صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 52
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10907
    نقل قول نوشته اصلی توسط lvloh3en نمایش پست ها
    آقا ما که جیبمون تار عنکبوت بسته
    ولی باز این سه تا نژاد رو یه آمار نسبی از قیمتاش به ما می دی ببینیم چجوریاست
    شاید یه روز دستمون باز شد
    1.روتویلر
    2.امریکن پیتبول
    3.امریکن پیتبول تریر
    روتوایلر اصالت بالا اگر از پرورشگاه تهیه کنید 1.5 به بالا و پت شاپ ها معمولا 2 به بالا
    پیت هم اصیل باشند 1 به بالا
    ضمنا امریکن پیت بول مخفف همون امریکن پیت بول تریر هست
    اگر منظورتون کلا خانواده ی پیت بول هست ( استافورد و بول تریر و ... ) چون کمیابن به نسبت پیت نرخ مشخص ندارند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    سلام دوست عزیز سگهای زیبایی دارین
    ببخشید یه سوال داشتم گفتم از شما که تجربه دارین بپرسم باز ببخشید اینجا میپرسم. دوست عزیز شما درمورد اشپیتز آلمانی اطلاعاتی دارید که چجور سگیه؟ ( از لحاظ خلق و خو مناسب آپارتمان) . یکی از دوستام قراره برام بفرسته یه توله 4ماهه هستش بعد چون حیوون رو قراره از سویس برام بفرستن گفتم یه چیزی ازش بدونم که یوقت حیوون اینجا اذیت نشه. ممنون از لطفتون پیشاپیش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10907
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سگهای زیبایی دارین
    ببخشید یه سوال داشتم گفتم از شما که تجربه دارین بپرسم باز ببخشید اینجا میپرسم. دوست عزیز شما درمورد اشپیتز آلمانی اطلاعاتی دارید که چجور سگیه؟ ( از لحاظ خلق و خو مناسب آپارتمان) . یکی از دوستام قراره برام بفرسته یه توله 4ماهه هستش بعد چون حیوون رو قراره از سویس برام بفرستن گفتم یه چیزی ازش بدونم که یوقت حیوون اینجا اذیت نشه. ممنون از لطفتون پیشاپیش
    خواهش میکنم خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
    اشپیتز یه خانواده ی خیلی جالب از سگ هاست قیافه ی دوستداشتنی و بامزه اخلاق خوب و ... همه ازشون یک خانواده ی محبوب ساخته ( پامرانین و هاسکی و ... همه جزو اشپیتز ها هستند )
    در مورد اشپیتز آلمانی ( German spitz ) باید بگم تو ایران ما هم فراوان هست چرا میخواید هزینه کنید و از اونور وارد کنید ( هزینه ی واردات شرایط حاضر خیلی بالا هست شما حساب کنید جدای خرید توله حدودا 300 یورو باکس هست که خودش بتنهایی میشه حدود 1.5 تومن!!! البته اگر وارد کننده بیاره که این پولو نمیده ولی با مسافر بفرستند همین هست )
    من اسفند میخواستم یک توله از آلمان وارد بکنم حدودا 10 میلیون تومان خرج بر میداشت که دقایق آخر منصرف شدم با وضع و ارز خارجی نمیصرفه واقعا
    ولی خب در خصوص این نژاد با برخوردی که داشتم واقعا سگ های دوستداشتنی نسبتا فعال و جالبی هستند ( راستی میتونید فیندو هم تهیه کنید که اشپیتز ایرانی هست!! خیلی ها ممکنه آشنا نباشند زیستگاهش طرف کردستان هست و شباهت عجیبی به اشپیتز هندی داره خودم خیلی دوستش دارم و پارسال چون تو جو سگ های ایرانی بودم یکی از همون سمت برام فرستادند خیلی خیلی باحال و هوشیاره )
