صفحه 69 از 251 نخستنخست ... 19505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 2506
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    9282
    نقل قول نوشته اصلی توسط m6_x3 نمایش پست ها
    بازم سلام به همه و دوستان گلی که پاسخ میدن
    مدفوعش که معمولی شکل سینه هم طبیعی هستش تاحالا ندیدم روز بخوابه فقط چراغ که خاموش میشه می خوابه اما روزا کسله بیشتر جلوی دونخوری میشینه بعضی وقتا هم میره کف قفس / پف نمیده اما خودشو جم میکنه زیاد جابه جا نمیشه اما تا میرم سمت قفس ورجه وورجه میکنه جیک جیک میکنه دمشم یه ضرب آهنگی میگیره مثل ضربان قلب دماش الان 23 و نوردهی از 6 صبح تا 8 شب حدودا 14 ساعت تو این فصل و با توجه به این حالش نوردهی مناسبه؟ اگه نه چی میزان صحیح هست مرسی
    fبا سلام
    اگر موقع انداختن فضله دم را بالا و پایین میبرد و دم تکون میده احتمالا یبوست کرده و میتوانید یک قطره روغن زیتون در دان پرنده بچکانید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    دوستان عزیز سلام و خسته نباشید.حقیقتش من امسال ازیه دوستام دو تا قناری نرو دو تاماده گرفتم که تا چند روز پیش در محل کارم نگهشون میداشتم. صاحبشون که اومد گفت که الان موقع جفت گیریه قناریاستو چون محلشون سرد بوده قناریات آماده نیستند. منم آوردمشون خونه و چند روزه که دارم بهشون میرسم . سررشته ای از قناری ندارم و نمیدونم چیکارا باید بکنم که جفت بندازمشون. اگه امکانش هست منو یه راهنمایی بکنید چون قناریاش واقعا عالی هستند و حیفه که امسال ازشون جوجه گرفته نشه به خاطر ناشی بازیهایه من. بطور خلاصه بگید برام ممنون میشم.

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط jolfa نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام و خسته نباشید.حقیقتش من امسال ازیه دوستام دو تا قناری نرو دو تاماده گرفتم که تا چند روز پیش در محل کارم نگهشون میداشتم. صاحبشون که اومد گفت که الان موقع جفت گیریه قناریاستو چون محلشون سرد بوده قناریات آماده نیستند. منم آوردمشون خونه و چند روزه که دارم بهشون میرسم . سررشته ای از قناری ندارم و نمیدونم چیکارا باید بکنم که جفت بندازمشون. اگه امکانش هست منو یه راهنمایی بکنید چون قناریاش واقعا عالی هستند و حیفه که امسال ازشون جوجه گرفته نشه به خاطر ناشی بازیهایه من. بطور خلاصه بگید برام ممنون میشم.
    سلام
    در زمان جفت کردن قناری با رعایت نکات مربوط به این دوره همراه با صبر و حوصله در انجام موارد کار چندان دشواری نیست و صدر در صد با توجه به اینکه شما هم از دوستداران پرنده هستید شاهد جوجهای حاصل تکثیر شما هستیم
    اولین قدم نحوه چیدمان پرندها در جایی ارام و دما و رطوبت مناسب برای جلوگیری از استرس در پرنده می باشد و نحوه قرار دادن قفسها بطوریکه نر و ماده مورد نظر با فاصله به اندازه 2 الی 3 متری با یکدیگر تا زمان امادگی کامل نر و ماده در این زمان فاصله بین قفسها رو به اندازه 20 سانت در نظر بگیرید بعد از 2 روز میتونید پرندها رو جفت کنید ( برای جفت کردن از اماده بودن پرندها اطمینان پیدا کنید ) برای پی بردن به امادگی کامل نر و ماده با مشاهده خواندن نر و عکس العمل ماده با تحرک و صدا در قفس می باشد
    برای این زمان از یک غذایی مناسب در جیره غذایی پرنده استفاده کنید که دارای ویتامین ها و پرتیین ها و املاح معدنی مورد نیاز باشد
    (هویج تخم مرغ همراه 1/4 از پوست تخم مرغ )
    (هفت تخم مناسب فصل)
    ( مکمل تقویتی مولتی ویتامین قناری درصورت دسترس نداشتن استفاده از مولتی ویتامین کودکان )
    ( مخلوط از پسته خام و بادام خام و نبات بصورت اسیاب شده و تست کنید بادام تلخ نباشد )
    ( هویج , شلغم , برگ ترب , کاهو , سیب , اسفناج)
    ( استفاده از کشک در ترکیب تخم مرغ برای تامین کلسیم مورد نیاز به اندازه 1/4 از کل و 2 مرتبه در دوره اماده سازی کمک میکند )
    ( جوانه گندم بصورت تازه )
    به لطف خدا شاهد جوجهای حاصل تکثیر از پرندهای شما هستیم
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    خیلی ممنون از پاسختون. فقط یه چیزی من چون دو جفت دارم هر دوتا ماده را تویه قفس انداختم و هر کذوم نر هارو تویه یه قفس جداگانه یعنی سه تا قفس دارم. به نظرتون لزوما باید هر کدوم ازماده ها رو تو یه قفس جداگانه بزارم تا آماده بشن؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط jolfa نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. فقط یه چیزی من چون دو جفت دارم هر دوتا ماده را تویه قفس انداختم و هر کذوم نر هارو تویه یه قفس جداگانه یعنی سه تا قفس دارم. به نظرتون لزوما باید هر کدوم ازماده ها رو تو یه قفس جداگانه بزارم تا آماده بشن؟
    سلام
    بله بهتر جدا باشند . در زمان مستی گاهی ماده هم با هم جفت میخوره و تخم از روی مستی میزاره و گاهی هم با یکدیگر مشکل پیدا میکنند و به هم اسیب میرسونند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام به همه دوستان عزیز سوال برام پیش اومده 2 هفته از جفت خوردن قناری هام میگذره اما هنوز تخم نذاشتن چه راهی پیشنهاد می کنید جداشون کنم یا هنوز پیش هم بمونن نوبتی توی لون میخوابن اما هنوز ماده تخم نزاشته ... تصویر هم میزارم ماده اون زرد رنگ هست و نر توی لون خوابیده.... بازم ممنون میشم راهنمایی کنید.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    [QUOTE=flowerhorn;167297][B]سلام به همه دوستان عزیز سوال برام پیش اومده 2 هفته از جفت خوردن قناری هام میگذره اما هنوز تخم نذاشتن چه راهی پیشنهاد می کنید جداشون کنم یا هنوز پیش هم بمونن نوبتی توی لون میخوابن اما هنوز ماده تخم نزاشته ... تصویر هم میزارم ماده اون زرد رنگ هست و نر توی لون خوابیده.... بازم ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
    در بعضی از پرندها برای تخم گذاری یک زمان بندی مشخص هستش و بعد اون تایم اگر هم تخم نداشته باشند کورچ میشوند تا حدی که اگر تخم قناری دیگری رو هم در لونه قرار بدید اونها رو به جوجه تبدیل میکنند و بزرگ میکنند
    احتمال اینکه قناری ماده توانایی تخم گذاری رو نداشته باشه هستش که از جوان بودن یا از داشتن سن بالا میتونه باشه .
    اگر پرندها رو جدا نکنید بهتر هستش و لونه قناری ها رو از قفس بیرون بیارید و یک هفته به پرندها رسیدگی کنید و برای پرندها یک استحمام با رعایت دما مناسب در نظر بگیرید بعد لونه رو با پنبه نو داخل قفس قرار بدید (انشاالله مشکل حل میشه)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    با سلام.

