صفحه 26 از 46 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 457
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    اگه امکان داره به درهم بگین
    4 میلیون تومن تقریبا میشه 11.760 درهم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    اگه امکان داره به درهم بگین
    دوست عزیز محاسبه ان به درهم با خودتون هست اما فکر کنم بالای4000درهم در بیاد
    اما در اینرنت قیمت ملاحضه کنید
    Preloved | galah birds for sale UK and Ireland

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    ینی میتونم جوجه شو از بازار شارجه پیدا کنم؟
    ممنون میشم قیمت جوجه شو واسم بپرسید
    شما که امارات زندگی میکمید چرا دنبال گالا میگردید؟؟؟؟به نظر من شما میتونید خیلی راحت یک آمازون پشت گردن زرد تازه دون خور شده تهیه کنید که هم طوطی بسیار باهوشیه که خوب حرف میزنه و شعر میخونه،هم زیباست و هم طوطی شیطونیه
    البته گالا هم بد نیست ولی به نظر بنده در مورد گالا شما پول یک کاکادو رو میدید ولی انتظارتون از کاکادو برطرف نمیشه
    البته این نظر شخص بنده بود

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط tootishenas نمایش پست ها
    ایشون چون امارات زندگی میکنه چرا دنبال گالا میگرده؟!
    این دیگه فنی ترین استدلالی بود که تا امروز در زمینه طوطی ها شنیده بودیم . آقا دلش گالا میخواد مگه اینا لوازم خانگی هستند که اینجوری نظر میدید؟ این مسخره ترین مقایسه ممکنه . کی گفته گالا یا آمازون بهتر یا بدتر از یک دیگر هستند ؟

یعنی چی با خرید گالا پول یه کاکادو میده ولی امکانات کاکادو رو نداره مگه داره ماشین میخره و میفروشه؟
    شما به نظر فروشنده یا دلال هستید ولی به هر حال امیدوارم طرز تفکرتون رو عوض کنید چون حرفاتون بسیار غیر علمی و فقط از دید اقتصادی است

آمازون هیچ برتری نسبت به گالا نداره و همشون حیوانات خدا هستند . سلیقه انسان ها تعیین کننده است نه چیزای عجیبی که شما میگید
    با سلام خدمت شما استاد عزیز
    دوستانی که بنده رو میشناسند میدونند که بنده تا از اخلاقیات و خصوصیات طوطی کاملا اطمینان نداشته باشم اظهار نظر نمیکنم،بنده برای 2-3 ماه از یگ گالا 1 ساله سخنگوی بسیار رام نگه دار ی کردم،این طوطی قیمتش تقریبا با کاکادو سولفور کرست یکیه ولی اخلاقش شبیه عروس هلندیست و شخصیت کاکادو هار رو نداره،سخنگوییش ضعیفتر از کاکادو هاست و از پشت قیافه ای شبیه به کفتر صحرایی داره
    و اما آمازون.....
    این طوطی زیبایی خاص خودش رو داره،سخنگویی بسیار قوی و با تن صدای عالی،خرابکاری کم و رفاقت زیاد و شیطنت به نسبت خوبی داره،در ایران هم به تازگی کم کم داره جا میفته ولی به دلیل قیمت بالا واین که جوجه دون خور شده اون با چند نمونه از آمازونهای بالغ قیافه یکسانی داره کسی تا به حال وارد نکرده و اگر روزی وارد بشه بالای 7 میلیون قیمت خواهد داشت،به همین دلیل هست که میگم چون در امارات زندگی میکنند این گزینه هم گزینه خوبی خواهد بود چون در امارات ازش جوجه میگیرند.
    در ضمن دوست عزیز بنده اگر روزی تاپیکی برای معرفی طوطی های خودم راه بندازم شما میبینید بنده نه فروشنده هستم و نه دلال،و نه تا زمانی از یک طوطی نگهداری نکنم ازش حرفی میزنم
    .
    ویرایش توسط sepideh : 16th April 2013 در ساعت 06:27 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط tootishenas نمایش پست ها
    ایشون چون امارات زندگی میکنه چرا دنبال گالا میگرده؟!
    این دیگه فنی ترین استدلالی بود که تا امروز در زمینه طوطی ها شنیده بودیم . آقا دلش گالا میخواد مگه اینا لوازم خانگی هستند که اینجوری نظر میدید؟ این مسخره ترین مقایسه ممکنه . کی گفته گالا یا آمازون بهتر یا بدتر از یک دیگر هستند ؟

