صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
    همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام:
    خیلی با خودم کلنجار رفتم که این پست رو بزنم یا نه ولی به هر حال میزنم که شاید دیدی متفاوت به قبل بوجود بیاد
    دوستانی که من رو میشناسند میدانند که من تا چند ماه پیش کارم در ارتباط با همین آکواریوم و ماهی بود و چون سابقه زیادی در استفاده از محصولات آکواریومی دارم و هر محصولی که وارد بازار میشد من تمام زیر و بمش رو بدست میاوردم لذا برام خیلی چیزا ثابت میشد
    و اما شرح ماجرا :
    من از سالیان قبل برای تغذیه ماهیانم از تترا بیتس ویا سایر محصولات مشابه اون منظور تترا هست استفاده میکردم و وقتی اجناس به محل کار میرسید اونقدر با اونا سر وکار داشتم وزن قوطی های غذا رو هم میفهمیدم چقدر هست اگر دوستان یادشون باشه مدتی تترا بصورت سطل های 3کیلو گرمی هم وارد بازار شد و من خودم به خاطر به صرفه بودن از آن استفاده میکردم تا اینکه چند وقت پیش برای اینکه تعداد دیسکهام زیاد شده بودند دوباره یک سطل به یکی از دوستان سفارش دادم که برام بگیره وقتی سطل را به من دادا گفتم این سطل از 3کیلو بیشتره!!!!!!!!!! دوست مغازه دارم گفت یعنی چی؟ گفتم ببین من از این سطلها زیاد استفاده کردم و از این غذا ها زیاد خریدم این سطل 3 کیلو نیست!!!!!!در ب سطل هم پلمپ بود و تاریخ اونم هم معتبر گفتم برو یک ترازو بیار وزنش کنیم ایشون یک ترازوی دیجیتال آورد و فکر میکنید وزنش چقدر بود؟!!!!! وزن اون 4کیلو و 55 گرم بود و حدس من کاملا درست .رفتم منزل و سطل رو باز کردم و غذا هارو ریختم تو یک کیسه در ابتدا وزن خالی سطل رو اندازه گرفتم و بعد وزن غذا رو از هم کم کردم دیدم 3کیلو 690گرم شد و 690گرم از اون چیزی که روی سطل نوشته بود بیشتر !!!!!!!! یعنی شما فکر میکنید که آلمانیها مو لا درزشون نمیره و عاشق چشم و بروی ما هستند و اضافه میریزند؟!!!!!!!!!! به ماهیران زنگ زدم چون اونها وارد میکنند گفتند مگه میشه بهشون گفتم اگر در مغازه دارید وزنش کنید بعد از یک ربع زنگ زدم گفتند مال ما هم 4 کیلو هست !!!!!!!! شما حالا در مورد تترا چی فکر میکنید؟
    سلام جناب استاد
    اگر تمام ظرف ها دارای یک وزن ثابت مثل 4 کیلو داشتند ممکنه شرکت تولید کننده یکسری از تولید خودش با وزنی بالاتر زده باشه مثلا برای نمایشگاه یا تبلیغ یا اشانتیون یا هر چیز دیگه
    اما اگر اضافه وزن متغیر باشه جای شک و شبهه داره
    در کل چه نتیجه اخلاقی میشه گرفت ؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام جناب استاد
    اگر تمام ظرف ها دارای یک وزن ثابت مثل 4 کیلو داشتند ممکنه شرکت تولید کننده یکسری از تولید خودش با وزنی بالاتر زده باشه مثلا برای نمایشگاه یا تبلیغ یا اشانتیون یا هر چیز دیگه
    اما اگر اضافه وزن متغیر باشه جای شک و شبهه داره
    در کل چه نتیجه اخلاقی میشه گرفت ؟؟؟؟
    سلام شما خودتون چه نتیجه ای در ذهنتون هست اگرم با وزن بالا بقول خودتان زده باشه دیدید که مثلا میزنه 20% free ولی اینا که ندارند و همون3000گرم قید شده!!!!!!

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام شما خودتون چه نتیجه ای در ذهنتون هست اگرم با وزن بالا بقول خودتان زده باشه دیدید که مثلا میزنه 20% free ولی اینا که ندارند و همون3000گرم قید شده!!!!!!
    پس فقط یه نتیجه میشهخ گرفت اونم اینه که :
    فهمیدن اینجا خیلی غذا ها گرون شده خواستند بدون اینکه کسی بفهمه به ما مصرف کننده ها کمک کنند
    این یک کار انسان دوستانس