قناری یکی از دوستان هرباری که تخم میذاره تخم ها رو میخوره. باید چکار کنیم؟ کف دریا واسه قناری لازمه؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ir نمایش پست ها
    با سلام.

قناری یکی از دوستان هرباری که تخم میذاره تخم ها رو میخوره. باید چکار کنیم؟ کف دریا واسه قناری لازمه؟
    سلام
    در مخلوط هویج و تخم مرغ 1/4 از پوست تخم مرغ رو هم اسیاب کنید برای تامین کلسیم بدن پرنده مفید هستش معمولا این کار توسط پرنده به علت کم بود کلسیم صورت میگیرد
    اگر بازهم شاهد این کار توسط پرنده بودید باید قناریی که تخمها رو از بین می بره تعویض کنید یا مدتی جدا باشه بعلت اینکه پرنده به این کار عادت کرده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    15257
    سلام به همه
    راستش من یک جفت قناری رسمی که نرم ابلق طلایی و ماده پرتقالی یکدسته دارم حالا برادرم ازم خواسته یک جفت قناری خوب واسش بگیرم که به امید خدا جفت کنه حالا من چند تا سوال داشتم که اگه استادان لطف کنند و کامل توضیح بدن خیلی ممنونشون میشم.
    1-رنگشون خودم فکر کردم سفید و نخودی یا طلایی/شما میگین چی بهتره شاید اگه جوجه دادن با جوجه هام جفت کنم؟
    2-تواین فصل تک تک بخرمشون یا یه جفت؟
    3-تو این فصل بهتره اماده باشن یا بیارم آمادشون کنم اگه آماده بگیرم یه راهی بگین که پس نزنن واسه جابجایی میگم (یه تجربه تلخ دارم)
    4-قیمت یه نر و ماده رسمی خوب الان چه تک و چه جفتی چنده؟
    5-شنیدم قناری های مغازه مشکل دارن عقیمن میشه تشخیص داد؟
    ببخشید خیلی سوال پرسیدم چه کنیم آماتوریم دیگه استادان ببخشن/هر چی که از قلم افتاد بگین شما این راهو رفتین اگه میشه کامل بگین چه کنم که سرم کلاه نر وپشیمون نشم مرسی

صفحه 69 از 251 نخستنخست ... 19505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788119169 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)