صفحه 98 از 101 نخستنخست ... 48798081828384858687888990919293949596979899100101 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 971 به 980 از 1005
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام عذر خواهی منوبپذیرید قسط نقض قوانین رو نداشتم برای راهنماییتونم ممنونم.
    فقط با اجازه یک سوال دیگه
    اون رشته های سفیدی که از باله هاش وبدنش اویزون هست هم مربوط به سفیدک یا بیماری کرم های سفید هست باله هاشم از هم دیگه باز شده ممکن مربوط به پوسدیگی باله باشه؟بازم ممنونم
    سلام دوست عزيز رشته هاي آويزان از باله يا كرم آويزان از باله ؟ بدون ديدن معني نداره ،لطفا" عكس بگذاريد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام عذر خواهی منوبپذیرید قسط نقض قوانین رو نداشتم برای راهنماییتونم ممنونم.
    فقط با اجازه یک سوال دیگه
    اون رشته های سفیدی که از باله هاش وبدنش اویزون هست هم مربوط به سفیدک یا بیماری کرم های سفید هست باله هاشم از هم دیگه باز شده ممکن مربوط به پوسدیگی باله باشه؟بازم ممنونم
    معمولا موکوس و ترشحات بدن ماهی های آمریکای جنوبی هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    معمولا موکوس و ترشحات بدن ماهی های آمریکای جنوبی هست
    سلام صمیمانه از راهنمایی هاتون ممنونم
    روزانه 30% سیفون میکنم از قرص سیپوفلوکساسین 250 هم بعد از سیفون میریزم سفیدکاشون بهتر شده.
    ولی یکی از ماهیهام سوراخ در سر گرفته میخواستم بپرسم ایا از درمانی که توی تاپیک مربوطه ارائه دادید میتونم توی تانکی که 16 تا ماهی دیگه هم دارم استفاده کنم؟؟
    یکی از پرت های ماتیکیم هم از نوک باله و دمش تا وسطا و لکه هایی در زیر بدن و زیر لب سیاه شده!!!پوسیدگی باله هم اصلا نداره حالشم خوبه ایا این یک نشانه از بیماریه؟؟درمانش چیه؟؟
    من عذر میخوام انقدر مزاحمتون میشم بابات راهنمایی ها و سایت خوبتون هم متشکرم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام صمیمانه از راهنمایی هاتون ممنونم
    روزانه 30% سیفون میکنم از قرص سیپوفلوکساسین 250 هم بعد از سیفون میریزم سفیدکاشون بهتر شده.
    ولی یکی از ماهیهام سوراخ در سر گرفته میخواستم بپرسم ایا از درمانی که توی تاپیک مربوطه ارائه دادید میتونم توی تانکی که 16 تا ماهی دیگه هم دارم استفاده کنم؟؟
    یکی از پرت های ماتیکیم هم از نوک باله و دمش تا وسطا و لکه هایی در زیر بدن و زیر لب سیاه شده!!!پوسیدگی باله هم اصلا نداره حالشم خوبه ایا این یک نشانه از بیماریه؟؟درمانش چیه؟؟
    من عذر میخوام انقدر مزاحمتون میشم بابات راهنمایی ها و سایت خوبتون هم متشکرم

بهتره به جای ۳۰٪ حد اقل ۵۰ درصد سیفون کنید . بهترین حالت ممکن ۱۰۰٪ تعویض آب تانک ماهی های بیمار است
    مترونیدازول رو اگر به عنوان درمان سوراخ در سر انتخاب کردید بله مشکلی نداره و میتونید برای ۱۵ ماهی دیگه هم استفاده کنید . فقط حتما دوره ۶ روزه رو کامل کنید (یک روز در میان)
    تغییر رنگ پرت بیماری نیست .... بعضی وقتا (به ندرت) یک علامت و نشانه وجود یک مشکل هست ولی معمولا تغییر رنگ سیچلاید های هیبرید ربطی به بیماری نداره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستان عزیز ماهی های من در ابتدا دارای مدفوع بزرگ و دراز شدند و کم کم شکمشان ورم کرده و اشتهای زیادی پیدا کردند . به من گفتند که به علت انگل روده هست. یک کپسول دادند به من که ریختم تو آب و گفتند غذا ندم به مدت یک هفته . اما باز آخر هنوز به سرعت دارند ماهیا میمیرند لطفا کمکم کنید http://up.parsipet.ir/uploads/DSC-0070.jpg

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    سلام بچه ها یه سوال داشتم شرمنده نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم من یه تانک دارم قبلا داخلش فلاور بود از بابت ابش اطمینان کامل ندارم بجای فلاور رفتم موری و دبوسی 1 بندی (خیلی کوچکن) گرفتم حالا حیرونم اب اکواریومو کلا عوض کنم یا نه ؟ اخه ماهی فروشه گفت برا موری اب کهنه باشه خیلی بهتره نظر شما چیه ؟؟؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال داشتم شرمنده نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم من یه تانک دارم قبلا داخلش فلاور بود از بابت ابش اطمینان کامل ندارم بجای فلاور رفتم موری و دبوسی 1 بندی (خیلی کوچکن) گرفتم حالا حیرونم اب اکواریومو کلا عوض کنم یا نه ؟ اخه ماهی فروشه گفت برا موری اب کهنه باشه خیلی بهتره نظر شما چیه ؟؟؟
    سلام
    اگر ماهي كه قبلن در اين تانك بوده بيماري خاصي نداشته ٨٠ درصد ابرا سيفون كنيد و ماهي جديد را وارد كنيد. در غير اينصورت بايد تانك را به طور كامل تخليه كنيد و بعد از ضدعفوني دوباره راه اندازي كنيد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ماهی های من در ابتدا دارای مدفوع بزرگ و دراز شدند و کم کم شکمشان ورم کرده و اشتهای زیادی پیدا کردند . به من گفتند که به علت انگل روده هست. یک کپسول دادند به من که ریختم تو آب و گفتند غذا ندم به مدت یک هفته . اما باز آخر هنوز به سرعت دارند ماهیا میمیرند لطفا کمکم کنید http://up.parsipet.ir/uploads/DSC-0070.jpg
    کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14722
    سلام

من یه سوال دارم

رزی بارب من امروز داره دار فانیو ودا میگه . ولی یه چیز عجیبی که باهاش بر خورد کردم اینکه . دور خودش مثل فر فره میچرخه

انگار سکته ناقص زده حرکت سریع داره و میخوره اینور اونور . انداختمش تو تانک دیگه .. عمرش سر اومده یا مریض شده ؟

3 ساله دارمش . بین 6 تا 6.5 سانته .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال دارم

رزی بارب من امروز داره دار فانیو ودا میگه . ولی یه چیز عجیبی که باهاش بر خورد کردم اینکه . دور خودش مثل فر فره میچرخه

انگار سکته ناقص زده حرکت سریع داره و میخوره اینور اونور . انداختمش تو تانک دیگه .. عمرش سر اومده یا مریض شده ؟

3 ساله دارمش . بین 6 تا 6.5 سانته .

معمولا در اغلب موراد مشکل آبششی و گاهی هم پوستی باعث بروز این حالت میشه
    ضربه به خط جانبی بدن ماهی هم همچین علائمی داره .

در هر صورت دیگه سخت بشه حدس زد دلیل اصلیش چیه ولی احتمالا بیماری بوده

صفحه 98 از 101 نخستنخست ... 48798081828384858687888990919293949596979899100101 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)