صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 289
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    اگه صدا از لوله ای که وارد سامپ میشه هست میتونید با یک شیر اونون قطع کنید
    اگه از آورفلو هست میتونید دوتا زانو را بصوت u دربیارید و سر لوله خروجی بزنید یا باصطلاح عصایی درست کنید
    اگه سرریز آب به داخل آور فلو هست میتونید با اضافه کردن پد اونو از بین ببرید
    اگه بازم از سر ریز آب به داخل آور فلو هست و شما از بیوبال استفاده نکردید و امکان استفاده از پد ندارید میتونید سطح آب را داخل آورفلو بالا بیارید

چقدر اگه گفتم
    من هم توی خروجی آب به سامپ شیر گذاشتم هم اینکه سرش زانویی داره البته یدونه و دو تا نیست
    بیشتر صدا از هموم سر ریز آب هست. پد بذارم کلا کفش رو؟ باید هفته ای یه بار تمیزش کنم دیگه اونجوری درسته؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    من هم توی خروجی آب به سامپ شیر گذاشتم هم اینکه سرش زانویی داره البته یدونه و دو تا نیست
    بیشتر صدا از هموم سر ریز آب هست. پد بذارم کلا کفش رو؟ باید هفته ای یه بار تمیزش کنم دیگه اونجوری درسته؟
    دوست عزیز اگه بخواید پد بزارید باید کل اورفلو را از پد پر کنید یا اینکه بیوبال بریزید واخر پدبزارید, نمیخواید پد بزارید همونجورکه دوست عزیزمون گفتندبا اضافه کردن لوله به سر فیتینگ سطح اب اورفلو را بالا بیارید تا دو سه سانت مونده تا پر بشه,
    ویرایش توسط شادکامی : 23rd July 2015 در ساعت 11:54 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    ببخشید من خیلی کند کار می کنم به خاطر مسائل مربوط به دانشگاه هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه بخواید پد بزارید باید کل اورفلو را از پد پر کنید یا اینکه بیوبال بریزید واخر پدبزارید, نمیخواید پد بزارید همونجورکه دوست عزیزمون گفتندبا اضافه کردن لوله به سر فیتینگ سطح اب اورفلو را بالا بیارید تا دو سه سانت مونده تا پر بشه,
    عزیز منظورتون الان به این شکل هست؟ من به خاطر اینکه فیتینگم جای رزوه داشت از یه بوشن استفاده کردم و سرش رو با زانویی به شکل عصا دراوردم. این شکل درسته؟

==
    سوال بعدیم این هست که من یهو یاد یه چیزی افتادم که شدیدا فراموش کرده بودم. این دوست عزیزی که برای من تانک رو درست کرده پل های خیلی بزرگی بالاش نصب کرده. الان سوال من این هست که برای نورپردازی مشکل برنمی خورم؟

اگر مشکل هست راه حل چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام دوست خوبم . مبارک باشه تانکت :

عزیزم اون دسته از آک...هایی که تاج ندارن و شما نمونه عکسش رو گذاشتی ، از نظر ساخت و طراحی زیبا هستن . بدون پل و چسبکاری و ... شما اگر بخواین از تاج استفاده نکنین جلوه زیبایی نداره . و میتونی از MDF هشت میل استفاده کنی تا وزنش کم بشه .

راستی برو تو سایت نسیم یاس واتر پمپ هایه خیلی خوبی برای اسکیمر گذاشته . یکم قیمتشون بالاست ولی اگر ازشون استفاده کنی تا حد خیلی زیادی کارایی اسکیمرت بالا میره ...
    ویرایش توسط Mohammad.p : 11th August 2015 در ساعت 12:51 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289

سوال بعدیم این هست که من یهو یاد یه چیزی افتادم که شدیدا فراموش کرده بودم. این دوست عزیزی که برای من تانک رو درست کرده پل های خیلی بزرگی بالاش نصب کرده. الان سوال من این هست که برای نورپردازی مشکل برنمی خورم؟

اگر مشکل هست راه حل چیه؟
    کسی نیست در این زمینه کمک کنه؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    کسی نیست در این زمینه کمک کنه؟
    دوست عزیز شما باید بعداین بوشن وقبل زانویی یه لوله بزارید که ارتفاع اب درون اورفلو را بالا بیاره بعد زانویی ها را به این شکل بزنید.
    همونجور که خودتون میگید برای نور مشکل میشه,اگه دورتا دور یه تسمه٧سانتی انداخته بود یه پل ٣٠سانتی وسط اک کافی بود ,الان هم میتونید در ست کنید,

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید بعداین بوشن وقبل زانویی یه لوله بزارید که ارتفاع اب درون اورفلو را بالا بیاره بعد زانویی ها را به این شکل بزنید.
    همونجور که خودتون میگید برای نور مشکل میشه,اگه دورتا دور یه تسمه٧سانتی انداخته بود یه پل ٣٠سانتی وسط اک کافی بود ,الان هم میتونید در ست کنید,
    یعنی این هفتاد سانت تسمه‌ای که وسط هست رو ادامه بدم و اون دو تا پل ها رو دربیارم؟
    به همین شکل بچسبونم دور تا دور تانک و در آخر یک دونه پل وسط بزنم؟؟
    منظورتون از تسمه 7 سانت شیشه 7 میل هست؟

