صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 111
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    10755
    سلام اقای دکتر
    امروز صبح دیدم مرغ ماده م گوشه قفس نشسته پف کرده،خیلی بیحاله،اشتها هم نداره ،فک میکنم تخم تو دلش گیر کرده باشه................الان من مقعدشو با روغن کنجد چرب کردم دیگه نمیدونم چیکارش کنم الانم 5 تا تخم داره،اینم عکساش.ممنون
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    10542
    با سلام,من ی سوال داشتم از خدمتتون که اگه کمکم کنین خیلی ممنون میشم,من یک طوطی ملنگو دارم که 1 ساله دارمش وسنش تقریبا 2 ساله,کاملا رام شده و همیشه آزاده اما چند وقت پیش شروع کرده بود به پر جوی که بردمش دکتر و ی دارویی که 5 روز توی آبش ریختم بهتر شده بود که باز دوباره شروع کرده و پراشو از وسط میجوه,تخمه هم اصلا بهش نمیدم فقط گاهی اوقات مغز گردو,خیلی بهش توجه میشه توی خونه ولی دست ازین کار برنمیداره,نمیدونم چیکار کنم ,اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    سگ . همستر. مرغ عشق. ماهی. خرگوش
    شماره عضویت
    9977
    سلام دکتر عزیز.

موهای مگی دختر من زیاد میریزه. لطفا منو راهنمایی کنید که ایا این طبیعیه یا اگر درمان داره ممنون میشم دستور بفرمایید باید چکاری انجام بدم؟( نزادش شیتزو و 3 سالش هست)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام همونطور که سپیده خانوم گفتن برای درمانش فقط دامپزشک اونم مجرب و دوره دیده میتونه کمکش کنه ولی من پیشنهاد میدم بذارید راحت زندگیش رو کنه تا روزی که از دنیا بره چون درمانی نداره و پرنده ی شما انگل خونی داشته و به مرور انگشتاش همه سیاه میشن و میفتن و بعد به مرور بالاتر میره و کم کم بدنش هم که زیر پر پوشیده شده هست سیاه میشه و در نهایت پرنده ازبین میره.تتراسایکلین دیگه هیچ فایده ای نداره چون این ویروس هست و عفونتی نیست که بخواد از بین بره.از پاسخ ناراحت کنندم متاسفم و امیدوارم ناراحت نشده باشین
    با سلام
    ممنون از پاسخ شما، ببخشید من دیر به سایت سر زدم
    الان خداروشکر حالش خوبه. راستش من نتونستم ببرمش دکتر، انگشت هایی که سیاه میشدن خودشون افتادن؛* الان پای راستش از 3 انگشت جلو 2 تا انگشت داره و پای چپش متاسفانه هیچ انگشتی نداره (مثل شونه ی دندونه شکسته شده)،* در واقع معلول شده ولی به نظر نمی یاد غیر از اون مشکل دیگه ای داشته باشه و راحت حرکت و پرواز می کنه.
    من که نفهمیدم مشکل چی بود ولی خداروشکر الان خوبه.
    ممنون از راهنمائیتون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از پاسخ شما، ببخشید من دیر به سایت سر زدم
    الان خداروشکر حالش خوبه. راستش من نتونستم ببرمش دکتر، انگشت هایی که سیاه میشدن خودشون افتادن؛* الان پای راستش از 3 انگشت جلو 2 تا انگشت داره و پای چپش متاسفانه هیچ انگشتی نداره (مثل شونه ی دندونه شکسته شده)،* در واقع معلول شده ولی به نظر نمی یاد غیر از اون مشکل دیگه ای داشته باشه و راحت حرکت و پرواز می کنه.
    من که نفهمیدم مشکل چی بود ولی خداروشکر الان خوبه.
    ممنون از راهنمائیتون
    سلام.خدارو شکر که مشکلش برطرف شده.بعضی اوقات پرنده ها بیماری خونی میگیرن که متاسفانه راه درمانی نداره به صورت تجربی و خیلی از درمانها هم بقدری هزینه هاشون بالاست در کلینیک ها که هرکسی از پس مخارجش بر نمیاد و مثل پرنده ی شما به راحتی معلول و یا حتی خدایی نکرده تلف میشن.باز خدارو شکر که پرنده ی شما زنده هست.ایشالا که سال های سال هم کنارتون باشه.موفق باشید