یعنی چی با خرید گالا پول یه کاکادو میده ولی امکانات کاکادو رو نداره مگه داره ماشین میخره و میفروشه؟
    شما به نظر فروشنده یا دلال هستید ولی به هر حال امیدوارم طرز تفکرتون رو عوض کنید چون حرفاتون بسیار غیر علمی و فقط از دید اقتصادی است

آمازون هیچ برتری نسبت به گالا نداره و همشون حیوانات خدا هستند . سلیقه انسان ها تعیین کننده است نه چیزای عجیبی که شما میگید
    درست صحبت کنید لطفا . اینجا همه آزادانه میتونن نظراتشون رو بیان کنن. آقای وکیلی در کمال احترام نظر شخصی خودشون رو گفتن.

به چه حقی ایشون روبه دلالی متهم میکنید

در صورت تکرار اخراج میشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا در حال تحقیق درباره کاکادو
    شماره عضویت
    12557
    سلام دوستان
    تموم بحث هاتون راجع به کاکادو ها رو خوندم . خیلی جالب و آموزنده بودن
    من هیچ پرنده ای ندارم ولی عاشق کاکادو تاج زردم. بعد اینکه خونه ثابتی گیرم بیاد یکیش رو میخرم
    بنظر من قیچی کردن پرهای کاکادو اشتباهه
    چون حیفه. پس: نحوه آموزش برای کاکادو که پرواز نکنه تو خونه . یا مواظب باشه که به شیشه برخورد نکنه؟
    مرسی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط valamehr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هیچ پرنده ای ندارم ولی عاشق کاکادو تاج زردم. بعد اینکه خونه ثابتی گیرم بیاد یکیش رو میخرم
    چون حیفه. پس: نحوه آموزش برای کاکادو که پرواز نکنه تو خونه . یا مواظب باشه که به شیشه برخورد نکنه؟
    مرسی
    بعیده بشه به کاکادو و حتی هیچ پرنده دیگری آموزش داد پرواز نکنه! پرواز غریزه یک پرنده هست

راه هایی برای امن سازی محل زندگی طوطی هست که فکر کنم آموزش هاش در همین انجمن وجود داشته باشه

موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    سلام دوستان
    مرسی
    شما میتونید از گیره های مخصوص پلاستیکی استفاده کنید که روی شاه بالها قفل میشه و اجازه نمیده برنده بتونه خیلی اوج بگیره بدون اینکه بخواد آسیبی به پرنده وارد بشه خیلی هم سبک هستند من قبلنها برای شاهین هایی که داشتم استفاده میکردم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    شما میتونید از گیره های مخصوص پلاستیکی استفاده کنید که روی شاه بالها قفل میشه و اجازه نمیده برنده بتونه خیلی اوج بگیره بدون اینکه بخواد آسیبی به پرنده وارد بشه خیلی هم سبک هستند من قبلنها برای شاهین هایی که داشتم استفاده میکردم

شما شاهین رو با کاکادو مقایسه میکنید!؟!!

گیره زدن به بال کاکادو = اختلالات رفتاری - پرکنی - عصبی شدن و ....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان
    مرسی
    سلام . همونطور که آقای آژیده گفتن نمیشه به طوطی آموزش داد اصلا پرواز نکنه باید محیط رو امن کنیم ولی برای اینکه پروازش کنترل شده باشه میشه بهش آموزش داد که لازمه اینکار اینه که اولین بار پر طوطی رو کوتاه کنید ولی نه بصورتی که توانایی پرواز کاملا ازش گرفته بشه . اگه فرصت بشه آموزش ها رو میذارم تو سایت

صفحه 26 از 46 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)