صفحه 8 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 232
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadyy نمایش پست ها
    علیک سلام

ای بابا حامد جون ، من که دو دفه اس عکس گذاشتم با توضیحاتش ، زیر همه شم هی التماس می کنم کمک کنین ، راهنمایی کنین ،هیچکی یه کامنت نذاشت

آکواریومم جلبک گرفته بود داغونتازه داشتم با رنگ سبز جلبکاش حال میکردم ، فقط می دیدم که گیاهام رشد ندارن ، بازم داود کمکم کرد ، هنوزم درس نفهمیدم علتش

چی بود ، حالا نمی دونستم این rivertune به درد میخورد یا نه ؟؟!!! این گیاه جدیدامم نمی دونم چطور باید ازشون نگه داری کنم ؛ همینطور حلزون کیلرا رو ،

بازم همین یکی دو بار که داود جوابمو داد
    خب من که تمام سوالهاتون رو دیدم طرف صحبت سوال شما داوود عزیز بود درست نیست عین سیب نشسته ما بپریم وسط جواب بدیم ..

میگو یاماتو ( آمانو ) بهترین جلبک خواره .. نیتریت و نیترات آب رو تست کن و بگو ..

حلزون کیلر هم کار خودش رو میکنه نگرانش نباش .. ماهی جلبک خوار هم خیلی گرفتی چه خبره .. حلزون کیلر از غذاهای ماهی ها هم تغذیه میکنه با اون تعداد کف خوار چیزی براشون نمیمونه ..

ریورتون هم میگن ژاپنیه اما اصلا به بسته بندی و قیمتش نمیخوره که ژاپنی باشه !!!

بهترین کودهای مایع در حال حاضر برای شرکت سیچم هست که اگه رو اصول مصرف کنی به عینه شاهد کم شدن جلبکها هستی ..

حالا 1 ماهه جلبک گرفتی من 9 ماه فقط جلبک پرورش میدادم !!1 نزدیک 400 تومن گیاه نابود شد .. اکواریوم گیاهی حوصله میخواد دوست من ..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    بازم دمه خودت گرم داود جون که بالاخره یه جوابی به ما دادی، اینجا انگار کسی خیلی مارو تحویل نمی گیره

از باببت زحمتات که بازم ممنون ، با راهنماییات از شر جلبک هم راحت شدم

در مورد سنگا هم حق با توئه ولی راسش بهتر از اینا در دسترسم نبود و البته خاسسم یه ترکیب رنگ جدید ایجاد کرده باشم

البته در مورد وسط تانک هم حق با توئه ولی راسش دلم نیومد اون سه تا کریپتون خوشکل رو از اونجا جابجا کنم ، ترسیدم یه بلایی سرشون بیاد ، البته امیدوارم

که با شلوغ تر شدن عقب تانک شلوغی اون وسط دیگه آزار دهنده نباشه در غیر این صورت یه فکری به حالش میکنم

البته در حال حاضر یه چندتایی گیاه و یه چندتایی سنگ هم به تانک اضافه کردم که سر فرصت عکس میذارم و نشون میدم

البته تو که خودت میای از نزدیک میبینی ، بقیه ام تحویل نمی گیرن ، منم این تاپیک رو واسه دله خودم هی نو نوارش می کنم

بازم ازت ممنونم داود جون

خواهش میکنم محمد جان نظر لطفته

سنگ هارو سر فرصت عوض کن چون این نوع سنگ های گوشه گرد رودخونه ای به تانک های گیاهی نمیاد

برای وسط تانک هم که صبر کن ببین با رشد گیاه های جدید چجوری خواهند شد

ولی برای تغیرات بعدی حتما یه فکری برای وسط تانکت بکن

هر 2 هفته یک بار عکس بزار

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    خب من که تمام سوالهاتون رو دیدم طرف صحبت سوال شما داوود عزیز بود درست نیست عین سیب نشسته ما بپریم وسط جواب بدیم ..

میگو یاماتو ( آمانو ) بهترین جلبک خواره .. نیتریت و نیترات آب رو تست کن و بگو ..