===

نکته بعدی اینکه من برای لوله انتقال آب به سامپ فلکه گذاشتم و با کم کردنش می‌تونم ارتفاع رو بالا بیارم:

باز هم از نظر شما نیاز هستش که لوله بذارم بعد از بوشن؟
    ویرایش توسط Evanescence : 12th August 2015 در ساعت 11:45 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    ببخشید که زیاد سوال می پرسم. 3 تا سوال برام ایجاد شده.
    من اگه الان با این شرایط که تو تانک آب هست بخوام پل‌ها رو بکن یهو اتفاقی نمیوفته؟ تانک نمی‌ترکه؟ چون نمک ریختم تو آب حیفم میاد که بریزم دور آب رو. می‌تونم یه مقداریش رو فقط خالی کنم. اما در کل وقتی پل ها رو باز کنم یهو چیزی نمیشه؟

گوشه تانک که اورفلو قرار داره چطوری تسمش رو بزنم؟ دور اورفلو رو هم تسمه بزنم؟ یا نیازی نیست دورش چیزی باشه؟

مثل خطهای قرمز که دور اورفلو کشیدم. به او صورت یا اونا لازم نیس؟

از لبه آکواریوم به پایین تسمه ها چند سانت باید فاصله داشه باشه؟

پیشاپیش ممنون.
    ویرایش توسط Evanescence : 12th August 2015 در ساعت 05:09 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان و ماهی
    شماره عضویت
    15372

اگر مشکل هست راه حل چیه؟
    این شیشه ها بعد از مدتی نمک روشون می شینه و باید به صورت مداوم تمییز بشن البته خود شیشه هم مفداری افت در میزان نور ایجاد خواهد کرد در صورت نگهداری از ماهی مشکلی نخواهد بود ولی اگر می خواهید ریف نگهداری کنید باید به فکر چاره باشید که اونهم با توجه به اینکه سیستم رو آبگیری کردید مسایل خودش رو خواهد داشت.مثلا می تونید نصف آب سیستم رو خالی کن پلها رو در بیارید ،سپس 2 قطعه 5 سانتی در امتداد طول بچسبونید و 2 قطعه هم در امتداد عرض و ...

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ببخشید که زیاد سوال می پرسم. 3 تا سوال برام ایجاد شده.
    من اگه الان با این شرایط که تو تانک آب هست بخوام پل‌ها رو بکن یهو اتفاقی نمیوفته؟ تانک نمی‌ترکه؟ چون نمک ریختم تو آب حیفم میاد که بریزم دور آب رو. می‌تونم یه مقداریش رو فقط خالی کنم. اما در کل وقتی پل ها رو باز کنم یهو چیزی نمیشه؟

گوشه تانک که اورفلو قرار داره چطوری تسمش رو بزنم؟ دور اورفلو رو هم تسمه بزنم؟ یا نیازی نیست دورش چیزی باشه؟

مثل خطهای قرمز که دور اورفلو کشیدم. به او صورت یا اونا لازم نیس؟

از لبه آکواریوم به پایین تسمه ها چند سانت باید فاصله داشه باشه؟

پیشاپیش ممنون.
    دوست عزیز شما باید یه مقداری از اب اک را داخل یه ظرف پلاستیکی بریزید بعد پل وسط را بچسبانید اگه شیشه ١۶یا٢٠گیرتون میاد نمیخواد عرضش را زیاد بگیرید20سانت کافیه.
    بعداز خشک شدن اون دوتا پل را جدا کنید دقت کنید که به شیشه خط نیافتد وتیغ را به زور بین شیشه ها نکنید.
    تسمه را اینجوری که شما تو شکل نشان دادید درست نیست ودورتا دور اک باید باشه وقسمت اورفلو هم جز ان هست و فکر نمیکنم اورفلو مزاحم باشد چون اورفلو معمولا تا لبه اک نمیاد,بازهم میخواید عکس بزارید تا بیبینیم چجوریه,
    البته این شیشه هایی که زیر پل هست تسمه به حساب نمیاد,تسمه باید عمود به شیشه اکواریوم باشد نه موازی .مثل شکلی که خودتون کشیدید,
    با توجه به اینکه این دوتا شیشه را نمیشه به این راحتی جدا کردشما میتونید تسمه ها را لبه اک قرار بدید وپل را زیر تسمه.
    در مورد استفاده نکردن لوله میتونید این کار را بکنید ولی این کار یه اشکال داره که اگه لوله بنا به دلایلی بگیره یا خروجیش کمتر بشه احتمال اینکه اب سرریز بشه و واتر پمپ بسوزه هست ولی خوب خیلی احتمالش کمه

صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)