کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام به همه من خیلی خوشحالم کاسکوم سیب هم خورد.الانم داره حرف میزنه فقط یه سوال در روز چقدر گیلاس میتونم بهش بدم؟
    سلام .
    تا اونجایی که صحبت های شماره خوندم مشکل سرمای اتاق بوده و با جابجا شدتش به محیط گرم تر به مرور بهتر شده . ببینید هرچه هوا سرد بشه پرنده کم تحرک تر میشه این توی تمام موجودات صادق هست مخصوصا الان توی فصل تابستون که بعضی از منازل از زمستون هم سرد تره . کاسکو رو بجای گرم ببرید سعی کنید کمی محیط زندگیش با بیرون هم دما باشه و هوای بیرون جریان پیدا کنه .
    فعلا گردو بهش ندین یا مقدارشو کمتر کنید و سعس کنسد مواد دیگه ای که چربی داره کمتر بدین . با مواد غذایی مقوی دیگه ای عادت داره دوستداره سیرش کنید . احتمال سرما خوردگی برای پرندتون زیاده برای بهتر شدنش هم پیشنهاد میدم چندبار توی ظرف آبش مرتب عسل حل کنید . بقیه راهنمایی های کافی رو هم دوستان کردند . عکس مدفوعی هم که گذاشتید فاقد سفیدی و فاقد آب هست این به معنی اینه که پرنده ادرار نمیکنه و آب بدنش به شدت کم هست . میوه های آبدار بهش بدید و مراقب باشید دمای میوه و غذا ها سرد نباشه . نداشتن سفیدی هم ناشی از مشکلات گوارشی میتونه باشه . اگر همیشه مدفوعش اینه و این حالت طبیعیشه باید بگم این مدفوع کاملا سالمی نیست و اگر نه گه گاهی اینطوری باید درمورد تغذیه بیشتر بحث کرد.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام .
    بچه ها میخواستم ببینم چرا از بعد از اینکه خیلی خیلی یهویی ریکی ترسش خیلی ازم کمتر شد دیگه هیچ پیشرفتی نداشتم ؟
    سلام
    ببینید پیشرفت ها زمان خاصی نداره دوست عزیز . پرنده ترسش بریزه یه زمان میبره بیاد بیرون و عادت کنه یه زمان . با شما اخت بشه یه زمان . ترسش از شما به طور کامل بریزه یه زمان و اومدنش روی دست یک زمان و در آخر عادت کردن به تمام شرایط یه زمان . حالا این زمان ها در هر پرنده و هرکدوم باهم متفاوت هست .
    ترسش از شما ریخته و شما الان انتظار چی ازش دارید ؟ ببینید اللن مدت کمی نیست شما ریکی رو نگه داری میکنید و تازه ترسش کم شده . پس باز هم احتمال داده میشه زمان زیادی تا ریختن کامل ترسش و طی شدن مراحل بالا سپری کنه .فقط شما مشخص نکردین منظورتون از پیشرفت چیه و چی میخوایین ازش برای همین مجبورم کلی براتو بگم .
    موفق باشید
    ویرایش توسط vestlaif : 19th July 2014 در ساعت 04:24 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام .
    بت ها زمان خاصی نداره دوست عزیز . پرنده ترسش بریزه یه زمان میبره بیاد بیرون و عادت کنه یه زمان . با شما اخت بشه یه زمان . ترسش از شما به طور کامل بریزه یه زمان و اومدنش روی دست یک زمان و در آخر عادت کردن به تمام شرایط یه زمان . حالا این زمان ها در هر پرنده و هرکدوم باهم متفاوت هست .
    ترسش از شما ریخته و شما الان انتظار چی ازش دارید ؟ ببینید اللن مدت کمی نیست شما ریکی رو نگه داری میکنید و تازه ترسش کم شده . پس باز هم احتمال داده میشه زمان زیادی تا ریختن کامل ترسش و طی شدن مراحل بالا سپری کنه .فقط شما مشخص نکردین منظورتون از پیشرفت چیه و چی میخوایین ازش برای همین مجبورم کلی براتو بگم .
    موفق باشید
    ببینید عزیز اول اینکه میخوام میرم سمتش دیگه نترسه و فرار نکنه البته الان نسبت به قبلن ترسش شده 1 به 1000 میخوام در قفس باز میکنم همینجور ازم غذا بگیره و بخوره بدون ترس ک پشت میله میگیره میخوام بیارم بیرون و در آخر میخوام رو دست بیاد .
    خرف زدنش هم ک نمیدونم اصن حرف میزنه یا ن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ببینید عزیز اول اینکه میخوام میرم سمتش دیگه نترسه و فرار نکنه البته الان نسبت به قبلن ترسش شده 1 به 1000 میخوام در قفس باز میکنم همینجور ازم غذا بگیره و بخوره بدون ترس ک پشت میله میگیره میخوام بیارم بیرون و در آخر میخوام رو دست بیاد .
    خرف زدنش هم ک نمیدونم اصن حرف میزنه یا ن
    برای بیرون آوردنش اقدام بعدی شما غذا دادن با در باز هست . شما کم کم از لای در بهش غذا بده و کم کم در رو باز کن طبق روالی که قبلا بهت توضیح داده بودم یه مدت هم طول میکشه در قفسش باز باشه و عادت کنه . البته قبل از اینکه در رو باز کنی چندبار انگشتت رو خالی ببر سمت بذار مطمین بشه خطری براش نداره و به دشتت عادت کنه بعد کم کم جلو برو .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    سلام خسته نباشید .

