صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 73
    کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    دوستان هدف از برگزاری این مسابقه یه زنگ تفریح و تغییر جو رسمی فروم بود و یه آشنایی دوستان باهم
    همونطور که جناب رضایی فرمودند
    اکثر رای ها از روی رنگ و لعاب عکس ها داده شده و بعضی ها هم به دوستاشون و عده ی کمی حرفه ایی رای دادن
    پس جای ناراحتی نیست اصلا
    دوره های بعدی مسابقات قراره بصورت حرفه ایی برگزار بشه و این تجربه ی اول بوده و من به شخصه شاهد بودم که چقدر جناب رضایی و آقای آژیده و بچه های دیگه زحمت کشیدن و گفتگو کردن برای این مسابقه
    تا شاهد این حرف ها نباشن
    به نظر من اصلا ارزش دلخوری و ناراحت کردن همدیگرو نداره ما همه جمع شدیم اینجا که از اطلاعات هم استفاده کنیم در کنار جوی صمیمی و خوب

من خودم به شخصه به دیسکس هایی رای دادم که عکس بهتری داشتن....می دونید چرا چون کار من مربوط به عکسه و از اونجا که در ضمینه دیسکس اطلاعاتی ندارم از دید کاری خودم بهش نگاه کردم و شاید از دید دوستی که این کارو به صورت حرفه ایی انجام می ده رای من اشتباه باشه
    اما من قصدم فقط شرکت بوده و احترام به دوستایی که زحمت کشیدن و این مسابقه رو راه انداختن و عزیزانی که شرکت کردن
    و خیلی های دیگه مثل من
    پس این رای ها اصلا کارشناسی شده و حرفه ایی نبوده و فقط یه مسابقه برای سرگرمی دوستان بوده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوستان

دعوا نکنید لطفا

بابت تاخیر شرمنده

دوستانی که 2وم و سوم شدند فردا میتونن برن فروشگاه دکتر تقریری جوایزشون رو تحویل بگیرن
    اون دوستمون هم که نفر اول شده فردا براش میفرستم.این چند رو ز خیلی گرفتار بودم نشد دیگه

بازم از همه شرکت کنندگان و رای دهندگان تشکر میکنم خواهش هم میکنم دیگه بحث هایی که دوستی ها رو خراب میکنه ادامه ندید

ارادتمند همه شما
    آژیده

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام دوستان
    من یه پیشنهاد دارم
    میشه از میون عکسهای ارسالی خود آقای آژیده و آقای رضایی و به طور کلی تر داوران 10 دیسکس برتر رو که رشد سوز نشده باشه و سالم باشه و از رنگدانه اضافی استفاده نشده باشه و ... رو انتخاب کنن و
    کاربران از میون اون 10 دیسکس برتر 3 تاشون که عالیترن رو انتخاب کنن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام به همه دوستان اینکه اومدم وسط جمع این خبر رو اعلام کردم میخواستم این بحثا به درازا کشیده نشه و بچه ها بیخیال بشن .اما در مورد مسابقه فقط یه چیز میگم به نظرات جمع احترام بزارید از نتیجه مسابقه معلومه که هیچ تقلبی توش نشده این از همه مهمتره .مثل اینکه اصلا کشور ما تو رای و رای گیری کلا احترام به آرا مشکل داره.قبول دارم که رای دادنا حرفه ای نبوده و مثل خود من که آماتور رای دادم و لی مهم اینه که به سلایق اعضا احترام بزاریم.
    اما در مورد جناب دکتر مومنی ایشون دامپزشک هستن کلینیک دامپزشکی دارن و اختصاصن آبزیان زینتی کار میکنن تکثیر کننده دیسکس نیز هستن .عکس دیسکسی که برنده شده رو دارم یه دیسکس لئوپارده که من هر چی این دیسکس رو نگاه میکنم نمیدونم بین این همه دیسکس زیبایی که ایشون دارن چرا این برنده شده از اینجاست که فهمیدم من آماتور هستم و جناب دکتر دلایل برنده شدن رو که واسم توضیح دادن قانع شدم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه پیشنهاد دارم
    میشه از میون عکسهای ارسالی خود آقای آژیده و آقای رضایی و به طور کلی تر داوران 10 دیسکس برتر رو که رشد سوز نشده باشه و سالم باشه و از رنگدانه اضافی استفاده نشده باشه و ... رو انتخاب کنن و
    کاربران از میون اون 10 دیسکس برتر 3 تاشون که عالیترن رو انتخاب کنن
    این رای گیری هر چی که بود تموم شد . از دفعه آینده برای رای گیری یک هیئت داوران تشکیل میدیم که راش اون ها تعیین کننده اصلی باشه یعنی مثلا هر رای یک داور 5 امتیاز ، هر رای یک کاربر حرفه در زمینه دیسکس 3 امتیاز و هر رای یک کاربر عادی 1 امتیاز....این فقط یک مثال بود ولی یک همچین سیستمی پیاده میکنیم

من اصلا نمیدونم این عکسایی که میزارم مقام آوردن یا خیر ولی فکر میکنم این ماهی ها نسبت به بقیه کیفیت بالا تری داشتند :

اگر بحثی میخواید بکنید لطفا در کمال آرامش و احترام به عقاید مخالف باشه اگر قرار باشه سر هر اختلاف نظری کدورت به وجود باید که دیگه فروم سر 1 هفته منهدم میشه بابا:D
    رفاقت اصل اول باشه لطفا