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    سلام:
    خیلی با خودم کلنجار رفتم که این پست رو بزنم یا نه ولی به هر حال میزنم که شاید دیدی متفاوت به قبل بوجود بیاد
    دوستانی که من رو میشناسند میدانند که من تا چند ماه پیش کارم در ارتباط با همین آکواریوم و ماهی بود و چون سابقه زیادی در استفاده از محصولات آکواریومی دارم و هر محصولی که وارد بازار میشد من تمام زیر و بمش رو بدست میاوردم لذا برام خیلی چیزا ثابت میشد
    و اما شرح ماجرا :
    من از سالیان قبل برای تغذیه ماهیانم از تترا بیتس ویا سایر محصولات مشابه اون منظور تترا هست استفاده میکردم و وقتی اجناس به محل کار میرسید اونقدر با اونا سر وکار داشتم وزن قوطی های غذا رو هم میفهمیدم چقدر هست اگر دوستان یادشون باشه مدتی تترا بصورت سطل های 3کیلو گرمی هم وارد بازار شد و من خودم به خاطر به صرفه بودن از آن استفاده میکردم تا اینکه چند وقت پیش برای اینکه تعداد دیسکهام زیاد شده بودند دوباره یک سطل به یکی از دوستان سفارش دادم که برام بگیره وقتی سطل را به من دادا گفتم این سطل از 3کیلو بیشتره!!!!!!!!!! دوست مغازه دارم گفت یعنی چی؟ گفتم ببین من از این سطلها زیاد استفاده کردم و از این غذا ها زیاد خریدم این سطل 3 کیلو نیست!!!!!!در ب سطل هم پلمپ بود و تاریخ اونم هم معتبر گفتم برو یک ترازو بیار وزنش کنیم ایشون یک ترازوی دیجیتال آورد و فکر میکنید وزنش چقدر بود؟!!!!! وزن اون 4کیلو و 55 گرم بود و حدس من کاملا درست .رفتم منزل و سطل رو باز کردم و غذا هارو ریختم تو یک کیسه در ابتدا وزن خالی سطل رو اندازه گرفتم و بعد وزن غذا رو از هم کم کردم دیدم 3کیلو 690گرم شد و 690گرم از اون چیزی که روی سطل نوشته بود بیشتر !!!!!!!! یعنی شما فکر میکنید که آلمانیها مو لا درزشون نمیره و عاشق چشم و بروی ما هستند و اضافه میریزند؟!!!!!!!!!! به ماهیران زنگ زدم چون اونها وارد میکنند گفتند مگه میشه بهشون گفتم اگر در مغازه دارید وزنش کنید بعد از یک ربع زنگ زدم گفتند مال ما هم 4 کیلو هست !!!!!!!! شما حالا در مورد تترا چی فکر میکنید؟
    فرمایش سرورم عزیزم جناب آقای بابک رو به دیده منت می پذیرم ولی به شخصه تا کنون از محصولا ت سطلی تترا استفاده نکردم و تا کنون از قوطی ها کویچک و بزرک و متوسط اون استفاده کرده ام ب من قصد تعریف یا تبلیغ تترا رو یا محصول دیگه ای رو ندارم و نداشتم فقط چون سالهاست از این محصول استفاده کرده و راضی هستم میخواستم به دوستان تازه کارمون بگم که زیاد در قید بند مارک و قیمت بالای برخی از مخصولات گرانولی نباشند من از تترا استفاده کردم و راضی هستم ممکنه تقلبی باشه ولی من جواب گرفتم
    امیدوارم این پست باعث ناراحتی کسی نشده باشه
    ارادتمند -امیر

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    فرمایش سرورم عزیزم جناب آقای بابک رو به دیده منت می پذیرم ولی به شخصه تا کنون از محصولا ت سطلی تترا استفاده نکردم و تا کنون از قوطی ها کویچک و بزرک و متوسط اون استفاده کرده ام ب من قصد تعریف یا تبلیغ تترا رو یا محصول دیگه ای رو ندارم و نداشتم فقط چون سالهاست از این محصول استفاده کرده و راضی هستم میخواستم به دوستان تازه کارمون بگم که زیاد در قید بند مارک و قیمت بالای برخی از مخصولات گرانولی نباشند من از تترا استفاده کردم و راضی هستم ممکنه تقلبی باشه ولی من جواب گرفتم
    امیدوارم این پست باعث ناراحتی کسی نشده باشه
    ارادتمند -امیر
    سایش عزیز اتفاقا منهم خیلی به مارک تترا علاقه دارم و بازم به ماهیام خواهم داد فقط خواستم بگم من هم از این دفعه فقط قوطی دار اون رو میخرم چون هنوز به نظرم با استانداردها منطبق هست من نه تنها از شما ممنونم خیلی هم خوشحالم که این موضوع رو گوشزد کردید منم میگم تترا بسیار غذای عالی هست ولی در موردی که گفتم این مسئله پیش اومد منم جز تترا مارک دیگه ای رو نمیپسندم
    ویرایش توسط B@B@K : 29th August 2013 در ساعت 12:20 PM