    بازم سوالی بود من در خدمتتون هستم دوست من

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط Era21 نمایش پست ها
    خواهش میکنم خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
    اشپیتز یه خانواده ی خیلی جالب از سگ هاست قیافه ی دوستداشتنی و بامزه اخلاق خوب و ... همه ازشون یک خانواده ی محبوب ساخته ( پامرانین و هاسکی و ... همه جزو اشپیتز ها هستند )
    در مورد اشپیتز آلمانی ( German spitz ) باید بگم تو ایران ما هم فراوان هست چرا میخواید هزینه کنید و از اونور وارد کنید ( هزینه ی واردات شرایط حاضر خیلی بالا هست شما حساب کنید جدای خرید توله حدودا 300 یورو باکس هست که خودش بتنهایی میشه حدود 1.5 تومن!!! البته اگر وارد کننده بیاره که این پولو نمیده ولی با مسافر بفرستند همین هست )
    من اسفند میخواستم یک توله از آلمان وارد بکنم حدودا 10 میلیون تومان خرج بر میداشت که دقایق آخر منصرف شدم با وضع و ارز خارجی نمیصرفه واقعا
    ولی خب در خصوص این نژاد با برخوردی که داشتم واقعا سگ های دوستداشتنی نسبتا فعال و جالبی هستند ( راستی میتونید فیندو هم تهیه کنید که اشپیتز ایرانی هست!! خیلی ها ممکنه آشنا نباشند زیستگاهش طرف کردستان هست و شباهت عجیبی به اشپیتز هندی داره خودم خیلی دوستش دارم و پارسال چون تو جو سگ های ایرانی بودم یکی از همون سمت برام فرستادند خیلی خیلی باحال و هوشیاره )
    بازم سوالی بود من در خدمتتون هستم دوست من
    ممنون از راهنماییتون دوستم. از هزینه های واردات اطلاع دارم ممنون از یادآوری مجدد. خوشبختانه دوستم هزینه هاشو قرارع خودش بده
    تو ایران بخام بگیرم میترسم نژاد خالص نباشه (اصیل) . راستش اصلا قصد خرید سگ رو نداشتم تا اینکه این دوستم این سگ رو برام به عنوان هدیه گرفت و منم توفیق اجباری نسیبم شد که سگ داشته باشم بلاخره.
    ولی هیچ اطلاعاتی ندارم تاحالا سگ نداشتم واینکه تو خونه حیونای دیگه هم دارم نمیدونم باهاشون به مشکل برمیخورم یا نه. امیدوارم بتونم از پسش بربیام. از شما هم ممنونم و باز از تجربیاتتون کمک میگیرم حتما.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10907
    ممنون از راهنماییتون دوستم. از هزینه های واردات اطلاع دارم ممنون از یادآوری مجدد. خوشبختانه دوستم هزینه هاشو قرارع خودش بده
    تو ایران بخام بگیرم میترسم نژاد خالص نباشه (اصیل) . راستش اصلا قصد خرید سگ رو نداشتم تا اینکه این دوستم این سگ رو برام به عنوان هدیه گرفت و منم توفیق اجباری نسیبم شد که سگ داشته باشم بلاخره.
    ولی هیچ اطلاعاتی ندارم تاحالا سگ نداشتم واینکه تو خونه حیونای دیگه هم دارم نمیدونم باهاشون به مشکل برمیخورم یا نه. امیدوارم بتونم از پسش بربیام. از شما هم ممنونم و باز از تجربیاتتون کمک میگیرم حتما.
    اونطوریه که خیلی هم عالی!!!
