صفحه 19 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 832
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    د
    شماره عضویت
    3744
    فایل پیوست 1639با سلام میشود با عکسی که میفرستم سن تقریبی کاسکوی من را بگید در ضمن مانا من نه اسهال داره نه بیماری دیگر ولی هنگام قار کشیدن خس خس میکند خواهشا کمکم کنید در شهر ما دامپزشک با تجربه پیدا نمیشه خواهش میکنم تمنا میکنم کمکم کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_p نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    روی جعبه ی قطره ی سیپلکس نوشته(یک ماه پس از باز شدن درپوش ظرف باقیمانده دارو را دور بریزید).حالا من از همون استفاده کنم یا یه تازه بگیرم؟

خیلی ممنون
    طبق دستورالعمل نوشته شده روی قطره عمل کنید.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط alideyhoul;2****
    من به تازگی 1 جفت کوتوله برزیلی خریده ام.یکی سالم و سرحال است ولی دیگری فقط در حال چرت زدن میباشد.خواهش میکنم کمکم کنید و در صورت امکان نام داروی مورد نظر را بگویید.ممنون.
    سلام
    در چنین مواردی بهتر است جهت معاینه به دامپزشک پرندگان مرجعه کنید.
    چرت زدن علامت بیماری خاصی نیست.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط salarifar نمایش پست ها
    فایل پیوست 1639با سلام میشود با عکسی که میفرستم سن تقریبی کاسکوی من را بگید در ضمن مانا من نه اسهال داره نه بیماری دیگر ولی هنگام قار کشیدن خس خس میکند خواهشا کمکم کنید در شهر ما دامپزشک با تجربه پیدا نمیشه خواهش میکنم تمنا میکنم کمکم کنید
    سلام

در صورتیکه اواز و تکلم پرنده شما مثل گذشته باشد مشکل خاصی ندارد، "در محل گرم و مرطوب نگهداری شود".
    پرنده شما بالغ است یعنی حداقل 3-4 ساله است.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    د
    شماره عضویت
    3744
    فایل پیوست 1663با سلام خدمت دوستان من با تمام پس اندازم یک خاکستری خریدم فروشنده گفت 6 ماهشه بعد از چند وقت مطلع شدم خیلی بیشتر از این حرفها سن داره عکسش فرستادم تا شما کمکم کنید و دیگر اینکه موقع قار کشیدن همراه با خس خس است پیش دامپزشک بردم کفت سرما خورده الان اسهالش خوب شده و خس خس موقع قار کشیدنش هنوز خوب نشده در این مورد بسیار ممنون میشم کمکم کنید و دیگر اینکه ایا امیدی به یاد'گیری کاسکوی من که میگند سنش بالاست هست تقریبا رام هست از دست غذا میگیره و بیماری دیگه مثل عفونت چشم وبینی و ...نداره و غذا هم خوب میخوره و هر شب تو ابش مولتی ویتامین میریزم . ایا امیدی به اموزش دادنش هست چون من تازه خریدمش حدود یک ماه و نمی دانم قبلا تکلم داشته یا نه ممنون از لطف شما
    ویرایش توسط sepideh : 30th January 2011 در ساعت 01:10 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي برزيلي
    شماره عضویت
    3757

طوطي برزيلي

سلام خدمت جناب آقاي دكتر برهاني كيا
    اينجانب حدود 3 هفته پيش يك جفت طوطي برزيلي نر و ماده خريدم كه فروشنده آنها را به لحاظ سني حدود 9 ماهه معرفي كرد. در يكي دو روز اول هر دو سالم به نظر مي رسيدند ولي بعد از آن پرنده ماده تا امروز مدام پرهاي خود را پف كرده و سرش را مدام در بين پرهاي بين دو بالش مي گذارد و بي حوصله چشمانش را مي بندد. با تحريك آنها، پرنده ماده تنهاچشمانش را باز مي كند و مجددا مي بندد و سرش را با ولع بيشتري در بين بالهايش فرو مي كند و تكان مي دهد، گويي مي خواهد بگويد كه علاقه به عكس العمل و يا درآمدن از اين حالت ندارد. بعضا سرش را در بين پرهاي پرنده نر هم فرو مي كند و چرت مي زند. گاهي اوقات مدفوع كاملا شفاف آبكي دارد. به ندرت صدا مي كند. غذا و آب و كلم قمري كه برايشان مي گذارم مي خورد و مجدد به حالت فوق مي رود. تنها اتفاقي كه افتاده اين است كه اولا در يك هفته اول، منزل ما كمي سرد بود و مدام پرنده ماده خودش را به بدنه شوفاژ مي چسباند (كه البته مشكل سرد بودن منزل برطرف شده است). دوم اين كه روز دوم كه به منزل آمدم ديدم پرنده ها هردو از قفس فرار كرده اند كه دنبالشان كردم و با كلي تلاش گرفتمشان. به نظرم پرنده ماده خيلي ضعيف و رنجور و لاغر شده و اغلب از پاهايش براي حركت استفاده مي كند و استخوان سينه اش هم كمي بيرون زده است و بسيار بي حال و حوصله است. از شما تقاضاي راهنمايي دارم. سپاسگزارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    سلام .
    خسته نباشید.
    اقای دکتر عکسی رو که خواسته بودین.گذاشتم.
    خدمت شما.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3284
    سلام و خسته نباشید
    آقای دکتر با تشکر از این همه توجه شما، یه سوال در مورد کاسکوم دارم: دور و بر بینیش یکسری زخم ایجاد شده، نمی دونم واسه اینه که نوکشو همش به میله های قفس یا چوبهای توی قفسش می ماله یا اینکه مریض شده؟؟ لطفاً راهنماییم کنین. ممنونم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    سلام .
    خسته نباشید.
    اقای دکتر عکسی رو که خواسته بودین.گذاشتم.
    خدمت شما.

سلام

از مخلوط ویتامینa و تتراسیکلین به مدت یک هفته استفاده کنید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina_zt نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    آقای دکتر با تشکر از این همه توجه شما، یه سوال در مورد کاسکوم دارم: دور و بر بینیش یکسری زخم ایجاد شده، نمی دونم واسه اینه که نوکشو همش به میله های قفس یا چوبهای توی قفسش می ماله یا اینکه مریض شده؟؟ لطفاً راهنماییم کنین. ممنونم
    سلام

با دیدن زخمها امکان تشخیص وجود دارد.

برهانی کیا

صفحه 19 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)