صفحه 46 از 1915 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465961465461046 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 19143
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_92 نمایش پست ها
    ببخشید چرا تاپیک عروس هلندی بسته شده است .
    ممنون بابت اطلاع رسانیتون.
    بازش کردم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ككاتيل يا عروس هلندي(cockatiel)
    شماره عضویت
    4185
    خوب این ارسال چطور انجام می شه ؟
    طوطی که اینقدر حساس هست
    بیشتر توضیع می دین ؟
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4244

کمک فوری ............

با سلام خدمت دوستان... می خوام بدونم که اگه یه طوطی عروس 1.5 ساله نر :52::smile (101): بگیرم که فکر کنم دستی هم نیست ( نزدیک می شدی همچین یه کم گارد می گرفت ) می شه دستی کردش یا نه ؟؟ به حرف آوردنش چطور ؟؟ اصلا بگیرمش یا نه ؟؟؟ قیمت : 45000 تومن میگفت...
    کمک فوری ....... :smile (240)::smile (133):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط 10211365 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان... می خوام بدونم که اگه یه طوطی عروس 1.5 ساله نر :52::smile (101): بگیرم که فکر کنم دستی هم نیست ( نزدیک می شدی همچین یه کم گارد می گرفت ) می شه دستی کردش یا نه ؟؟ به حرف آوردنش چطور ؟؟ اصلا بگیرمش یا نه ؟؟؟ قیمت : 45000 تومن میگفت...
    کمک فوری ....... :smile (240)::smile (133):
    سلام
    به نظرم این طوطی خواسته های شما را شاید نتونه برآورده کنه اگر قبلا طوطی داشتید و تجربه رام کردن دارید می تونید در رام کردنش موفق بشید اما در مورد حرف زدن خیر... اگر هم قبلا هیچ طوطی نداشتید می تونید یه طوطی جوان تر بگیرید... البته اینکه کسی بتونه یه کاکتیل را که کمی سنش زیاده رام کنه کاملا به توانایی های خودش بستگی داره... بازهم بیشتر فکر کنید ببینید خودتون و دلتون به چه نتیجه ای میرسید ...

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar_soft نمایش پست ها
    خوب این ارسال چطور انجام می شه ؟
    طوطی که اینقدر حساس هست
    بیشتر توضیع می دین ؟
    ممنون
    سلام
    نحوه ارسال طوطی و خرید آن را باید در قسمت فروشگاه از خود آقای آژیده بپرسید... اگر توانایی خرید ساک حمل طوطی را داشته باشید احتمالا در اون میذارن و براتون میفرستند ... شاید هم در قفس به همراه کاور مخصوص براتون بفرستند... بهتر از بخش فروش بپرسید ... مدیران اینجا فقط به سوالات دوستان در زمینه مشکلاتشان با پرنده ها می تونن پاسخگوی شما باشند..:smile (137):.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4244
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم این طوطی خواسته های شما را شاید نتونه برآورده کنه اگر قبلا طوطی داشتید و تجربه رام کردن دارید می تونید در رام کردنش موفق بشید اما در مورد حرف زدن خیر... اگر هم قبلا هیچ طوطی نداشتید می تونید یه طوطی جوان تر بگیرید... البته اینکه کسی بتونه یه کاکتیل را که کمی سنش زیاده رام کنه کاملا به توانایی های خودش بستگی داره... بازهم بیشتر فکر کنید ببینید خودتون و دلتون به چه نتیجه ای میرسید ...
    ممنون از جوابت... گه شما آشنا دارید معرفی کنید یه دونه جوانترش رو بگیرم .... :smile (272):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط 10211365 نمایش پست ها
    ممنون از جوابت... گه شما آشنا دارید معرفی کنید یه دونه جوانترش رو بگیرم .... :smile (272):
    با آقا بابک تماس بگیرید حتما دارن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی، طوطی
    شماره عضویت
    3439
    سلام
    این سه تا کوچولو اعضای جدید خونواده عروس های ما هستن

