صفحه 77 از 84 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11449

برکنی عروس هلندی

سلام من عروس هلندی نری دارم که 3-4 ماهه مبتلا به برکنی شده به دامبزشکای زیادی از جمله دکتر باغستانی در خیبان فرجام تهرانبارس یعنی نزدیکترین دامبزشکی مراجعه کردم اما آقای دکتر فقط عادت به سگو گربه دارن و به این جور حیوانات توجهی نمیکنن طوطیم همه برای سینه و گردن و زیر بالو کمی هم اطراف باهاشو کنده روی گردنش هم خون انداخته یه مدت آلو ورا زدم -مریم نخودی زدم .هندوانه ابوجهل زدم ولی بدتر شده شما رو توی سایت **** بهم معرفی کردن لطفا کمکم کنید مرسی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11449
    شرمنده فراموش کردم بگم من 7 عروس هلندی دارم که به خاطر اینکه خییییییلی تخم میذاشتن جداشون کردم الان برنده مذکور با دو تا از نرها توی یه قفس هستنش به شدت وابسته یکی از نرها شده که یک لحظه هم ازش جدانمیشه جداشون کنم بشت در قفس میدود و جیغ میکشه اون خودش جفت داره که اگه بهلوش باشه اینو میزنه وگر نه خیلی با هم خوبن قبلا خودش جفت داشت اما دیگه جفتشو نمی خاد کاملا دستیه مدام روی بام باید بذارمش تا خودشو نکنه از زنگی افتادم طوری براشو میکنه که رنگ سیاه تهش درمیاد و میخوره حتی زیر نوکشم کنده من بهشون ارزن تخمه گندم خیس کرده سبزی ذرت خام گاهی بوداده نان و....میدم بازم مرسی

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزیتا نمایش پست ها
    سلام من عروس هلندی نری دارم که 3-4 ماهه مبتلا به برکنی شده به دامبزشکای زیادی از جمله دکتر باغستانی در خیبان فرجام تهرانبارس یعنی نزدیکترین دامبزشکی مراجعه کردم اما آقای دکتر فقط عادت به سگو گربه دارن و به این جور حیوانات توجهی نمیکنن طوطیم همه برای سینه و گردن و زیر بالو کمی هم اطراف باهاشو کنده روی گردنش هم خون انداخته یه مدت آلو ورا زدم -مریم نخودی زدم .هندوانه ابوجهل زدم ولی بدتر شده شما رو توی سایت بهم معرفی کردن لطفا کمکم کنید مرسی
    سلام عزیز

اولا که به پارسی پت خوش اومدی

ممکنه دکتر برهانی کیا کمی دیر به سایت سر بزنن

من پیشنهاد میکنم حضوری ببریش پیششون

بیمارستان کامرانیه

مسیر غرب به شرق بزرگراه صدر، خروجی کامرانیه، 50 متر جلوتر از پل زیرگذر، ابتدای خیابان منظریه، بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی تهران

تلفن جدید بیمارستان دامپزشکی تهران
    2151

برای درمان پرکنی هم همیشه باید اول علت رو پیدا کرد

توی قسمت مربوط به عروس هلندی هم دوستان اگر کمکی از دستشون بربیاد دریغ نمیکنن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    سلام. نمیدونم به چه دلیله اما فکر کنم به دلیل استفاده از مولتی ویتامین حال جوجم خیلی بده و داره میمیره . علائم سرماخوردگی شدیدی داره پرهاش پف کرده و بالهاش ولشده دهنشم به زور باز میکنه . خواهش میکنم راهنمایی کنید و بگید که چیکارش کنم ؟اگه سرما خورده چی باید بهش بدم. به خاطر مشکل راه به این آشونی به
    دامپزشک
    دسترسی ندارم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    11018
    سلامگمن یه جوجه طوطی ملنگو حدودا 3 ماهه دارم.. الان 2-3 هفته ای میشه که رفتاری شبیه نشخوار کردن انجام میده
    میخواستم بدونم این طبیعی هستش یا از علائم بیماری حساب میشه؟
    البته حال عمومی پرنده خوبه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط f26130 نمایش پست ها
    سلامگمن یه جوجه طوطی ملنگو حدودا 3 ماهه دارم.. الان 2-3 هفته ای میشه که رفتاری شبیه نشخوار کردن انجام میده
    میخواستم بدونم این طبیعی هستش یا از علائم بیماری حساب میشه؟
    البته حال عمومی پرنده خوبه
    سلام . یعنی غذایی که خورده رو بالا میاره و دوباره میخوره ؟ یکم واضح تر توضیح بدین و اگه ممکنه از این حرکتش فیلم بذارید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    11018
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . یعنی غذایی که خورده رو بالا میاره و دوباره میخوره ؟ یکم واضح تر توضیح بدین و اگه ممکنه از این حرکتش فیلم بذارید
    بله.. یه تیکه از غذایی رو که چند دقیقه یا چند ساعت پیش خورده رو برمیگردونه تو دهنش و مجدد خوردش میکنه و میخورتش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ
    شماره عضویت
    14278
    سلام، خسته نباشید،

میخواستم در مورد بیماری و روش درمان فلس فلس شدن یا پوسته پوسته شدن پای یک مرغ خانگی که به صورت زیر در آمده از شما راهنمایی بگیرم:

با تشکر.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط golerose2013 نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید،

میخواستم در مورد بیماری و روش درمان فلس فلس شدن یا پوسته پوسته شدن پای یک مرغ خانگی که به صورت زیر در آمده از شما راهنمایی بگیرم:

با تشکر.
    سلام.بدن پرنده ی شما دچار فقر مواد معدنی و ویتامین هست.بهتره برای درمان این مورد و احتمالا موارد مشابهی که در آینده هم ممکنه دچار بشید به دامپزشک مراجعه کنید و از مکملی که برای ماکیان هست استفاده کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ
    شماره عضویت
    14278
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.بدن پرنده ی شما دچار فقر مواد معدنی و ویتامین هست.بهتره برای درمان این مورد و احتمالا موارد مشابهی که در آینده هم ممکنه دچار بشید به دامپزشک مراجعه کنید و از مکملی که برای ماکیان هست استفاده کنید.
    سلام. ممنون. ببخشید مطمئن هستید فقط ناشی از فقر مواد معدنی و ویتامین میباشد و بیماری scaly leg mites نیست و نیاز به محلول ضد عفونی و آنتی بیوتیک ندارد؟

صفحه 77 از 84 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)