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    فقط یه چیزی برام مثل روز روشن هست اون محصولاتی که وارد ایران میشه با همون محصولاتی که به سایر کشور ها صادر میشه متفاوت هست بطور مثال محصولات ورزشی خصوصا نایک و آدیداس اکثر محصولات نایک و آدیداس که وارد میشه روش زده چین ولی همون محصول در کشور دیگر رو مثلا زده هندوراس ویا جاهای دیگه ولی دو محصول عین هم هستند و دقیقا دیدم که کیفیتشون فرق داره گرچه هردو از نمایندگیهای معتبرشون تهیه بشه
    ویرایش توسط B@B@K : 29th August 2013 در ساعت 12:29 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    فقط یه چیزی برام مثل روز روشن هست اون محصولاتی که وارد ایران میشه با همون محصولاتی که به سایر کشور ها صادر میشه متفاوت هست بطور مثال محصولات ورزشی خصوصا نایک و آدیداس اکثر محصولات نایک و آدیداس که وارد میشه روش زده چین ولی همون محصول در کشور دیگر رو مثلا زده هندوراس ویا جاهای دیگه ولی دو محصول عین هم هستند و دقیقا دیدم که کیفیتشون فرق داره گرچه هردو از نمایندگیهای معتبرشون تهیه بشه
    فرمایش شما صدردرصد درسته هست نه تنها در برند های ورزشی بلکه در کلیه لوازم خانگی و حتی خودرو ( اگر از راه قانونی وارد کشور شوند ) کیفیت و آبشنهای اون با محصولاتی که به دیگر کشورهای مخصوصا اروپا و امریکای شمالی صادر میشه متفاوت هست
    جالبه که عرض کنم که محصولات چینی در 13 گرید کیفیتی متفاوت (اگر درست در خاطرم باشه ) تولید میشند که گرید درجه 7 به بعد اون وارد ایران میشه گرید 1 الی 3 مخصوص اروپا و امریکا و خود چین هست
    حالا غذا دیسکس بیچاره چه بلای سرش می یاد خدا می دونه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    قناری-دیسکس و ماهی آب شیرین!
    شماره عضویت
    2014
    دوستان اگه بخوایم از خارج از کشور برامون بیارند کدوم محصول تترا پیشنهاد میکنید؟ منظورم غذا واسه دیسکسه و البته چون مسافر میخواد بیاره حداکثر 1 ظرف 3 کیلویی میخوام بگم بیاره. پریما خوبه یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    دوستان اگه بخوایم از خارج از کشور برامون بیارند کدوم محصول تترا پیشنهاد میکنید؟ منظورم غذا واسه دیسکسه و البته چون مسافر میخواد بیاره حداکثر 1 ظرف 3 کیلویی میخوام بگم بیاره. پریما خوبه یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    سلام
    به نظر من تترا پریما عالیه گرچه محصولاتی نظیر بیتس و بیتس بریدر وکامپلیت و تترا دیسکس هم خوبند
    ویرایش توسط B@B@K : 29th August 2013 در ساعت 01:03 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . اما از دست این بابک عزیز و سایش عزیزم . آقا گیجم کردید ................... بالاخره این ماجرای 3 کیلو یا 4 کیلو چی شد ؟*یعنی میگید انها هم تقلبیه .... ؟*+

آخه یه خاطره می گم با یک مطلب .....

روزی یه دانشجومو آوردن به آموزش منم اونجا بودم تو درس مخابرات 1 تقلب کرده بود آموزش گرفته بودش . از شانس من پسر دوست من بود مجبور شدم واسطه بشم که صورت جلسه نکنن . حالا نکتش اینجا بود که تقلبی که نوشته بود تایپ شده ی مطلب کتاب بود بعد چندین بار ازش کپی با زوم 50 ٪ گرفته بود اسکن کرده بود پر رنگ کرده بود و .... بهش گقتم آخه پسر جون این وقتو می ذاشتی درس بخونی که راحتتر بود چرا اینهمه خودتو ازیت کردی ... گفت به خدا راستی میگید ....

می خوام اینو بگم اگر منظورتون تقلبی بودن اونها هست به نظرتون کسی که چنین عالی کپی می کنه نمی تونه محصول شبیه به همون رو تولید کنه !* ؟ جالب تقلبی برخی اجناس خوش کیفیت تر از خود اجناس هم بوده . روی واردات من کاری ندارم چون تخصص وارد کردن قطعات الکترونیکی بوده زمانی فقط یه کوچولو بگم که اجناسی که وارد ایران میشه درجه 6 یا 7 نیستند ما خودمون به عنوان وارد کننه اونو می خوایم و سفارش میدیم اونها هم همونو می فرستند . درجه یک بخوایم درجه یک می دن . بنا براین بیچاره ها رو مقصر ندونیم .

من خودمم تترا استفاده می کنم . البته این به این معنی هم نیستا که 20 نوع غذا اینجا هست و من تترا رو انتخاب کردم . این شانسو تهرانیای عزیز دارند ولی من اینجا فقط همین تترا و سرا رو دارم و همونو هم صرف می کنم از نتیجه هم راضی بودم .

راستی حالا ول کنید اینو چرا 4 کیلو کرده این غذا رو یعنی دلش سوخته به حال خریدار !!!
    ویرایش توسط B@B@K : 29th August 2013 در ساعت 08:25 PM

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)