حلزون کیلر هم کار خودش رو میکنه نگرانش نباش .. ماهی جلبک خوار هم خیلی گرفتی چه خبره .. حلزون کیلر از غذاهای ماهی ها هم تغذیه میکنه با اون تعداد کف خوار چیزی براشون نمیمونه ..

بهترین کودهای مایع در حال حاضر برای شرکت سیچم هست که اگه رو اصول مصرف کنی به عینه شاهد کم شدن جلبکها هستی ..

حالا 1 ماهه جلبک گرفتی من 9 ماه فقط جلبک پرورش میدادم !!1 نزدیک 400 تومن گیاه نابود شد .. اکواریوم گیاهی حوصله میخواد دوست من ..

درود به حامد عزیز

شما ارادت دارین به ما آقا

حامد جان من و شما نداریم دوست من

شما هر موقع صلاح بدونی جای من جواب بدی هیچ اشکالی نداره

واقعا درست میگی از شر جلبک راحت شدن واقعا حوصله میخواد

موفق باشی حامد جان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775

بخدا همین کامنت قبلی که با اخمو تخم گذاشتی ام خوشحال شدم ، شما هرجا دوس داشتی بپر وسط حرف؛ عینه یه دسه گل ، البته من تجربه
    زیادی که ندارم ولی تا حالا از این ریورتون راضی بودم

به هر حال همین که نظر دادین خیلی خیلی ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    در ضمن اینم تا دوستان همه جمعن بپرسم ، واسه تانک من که حدودا 250 لیتره هفته ای دو بار تعویض آب 10 درصد کافیه ؟؟؟!!! کمه ؟؟؟!!! زیاده ؟؟؟!!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    خواهش میکنم محمد جان نظر لطفته

سنگ هارو سر فرصت عوض کن چون این نوع سنگ های گوشه گرد رودخونه ای به تانک های گیاهی نمیاد

برای وسط تانک هم که صبر کن ببین با رشد گیاه های جدید چجوری خواهند شد

ولی برای تغیرات بعدی حتما یه فکری برای وسط تانکت بکن

هر 2 هفته یک بار عکس بزار

حتما ؛ سمعا و طاعتا مجددا

باید برم تو فکر یه تعداد سنگ درس درمون ،

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    در ضمن اینم تا دوستان همه جمعن بپرسم ، واسه تانک من که حدودا 250 لیتره هفته ای دو بار تعویض آب 10 درصد کافیه ؟؟؟!!! کمه ؟؟؟!!! زیاده ؟؟؟!!!!

و دیگه اینکه روزی 10 ساعت نور که سه ساعت وسطش خاموشی میزنم مناسبه آیا؟؟؟!!!

و در ضمن روزانه شیش هف قطره از total plant ریور تون به اضافه پنج شیش قطره trace formula ریورتون یه روز در میون

لدفن نظر بدین دوستان ، هرکی نظر خودشو بده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    خیلی کمه 35% کافی هستش.........

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    خیلی کمه 35% کافی هستش.........

منظورم اینه که هفته ای دو تا 10 درصد ینی 20 درصد ، اینم کمه ؟؟؟!!! ینی میگین هفته ای دو تا 35 درصد؟؟؟!!! در ضمن اگه لطف کنین به کامنت بالاییم هم جواب

بدین ممنون میشم ؛ در رابطه با کود و نور دهی پرسیدم

بازم از راهنماییتون ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    دوستان خواهشا جواب بدین ، دفه دومه اینو میپرسم ،

واسه تانک من که حدودا 250 لیتره هفته ای دو بار تعویض آب 10 درصد کافیه ؟! ینی دو تا 10 درصد ، حامد جون گفتن ، 35 درصد، نمی دونم منظورش این بود که

هفته ای دوتا 35 درصد ( که به نظرم زیاده!!! توضیح بدین لطفا)

و دیگه اینکه روزی 10 ساعت نور که سه ساعت وسطش خاموشی میزنم مناسبه آیا؟؟؟!!!

و در ضمن روزانه شیش هف قطره از total plant ریورتون به اضافه پنج شیش قطره trace formula ریورتون یه روز در میون

لدفن راهنمایی کنین دوستان

ممنون میشم

صفحه 8 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)