صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12539
    دوستان سلام

ضمن تشكر از تمامي دوستاني كه وقت گذاشتند و تانك جديد بنده رو ملاحظه فرمودند چندتا عكس پس از گذشت يك هفته از راه اندازي تانك براتون قرار ميدم اميدوارم خوشتون بياد . البته ماهي ها رو نيز بعد از يك هفته به تانك اضافه كردم كه شامل 20 عدد تتراي كاردينال و نئون ( درهم ) و 10 عدد رازبورا + 4 عدد پنسل فيش و 2 عدد كت اتو مي باشد. موفق باشيد.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    سلام بسیار عالی فقط یه چیزی نور تانکتون کم نیست؟؟؟ گیاها رشد خوبی داشتن؟؟؟ ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام .. خیلی عالیه .. افرین.. زیبا و چشم نواز..امیدوارم موفق باشید..

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام آقا علیرضا . مبارکه . خیلی قشنگ شده . بستر ریورتون هم قشنگه ها . امیدوارم جنگلی بشه واسه خودش
    جلو که خالیه میخوای چیکارش کنی ؟

موفق باشی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12539
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    سلام آقا علیرضا . مبارکه . خیلی قشنگ شده . بستر ریورتون هم قشنگه ها . امیدوارم جنگلی بشه واسه خودش
    جلو که خالیه میخوای چیکارش کنی ؟

موفق باشی
    سلام آقا مهدي

چشماتون قشنگ مي بينه . اگه تانك زيبا شده به لطف راهنمايي هاي شما و دوستانه . جلو رو مي خوام اگه بشه اشك بچه بكارم البته از اون هميانتوسي كه به بنده مرحمت فرموديد مقداري مونده كه تو اين تانك كاشتم اميدوارم خوب رشد كنه . موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    سلام بسیار عالی فقط یه چیزی نور تانکتون کم نیست؟؟؟ گیاها رشد خوبی داشتن؟؟؟ ممنون
    با سلام به شما دوست گرامي

ممنون از لطف شما عرض كنم نور رو كه فرموديد در حال حاضر حدود 120 واته فعلا" كه مشكلي نيست تا ببينم اگه نياز شد حتما" نور رو اضافه مي كنم .
    موفق باشيد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12539
    با سلام به تمامي دوستان

پس از گذشت 2 ماه از راه اندازي تانك گياهيم ميخام چندتا عكس جديد براتون بزارم و نظرتون رو بدونم . در اين مدت ذكر شده كمي با جلبك مويي درگير بودم كه البته با راهنمايي دوست عزيزم آقا مهدي تايم نوردهي رو تا حدود 8-7 ساعت تقليل دادم و مقداري هم سطح CO2 ردو بالا بردم و از طرفي در اين مدت سعي كردم هفته اي يكي دو بار آب رو سيفون كنم و يك الي دو روز قبل از سيفون كردن از محلول ضد جلبك ريورتون استفاده كردم و از كود آهن نيز موقتا" استفاده نمي كنم . موفق باشيد .
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    علیرضا جان سلام
    آکواریومت خیلی زیبا شده ، آفرین به پشت کار و سلیقتون ، من از گیاهی سر در نمیارم وفقط محو تماشای این زیبایی شدم ، آقا جدا ، خسته نباشی .
    فقط ی نکته ، به نظر میرسه کمد ام دی اف هم کار کردی ، یا پروفیل تا شوی چوبی آماده برای گوشه ها کار کن ، یا با چسب هم رنگ کمد ، بپوشونش ، البته ببخشید که نظر دادم ولی به نظر بنده الان خیلی زیباست و اون موقع زیباتر هم خواهد شد .
    موفق باشی دوست من

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza48 نمایش پست ها
    با سلام به تمامي دوستان

پس از گذشت 2 ماه از راه اندازي تانك گياهيم ميخام چندتا عكس جديد براتون بزارم و نظرتون رو بدونم . در اين مدت ذكر شده كمي با جلبك مويي درگير بودم كه البته با راهنمايي دوست عزيزم آقا مهدي تايم نوردهي رو تا حدود 8-7 ساعت تقليل دادم و مقداري هم سطح CO2 ردو بالا بردم و از طرفي در اين مدت سعي كردم هفته اي يكي دو بار آب رو سيفون كنم و يك الي دو روز قبل از سيفون كردن از محلول ضد جلبك ريورتون استفاده كردم و از كود آهن نيز موقتا" استفاده نمي كنم . موفق باشيد .
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    سلام دوست عزیز آکواریوم گیاهی زیبایی داری مبارکه
    منم میخوام یکی درست کنم واسه همین آخرهفته دارم میام تهران که وسایلاش رو ردیف کنم
    میشه یکم درمورد آکواریومت توضیح بدی؟مثلا کودبسترت چیه؟خالصه یا با شن قاطیه؟اندازه آکواریومت چقدره؟و....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12539
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز آکواریوم گیاهی زیبایی داری مبارکه
    منم میخوام یکی درست کنم واسه همین آخرهفته دارم میام تهران که وسایلاش رو ردیف کنم
    میشه یکم درمورد آکواریومت توضیح بدی؟مثلا کودبسترت چیه؟خالصه یا با شن قاطیه؟اندازه آکواریومت چقدره؟و....
    با سلام به تمامي دوستان

شما لطف داريد قابلتون رو نداره . ضمنا" در صفحه اول اين پست توضيحات رو كامل دادم ولي باز عرض مي كنم كه ابعاد تانك طول 100 عرض 50 و ارتفاع 45 سانت مي باشد.
    بستر از خاك شركت ريورتون استفاده شده كه زير خاك كمي از قبل كود آكوابيسيس داشتم ريختم ولي شما مي تونيد از كود زير بستر و بستر از ماسه رودخانه اي استفاده كنيد. ( توضيحات كامل در صفحه اول ) موفق باشيد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12539
    با سلام به تمامي دوستان

پس از گذشت چند ماه از راه اندازي تانك گياهي ، عكس جديد براتون ميذارم اميدوارم خوشتون بياد البته يه مدت با چند نوع جلبك هم دست و پنجه نرم كرديم و مقداري از گياهام از بين رفت ولي خوشبختانه الان تحت كنترل هست و مقدارش خيلي كم شده . موفق باشيد [IMG][url=http://up.parsipet.ir/][/[/IMG]
    [IMG][/IMG]

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)