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام
    من يه مرغ عشق ماده دارم كه حدود 2ونيم ماهشه.اوايل خيلي شيطون بود ولي الان چندوقته همش خودشو باد ميكنه و سرشو ميكنه لاي پرهاش.خيلي شادابي اوايل رو نداره.دمش رو هم هي تكون ميده.گاهي هم يه صداهايي ميده(مثل فيرفير يا يه چيزي شبيه اين).البته محيطشون خيلي گرم نيست ولي بدم نيست.بقيه ي پرنده هام سالمن. ممكنه سرماخورده باشه؟ چكار بايد بكنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    من يه مرغ عشق ماده دارم كه حدود 2ونيم ماهشه.اوايل خيلي شيطون بود ولي الان چندوقته همش خودشو باد ميكنه و سرشو ميكنه لاي پرهاش.خيلي شادابي اوايل رو نداره.دمش رو هم هي تكون ميده.گاهي هم يه صداهايي ميده(مثل فيرفير يا يه چيزي شبيه اين).البته محيطشون خيلي گرم نيست ولي بدم نيست.بقيه ي پرنده هام سالمن. ممكنه سرماخورده باشه؟ چكار بايد بكنم؟
    سلام.بهتره به لینکی که آقا بابک در مورد مشاوره با دکتر رحمانی گذاشتن رجوع کنید و دامپزشک نظر بده.اما آیا تغذیه ی پرندتون تغییری کرده؟آب ریزش بینی داره؟موقعی که سرش رو بین پرهاش نگه میداره بدنش میلرزه؟دائما حتی موقع راه رفتن پرهاش حالت پف کرده داره و موقع راه رفتن تلو تلو میخوره؟

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.بهتره به لینکی که آقا بابک در مورد مشاوره با دکتر رحمانی گذاشتن رجوع کنید و دامپزشک نظر بده.اما آیا تغذیه ی پرندتون تغییری کرده؟آب ریزش بینی داره؟موقعی که سرش رو بین پرهاش نگه میداره بدنش میلرزه؟دائما حتی موقع راه رفتن پرهاش حالت پف کرده داره و موقع راه رفتن تلو تلو میخوره؟
    من هرموقع ديدمش روي بلندترين شاخه ي درخت نشسته و سرشو كرده لاي پرهاش و پف كرده.تلوتلو نميخوره.خيلي هم خوب پرواز ميكنه و تو پرواز تعادل داره.آب ريزش نداره يا حداقل من چيزي نديدم.تغذيه اش رو هم نميدونم كم شده يا نه.ولي شديدا كسله.چطور ميتونم به لينك دكتر رحماني رجوع كنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    11112

15 خرگوش

سلام خدمت دوستان عزیز .!

خرگوشه من ۲ سالشه ، چند وقته که موی بالای پیشانیش ریخته .. (ولی کم ، نه زیاد )
    ۱ هفته شده که مدفوع نمیکنه .!
    غذای مخصوصشم نمیخوره ، فقد سبزی و هویج و آب میخوره ....!

خیلی نگرانشم ..
    باید دقیقا چی کارش کنم ؟
    آیا مریضه ؟

لطفا هرچه سریع تر جواب بدید .!

ممنون .!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

وقتی 1 هفتست مدفوع نکرده جای تعحب داره که چطور وضعیت غیر عادی تو بدنش نمیبینید!!!

یا اشتباه میکنید یا اگر حقیقت داشته باشه از درد باید به خودش بپیچه یا اینکه خیلی زود بمیره!

این قبیل مشکلات حاد رو که نیمان تو فروم گزارش کنند سریعا به یک دامپزشک معتبر مراجعه کنید

موفق باشید

صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)