چاکر همگی
    موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 31st August 2012 در ساعت 04:44 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9599
    درود
    از تمامی اساتید و دوستانی که این مسابقه رو ترتیب دادند و زحمتش رو کشیدند سپاسگذارم.
    دست همه عزیزان شرکت کننده رو می فشارم
    و به نفرات برنده تبریک می گم.
    با سپاس

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    8669
    اگر در مسابقات اینده عنوان مسابقه رو عوض کنید خیلی منصفانه تر هست. چون عنوان زیباترین دیسکس باید به کسی اختصاص پیدا کنه دیسکس خودشو از سایز کوچک نگهداری کرده باشه و در سایز بزرگ در مسابقه شرکت کنه.اگر مسابقه مثل همینی که برگزار شد ، خوب کاری نداره هر کسی میتونه یه دیسکس بخره عکس ازش بزاره اول هم میشه

در مورد دکتر مومنی بیشک زیباترین دیسکس هایی که حتی توی عکس هم ندیدید ایشون پرورش میدن من خودم یهدونه رداسکارلت چند ماه پیش از ایشون خریدم واقعا زیباست ولی متاسفانه 1 ماه پیش مریض شد و یخورده از لحاظ جسمانی ضعیف شده بود وگرنه توی مسابقه شرکت میکردم وعنوان هم بدست میاوردم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود به دوستان خوبم

منم به نوبه خودم به عزیزانی که مقام آوردن تبریک میگم و امیدوارم در مسابقه بعد باز هم شاهد دیسکس های اصلالت دار و زیبا باشیم

در اینجا هم ذکر کنم که عکس من که مقام پنجم رو آورد به شماره 101 80% به دلیل زیبایی عکس و نشون دادن بافت این ماهی بود ! که من به نوبه خودم از این مقام راضی هستم

یه سری حرف و حدیث ها هم در میان هستش که همینجا بگم که بیشترین چیزی که برای ما مهم هستش این دوستی هاست ، این سایت با بچه ها و کاربراش مثل یه ارتش میمونن که اگه تفرقه بینشون

بیوفته کاملا به ضرر اهدافشون خواهد بود ...................

پس بهتره قبل از اینکه حریف هم باشید سعی در تداوم دوستی هامون کنیم ......

به امید موفقیت تک تک عاشقان این ماهی زیبا

دوستار شما

داود

همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    با سلام.
    من نمی خواستم این پستو تو پارسی پت بزنم اما گفتم اگه هم نگم رو دلم میمونه.
    یه سوال دارم چرا دوستان تا بابک آژیده و فرشاد یه موضوعی رو میزنن همه شروع می کنن به اظهار نظر که آره بابک درست میگه و آره فرشاد درست میگه و.... و هی میان یه پستی فقط زده باشن!!!!!!!!!!!
    این دوتا عزیز بشخصه برای من محترم هستن هرکدومشون هم به نوبه خودشون و من پستاشونو دوست دارم بابک که خیلی صریح و بی پرده حرف میزنه و در مورد اطلاعاتش که تو زمینه ذیسکس و سایر حیوانات بی بدیله و فرشاد هم که با مطالبش همیشه منو خوشحال میکنه و اطلاعات بکر روزش رو دوست دارم.
    ضمناً دوستان خواهشاً بیان و کمی خویشتن دار باشن یکی از دلایلی که روزبه پست نمیزنه اعتراضهای دوستانی هست که اطلاعاتی ندارن(شخص خودمو عرض می کنم)و هی اظهار نظر میکنن.من فکر می کنم ما تو این محیط باید باهم شدیداً دوست باشیم،انتقاداتمون از هم رو بصورت پست خصوصی بزنیم ،چه اشکالی داره،تا امثال سارا خانوم و ... که پستی هم نزدن،نگن ما علاقه خودمونو گفتیم و اظهار نظرمون شخصی بوده ودرست نیست اونهایی که تو بحث دیسکس نیستن تو دلشون بگن بابا اینا سر یه مسابقه ببین چه الم شنگه راه انداختن.
    بخدا دوستان عزیز مثل محسن،جناب سایش،سزار و ..... این عزیزان رو استاد خودم میدونم و کسانی هم که تو این مسابقه مقام آوردن سرور خودم میدونم.هر چند الان بابک وزیری پور نیست اما یه سری از دوستان تو سایت همسایه میتونن ببین که بابک تو چند وقت بچه های دیسکس روزبه رو به چه سایزی پرورش داد.(بدبختی این دوتا همیشه ساکتن و باید سریه فرصت حالشونو بگیرم شدید)
    من خودم بشخصه همیشه از راهنمایی ها این دو عزیز بهره مند میشن و می بینم چقدر هم افتاده و خاکی هستن.(خیلی ازشون تعریف کردم بسشونه)
    ولی در نهایت خدا رو شکر در انتهای این تاپیک دوست عزیزمون آقای خالقی و فرشاد عزیز جناب مومنی رو معرفی کردن و همین یه پست برای من کلی ارزش داشت که این ماجرا به خوبی تمام شد.
    دوستیها و تبادل اطلاعات شما عزیزان برای من از همه چیز مهمتره و بنظرم بهتره یه سری از ایرادات و انتقادات همو تو پست خصوصی باهم درمیون بذاریم.
    ارادتمند و برادر کوچکتر همه شما آرش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    10801
    سلام مسابقه جديد برگزار نميكنيد ؟

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)