    مشکل پیدا نمیکنه با تربیت درست
    انشالله که به سلامت دستتون برسه کمکی در موارد تربیت و نگهداری هم خواستین من در خدمتتون هستم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    بازم ممنون دوستم حتما مزاحم میشم آخه خودم درحد صفرم دررابطه با سگها. راستی او سگی که گفتید اشپیتز ایرانی براتون فرستادنومیخاستم بدونم هنوز دارینش که یه عکس ازش بزارید ببینم چه شکلیه، ببخشیدالبته. راستی هزینه نگهداریش درماه چقدر میشه معمولا؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10907
    بازم ممنون دوستم حتما مزاحم میشم آخه خودم درحد صفرم دررابطه با سگها. راستی او سگی که گفتید اشپیتز ایرانی براتون فرستادنومیخاستم بدونم هنوز دارینش که یه عکس ازش بزارید ببینم چه شکلیه، ببخشیدالبته. راستی هزینه نگهداریش درماه چقدر میشه معمولا؟
    الان ندارمش اما یک عکس ازش دارم :

هوش بسیار بالایی داره و خیلی هم بامزست
    اما بنظر زیاد برای فضای خونه مناسب نمیاد چون اصالتا برای شکار استفاده میشه جالب اینکه با این جثش خیلی خوب شکار رو دنبال میکنه ( یکبار باهاش شکار رفتم )
    بعد فروختم به یکی از دوستان که نرش رو داشت بماند که بخاطر توله هاش ب یکی از اعضای خانواده حمله کرد و اون فرد هم احساس کرد مشکل داره و داد به یک نفر دیگه منم کلی دنبالش گشتم اما هیچوقت پیداش نکردم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10907
    راستی در ارتباط با خرج ماهیانه در شرایط استاندارد حدودا ماهی 50 تومن خرجش میشه که مربوط به غذاشون هست
    شخصا زیاد غذای خشک رو تایید نمیکنم به هر حال غذای گرم بهتر هست ( میتونید از رستورانها باقی های غذا رو تهیه کنید در هر نوبت گرم کنید بهش بدید من همین کار رو میکنم اگر هم خواستید غذای هشک استفاده کنید بوش غذای خوبی هست که خودم هم هر از گاهی برای سگ هام میگیرم حدودا 1 کیلوییش 29-30 میوفته!! )
    واکسن هم بین 20 تا 45 ( به انصاف دامپزشک و اینکه چندگانه هست بستگی داره )
    دیگه هر یکی دو ماه هم یک چک آپ داره
    در کل هزینه نگهداریش خیلی بالا نیست به عشقی که به آدم ابراز میکنه میارزه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط Era21 نمایش پست ها
    راستی در ارتباط با خرج ماهیانه در شرایط استاندارد حدودا ماهی 50 تومن خرجش میشه که مربوط به غذاشون هست
    شخصا زیاد غذای خشک رو تایید نمیکنم به هر حال غذای گرم بهتر هست ( میتونید از رستورانها باقی های غذا رو تهیه کنید در هر نوبت گرم کنید بهش بدید من همین کار رو میکنم اگر هم خواستید غذای هشک استفاده کنید بوش غذای خوبی هست که خودم هم هر از گاهی برای سگ هام میگیرم حدودا 1 کیلوییش 29-30 میوفته!! )
    واکسن هم بین 20 تا 45 ( به انصاف دامپزشک و اینکه چندگانه هست بستگی داره )
    دیگه هر یکی دو ماه هم یک چک آپ داره
    در کل هزینه نگهداریش خیلی بالا نیست به عشقی که به آدم ابراز میکنه میارزه
    خوشگل بود امیدوارم هرجا هست جاش خوب باشه. ممنون بابت هزینه ها هم که توضیح دادین پس خوبه زیاد نیست . حالا رسید دستم بیشتر مزاحمتون میشم الان فقط اطلاعات اولیه میخاستم و شما هم که لطف کردین فرمودیدن ممنون ازتون. موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10907
    دوستان گفتند گریت دین اینم ایزابلا
    ایزابلا یک گریت دین خیلی خوب بود ماده بود در عکس 5 ماهه بود قد در حالت معمول تا کمر 75!!!
    الان باید یک سال و نیمه باشه من که همون زمان فروختمش کرج الان هم تا جایی که اطلاع دارم مولد یکی از باشگاه های تهران هست

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)