)