به کمکتون احتیاج دارم . قفس کاسکوی من خیلی کثیف شده

منضورم توری که پایین قفس قرار دار خیلی کثیف شده سعی کردم با سیخ چوبی تمیزش کنم ولی مقدار زیادی موند شما راه حلی برای این مسئله دارید ؟

ممنون می شم کمکم کنید .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید .

منضورم توری که پایین قفس قرار دار خیلی کثیف شده سعی کردم با سیخ چوبی تمیزش کنم ولی مقدار زیادی موند شما راه حلی برای این مسئله دارید ؟

ممنون می شم کمکم کنید .

درود دوست عزیز.
    یکی از بچه ها درمورد همین مسئله یه مقاله ای آماده کرده که من میذارم براتون. امیدوارم به دردتون بخوره.
    موفق باشید.

http://www.parsipet.ir/thread27913.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    درود دوست عزیز.
    یکی از بچه ها درمورد همین مسئله یه مقاله ای آماده کرده که من میذارم براتون. امیدوارم به دردتون بخوره.
    موفق باشید.

http://www.parsipet.ir/thread27913.html
    بله ممنون ولی من این مقاله رو خوندم ولی امکان اجرا شو ندارم دنبال راه حل دیگه ای میگردم اگه میشه کمکم کنید .

ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    بله ممنون ولی من این مقاله رو خوندم ولی امکان اجرا شو ندارم دنبال راه حل دیگه ای میگردم اگه میشه کمکم کنید .

ممنون
    سلام.بهتره نظافت میله های کف رو به بعد موکول کنسد.این پرنده هنوز به محیط عادت نکرده و ترس داره و با بردن دست یاهرچیزی ممکنه بشدت بترسه و به خودش آسیب بزنه و مجددا به روز اول ورودش به منزلتون برگرده.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.بهتره نظافت میله های کف رو به بعد موکول کنسد.این پرنده هنوز به محیط عادت نکرده و ترس داره و با بردن دست یاهرچیزی ممکنه بشدت بترسه و به خودش آسیب بزنه و مجددا به روز اول ورودش به منزلتون برگرده.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

یعنی مشکلی نداره که فعلا میله ها رو تمیز نکنم اخه میترسم تو این مدت براش به خاطر کثیف بودن قفس مشکلی پیش بیاد

بعد من ذرت رو یا همون پاپ کورن براش بدون روغن و ادویه درست کردم 2 تا دونه گداشتم تو ظرف غذاش فرداش نه پایین قفسش بود نه تو ظرف غذاش نه دور قفسش به همن دلیل باز هم براش درست کردم و مقدار

بیشتری گذاشتم .

می خواستم بدونم چقدر بهش بدم که براش مشکلی پیش نیاد یا اینکه مقدارش مهم نیست ؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام خسته نباشید .

ممنون می شم کمکم کنید .
    سلام دوست عزیز .

اگه میترسه خیر فعلا لارم نیست تمیزش کنید
    ویرایش توسط vestlaif : 19th July 2014 در ساعت 04:09 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .

اگه میترسه خیر فعلا لارم نیست تمیزش کنید

ممنون

بعد یه سوال دیگه داشتم .
    من ذرت رو یا همون پاپ کورن براش بدون روغن و ادویه درست کردم 2 تا دونه گداشتم تو ظرف غذاش فرداش نه پایین قفسش بود نه تو ظرف غذاش نه دور قفسش به همن دلیل باز هم براش درست کردم و مقدار

بیشتری گذاشتم .

می خواستم بدونم چقدر بهش بدم که براش مشکلی پیش نیاد یا اینکه مقدارش مهم نیست ؟؟

صفحه 936 از 1238 نخستنخست ... 4368368869179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559861036 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)