سوال من اینه که میزان غذادهی چقدر باشه؟؟؟ قبلاً جوجه عروس بزرگ کردم ولی اینا وحشتناک می خورن، روزی 4 وعده 7-8 سی سی بهشون می دم ولی همیشه 2 ساعت بعد از صرف غذا دوباره وز وزشون در می آد و غذا می خوان بخصوص اونی که از همه کوچیکتره، یه جور التماس می کنه که آدم دلش کباب می شه :smile (204): حالا من نگرانم غذادهی زیاد مریضشون کنه خصوصاً این کوچیکه رو، روزی 30 سی سی برای این سن یه کم زیاد به نظر نمی آد؟؟؟ تازه 30 سی سی می خورن بازم می خوان!!! کوچیکه 3 هفتشه بزرگه هم 4 هفته متوسطه هم که بین این دوتاست
    مرسی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط TL_550 نمایش پست ها
    سلام
    این سه تا کوچولو اعضای جدید خونواده عروس های ما هستن
    [
    سوال من اینه که میزان غذادهی چقدر باشه؟؟؟ قبلاً جوجه عروس بزرگ کردم ولی اینا وحشتناک می خورن، روزی 4 وعده 7-8 سی سی بهشون می دم ولی همیشه 2 ساعت بعد از صرف غذا دوباره وز وزشون در می آد و غذا می خوان بخصوص اونی که از همه کوچیکتره، یه جور التماس می کنه که آدم دلش کباب می شه :smile (204): حالا من نگرانم غذادهی زیاد مریضشون کنه خصوصاً این کوچیکه رو، روزی 30 سی سی برای این سن یه کم زیاد به نظر نمی آد؟؟؟ تازه 30 سی سی می خورن بازم می خوان!!! کوچیکه 3 هفتشه بزرگه هم 4 هفته متوسطه هم که بین این دوتاست
    مرسی
    سلام
    الهی ... خیلی خوشگلن ...مبارک باشه .... خیلی مامانی هستند..........واااااااااییییی ییییییی
    ببین باید این قدری بهشون بدی که چنه دان پر بشه ( البته نه دیگه خیلی پر کمی باد می کنه متوجه میشی) و دیگه هر قدر التماس کردن اهمیت نده ... جوجه ها از روی عادت التماس می کنند نه از روی گرسنگی .. و هر وقت که چینه دان خالی شد وعده بعدی را بده .... بعد می تونی از الان براشون دونه بزاری با ارزن درشت شروع کن بریز توی یه ظرف ( یه مقدار کم ) که باهاش بازی کنن وتمرین کنند کم کم خودشون یاد میگیرن که چه جوری دون کنند... همزمان می تونی دانه های پخته شده مثل گندم یا برنج آب پز بدون نمک هم بهشون بدی .. حالا یا براشون بذاری یا با دست بدهی بهشون ...
    این سه تا را خریدی؟ یا اینکه مال خودت بودن ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی، طوطی
    شماره عضویت
    3439
    شیکرا جان قابله شما رو ندارن چشماتون قشنگ می بینه
    در واقع منم همین کار رو می کنم، چینه دان رو پر می کنم و دیگه به التماسش محل نمی ذارم
    الان تخم مرغ پخته رو رنده می کنم می ذارم لای انگشتام راحت می خورن، بزرگ تره از رو زمین هم بر می داره ولی بصورت تمرینی، نمی خوره زیاد ولی دونه رو هنوز تست نکردم
    والله این سه تا 4 تا جوجه بودن که ما 4تاش رو می خواستیم بخریم ولی طرف گفت یکی شو دادم پسرخالم، سه تاش رو آوردیم 90 تومن
    2 تا از جفت های خودمون (تیم دوستانمون که با هم پرنده نگه می داریم) طرفه 17-18 روز رو تخم خوابیدن، بعد به دلیل یه اسباب کشی اجباری که پیش اومد و سر و صدای حاصل، از روی تخم بلند شدن و پروژه شکست خورد متاسفانه، ولی تخم ها رو که شکستیم همه بارور و دارای جوجه بودن، جوجه کاملاً تشکیل شده بود سر و کله و نوک و همه چیز کامل داشتن خیلی دلم سوخت
    آقا علی که با نام کاربری ali_92 این جا هم هستن صاحب این جفتان
    ولی یه چیزیو فهمیدم، خریدن جوجه بزرگ تر از 3 هفته اشتباهه خصوصاً برای تازه کارها
    دفعه پیش یه جوجه آوردم گفتیم نزدیکه دون خوردن باشه که زیاد اذیت نکنه، پدر منو در آورد، نه سرنگ رو می گرفت نه دون می خورد، پوستم کنده شد تا بزرگ شد جوجو خانم اسمشه و الآن یک سالشه (14 ماه)

ولی اینا که الآن آوردیم فوق العاده راحت سرنگ و غذا رو می گیرن
    یه سوال هم دارم: میشه یکی از این سه تا رو بعداً به عنوان جفت این جوجو که عکسش رو گذاشتم در نظر بگیرم؟؟؟ البته می دونم عروس دستی جفت کردنش مشکله

صفحه 46 از 1915 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465961465461046 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)