همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    دوستان من یه گابی دلقک خریدم الان یک هفته ای میشه اما ندیدم بیاد بیرون اصلا به نظرتون مرده یا طبیعیه؟!
    سلام
    قایم شدن ماهی ها وقتی تازه خریدیشون یه چیز طبیعی هستش نگرنش نباشید این ماهی ها هم که معمولا تو کار قایم شدن هستن
    ممکنه تا 2 هفته نبیندش بعدا سر و کلش پیدا بشه
    انشاالله که زنده و سالم هستش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    درود بچه ها یه دنیتراتور ماکرو دارم احتیاجی بهش ندارم گزاشتم فروش کسی خواست پیام بده 09121874629قیمت 300هزارتومان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    سلام دوستان، من قبل عید آکواریوممو عوض کردم و بزرگترش کردم.سیکل کاملا طی شده و الان حدود یک ماه که آب داره میچرخه، نمک برایت ول و میکرو باکتر 7 برایت ول زدم.موجود زنده هم که اصلا ندارم چون تو بازار که بار فعلا نیست..حالا دوتا سوال دارم از خدمتتون.. 1 . اینکه من میتونم گیاه برای رف بخرم؟ و اگه بخرم چون موجود زنده ندارم خراب نمیشن؟ و دومین سوالم اینه که نیترات آب الان بالا میره خود به خود، با توجه به اینکه من نیترات آر برایت ول هم دارم،و راستی نور برای رف چی پیشنهاد میکنید سایز رف 50 ارتفاع ، 60* 40 ....ممنون اگه جوابمو کامل بدین.

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط moghaddam نمایش پست ها
    درود بچه ها یه دنیتراتور ماکرو دارم احتیاجی بهش ندارم گزاشتم فروش کسی خواست پیام بده 09121874629قیمت 300هزارتومان
    دوست عزیز بهتر تو بخش خرید فروش براش به تاپیک درست کنید اونجوری راحت تر میتونید براش مشتری پیدا کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo نمایش پست ها
    سلام دوستان، من قبل عید آکواریوممو عوض کردم و بزرگترش کردم.سیکل کاملا طی شده و الان حدود یک ماه که آب داره میچرخه، نمک برایت ول و میکرو باکتر 7 برایت ول زدم.موجود زنده هم که اصلا ندارم چون تو بازار که بار فعلا نیست..حالا دوتا سوال دارم از خدمتتون.. 1 . اینکه من میتونم گیاه برای رف بخرم؟ و اگه بخرم چون موجود زنده ندارم خراب نمیشن؟ و دومین سوالم اینه که نیترات آب الان بالا میره خود به خود، با توجه به اینکه من نیترات آر برایت ول هم دارم،و راستی نور برای رف چی پیشنهاد میکنید سایز رف 50 ارتفاع ، 60* 40 ....ممنون اگه جوابمو کامل بدین.
    نفرمودید که لایوراک دارید یا نه! اگه لایوراک دارید که موجود زنده تو تانکتون هست!
    بعد بودن تست هیج جیز رو نیمشه قطعی گفت باید تست بزنید ببینید اوضاع تانکتون چطوره؟
    برای ریفیجیوم دسوتانی که از لامپ های pl استفاده کردند خیلی راضی به نظر میومدند آقا رضای عزیز هم که متال داشت رو ریفیجیمش خوب جواب گرفته بود ظاهرا!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتر تو بخش خرید فروش براش به تاپیک درست کنید اونجوری راحت تر میتونید براش مشتری پیدا کنید!

نفرمودید که لایوراک دارید یا نه! اگه لایوراک دارید که موجود زنده تو تانکتون هست!
    بعد بودن تست هیج جیز رو نیمشه قطعی گفت باید تست بزنید ببینید اوضاع تانکتون چطوره؟
    برای ریفیجیوم دسوتانی که از لامپ های pl استفاده کردند خیلی راضی به نظر میومدند آقا رضای عزیز هم که متال داشت رو ریفیجیمش خوب جواب گرفته بود ظاهرا!
    ممنونم ، لایو راک دارم.تست api دارم زدم. صفر بود.میخوام ببینم خود ب خود با توجه به این که ماهی ندارم بازم نیترات بالا میره؟و آیا الان گیاه بخرم؟ بعدشم میشه بگین لامپ pl کدوماست؟شرمنده

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    ممنونم ، لایو راک دارم.تست api دارم زدم. صفر بود.میخوام ببینم خود ب خود با توجه به این که ماهی ندارم بازم نیترات بالا میره؟و آیا الان گیاه بخرم؟ بعدشم میشه بگین لامپ pl کدوماست؟شرمنده
    وقتی تو تانکتون لایو راک دارید پس آبزیهای همراه با اون رو هم دارید وقتی اونا هستن پس نیترات و... هم میتونن برن بالا اما با توجه به اینکه کمن خوب قعلا گیاه نخرید از بی غذایی از بین نره
    توضیح لامپ ها و عکسشون هم تو سایت یه سرچ کنید هستش همین چند وقت پیش هم تو تاپیک سوال و جواب بود فکر کنم بحثش مطرح بود و کلا سایت یه تاپیک اختصاصی هم برای این مبحث داره ( ریفیجیم و نورش) پیشنهاد می کنم ارشیو سایت رو یه مطالعه بفرمایید خیلی کمکتون می کنه! ( از جستجوی بالای سایت هم برای مواردی که دنبال یه مطلب خاص می گردید میتونید کمک کنید)
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10895
    سلام دوستان برای من یک نیترات گیر اوردن من بلد نیستم ازش استفاده کنم میتونید راهنماییم کنید اسمش هست xport_no3 hc avاز شرکت aquatics اک من 150 لیتر

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikm نمایش پست ها
    سلام دوستان برای من یک نیترات گیر اوردن من بلد نیستم ازش استفاده کنم میتونید راهنماییم کنید اسمش هست xport_no3 hc avاز شرکت aquatics اک من 150 لیتر
    دوست عزیز اگه منظورتون xport-no3 برایت ول هست!
    هر 150 گرمش برای 400 لیتر آب کافیه بر اساس حجم شما 60 گرم ازش جدا کنین(اگه نیتراتتون بالاس 10% به ازای هر 10 ppm اضافه کنین بهش) با آب شیرین بشورینش بعد همون مقدارو بریزین تو یه ظرف ,ظرف رو با آب آکواریوم پر کنید 6-7 قطره هم باکتری برایت ول بهش بزنید طوری که کامل پخش بشه بزارید 24 ساعت بمونه بد درش بیارید بریزید تو یه توری بعد بزارینش تو سامپ جایی که جریان متوسط هست ترجیحا! بعد از یک هفته شروع به کاهش نیترات میکنه! هر 3-4 ماه هم 25% تعویض کنین از محصول رو!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط moghaddam نمایش پست ها
    رفرجیوم دارم برای اطمینان بیشتر گرفتمش حالا که خریدم به نظر شما راه اندازی نکنم
    خیر راه اندازی نکنین حداقل اگر خودم تو این شرایط بودم این کار را نمیکردم. چون به قول معروف بهشت به سرزنشش نمی ارزه! هر چند که تو این مورد بهشتی وجود نداره و باید گفت جهنم به سرزنشش نمی ارزه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    دوست عزیز میشه لطفا بفرمایین میکروباکتر7 را کی و از کجا خریدین ؟

صفحه 339 از 1093 نخستنخست ... 239289320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358389439839 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)