نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    12295

فروش ویژه دیسکس بالغ و تخم گذار

تعداد 7 عدد دیسکس بالغ با سایزهای 4.5 تا 5.5(شاید هم 6) اینچی به فروش میرسد:
    جفت اول که تا به حال چندین بار تخم گذاری کرده ولی به دلیل شرایط نامساعد نگهداری تا پایان دوره اکثرا قارچ و یا توسط سایر ماهی ها خورده شده. اما خودم حداقل 2 بار لارو زنده در میان تخم هاشون دیده بودم اما اونها هم بعد 2-3 روز توسط ماهی ها خورده شدن! ضمنا سایز نر 5.5 و ماده 4.5 می باشد. قیمت پایه 280 برای هر دو (می دونید که دیسکس جفتی که توانایی بارور سازی تخمش رو داشته باشه تو مغازه خیلی بیشتر از حد تصوره, چون منبا درآمدی واسه پرورش دهنده محسوب می شه). این عکس ها هم مال امروزه و فکر کنم دیروز تخم گذاشته باشند, رنگ تیره ماده هم واسه آمادگی بدنش واسه شیردهی هست:
    فایل پیوست 61127فایل پیوست 611280فایل پیوست 61128
    جفت دوم که احتمالا جلویی ماده (5 اینچ) و عقبی نر (بین 5.5 تا 6 اینچ) یه یک ماهی است از محدوده خود دفاع می کنند اما تا حالا تخم گذاری ازشون ندیدم. (شاید هم ریختن و بعدش خوردن!) به هر حال
    ماهی ماده در حال تمیز کاری محل برای تخم گذاری تا حالا چند بار مشاهده شده. قیمت با توجه به این که خودم هنوز تخم گذاریشون رو ندیدم میزارم 200
    فایل پیوست 61130
    فایل پیوست 61133
    اما بریم سراغ اون سه تای دیگه: دو تای اول یه زمانی جفت بودن که اولی نر و حدود 5.5 تا 6 اینچی و دومی ماده حدود 4.5 شایده هم بزرگتر و از زمانی که جابجاشون کردم (حدود 4 ماه پیش) دیگه زیاد با هم نیستند اما گاهکی به هم توجه نشون میدند. اینها هم سابقه تخم ریزی داشتد اما به دلیل شرایط بد قبلا (شلوغی آکواریوم) بلافاصله بعد از تخمریزی ماهی نر تخم ها رو نوش جان میکرد. قیمت این جفت قهر کرده رو هم می زارم 200
    فایل پیوست 61134فایل پیوست 61135
    آخرین ماهی هم که 4.5 اینچ هستش نمی دونم نر هست یا ماده اما به دلیل احتمال ماده بودن و شاید با نر قبلی که تفریبا تو یک نژادن جفت بخورند از یکی از دوستان فروم خریدم. البته دور بر نر قبلی می ÷ره اما نره بهش محل نمیده هنوز. قیمت این رو هم میزارم 60:
    فایل پیوست 61136
    اگه خریدار, خرید کلی داشته باشه دو تا غذای تترا با حجم هرکدوم نیم لیتر (500 سی سی) تترا دیسکس و تترا بیت که اولی 40 درصد و دومی 90 درصد داره رو هم به عنوان اشانتیون میدم.
    یک مژده:ضمنا خودم هم فردا شب تهرانم اگه از تهرانی ها کسی خریدار باشه بدون هزینه ارسال و بسته بندی ویژه پروازمی تونم واسش تا فرودگاه و یا شاید هم مترو بیارم.
    این هم تلفن واسه هماهنگی بیشتر: 09153098805

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    12295
    با عرض معذرت کلیه دیسکس ها فروخته شد. تنها غذا ها باقی مانده اند. قیمت هر دو غذا 65 ت

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    دوست عزیز لینک فروم های دیگه رو نذارید . اطلاعات بیشتر و عکس ها رو همینجا بذارید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)